Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » pomoc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Forumaši dragi, imate li volje i želje skupiti još malo para da se u staraèki dom stavi klima? Nismo je mi smislili, ljudi otamo su rekli da treba, vi se u priliku složili, RAZ i dan danas od usta g....u pravi ne svojom "krivicom"...hajde brate, ako vam je to puno skupiti, nek sve ide ...dodjavola!

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

11-08-2006 16:38 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
almonda almonda is a Female
seka


Poruka: 681
Location: NYC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U meni postoji velika volja i zelja za pomoci Mostaru.Klima nego sta.A mislim da i
svi forumasi ovo podrzavaju.Treba samo neko to odraditi, a nije ni to problem.
Uvjek neko ide od nas u Mostar, pa zar ne mozemo to odraditi?

Idemo dalje, samo predlazem za sada je prioritetnija ova zimnica.Sto kazete da je vreca krompira nekom je nesto.
Dajte molim vas draga rajo da se na tom polju nesto uradi.
Zima dolazi.Ili pak drva i cumur, sto je onom narodu veoma tesko nabaviti.

___________________________________________________________________
Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

11-08-2006 16:53 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znate sta ljudi?

ovo je vec treci put da cujem kako neke nervira sto smo uopste pricali o tome kako se salju pare i slicno. nemam namjeru da se ponavljam. bila je rijec o tome kako je najbolje poslati pare sa americkog racuna na mostarski. izvinite sto smo pricali o tome kako da smanjimo troskove prebacivanja.


ja se povlacim. nastavicu da ucestvujem sa svojim skromnim prilogom ubuduce.


javite mi kada da posaljem pare sa americkog racuna na mostarski.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-08-2006 17:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od refleksija:

    ne kontam sta je sad problem. red army i ja isli tamo pitali sta treba, ljudi rekli klima. red army se raspitivao za cijene i to je to. nek napise koliko kosta i skupit cemo novac i kupit. prosto ko pasulj! mislim bilo je prosto i prije par mejseci kad smo isli u staracki dom tako da ne znam zasto se sad komplikuje 14.gif
    cak sta vise red army je i pisao koliko koja klima kosta!



da , ali sobzirom da su teme "obnovljene" nemogu naci onaj cjenovnik , pa cu opet otici , da vidim koliko kosta 23.gif

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    11-08-2006 18:47 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1141

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

          citat od refleksija:

        ne kontam sta je sad problem. red army i ja isli tamo pitali sta treba, ljudi rekli klima. red army se raspitivao za cijene i to je to. nek napise koliko kosta i skupit cemo novac i kupit. prosto ko pasulj! mislim bilo je prosto i prije par mejseci kad smo isli u staracki dom tako da ne znam zasto se sad komplikuje 14.gif
        cak sta vise red army je i pisao koliko koja klima kosta!



      da , ali sobzirom da su teme "obnovljene" nemogu naci onaj cjenovnik , pa cu opet otici , da vidim koliko kosta 23.gif


    S teme pomoc Mostaru:

        citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

      ja sam isao u beko i palmu da vidim koliko kostaju klime,

      beko 3,5KW 650KM
      5,5KW 920KM
      7,5KW 1200KM

      samsung 3,5KW 639KM
      5,5KW 1300KM

      seg 3,5KW 639KM
      5,5KW 920KM

      jos imaju one dvije firme na tekiji, pa ako neko moze , valjalo bi da vidi koliko tamo kostaju, ili da ja odem , ali prvo da se odlucimo ZA STA CEMO SKUPLJATI PARE ,


      taxi je gore rekao da su uslovi u domu dobri, da , ali u dnevnom boravku/imaju onu staru klimu/ali ja i REFLEXIJA smo pricali sa gosp.Omerika, mislim da se tako zove, i pokazala nam je sobe na prizemlju, tu su uglavnom nepokretni pacjenti, i ako bi ovaj prijedlog prosao, puno bi im znacio, jer kada smo se predstavili i poceli pricati o tome sta im treba, i predlozili klimu,zena se iznenadila, i rekla da bi im to bilo odlicno,

      PA MOLIM VAS DA SE STO PRIJE ODLUCITE , DA MOZEMO JAVITI DOMU, I EVENTUALNO KONTAKTIRATI NEKOGA OD OVIH STO POSTAVLJAJU KLIME DA VIDIMO KOJA JACINA ODGOVARA.


