Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » * * * zene ovakve i onakve * * * » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Hamsha Hamsha is a Female
gusterica




Poruka: 845
Location: Penn Alps

zene ovakve i onakve Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne bih da sirim Tigricinu temu sa jos vise postavljenih pitanja, zato otvaram novu temu na psihologiji.
(ne bih zeljela da diskutujemo pod utiskom "situacije" sa tigricine teme, nego bih o tome prodiskutovala generalno.)


      citat od MJESECARKA:

    Meni su njih oboje za psihijatrije...

    On, jer mu je jedna droljica (koja skace iz jednog kreveta u drugi) vrijednija od brata...
    Ona zato sto joj je mozak medju nogama...



Citat od Mjesecarke me naveo na razmisljanje, koji su to razlozi da neka zena nema moral, ili izgubi moral, da li je to nesto sto je "urodjeno" ili se to desava "usput"...

Kada zena prestaje biti "zena" a postaje "drolja", kakve su po vama to osobe, i sta taj, i takvi epiteti u stvari po vama znace ???

___________________________________________________________________
Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

11-04-2006 00:57 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima jedan stari covjek koji uvjek kaze da Zensko je rodzeno prokleto. Koliko je Upravu to se vi upitajte.

Ima isto onaj Srbski Filozof koji kaze: Sve zene su Kurve, izvini majko ali i ti si Zena.

11-04-2006 01:12 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
behar behar is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1141

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I mene interesuje nakon koliko staza se postaje "anamona droljica

Hamsho, interesantna ti ova tema, ali teska za petak poponoci 01.gif

___________________________________________________________________

    11-04-2006 01:13 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kad bih ukratko odgovarala, ovako bi to nekako definisala:

    Prostitutka - zena koja "prodaje" svoje tijelo za novac

    Kurva - to se moze biti i u dushi, a po shvatanjima nekih, ona koja promijeni vise muskaraca (takodjer, pogrdan naziv za prostituku)

    Drolja - neko bez ikakvih moralnih nacela i ko, egoisticno, koristi sex, za ostaviravanje svojih ciljeva bez obzira na bilo sta ili koga drugog.


    Za mene je pojam "drolja" ljudska/zenska osobina....Za takve muskarce se koriste drugi izrazi. Ne mislim da se desava s vremenom, niti da "chuchi" u svakoj od nas, nego da se neko rodi s tim, skoro pa genetski, i kroz zivot, igrom i sticajem okolnosti, ako nema srecu da je to pozitivno iskustvo, ta osobina se budi, jacha i osvaja.....
    Ne vjerujem da su takve zene ikad sretne, ali sam sigurna da unesrece jos mnogo ljudi na svom putu.

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane TigricaX dana 11-04-2006 u 01:51.

    11-04-2006 01:36 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    trambulin trambulin is a Male
    moforaja


    Poruka: 2260
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    eto ako nije problem nek mi neko šutne njen broj 11.gif

    ___________________________________________________________________
    masta umire zadnja

    11-04-2006 01:40 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
    Hamsha Hamsha is a Female
    gusterica




    Poruka: 845
    Location: Penn Alps
    pokretac teme Thread Started by Hamsha

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od behar:

      I mene interesuje
        nakon koliko staza se postaje "anamona droljica


      Hamsho, interesantna ti ova tema, ali teska za petak poponoci 01.gif



    33.gif behar, u pravu si kad kazes da petak vece nije pravo vrijeme za ovakve teme...ali ima i sutra nastaviti

    I to tvoje pitanje je jedno od pitanja zbog kojih sam otvorila temu 10.gif




    33.gif Tigrica, kao i uvijek, detaljna i konkretna 10.gif

    Haj ziva bila jos definisi i rijec "fuksa" 19.gif

    inace, interesantno razmisljanje 18.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

    11-04-2006 02:18 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Eh, hebi ga sad, k'o da sam ekspert za pravljenje definicija 19.gif
    Onako po slobodnoj procjeni, to bih opisala k'o ulicni/jalijaski izraz za "kurvu" koristen uglavnom od strane "odbacenih" (u stilu, on bi je htio al' ona njega nece) muskaraca da nahrane svoj ego, ponizavajuci tu osobu.
    Izgovara se cesto, kao usputni epitet, da bi stavio do znanja okolini da ga ta cinjenica ne tangira i da ga ta djevojka/zena "nije vrijedna".

