Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » dali je moguce da bosna 10 godina poslije rata nemoze jos da funkcionira samostalno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
VolimRodjene VolimRodjene is a Male
rodjeni




Poruka: 1037
Location: Prve proleterske 1

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moguce je bilo jer
1. To su zeljeli
2. Vjerovali su jedni drugima
3. Imali su jasan cilj
4. Znali su kako do njega doci
5. Nisu kalkulisali
6. Uz svo postovanje prema doticnim zivo im se jebalo sta misle London, Washington i Moskva.
7. Vjerovali su u sebe i svoje sposobnosti

___________________________________________________________________

    11-29-2006 11:30 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
    Maja Maja is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 307
    Location: Oslo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovo pod 1. potpisujem sto rodjeni napisa. Ne moZe BiH biti rahat nikad dok gradjani NE ZELE BiH, pogledajmo republiku srpsku i njene vodje koji blokiraju svaki daljni razvoj. Ne moze se dalje bez totalne promjene mentaliteta, smjene generacije, novog rata, ne dao Bog....

    ___________________________________________________________________
    Zivjeli 100 godina!

    11-29-2006 11:43 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
    OHA OHA is a Male
    trudim se




    Poruka: 535
    Location: ispod palme...........
    pokretac teme Thread Started by OHA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od VolimRodjene:

      Moguce je bilo jer
      1. To su zeljeli
      2. Vjerovali su jedni drugima
      3. Imali su jasan cilj
      4. Znali su kako do njega doci
      5. Nisu kalkulisali
      6. Uz svo postovanje prema doticnim zivo im se jebalo sta misle London, Washington i Moskva.
      7. Vjerovali su u sebe i svoje sposobnosti

    bravo care ovo si dobro i vrlo jasno reko jedino sto me bunda ovo jasan cilj a i ja se stobom slazem izgleda da stranke koje su na prostorima BiH nemaju jasn politicki cilj,laicki gledajuci na sve sto se dogodilo od samog pocetka pa sve do danas citava prica se svodi na nacionalne interese,ali me zanima staje sa interesima ostali koji zive u nasoj lijepoj BiH nezive samo
    Srbi,Hrvati i Bosnjaci-Muslimani ko stiti interese ostali.Ja sam ipak misljenja da svjetske sile moraju povuci radikalne poteze ako zele pomoci narodima u BiH a ja kao laik bi to ucinio na ovaj nacin skino plate svim politicarima na 500 km ukinuo terenske dnevnice to jeste topli obrok koliki je radniku a ne 30 ili 20 km koliko primaju sada jer radnik zivi od 200 km koje zaradi za mjesec ili koju km vise,pustio da oni sami rjesavaju gorece probleme,na granice izveo nato da slucajno nebi ko opuco,i zatvorio priljev stranih donacija hocu rec blokiro prilaz mmf,pa da gospoda izvole raditi za interes gradzana a ne svoj sopstveni to je moje misljenje mozda ja grjesim ali nevidim drugacije rjesenje

    11-29-2006 13:38 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    RE: dali je moguce da bosna 10 godina poslije rata nemoze jos da funkcionira samostalno Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Musala:

          citat od OHA:

        haj da malo komentarisemo na normalan nacin,ovako jabi vas sve zamolio da mi pokusate odgovoriti na ovo pitanje?
        neznam dali da otvorim ili ne otvorim novu temu pod politika ili istorija pa sam ipak odlucio da pitanje postavim ovde,pitanje glasi,na sutrasnji datum je odrzano 2 zasjedanje Avnoja i stvorena je nova jugoslavija,na tom zasjedanju bilo je 240 ili 260 zastupnika koji su fakticki za jednu noc stvorili drzavu od 16 miliona stanovnika,a od fakultetski obrazovanih zastupnika imali su svega 10% sto u brojkam znaci 24 ili 26 zastupnika sa fakultetom a ostali sss,os, poljoprivrednici zanatlije i td.
        kako je moguce da su se dogovorili za jednu noc kako treba da izgleda drzava zagarantovali ljudska i vjerska prava i sve ostalo da sada ne nabrajam,a bosna sa svim domacim politicarima i visokim stranim duznosnicima lordovima i td 10 godina poslije rata jos nije ni blizu drzave koja moze da funkcionira sama,a broj stanovnika ne prelazi ni 3 miliona. pa vas molim odgovor


      Jednostavan ogovor. U Bosni jos kolo vode tri Nacionalne stranke kao predstavnice tri konstitutivna naroda, sto ocito nema nikakve veze sa proklamovanom Demokratijom i visepartiskim sistemom. Demokratija je zavjesa iza koje se u Bosni krije nacionalizam.

