Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Emma Jordan Alic Al Jaabari 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (146): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

11-16-2006 12:58 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif jao tuge majko moja 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

11-16-2006 13:00 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
xxxxx xxxxx is a Female
trudim se




Poruka: 215
Location: daleko.......previse daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mrvo malena neka ti je rahmet dusi a porodici iskreno saucesce
33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

11-16-2006 13:52 xxxxx is offline Pregledaj poruke od xxxxx Dodaj xxxxx u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

strasno. saucesce Almi i porodici.

11-16-2006 13:54 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Hamsha Hamsha is a Female
gusterica




Poruka: 845
Location: Penn Alps

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif rahmet joj dusi 33.gif 33.gif 33.gif

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

11-16-2006 13:59 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

rahmet joj dusi 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

11-16-2006 14:08 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemam rijeci....ne znam sta da kazem...
Nije posteno...Roditelji ne bi smjeli djecu sahranjivat.Malecku sam vidio prvi puta kad je bila jos prava mala beba a Alma prvi put u MO sa njom....
Nek im dragi Bog snage da a Emmici rahmet dusi... 33.gif 33.gif 33.gif

11-16-2006 14:13 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Emir Emir is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1120
Location: NYC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif Slatka mala duso, nek ti je vjecni rahmet. 26.gif

___________________________________________________________________

    11-16-2006 14:14 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
    MUMADJAVL MUMADJAVL is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 280
    Location: WASHINGTON,D.C.

    Emma uvijek ces biti u srcu mom Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Alma,



    Ekra mi javi ovu bolnu vijest.Ja uvijek zadnji saznajem sve. Ne mogu da vjerujem,nije pravedno,ima li boga. Znam da smo udaljeni ali ako ti Sarah i ja mozemo biti i od kakve pomoci molim te reci.Ja ne znam dali cu danas smoc snae da zovnem telefonom,pokusacu obecavam. Evo dok pisem ovo suze ko suze njih ne mozes kontrolisati,pogotovo kad se sjetim mojeg prvog susreta sa Emmom,u ljeto 2002 ,njen prvi dolazak u Mostar , Kada tvoja mama i ja vas cekamo pred soliterom , ona najljepsa beba na svijetu ( to su rijeci moje mame) ,vi dolazite ona jadnica tek joj 4 mjeseca a prevalila toliki put ,izmorena kako i nebi ali kad ugleda Kadu smjeh na licu.To ce mi ostatti urezano do kraja zivota.Ili nas zadnji suusret na Floridi,njeno pjevanje i plesanje a prica na tri jezika a tek jo nepune 4 godine.
    Emma uvijek ces biti u srcu mom.
    Alma and Weal nema rijeci kojima vam mogu opisati moju bol i kolio se saosjecam sa vasom boli.


    Vas Dejo

    11-16-2006 16:48 MUMADJAVL is offline Homepage of MUMADJAVL Pregledaj poruke od MUMADJAVL Dodaj MUMADJAVL u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jadno djete,rahmet joj duši 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-16-2006 16:56 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    da....i ja je se sjeèam kad je kao beba kod nas dolazila sa Almom...mislim da Alma ne dolazi ovdje na forum...ali je ovo divno sto raja pišu... 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    11-16-2006 17:17 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
    nije mi vise 23 :)




    Poruka: 460
    Location: Mostar ;)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nemam rijeci....