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    11-04-2006 02:35 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    nik obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A drolja je : haljinka ili sta ono bijese?! 02.gif 23.gif

    11-04-2006 02:46
    Zadavalica Zadavalica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 1632
    Location: s dna kace

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ima nas koje nosimo gene u sebi

    a ima nas koje svjesno jal nesvjesno izaberemo stranputicu 18.gif

    ___________________________________________________________________
    ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

    11-04-2006 13:43 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
    Zadavalica Zadavalica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 1632
    Location: s dna kace

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jah,zaboravih da kazem hamsho,

    alergichna sam na ove osobine(koje posjeduju oba pola) 18.gif 23.gif

    ___________________________________________________________________
    ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

    11-04-2006 13:53 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
    laverna laverna is a Female
    seka




    Poruka: 898
    Location: i ja se pitam

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tigricine definicije za deset 10.gif
    samo me brine sto sve vise ima drolja a sve manje prostitutki

    11-04-2006 14:51 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    RE: zene ovakve i onakve Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Hamsha:


      Citat od Mjesecarke me naveo na razmisljanje, koji su to razlozi da neka zena nema moral, ili izgubi moral, da li je to nesto sto je "urodjeno" ili se to desava "usput"...

      Kada zena prestaje biti "zena" a postaje "drolja", kakve su po vama to osobe, i sta taj, i takvi epiteti u stvari po vama znace ???

    sad se po meni postavlja pitanje sta je za koga moralno. nemamo svi isto poimanje morala. nekome je nemoralno sexat se prije braka, imat prijatelja homoseksualca itd...
    po meni nema toga da zena prestane biti zena, nego si takav kakav si s tim da svaka zena ponekad zna bit i kucka. ne gledam zenu kao drolju ako se sexa na sve strane i s kim stigne. ja to gledam s psiholoskog apsekta. osobe koje gaze i po mrtvima sto bi se reklo da bi dosli do odredjenog cilja su za mene drolje a to ko se s kim sexa je njegova stvar.
    ne dajem sebi za pravo da ikog osudjujem i nevolim kad cujem samo jednu stranu price. volim sve fino izanalizirati pa onda na osnovu toga formirati misljenje.

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      11-04-2006 15:58 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      RE: zene ovakve i onakve Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Hamsha:

        Ne bih da sirim Tigricinu temu sa jos vise postavljenih pitanja, zato otvaram novu temu na psihologiji.
        (ne bih zeljela da diskutujemo pod utiskom "situacije" sa tigricine teme, nego bih o tome prodiskutovala generalno.)


            citat od MJESECARKA:

          Meni su njih oboje za psihijatrije...

          On, jer mu je jedna droljica (koja skace iz jednog kreveta u drugi) vrijednija od brata...
          Ona zato sto joj je mozak medju nogama...



        Citat od Mjesecarke me naveo na razmisljanje, koji su to razlozi da neka zena nema moral, ili izgubi moral, da li je to nesto sto je "urodjeno" ili se to desava "usput"...

        Kada zena prestaje biti "zena" a postaje "drolja", kakve su po vama to osobe, i sta taj, i takvi epiteti u stvari po vama znace ???


      Ne može prestati da bude ono što nikada nije bila to je prva stvar. Druga, kao što Refleksija reèe drugaèije poimanje morala svakog od nas je i stvorilo sve ove "epitete". Ona koja ne zna što hoæe od svog života ili ona koja se u istom još traži ima veæe šanse da pravi ovakve pogreške kao što je sluèaj u Tigricinoj prièi. Ne vjerujem da itko od nas svjesno radi greške.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      11-04-2006 23:44 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja licno nikog ne osudjujem, zbog stvari koje bih sama uradila, ili koje sam uradila...

      Medjutim, osudjujem i ljude i zene, koje svoje "primitivne potrebe" stavljaju ispred familije i djece...
      Neko ce se upitati: ko sam ja, da nekog osudjujem...?

      Samo zena, od krvi i mesa, ali kojoj je familija sveta... I to je ta razlika...

