Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Dobra konstatacija » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozemo mi do sutra ovako, a sloziti se necemo....U svakom slucaju, it's been a great pleasure polemisati s tobom. 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

10-26-2006 13:49 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Mozemo mi do sutra ovako, a sloziti se necemo....U svakom slucaju, it's been a great pleasure polemisati s tobom. 10.gif 33.gif


I love you too 33.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-26-2006 14:03 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ljudi stvar je vrlo jednostavna

papak ostaje papak
supak ostaje supak
raja ostaje raja

nevezano za rat i da li je osto ili otiso .....


ako nas je neko iznenadio i posto supak ili papak ...... to znaci da je vazda bio supak ili papak samo mi to nismo znali.

ne vidim kakve veze ima da li je razgulio iz bih ili je osto, kakve veze to ima sa karakternom osobinom.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-26-2006 16:11 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E jes vala adise, 21.gif
sta su tebi shupci i papce krivi za rat 19.gif

vidis da nas nabizuhuri
hebo ti svoju temu 19.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-26-2006 16:23 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1082
pokretac teme Thread Started by adis b

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a sto mozete naprdivati na jednoj relativno jednostavnoj temi 21.gif 23.gif 19.gif

stvarno ste levati 12.gif

___________________________________________________________________
...

10-26-2006 18:41 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
IvanaB IvanaB is a Female
mofo beba


Poruka: 2

RE: Dobra konstatacija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zdravo Adise,

Zovem se Ivana i porijeklom sam iz Osijeka, ali vec duze vremena zivim vani (trenutno Svicarska).

Kao mali hobi pisem knjigu kojoj se radnja dogada u Bosni - Zenica. Tema knjige nije rat, ali se rat dogada. I tako sam naisla na tvoj tekst 'Raja ili Smrt Carsije' - jako mi se svidio. Htjela sam te pitati da li bi bilo ok s tobom ako djelove toga teksta koristim u ovoj knjizi - znaci tu podjelu koju si opisao.

Puno hvala na odgovoru.

Ivana:)

05-14-2012 16:35 IvanaB is offline Posalji email za IvanaB Pregledaj poruke od IvanaB Dodaj IvanaB u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pozdrav ivana, bogami adis vec odavno ne dolazi na forum.

nadam se da ce mu neko javiti da ti odgovori na pitanje.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-14-2012 19:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
IvanaB IvanaB is a Female
mofo beba


Poruka: 2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala na poruci. nema veze - ipak sam odlucila ne koristiti to sto je on napisao.

puno pozdrava:)

06-02-2012 12:39 IvanaB is offline Posalji email za IvanaB Pregledaj poruke od IvanaB Dodaj IvanaB u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com