Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Emma Jordan Alic Al Jaabari 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (146): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5008
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    11-23-2006 18:23 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    Zuta Zuta is a Female
    miss foruma '03




    Poruka: 1115
    pokretac teme Thread Started by Zuta

    Od Ivice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Alma,

    Mislio sam da kad ti se budem javlja da ce to biti iz veselijih razloga.
    Jako mi je zao sto ti se ovo dogodilo i ovom prilikom bi ti htio izrazit
    svoju sucut.

    Cuvaj se i budi hrabra...

    Ivica

    ___________________________________________________________________

      11-23-2006 18:26 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115
      pokretac teme Thread Started by Zuta

      From Jeannette Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dear Alma

      I have no words to express my deepest sympathy for the loss of you
      little angel. Even though far away from you we will think of you in our
      prayers.

      A great hug from Malta

      Jeannette

      ___________________________________________________________________

        11-23-2006 18:27 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        Zuta Zuta is a Female
        miss foruma '03




        Poruka: 1115
        pokretac teme Thread Started by Zuta

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        DRAGI ALMA I WAEL

        STRASNO NAS JE POTRESLA VIJEST O SMRTI VASE KCERKE. PRIMITE NASE ISKRENO
        SAUCESCE.

        LEJLA FETAHAGIC SA PORODICOM

        SARAJEVO

        ___________________________________________________________________

          11-23-2006 18:27 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
          Zuta Zuta is a Female
          miss foruma '03




          Poruka: 1115
          pokretac teme Thread Started by Zuta

          From Rachel and Roger Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dearest Alma and Wa'el,

          I cannot describe the pain and shock we had upon receiving your email.
          We were completely unaware of any accident. I'm sorry that we have not
          responded until today - we have been away and off our emails.

          Please know that we send you both and little Kaies all our love and
          regret and hope that the power of your faith and your love will carry you
          through this numbingly difficult time.

          If there is anything at all that we can do - even from a distance -
          please know that we will, just let us know. If you end up setting up any sort
          of foundation or trust or scholarship or anything in Emma's honor, please
          also let us know since we would want to contribute to the memory of your
          sweet little girl.

          We cannot possibly imagine the weight of the pain that this tragedy has
          brought upon you and your family. Bless you all.

          Much, much love to you all; know that you are very much in our hearts...

          Rachel and Roger

          ___________________________________________________________________

            11-23-2006 18:29 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
            Zuta Zuta is a Female
            miss foruma '03




            Poruka: 1115
            pokretac teme Thread Started by Zuta

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Draga Alma,

            Vujadin nije u mogucnosti da ti pise, kompjuter mu je pokvaren .
            Ja sam njegova sestra Katarina.
            Pisem ti u ime cele porodice i primi molim te nase najdublje saucesce.
            Mnogo sam se potresla kada sam cula vest i procitala onu divnu pesmu.
            I ja imam cerkicu od 15 meseci i razumem bol tvoje sestre.nema reci
            kojima je mogu utesiti. Samo mogu da joj kazem da imam dobru prijateljicu koja
            je izgubila sincica. Tugovala je mozda dve godine i sada ima dvoje dece.
            Emma ce zauvek ostati u srcu ali poruci joj da je stravicno tesko ali
            mora da nastavi da zivi kako zna i ume i da rodi jos dece jer to je jedini
            lek.

            Voli vas Katarina , Vujadin , Miroslav, Dragica

            ___________________________________________________________________

              11-23-2006 18:30 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
              Zuta Zuta is a Female
              miss foruma '03




              Poruka: 1115
              pokretac teme Thread Started by Zuta

              Od Natase Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Draga Alma,

              Danima vec pokusavam da se sastavim da ti napisem ovaj najtuzniji mail
              od kada se poznajemo.

              Prvo je bio sok, pa onda velika, velika tuga. Sada se i dalje borim sa
              teskim osecanjima da nadem reci koje bi ti pomogle i podrzale te u ovim
              strasnim trenucima bola. Draga mija drugarice, ti si uvek bila osoba
              kojoj je snaga i volja da se ide napred bila jedna od najsnaznijih
              karakteristika. Neka je tvoja snaga i volja uvek sa tobom da ti pomogne
              i izvede iz tragedije koja je zadesila vase porodice. Zelim da znas da
              sam ja uvek uz tebe, Waela i Nirvanu, tvoje roditelje i sve ostale koji
              smo se sakupili u ovim najtuznijim trenucima da podelimo taj ogromni bol
              sa vama. Sada moras da pregrizes i jaka kao uvek nastavis u teskim
              vremenima za tebe i tvoju porodicu. Za sve nas. Emma ce u mom srcu uvek
              biti najlepsa devojcica na svetu, mada je nisam upoznala onoliko dobro
              koliko sam uvek zelela. Ali sam je pratila kako raste kroz fotografije
              koje si mi slala. Tesko mi je zaista da nadjem reci za preveliku tugu
              koja kao veliki crni oblak stoji nad svakim mojim danom kada mislim o
              tome.