      A moral, to je ono sto meni govori sta je pravilno, a sta pogresno... I normalno da svi mi radimo ono sto mi smatramo pravilnim... I to je ono sto nas razlicitim cini, i sto zivot zanimljjivim cini...
      Medjutim, onaj moj komentar, koji je Hamsha citirala, jeste moje misljenje o takvim ljudima i stojim iza toga...

      A meni je razlika izmedju drolje i prostitutke...
      Prostitutke se prodaju i imaju svoje radno vrijeme... Meni je to prije bio ruzan poso, u medjuvremenu ga shvatam kao poso ko i svaki drugi... Ima svoje radno vrijeme, i svoj zivot poslije tog posla... Smatram da je steta sto se zene spuste tako nisko, da svoje tjelo prodaju, ali to je njihova odluka i njihov zivot...

      Drolja je meni milion puta niza od prostitutke, jer ona ne prodaje samo tjelo, nego i dusu i familiju i sve... I to je full time job, samo da je u sigurnom i na sigurnom...

      11-05-2006 14:06
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Dzani:

        Ima jedan stari covjek koji uvjek kaze da Zensko je rodzeno prokleto. Koliko je Upravu to se vi upitajte.

          Ima isto onaj Srbski Filozof
        koji kaze: Sve zene su Kurve, izvini majko ali i ti si Zena.



      14.gif 14.gif ETO I NAPOLEON POSTA SRBIN 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      NEMOJ SE LJUTITI STO SE SMIJEM ALI ETO NISAM MOGO DA NE PRIMJETIM

      DA NE KVARIM TEMU DA DAM KOMENTAR NA OVO

      MISLIM DA DO UMANJENOG MORALA LJUDI VECINOM DOLAZE ZBOG EKONOMSKE SITUACIJE GDJE NI SAMI VISE NE MOGU DA KONTROLISU SVOJE POSTUPKE

      NARAVNO TO SU I GODINE KAO I KUCNI ODGOJ

      U SLUCAJU NAS IZ BiH JE I RAT KOJI UCINIO DA SU LJUDI DOZVOLILI DA OSJECANJA KONTROLISU UM

      NAZALOST TO SE ODRAZAVA VISE NA CLANOVE PORODICE A NE NA NJIH SAME

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      11-05-2006 15:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ekonomska situacija? Hmmmm

      Ja se nekako, nikako ne bih slozila s tim 18.gif Sto se tice prostituisanja - da, primjeceno, ali sto se tice drugih stvari, drolja je drolja, bez obzira na stanje na berzi. To je (ruzna) osobina, koju neko ili ima ili nema 29.gif 18.gif

      Mjesecarka 10.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      11-05-2006 18:48 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      Indijanac Indijanac is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 530
      Location: Fuckin' Germany

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Dzani:

        Ima jedan stari covjek koji uvjek kaze da Zensko je rodzeno prokleto. Koliko je Upravu to se vi upitajte.

        Ima isto onaj Srbski Filozof koji kaze: Sve zene su Kurve, izvini majko ali i ti si Zena.


      Dzani, vilozove mahalski.

      Prvo, nema one "jedan stari covjek" nego taj i taj.

      Imenom i prezimenom.

      Drugo...

      Napoleon nije bio Srbin, bar koliko je meni poznato.

      Trece...

      Krivopis ti je na zavidno-rekordnom nivou 35.gif

      Dvije recenice, ca. 8 pogreski.

      Braooo majstore 35.gif

      ___________________________________________________________________
      Ko bi mogo opjevati redom
      sve ljepote divnoga Mostara,
      zar se èudiš srce što ga ljubim
      sa ljubavlju sinovskoga žara?

      11-05-2006 19:03 Indijanac is offline Posalji Email za Indijanac Pregledaj poruke od Indijanac Dodaj Indijanac u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta sve zene ovake-onake
      sta je sa muskarcima
      svi su drolje, samo sto ih proglasise frajerima

      11-05-2006 21:04
      buckuris buckuris is a Female
      buduca bahra :)




      Poruka: 2084
      Location: SFRJ Njemacka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 10.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

      11-05-2006 21:05 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Lela:

        sta sve zene ovake-onake
        sta je sa muskarcima
        svi su drolje, samo sto ih proglasise frajerima


      10.gif 10.gif 13.gif

      11-05-2006 21:14 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com