      Posto je kroz BiH protutnjao rat koji nije donio nista dobra narod je jos stresen i uplasen i nastoji se odrzati status quo.

      Dok se u Bosnu narodi ne okrenu protiv nacionalista u svojim redovima, dok u Bosni narodi ne shvate da su jedni drugima i blizi i preci i potrebniji nego neki Njemci, Rusi ili Turci, dok narodi ne shvate da nema pravog zivota bez zajednickog zivota i dok se musala ne vrati u BiH i zavede red, tesko da ce biti nekog pravog i pravnog funkcionisanja u Bosni.

    ako misliš da su nacionalne stranke jedini problem uspostave normalne i funkcionalne drzave silno se varaš,nacionalizam sam po sebi nije upce loš,ako se time ne ugrozavaju prava ostali konstitutivnih naroda

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-29-2006 14:22 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sve dok se po bosni vijore tri zastave...razlicite...hajra nece biti

    11-29-2006 14:26 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Gio da ne citiram, bravo 10.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    11-29-2006 14:36 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    RE: dali je moguce da bosna 10 godina poslije rata nemoze jos da funkcionira samostalno Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    .

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 18:54.

    11-29-2006 14:39 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od glumica:

      sve dok se po bosni vijore tri zastave...razlicite...hajra nece biti
    pa da ti kazem glumka tri zastave tri naroda,nekada je bila jedna ,pa odluciše da budu tri ,nema više titine jugoslavije ma koliko loša il dobra bila ,to je cinjenice koja stoji i ne,oze se promijeniti ,ja svoju zastavu volim i klanjam joj se ,moja je zelena al je moja i ona drzavna zuto plava i volim je ko zelenu,i normalno poštujem pravo i onih drugih da vole svoju zastavu ,a to što oni ne vole zuto plavu to je njihov problem ne moj 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-29-2006 14:39 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja volim LJiljane 10.gif

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    11-29-2006 14:41 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    RE: dali je moguce da bosna 10 godina poslije rata nemoze jos da funkcionira samostalno Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Musala:

          citat od giovanni:

            citat od Musala:

              citat od OHA:

            haj da malo komentarisemo na normalan nacin,ovako jabi vas sve zamolio da mi pokusate odgovoriti na ovo pitanje?
            neznam dali da otvorim ili ne otvorim novu temu pod politika ili istorija pa sam ipak odlucio da pitanje postavim ovde,pitanje glasi,na sutrasnji datum je odrzano 2 zasjedanje Avnoja i stvorena je nova jugoslavija,na tom zasjedanju bilo je 240 ili 260 zastupnika koji su fakticki za jednu noc stvorili drzavu od 16 miliona stanovnika,a od fakultetski obrazovanih zastupnika imali su svega 10% sto u brojkam znaci 24 ili 26 zastupnika sa fakultetom a ostali sss,os, poljoprivrednici zanatlije i td.
            kako je moguce da su se dogovorili za jednu noc kako treba da izgleda drzava zagarantovali ljudska i vjerska prava i sve ostalo da sada ne nabrajam,a bosna sa svim domacim politicarima i visokim stranim duznosnicima lordovima i td 10 godina poslije rata jos nije ni blizu drzave koja moze da funkcionira sama,a broj stanovnika ne prelazi ni 3 miliona. pa vas molim odgovor


          Jednostavan ogovor. U Bosni jos kolo vode tri Nacionalne stranke kao predstavnice tri konstitutivna naroda, sto ocito nema nikakve veze sa proklamovanom Demokratijom i visepartiskim sistemom. Demokratija je zavjesa iza koje se u Bosni krije nacionalizam.

          Posto je kroz BiH protutnjao rat koji nije donio nista dobra narod je jos stresen i uplasen i nastoji se odrzati status quo.