    P.S. Mozda je sve, osim izvjestaja o uplatama, bolje pisati na pepejove nego ovdje, da se niko ne iritira 14.gif , jazuk je na ovoj temi dizati tenzije 11.gif RAZ 10.gif samo naprijed.

    ___________________________________________________________________

      11-08-2006 19:03 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
      raja




      Poruka: 1665
      Location: Na zidicu... ispod borova...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      behar 33.gif

      ___________________________________________________________________



        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

        11-08-2006 19:45 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
        _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
        raja




        Poruka: 1665
        Location: Na zidicu... ispod borova...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        po ovom cjenovniku najskuplja klima od 3,5KW je 650 KM , amislim da je najbolje da tek kad budemo imali bar toliko para na racunu odem sa nekim od montera klima u dom , jer me je sad stid , sobzirom kad smo obecali , pa da opet nebude isto

        ___________________________________________________________________



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

          11-08-2006 19:48 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
          Cartman Cartman is a Male
          ne more meda




          Poruka: 54
          Location: NY

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

            po ovom cjenovniku najskuplja klima od 3,5KW je 650 KM , amislim da je najbolje da tek kad budemo imali bar toliko para na racunu odem sa nekim od montera klima u dom , jer me je sad stid , sobzirom kad smo obecali , pa da opet nebude isto


          To nisu velike pare pogotovo kad pomislis koliko nas ima na forumu pa da svak pomalo posalje ne bi bilo problema.
          Ja bi volio poslat nesto para za ovu svrhu direktno u Mostar na onaj racun kojeg su carmela i reflexija otvorile jer dok se ove moje komsije u Americi dogovore kako poslat pare u Mo
          proci ce godine.
          Samo bi volio znati da li se mogu slati donacije na onaj racun u Zagrebackoj banci?

          ___________________________________________________________________
          “The Balkans produce more history than they can consume” ~Winston Churchill

          11-10-2006 03:16 Cartman is offline Posalji Email za Cartman Pregledaj poruke od Cartman Dodaj Cartman u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mogu Cartmane jer je raèun za to i otvoren. Devizni je, pa ponavljam, nema na njega uplate u KMovima, ostale valute su više nego dobrodošle 01.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          11-10-2006 10:50 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          behar behar is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1141

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

            po ovom cjenovniku najskuplja klima od 3,5KW je 650 KM , amislim da je najbolje da tek kad budemo imali bar toliko para na racunu odem sa nekim od montera klima u dom , jer me je sad stid , sobzirom kad smo obecali , pa da opet nebude isto


          ma sache to , ne brini 10.gif

          Za sad imate:

          50.00 USD
          50.00 EURO
          30.00 USD
          30.00 USD

          Koliko jos fali, ja se ne razumijem u ove USD 23.gif

          ___________________________________________________________________

            11-10-2006 11:53 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
            Carmela Carmela is a Female
            vjeciti optimist




            Poruka: 7603
            Location: ja nisam odavle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mogu ti reæi Behar, ni ja 21.gif , evo pokušaæu da stavim link na kursnu listu

              www.bih.net.ba/kursna


            ne valja ovo, ne da se otvoriti ovako, no ja sam kliknula na opciju "BIHnet::Info>kursna lista" kad sam na google unijela pojam kursna lista

            ___________________________________________________________________

              Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Carmela dana 11-10-2006 u 13:45.

            11-10-2006 13:42 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ima na glavnoj stranici foruma link za kursnu listu

            pise $ Converter

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            11-10-2006 17:17 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            almonda almonda is a Female
            seka


            Poruka: 681
            Location: NYC

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ma daj Tana ti to naj bolje znas, nemoj se molim te povlaciti.
            Daj da to iskupimo .Da svi damo po 10 dolara koliko nas ima na forumu eto KLIME.

