Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » vilin klanac - amire, sjecas li se ovoga ? 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

amire, sjecas li se ovoga ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

slijedi jedna planinarska prica ......
babusha - reko planinarska, nije lovacka 04.gif

godina: ne znam koja je godina ali je davno bilo mi svi bili tinejdzeri.
ekipa: seva, pedisa, tana, amir, ara, mirza rahmetli, sima, ina, inga, emanuela, sanjin, hat, kugla, .....
mozda sam nekog dodo a nekog zaboravio, ma nije ni bitno.

helem mi smo bili "mala raja" iliti srednjoskolci tada, ali smo se cesto druzili sa starijim planinarima po bijelim vodama, jezercetu, pa i rujistu. i od njih smo slusali price o takozvanim "skriparima". skripari su navodno bili cetnici ili ustase koji su se dugo poslije rata krili po planinama prenja i spremali diverzije i tako to ...... sta je od toga istina u to ne ulazim. pricali su nam muja, ale, pazin, dzemo, itd o tim skriparima i prepadali nas pricama. navodno da su oni licno znali gonjati po prenju i ucestvovati u njihovom facanju. cak su nam i rekli da i dan danas mozes naci skripara okolo. a mi mala raja im vjerovali.

e, gore navedena ekipe male raje otisla u vilin klanac. mi smo odlucili da sredimo malo kucu u klancu i da bude kao "omladinski" dom na prenju - za malu raju. najljepsih trenutaka sam imo upravo u vilinom klancu. i dosli mi jedan vikend ponijeli alata farbe i djidja da malo sredimo dom. navece smo naravno festali duboko u noc. (amire ako se sjecas to je ona legendarna noc kad smo imali striptiz uzivo u vilinom klancu). izvjesne osobe su nam odradjivale striptiz a sva raja su imala na glavi baterije, a pozadina za striptiz je bila ona folija sto se koristi u snijegu u satoru. i sve baterije uprte na samo jedno mjesto :)
ali nije to tema .......

dakle festalo se svu noc, pilo se pusilo se i kasno se ustalo.
ustali mi negdje oko 11 izasli ispred kuce kad imamo sta i vidjeti:
ispred kuce pored catrnje lezi na zemlji ogromni krst jedno 12 metara duzine. mi se zijanili, sta je sad ovo, juce nije bilo ovdje. i gledamo mi onaj krst, neko ga napravio od kamenja - jednostavno slagali kamenje po zemlji i napravili krst burazeru ogroman (nije prekookeanski 19.gif). i sad mi stojimo i gledamo onaj krst i pricamo. neko rece ovo mora da su oni skripari napravili. kontamo dobro smo prosli mogli su nas sve na spavanju .. ssszzzzkkk. tana uzo aparat i usliko krst (valjace ko dokaz dole kad sidjemo u mostar).
ali mi kako pravi titovi skojevci se nismo dali ometati. od onog istog kamenja napravimo petokraku jedno 3 metra precnika. ofarbamo je u crveno i dotjeramo ko piscu. malo istrazujemo okolo i nadjemo tragove cipela, nadjemo njemacke konzerve malo podalje u sumi - aha, ovdje su rucali. slikamo naravno konzerve kao dokazni materijal. uberemo drveca u sumi i napravimo koplja - naoruzali se momci. ne damo se mi ometati, nek dodju, 'ta ce oni. negdje popodne oko 4 sata AVION. mali avioncic kruzio jedno 20 minuta tacno iznad kuce i to nisko. malo nas vec hvata panika, sace nas bombama ..... vidimo mi odnio vrag zajebanciju i polako se pocinjemo spremati da bjezimo kuci.
kad u neka doba dolazi sumar i jebe mater, boga sve zivo i dere se -

    KO JE SRUSIO ZNAK ZA SNIMANJE IZ AVIONA ?


kasnije je izaso clanak u novinama (mislim da je dzemo repak piso) kao uzorni skojevci nisu se dali ometati, iako je bio zajeb ovo je primjer prave titove omladine i patriota :)

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-22-2003 20:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
migtrans migtrans is a Female
mofo beba


Poruka: 6
Location: Zagreb

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bože stari šta se ti svega sjeæaš.Sad sam se smijala ko blesava i tako si sve lijepo opisao da
sam sve ponovno doživjela. E da se vratiti u to vrijeme.

___________________________________________________________________
ina

05-23-2003 14:01 migtrans is offline Posalji Email za migtrans Pregledaj poruke od migtrans Dodaj migtrans u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

RE: amire, sjecas li se ovoga ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Crni tana gdje ces bruku na vidjelo.
Dobrih se pet filmova ispucalo (onih para), pa jos razvijanje a svaka fotka ko oslobodjenje.
Moro Tana dva mjeseca preko studentskog raditi da otplati.