          Dok se u Bosnu narodi ne okrenu protiv nacionalista u svojim redovima, dok u Bosni narodi ne shvate da su jedni drugima i blizi i preci i potrebniji nego neki Njemci, Rusi ili Turci, dok narodi ne shvate da nema pravog zivota bez zajednickog zivota i dok se musala ne vrati u BiH i zavede red, tesko da ce biti nekog pravog i pravnog funkcionisanja u Bosni.

        ako misliš da su nacionalne stranke jedini problem uspostave normalne i funkcionalne drzave silno se varaš,nacionalizam sam po sebi nije upce loš,ako se time ne ugrozavaju prava ostali konstitutivnih naroda


      To je upravo moj point. 10.gif
      Samim postojanjem nacionalnih stranaka kao drzavnih struktura vlasti u BiH ugrozavanje prava konstitutivnih naroda je neizbjezivo.
        U BiH mora postojati institucija Drzave koja ce biti iznad svih stranaka, tako da ni jedna nacionalna stranka (kao izabrana) nemoze ugroziti prava ni jednog konstruktivnog naroda, pa sve i da hoce
      10.gif

      A slazem se nacionalizam i nije los, ali sve do onoga trenutka dok ne predje u nacizam.
      A istoriski gledano u nas na Balkanu ta prelazna stepenica je vrlo mala. 19.gif
      Zato nacionalne stranke treba i zabraniti. Dok nisu postojale i bio je red i mir. 10.gif

    musala prijatelju i sam dobro znaš ,da je postojao ,period u ovoj drzavi kad te nacionalisticke stranke nisu bile na vlasti ,pa ni sa njima nije bio med i mljeko,ovaj problem ima malo duboko korijenje,a to je prije svega ,ne shbacanje svih naroda bih ,da je ovo njegovo drzava ,i da ako pali zastavu drzavnu pljuje po sebi,ako izvizdaju himnu ,zvizde sebi itd ,itd

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-29-2006 14:42 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Musala:

      ja volim LJiljane 10.gif
    musala prijatelju volim ih i ja,al što ljiljani nisu bila prihvaceni kao drzavna zastava sva tri naroda ,zato jer su asocirali na pripadnije a bih ,koji su nosili tu zastavu na ramenu,a znamo dobro porijeklo ljiljana,e zato ti ja govorim da je to problem sa dubolim korijenjem 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-29-2006 14:44 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    opet kazem ,ne mislim uopce da je problem u strankama ,bile one vake il neke,jer ako procitate bilo koji staturt stranke koja egzistira na ovim podrucjima,vidit cete da se svaka zalaze ,za jednako pravnost multi eticnost blalalalala,ali problem je u ljudima koji iskrivljuju sami statute tih stranaka i prave ih kako njima odgovara ...ALIJA IZETBEGOVIC RAHMETLI JE REKAO JEDNU DOBRU STVAR...NE MJENJAJTE SDA ,MJENJAJTE LJUDE U NJOJ 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane giovanni dana 11-29-2006 u 14:48.

    11-29-2006 14:48 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od giovanni:

          citat od glumica:

        sve dok se po bosni vijore tri zastave...razlicite...hajra nece biti
      pa da ti kazem glumka tri zastave tri naroda,nekada je bila jedna ,pa odluciše da budu tri ,nema više titine jugoslavije ma koliko loša il dobra bila ,to je cinjenice koja stoji i ne,oze se promijeniti ,ja svoju zastavu volim i klanjam joj se ,moja je zelena al je moja i ona drzavna zuto plava i volim je ko zelenu,i normalno poštujem pravo i onih drugih da vole svoju zastavu ,a to što oni ne vole zuto plavu to je njihov problem ne moj 10.gif


    nismo se skontali..

    dok se god po mostaru vijorile zastave republike hrvatske, po banja luci , srbije......
    zelena zastava ipak nije drzavna zastava... oznacava religijsku pripadnost..

    to je glumka htjela reci

    11-29-2006 14:50 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od glumica:

          citat od giovanni:

            citat od glumica:

          sve dok se po bosni vijore tri zastave...razlicite...hajra nece biti
        pa da ti kazem glumka tri zastave tri naroda,nekada je bila jedna ,pa odluciše da budu tri ,nema više titine jugoslavije ma koliko loša il dobra bila ,to je cinjenice koja stoji i ne,oze se promijeniti ,ja svoju zastavu volim i klanjam joj se ,moja je zelena al je moja i ona drzavna zuto plava i volim je ko zelenu,i normalno poštujem pravo i onih drugih da vole svoju zastavu ,a to što oni ne vole zuto plavu to je njihov problem ne moj 10.gif


      nismo se skontali..

