Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » HITNO potrebna pomoc Normeli Hajdarovic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja predlazem da sva skupljena lova ode Normelinim roditeljima.

nisam procitala nista ni na jednoj temi, samo sam vidjela "in memoriam" i sve mi je jasno.

ne mogu prestati plakati mada je nisam znala....ipak znam sta je bolest.




rahmet ti lijepoj dusi 33.gif

___________________________________________________________________
nopityA.gif

12-26-2006 21:20 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
Elma_ FS Elma_ FS is a Female
rodjena




Poruka: 995
Location: 'Ta ja znam?

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nazalost da se ovako tuzno zavrsi, a naravno roditeljima je trenutno pomoc neophodna jer surovi zivot ih ne pitaza njihovu tugu. A sigurno imaju jos djece koja trebaju da nastave zivjeti ....

Normela 33.gif

___________________________________________________________________

    12-27-2006 09:33 Elma_ FS is offline Pregledaj poruke od Elma_ FS Dodaj Elma_ FS u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tuzno je sto se ovako zavrsilo, rahmet joj dusi i iskreno saucesce porodici 33.gif

    pare koje smo skupili ce itekako dobro doci normelinoj porodici, siguran sam da su se zaduzili.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    12-27-2006 16:44 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Danas se navršilo sedam dana kako je Normela umrla. Dogodilo se skoro sasvim sluèajno da smo upravo danas Djemilina sestra, Refla, moj muž i ja autom ušli u selo Crniæe, pozvali na mobitel Enu Hajdaroviæa i zamolili da nam objasni gdje je kuæa u kojoj žive.
    Dobro ste shvatili, novac smo predali u živo, na ruke, jer više nije bilo smisla slati na raèun, obzirom da je Normela umrla, a ni njen otac u našem razgovoru od prije koji dan najprije nije htio uzeti novac govoreæi kako one kojoj je bio namjenjen više nema. Radi se o iznosu koji je Djemila zdušno upisivala kako je koja uplata dolazila, plus njenih 30 KM. Mi domaæi, imali smo samo dobru volju.
    Ušli smo u kuæu a hatma upravo završila, ljubazno koliko mogu, su nas doèekali. Popili smo piæe, zapalili po cigaretu i onda pozvali Esu, Normelinog oca, u stranu. Nekako nam se uèinilo da je tako bolje, nego mu kuvertu predavati pred svim tim ljudima. Znao je u grubo o èemu se radi i ponovno nije htio novac. Prièao nam je o tome kako je sve to s Normelom bilo....tuga jedna, sve gotovo za mjesec dana.
    Objasnili smo mu da novac dolazi od ljudi s foruma moforaja, dakle o našim ljudima koji žive po cijelom svijetu, koji su htjeli pomoæi i koji suosjeæaju s njima, da je namjenjen za njihovu familiju i da s tim novcem uèini šta želi i šta treba. Oèi su mu se napunile suzama ali nije plakao. Ponudili smo daljnu pomoæ i kontakt, objasnili na njegovo zanimanje još jednom da je rijeè o internet forumu moforaja.com, pozdravili se i otišli.

    Eto, ako netko ne vjeruje da je bilo tako, ako netko sumnja u iznos, Esin broj mobitela nije tajan, negdje na poèetku ove teme je stavljen, a broj je 063/829-496.
    Samo još da dodam, rekli smo mu da æemo staviti na forum da je novac predan njemu na ruke obzirom da ljudi imaju pravo znati, kao i to da s emocijama neæemo pretjerivati.

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    01-05-2007 17:56 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Elma_ FS Elma_ FS is a Female
    rodjena




    Poruka: 995
    Location: 'Ta ja znam?

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala na informaciji Carmela, lijepo od vas da to uradite na tako fin ljudski nacin. Nazalost da se sve ovako tuzno zavrsi.

    Normela 33.gif

    ___________________________________________________________________

      01-06-2007 08:52 Elma_ FS is offline Pregledaj poruke od Elma_ FS Dodaj Elma_ FS u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1141

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Carmella, i od mene vam hvala sve troma.

      Normela 33.gif

      ___________________________________________________________________

        01-06-2007 19:54 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        First Lady First Lady is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1404
        Location: NY

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        ___________________________________________________________________
        Live, and let LIVE!!!

        01-07-2007 02:34 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
        MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
        nije mi vise 23 :)




        Poruka: 460
        Location: Mostar ;)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Postovani!

        U ime porodice Hajdaroviæ želimo da vam se zahvalimo na svesrdnoj pomoæi prilikom prikupljanja novæanih sredstava za lijeèenje nase drage Normele.

        Svim dobrim i plemenitim ljudima, koji su nam uputili tople rijeèi podrške, kao i znaæajnu novæanu pomoæ, bez koje ne bismo uspjeli omoguæiti nasoj dragoj Normeli da pokuša pobijediti opaku bolest, VELIKA HVALA!

        Nažalost, još jednom je jedan mladi život završio tragiæno, ali ostaje nam utjeha da smo svi zajedno doprinijeli da se izvede teški operativni zahvat na klinici u Istanbulu.
        HVALA SVIMA!
        S poštovanjem
        porodica Hajdaroviæ

        PS. Ovaj email sam dobila od Normeline sestre

        33.gif 33.gif za Normelu

        01-10-2007 10:44 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
        Mostarka83 Mostarka83 is a Female
        Legally Blonde




        Poruka: 3490
        Location: U Cernici

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        JaMojaTi.gif

        01-10-2007 12:05 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
        TUTI
        Mister foruma 2008

        Poruka: 5888

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        01-10-2007 12:06 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Bezbroj crvenih ruža za Normelu 33.gif
        Mostarka 23, hvala za informaciju, vidjelo se odmah da su Hajdaroviæi zaista prekrasna obitelj 33.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        01-10-2007 13:38 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        01-10-2007 16:01
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        01-11-2007 07:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Zadavalica Zadavalica is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 1632
        Location: s dna kace

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

        01-11-2007 13:03 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        03-01-2007 09:49 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com