05-23-2003 14:23 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

04.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    05-23-2003 14:25 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    babusha babusha is a Male
    Licnost Foruma '03




    Poruka: 2959
    Location: donji trap

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tana kad spominjes Pa¸ina
    Jesi mislio na Dra¸ena Pa¸ina 05.gif

    Inace ovo ti je
    mnogo bolja prica
    ruku na srce 10.gif

    Nego je li ko od vas cuo za zmiju koju raja zovu
    kraosac ili kravosis

    ___________________________________________________________________



        19.gif

        05-23-2003 22:46 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
        Zuta Zuta is a Female
        miss foruma '03




        Poruka: 1115

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Da to nije ona tanina zmija babusha ? 23.gif

        ___________________________________________________________________

          05-23-2003 23:00 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
          stuliceva mirna
          SexNepoznat



          Poruka: 59
          Location: S posla opet

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ahahahahaha
          24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
          a crni Tana, obori se s noga od smjeha...

          hahahaha
          zaboli me stomak.....

          ___________________________________________________________________

            05-23-2003 23:07 stuliceva mirna is offline Posalji Email za stuliceva mirna Pregledaj poruke od stuliceva mirna Dodaj stuliceva mirna u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)
            pokretac teme Thread Started by tana

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            babusha, jeste drazen pazin
            a nisam cuo za tu zmiju - nema ta zmija 19.gif

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            05-23-2003 23:24 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Kise
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Joj Tana sto me nasmija, ma ti si zivi izvor informacija i pamcenja. Svaka casa 19.gif
            Evo sve sebi ne mogu doci od smijeha 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

            05-24-2003 00:06
            Plastic Plastic is a Male
            moforaja


            Poruka: 2533
            Location: space

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A Tana dragi ma evo upravo se razvaljujemo od smijeha Ara i ja, Ara mi kaze da se on sjeca tog strip tiza ali ja nisam bas siguran da se mogu sjetiti toga, ali se definitivno sjecam krsta, majku im skriparsku.....A sjecas li se Konja Sa PLETENICAMA, Ljilja Arina bivsa koka nam pricala tu stravicnu pricu o tom nakvom konju, ja se pravo sjebo.... Evo mi se pokusavamo sjetiti koliko dugo smo 'mantali" po Vilinom Klancu.

            Dolazi Drazen Pazin u klanac a Ara sjedi i susi vusutra na catrnji i mi ga lozimo da doda Pazinu vode i naravno Zinpa nas proliva pa smo morali imati sastanak u planinara. Drzi Pazin predavanje o drogama a o cemu drugo?? i u to upadamo Ara i ja i citava se soba okrenu prema nama kad je Pazin spomenuo da na zalost i medju nama ima " narkomana" PA sta bi da smo se drogirali??????

            05-25-2003 12:21 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
            Plastic Plastic is a Male
            moforaja


            Poruka: 2533
            Location: space

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Sanjin bio glavni za majstorijanje," sam svoj majstor"
            Stanojevic Dobrivoje-Car davao mi ski opremu ako po mraku odem od doma do cenife u Klancu i naravno ja nisam smio.
            Kako sam ja cviko od one planine po noci,a volio je samo tako.

            05-25-2003 16:13 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
            Plastic Plastic is a Male
            moforaja


            Poruka: 2533
            Location: space

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ova bi se tema mogla zvati Vilin Klanac, komotno

            05-25-2003 16:14 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
            Zuta Zuta is a Female
            miss foruma '03




            Poruka: 1115

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Amire moze li "Planinarske price" ?

            A cini mi se da bi se mogla preseliti i na podforum Nostalgija ...

            ___________________________________________________________________

              05-25-2003 16:28 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)
              pokretac teme Thread Started by tana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ma more sve, kako god hocete.
              bitno je da nas ima burazeru koji se sjecamo :)

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-26-2003 03:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Plastic Plastic is a Male
              moforaja


              Poruka: 2533
              Location: space

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              E haj Tana ko je bio najljeniji na planini, donosenje vode, cijepanje drva, ako ih je bilo, pranje suda itd.
              Ja sam jedan od njih, a ko je najljeniji ???? 13.gif

              05-26-2003 15:07 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
              Plastic Plastic is a Male
              moforaja


              Poruka: 2533
              Location: space

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Mozda opet ja, a sto ja vazda?? 08.gif

              05-26-2003 15:08 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
              Plastic Plastic is a Male
              moforaja


              Poruka: 2533
              Location: space

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Simo, sta je sutis frajeru 04.gif

              05-26-2003 15:09 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
              migtrans migtrans is a Female
              mofo beba


              Poruka: 6
              Location: Zagreb

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Vraga si Simo sjeæa ljepote uvijek bi bio nekako pospan.Amire neèudim se što se ti nesjeèaš striptiza nego se èudim da ga se Ara sjeæa.

              ___________________________________________________________________
              ina

              05-26-2003 15:25 migtrans is offline Posalji Email za migtrans Pregledaj poruke od migtrans Dodaj migtrans u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)
              pokretac teme Thread Started by tana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              e jel' golemo da su 4 clana foruma bili prisutni tada i da se sjecaju ovog dogadjaja.

              go forum go !

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-27-2003 18:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Plastic Plastic is a Male
              moforaja


              Poruka: 2533
              Location: space

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ma kako nije, mada ih ima sto povire na ovaj forum a bili tamo, jos kad bi se "uclanili" sta bi nas bilo 10.gif

              05-27-2003 18:42 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
              Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com