      dok se god po mostaru vijorile zastave republike hrvatske, po banja luci , srbije......
      zelena zastava ipak nije drzavna zastava... oznacava religijsku pripadnost..

      to je glumka htjela reci
    MA SHVATAM TE ,zelena je posljedice one hrvatske i srpske ništa više 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-29-2006 14:53 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    OHA OHA is a Male
    trudim se




    Poruka: 535
    Location: ispod palme...........
    pokretac teme Thread Started by OHA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    glumice lijepo receno ali haj skini nacionalne a stavi samo drzavnu svi ce se pobuniti,zar nije tako,odam ti je to ugrozavanje nacionalni interesa jezika kulture i cega sve ne,znas kako dole lijepo upakuju demokratiju u nacionalne interese,evo ti samo jedan primjer sudzenje Covicu jeste ili nije kriv u to necu ulaziti ali reagovanja HDZ-a BiH na sve sto se dogodilo je udar na Hrvatski narod,ja nemam komentara na ovakve izjave ni jedne od politickih stranaka u BiH razlog vrlo jednostavan pustiti sudstvo da radi svoj poso a akao osumljicena osoba nije kriva i ima cvrste dokaze za to ko je moze zatvoriti ili osuditi niko,i da dodam jos ovo prica se o politicki montiranom procesu pa po meni ispade da ljudi dole jos i dan danas zive u totalitarizmu,jer kako je moguce u demokratskom sistemu pokretati montirane procese. samo nemojte se pozivati na to da nam sud vode stranci jer sam siguran da nase sudstvo nebi moglo korektno obaviti postupak zbog politickog pritiska,ali nekazem da nemamo dobre sudije imamo samo nemaju svoje ovlasti i tu pravna drzava prestaje,sve dok god moraju cekati blagoslov od politicara tu nema pravne drzave.ovo govorim iz jednog vrlo jednostavnog razloga kada nisu u stanju pozatvarati male ribe kako ce zatvoriti velike.

    11-29-2006 14:55 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    neko rece da je narod ,glup ,nije glup nego suviše priprost,zato im treba objasnit narodskim jeziko,da ako ,HAMO,IVAN I SLOBO ,zive u istoj ulici ,a samo ivan ima para nije ni on rahat jer samo ima on para za kafane ,a ova dvojica nemaju,zar mu nije ljepše sjedit sa njima u kafani nego pit sam,e dok se to ne skonta nema hajra 05.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-29-2006 14:56 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    .

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 18:54.

    11-29-2006 15:36 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    .

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 18:55.

    11-29-2006 15:39 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    RE: p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    .

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 01-26-2007 u 18:55.

    11-29-2006 15:42 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    giovanni giovanni is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1902
    Location: na beloj ladji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Musala:

          citat od giovanni:

        opet kazem ,ne mislim uopce da je problem u strankama ,bile one vake il neke,jer ako procitate bilo koji staturt stranke koja egzistira na ovim podrucjima,vidit cete da se svaka zalaze ,za jednako pravnost multi eticnost blalalalala,ali problem je u ljudima koji iskrivljuju sami statute tih stranaka i prave ih kako njima odgovara ...ALIJA IZETBEGOVIC RAHMETLI JE REKAO JEDNU DOBRU STVAR...NE MJENJAJTE SDA ,MJENJAJTE LJUDE U NJOJ 10.gif


      Pa sa svim duznim postovanjem prema rahmetli Aliji ja licno ne vidim da je on ista tu mjenjao a i njegova politika u BiH je najvise doprinijela politici SDS i HDZ a i danasnjem stanju u BiH. Ma da ne zalazimo u dubiozei da ne idemo daleko od ove teme.

      U BiH moraju postojati i pravni i vojni Drzavni organi za zastitu drzavnosti i teritorije i koji ce biti iznad bilo stranke bez obzira dali ona pobjedila na izborima ili ne.
      Dog god se to ne uspostavi uvjek ce neko pisati u stranu. 18.gif
    ne sumnjivo da je i alija rahmetli imao svojih grešaka u politickoj karijeri,al je cista glupost reci da je on doprinjeo politici sds i hdza ,kad se vrlo dobro zna koji su ciljevi bili tih dvaju politika

    ___________________________________________________________________
    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

    11-29-2006 16:00 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
    Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com