            ___________________________________________________________________
            Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

            11-14-2006 00:46 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
            Koscela2 Koscela2 is a Male
            trudim se




            Poruka: 180
            Location: Kengurija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            AA? nemere to tako, daj cenera i gotovo....evo prijedloga...
            prvo odrediti sta hocemo...
            - (crtica novi red) klime, komada tri, dvije za sobe gore i jedna za dnevnu sobu...
            - koji kapacitet trebaju da budu( ne ona:" haj evo ova je fina a nije ni skupa")
            - koliko kostaju sa instalacijom i koliki je popust zato sto je za penzionere...Znaci treba nam predracun za kostanje, sta nam se nudi i tako to, sa bar dvije strane pa da imamo probrat
            - raspodijeliti se u 3 grupe ( koliko klima toliko grupa) i svak preuzeti na sebe svoj dio...
            ako je grupa od cetvero (preporucujem), ja placam cetvrtinu. E sad dali cu lobirati raju po forumu ili po komsiluku da mi pomognu -( jes crtica ali nije novi red 02.gif ) to je moj problem...
            znaci
            Prva grupa :
            Ja ....
            ........
            ........
            ........
            rezerve su:
            ..........
            ..........

            Druga grupa
            Tana.... 11.gif
            ...........
            ...........
            ...........

            Treca grupa


            itd...


            treba ih postaviti do 1.6.2007 i ima se vremena da se izdvoji mjesecno po desetak "stabilo"
            Eto ja toliko...

            18.gif

            ___________________________________________________________________

              ne_znam.gif

              11-14-2006 06:39 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
              Carmela Carmela is a Female
              vjeciti optimist




              Poruka: 7603
              Location: ja nisam odavle

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Košæela, fer i pošteno od tebe 10.gif

              ___________________________________________________________________

                Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

              11-14-2006 11:03 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
              behar behar is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1141

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od cokula:

                Ma daj Tana ti to naj bolje znas, nemoj se molim te povlaciti.
                Daj da to iskupimo .Da svi damo po 10 dolara koliko nas ima na forumu eto KLIME.


              13.gif pa ti mislis da mu je to neko uzeo za zdravozagotovo? Ma ne moze to bez kvoruma 19.gif

              P.S. Kakav juni Koscela, dajte to do Nove godine najdalje 26.gif klima vruce/hladno.

              ___________________________________________________________________

                11-14-2006 17:27 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                tana tana is a Male
                rigorozni




                Poruka: 17879
                Location: na prinudnom radu :)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                tu sam ja i boni i pomoci cu kolko god mogu, ko sto sam i prije.

                ali sto se tice organizovanja akcija necu da se petljam - ima za to mofomo tim.

                *a pare sa americkog foruma cu poslati kako najbolje mognem kad mi jave da posaljem.

                ___________________________________________________________________
                kad ce mostar mama?

                11-14-2006 17:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                Koscela2 Koscela2 is a Male
                trudim se




                Poruka: 180
                Location: Kengurija

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Valjda je problem sa vrucinom?I mislim da imaju centralno grijanje pa ne vidim razlog da bode ova sto i grije..barem meni nesto bezze...

                I zivota ti kako mislis da se sve organizuje za mjesec? Ako kontash da moze, samo izvoli..!

                ___________________________________________________________________

                  ne_znam.gif

                  11-15-2006 04:01 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
                  PST PST is a Female
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1156
                  Location: vazda u kuci

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Da li ste razmisljali o panelnim radijatorima na struju.?
                  Oni u Mo kostaju 230 km , a odlicno griju, to su oni Norveski radijatori , mnogo su jeftiniji od klime .

                  11-18-2006 08:42 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
                  Koscela2 Koscela2 is a Male
                  trudim se




                  Poruka: 180
                  Location: Kengurija

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  evo ja "sakupio" 10AUD ....za pocetak ...neki tip se oprastao, prelazi na drugi posao i ono daje se para da se kupi nesto...kaze jedan izvadio deset dolara, evo dosta od mene pa se vrati, kaze nije zasluzio, nedam, radije su dati u dobrotvorne svrhe , reko deder ih vamo meni treba za to i to...evo , dade covjek "cenera" 10.gif

                  ___________________________________________________________________

                    ne_znam.gif

                    11-18-2006 16:07 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
                    Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com