    Iskreno saucesce porodici 33.gif

    Emma bebo sjatka nek ti je rahmet dusi 33.gif 33.gif 33.gif

    11-16-2006 17:21 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
    jelena7
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Draga moja Alma,
    znam da nikakve rijeèi ne mogu pomoæi osjeæaju boli, gubitak je prevelik.
    srce mi se slama, zbog tebe, zbog svih vas. Znam da je bol prestrašna, dijelimo je s tobom.
    Strašno nam je žao što ne možemo biti uz tebe, ako ti ikako možemo pomoæi samo javi.
    Iskrena suæutu tvojoj i Weelovoj obitelji.
    Budi jaka i izdrži
    mislimo na tebe

    33.gif

    11-16-2006 19:12
    rimda rimda is a Male
    raja




    Poruka: 1827
    Location: BULEVAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 33.gif 33.gif RAHMET JOJ LIJEPOJ DUSI... a tugeee majkooo mojaaa milaaa 16.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    38.gif Admir Stupac 38.gif

    11-16-2006 21:52 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    11-16-2006 22:08 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    zlatan zlatan is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 498
    Location: svedska

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neka joj je rahmet dusi, i da joj dragi Allah podari vjecni dzennet 33.gif

    ___________________________________________________________________

      11-16-2006 22:33 zlatan is offline Posalji Email za zlatan Homepage of zlatan Pregledaj poruke od zlatan Dodaj zlatan u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115
      pokretac teme Thread Started by Zuta

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od maja_mostar:

        ...mislim da Alma ne dolazi ovdje na forum...ali je ovo divno sto raja pišu... 33.gif 33.gif 33.gif


      Alma i njena porodica su procitali i citaju svaku ovu poruku, kako na ovom - tako i na drugom mostarskom forumu, i zamolili su me da vam se u ime familije duboko zahvalim na rijecima podrske u ovim teskim trenucima, mnogo im znaci da postoje ljudi koji dijele njihovu bol i koji su makar i u mislima sa njima.

      Jos jednom, hvala svima!

      Maja

      ___________________________________________________________________

        11-16-2006 22:57 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 11-17-2006 u 08:14.

        11-16-2006 23:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        sejla sejla is a Female
        mofo beba


        Poruka: 3

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif

        11-16-2006 23:20 sejla is offline Posalji email za sejla Pregledaj poruke od sejla Dodaj sejla u listu prijatelja
        bule bule is a Female
        avenija kruzno


        Poruka: 147
        Location: jordan

        RE: Emma Jordan Alic Al Jaabari Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        U sjecanje na nasu malu EMICU

        Moja sestra Alma ,nasi roditelji i ja smo jako zahvalni na svim rijecima podrske od nasih dragih sugradjana i onih koje znamo i onih koje ne znamo ali se nadamo da cemo ih upoznati .

        ja sam uvijek govorila da Life deals shitty hand to good people i evo i uvjerih se .

        Emica je nastradala u saobracajnoj nesreci 20 m od njene kuce na povratku iz skole koju je najvie voljela .Primila je samo jedan ali fatalan udarac u glavu .Doktori su joj dali vralo malo vremena do 48 sati ali se moje Lavlje srce (kao sto sam je ja zvala 0 borilo i drqazalo u zivotu skoro pune dvije sedmice .Meni je jako zao sto mnogi od vas nisu poznavali EMMU ,to je tako special i smart girl .Znala je i nas jezik (i to jako dobro )nakon cijelog ljeta provedenog u Mostaru ,voljela nasu muziku,i generalno obozavala Mostar i govorila da ce sigurno da zivi u Mostaru .Kad je krenula nazad za Jordan rekla je mojoj mami da se vraca za dva dana ,da samo ide poljubiti brata .Takodjer je uvijek skidala cipele pred Starim Mostom i govorila da se to tako mora ,da se tako lijep most ne isprlja ...
        Dragi prijatelji o Emmi bi vam mogla pricati jos mnogo .Vi koji ste je upoznali mozete i saimi prosuditi .U SVEMU JE BILA TAKO SPECIAL ...
        Jos jednom vam hvala na rijecima podrske i saosjecanja .Zuta prijateljice hvala mnogo .da sam te bogdo zvala ono vece iz bolnice zapijena i radosna ,a ne da ti javim ovakvu vijest .

        11-17-2006 01:01 bule is offline Pregledaj poruke od bule Dodaj bule u listu prijatelja
        Stranica (146): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com