              Previse mi je zao a u isto vreme najvise na svetu zelim ti svaku snagu i
              podrsku kroz ove tragicne dane. Drzi se i znaj da sam sa svim teskim
              srcem uz tebe i vase porodice.

              Natasa

              ___________________________________________________________________

                11-23-2006 18:32 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
                OMAHA OMAHA is a Male
                Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




                Poruka: 1488
                Location: XYZ

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Najiskrenije saucesce!!!

                11-23-2006 20:56 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
                mostarka79 mostarka79 is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 561
                Location: SWE

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                26.gif
                iskreno saucesce 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane mostarka79 dana 11-23-2006 u 22:57.

                11-23-2006 22:45 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
                mostarka79 mostarka79 is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 561
                Location: SWE

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                .

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mostarka79 dana 11-23-2006 u 23:30.

                11-23-2006 23:30 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
                Mo-beba Mo-beba is a Female
                Momentalno na daljinskom




                Poruka: 7485
                Location: Trebinje-Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                mace malo 26.gif 33.gif


                Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                ___________________________________________________________________
                Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                  33.gif

                  11-23-2006 23:33 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                  mostarka79 mostarka79 is a Female
                  bice nesto od mene




                  Poruka: 561
                  Location: SWE

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  .

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mostarka79 dana 11-23-2006 u 23:36.

                  11-23-2006 23:35 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
                  mostarka79 mostarka79 is a Female
                  bice nesto od mene




                  Poruka: 561
                  Location: SWE

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  .

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mostarka79 dana 11-23-2006 u 23:38.

                  11-23-2006 23:38 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
                  habiba75 habiba75 is a Female
                  raja




                  Poruka: 2339
                  Location: lebdim

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  lutkice malena 33.gif 15.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JESAM LI VAM GOVORILA!?

                  11-24-2006 10:58 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
                  hope hope is a Female
                  mofo beba




                  Poruka: 9
                  Location: mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Iskreno sauèešæe porodici....

                  33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                  ___________________________________________________________________

                    11-24-2006 13:52 hope is offline Pregledaj poruke od hope Dodaj hope u listu prijatelja
                    Carinsko djete Carinsko djete is a Male
                    DAIDJA




                    Poruka: 76

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Uzas,Rahmet joj dusi 26.gif 33.gif

                    ___________________________________________________________________

                      11-24-2006 21:55 Carinsko djete is offline Posalji email za Carinsko djete Pregledaj poruke od Carinsko djete Dodaj Carinsko djete u listu prijatelja
                      Kutljaca Kutljaca is a Female
                      Kuharica ipo




                      Poruka: 6617
                      Location: V.I.P

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      33.gif 33.gif 33.gif e m m a 33.gif 33.gif 33.gif

                      ___________________________________________________________________
                      simply the best

                      11-25-2006 08:22 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
                      Zuta Zuta is a Female
                      miss foruma '03




                      Poruka: 1115
                      pokretac teme Thread Started by Zuta

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Primite iskreno saucesce od Duleta i Koke iz Beograda.
                      Ako vam bilo sta treba,racunajte na nas.

                      ___________________________________________________________________

                        11-25-2006 13:14 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
                        Zuta Zuta is a Female
                        miss foruma '03




                        Poruka: 1115
                        pokretac teme Thread Started by Zuta

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Dearest Alma,

                        Jeannette gave me the horrible news. I cannot find the words to express
                        how sorry I am for your loss; I can just tell you that I am praying for
                        you to go through this horrible moment.

                        Take care,

                        Hugs,
                        Karen

                        ___________________________________________________________________

                          11-25-2006 13:15 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
                          shachko shachko is a Female
                          proplivala


                          Poruka: 23
                          Location: San Jose, CA

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          26.gif 26.gif Rahmet joj dusi 33.gif

                          11-25-2006 23:23 shachko is offline Pregledaj poruke od shachko Dodaj shachko u listu prijatelja
                          Stranica (146): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com