Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Taze Iz U S A - N A S I A L P I N I S T I 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (14): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ja ne vjerujem da ce nasa ekipa odustati, sta je za njih taj kijamet, navikli su oni i na gori, samo nek se sjete one mostarske bure. GO EKIPA GO 10.gif

06-13-2003 00:21 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
First Lady First Lady is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1404
Location: NY

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kise,

Zeljela bi samo da ti kazem da bi mi bilo pravo drago da ova expedicije bude uspjesna,
ako nista drugo, onda zbog tebe.

Ti si toliki trud i vrijeme ulozila u ovaj projekat, i ja vjerujem da je ovaj poduhvat jedan veliki uspjeh i za tebe a i za cijelu ekipu, popeli se oni na vrh ili ne.

___________________________________________________________________
Live, and let LIVE!!!

06-13-2003 04:43 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

popeli se oni ili ne oni su nase legende.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-13-2003 04:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Edd.B. Edd.B. is a Male
trudim se


Poruka: 166
Location: S

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    popeli se oni ili ne oni su nase legende.



Tako je Tana,

naprijed momci !!!!

___________________________________________________________________
LISKA === Drugo JA svakog "rodjenog" Mostarca .

06-13-2003 08:29 Edd.B. is offline Posalji email za Edd.B. Pregledaj poruke od Edd.B. Dodaj Edd.B. u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od First Lady:

    Kise,
    Zeljela bi samo da ti kazem da bi mi bilo pravo drago da ova expedicije bude uspjesna,
    ako nista drugo, onda zbog tebe.
    Ti si toliki trud i vrijeme ulozila u ovaj projekat, i ja vjerujem da je ovaj poduhvat jedan veliki uspjeh i za tebe a i za cijelu ekipu, popeli se oni na vrh ili ne.




Hvala First Lady,
    za Kise ce ekspedicija biti uspjesna samo nek se oni zivi i zdravi vrate
- sa ili bez osvojenog vrha ( a osvojice ga garanat, Kise vjeruje 11.gif )

Izvini ali i mala ispravka:

    OVAJ PODUHVAT JE JEDAN VELIKI USPJEH SVIJU NAS (Kise je samo tzv. "logistika")- koji smo ovde pomogli sto novcano, sto bodreci ih, a vjeruj mi njima ovo drugo i vise znaci.
05.gif 10.gif

Na kraju, krajeva da nije bilo
    NAS
, jer oni nebi mogli ni otici u punom broju i sa opremom koja im je bila potrebna.
    A zajedno su puno jaci, bas kao i mi ovde.


I kada se, ako Bog da vrate - svi oni ce biti ovde sa nama, na forumu i sa rajom.

Jer sto i Tana rece -
    oni su NASE Legende
10.gif


P.S. Mislila sam ih nagovoriti da me vode sa sobom kao "oficira za vezu", ali kazu puno pricham 19.gif 21.gif 27.gif 11.gif
Kao isti, (veza iz podnozja "brda") dok bih im ja javila odakle oluja dolazi i da treba da se sklone, rekli su da bi ih ona vec prosla i zatrpala, jer bi Kise pocela od toga da se vjetar digo negdje u Japanu, mahanjem krila nekog leptira..... bla, bla, bla, bla,...., i dok je dosao do Alaske, pretvorio se u mechavu.... 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

06-13-2003 08:46
Eddy Eddy is a Male
puter




Poruka: 76
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hiihiihiiihi,bogami da nema ni tvog humora Kise ne bi se covjek od srca nasmijao 04.gif
Drzim i ja palceve za NASE LEGENDE 10.gif

___________________________________________________________________
u pustinji covjecanstva
najdoh i ja oazu

06-13-2003 16:39 Eddy is offline Posalji Email za Eddy Pregledaj poruke od Eddy Dodaj Eddy u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hej!!! Polako, tek su krenuli, a do vrha ima jos! Ako se vrijeme popravi a hoce oni su na vrhu 10.gif Ne zaboravite da treba i bezbjedno sici u dolinu! Sve ce to ici po planu!

06-13-2003 19:48 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja se ne sekiram 18.gif Oni su na vrhu 10.gif

06-13-2003 19:50 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E da si i ti sa njima ............ 35.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

06-13-2003 19:53 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro Grasak jeste da su tek krenuli jer bi se trebali spustiti, s hajrom i zivi i zdravi tek tamo negdje oko 4. Jula, ali da su tek 21.gif

Pa oni su vec na 3000 metara nadmorske visine... skoro pola puta.
Doduse, sada sve teze i teze ide ta aklimatizacija, pa je i uspon nadalje sporiji.

A sto kazes i za mene oni su na vrhu 05.gif 10.gif

P.S. meni su pricali da ce im najteze upravo biti do tog prvog logora (tog djela se Kugla najvise pasao sa onim svojim bojlerom 19.gif ), jer je to i najduza "marsuta" u komadu, sa punom opremom i sankama.
Sada se prema vrhu, kao sto i sam znas, rasterecuju onoga sto im treba za siguran i uspjesan povratak, a i laksi uspon ka "vrvu brda"01.gif

06-13-2003 19:57
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neka ostavi stomak 35.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

06-13-2003 20:00 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kugla da se plasi necega ili pasa, ma to je samo jedna od njegovih provala, na vrhu Grasak nego sta 10.gif

06-13-2003 21:46 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Vuka - Mili Vuka - Mili is a Male
Kauboj


Poruka: 107
Location: Houston, TX

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima li padobran pa se spustit, sto mora pjeske se spustat.
Pa ja, glavno je popet se, ko te pita kako ces sic.
Ne samo na planinu, na sve...
Jesi li se popeo, osvojio, rahat.
Hoces sic za 5 minuta ili 2 sata, baaaaas me briga....... 07.gif 07.gif

Polako, sve ce doc na svoje.
Koliko rekoste da je veliko to brdo? 14.gif

06-13-2003 22:09 Vuka - Mili is offline Posalji Email za Vuka - Mili Pregledaj poruke od Vuka - Mili Dodaj Vuka - Mili u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jeste moj Vuka lako se popeti, ali sta poslije devet mjeseci. 19.gif

06-14-2003 02:58 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mogu narucit taxi :)

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-14-2003 03:00 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
La Koshcela La Koshcela is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 282
Location: anamodoli unize

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima li tamo "runolista"ili je to samo za Alpe specificno?~352~
Eto recimo,na Himalajima zivi onaj "jeti"
...ima li sta cpecificno za taj vrh na Aljasci?
Mozda ce bit ono ko.."na tom i tom brdu otkriveni u snijegu tragovi stopala i stomaka. Sve pretpostavke naucnika navode na postojanje primjerka ,koji je do sada zabiljezen jedino u Sredozemlju na manjim visinama. 04.gif 04.gif 04.gif Latinski naziv Faxoniae Kuglotnaea... 04.gif 04.gif 04.gif~397~
Primjeceno je vise tragova,ukupno cetri...sumnja se na intenzivnu migraciju
~339~ ~339~ ~339~ ~339~

hmmm sve nesto kontam,nije ni meni lako samom sa sobom...kako li je tek vama 21.gif

___________________________________________________________________
~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

06-14-2003 08:02 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-14-2003 19:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dje odose ......

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-14-2003 19:32 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

GO PSD PRENJ GO !!!!!!!

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-14-2003 19:32 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Kise
Gost


evo novosti od subote: Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    alpinisti su na trecem logoru.
    subota je bila privi iole suncan i ugodan dan.
    svi clanovi ekspedicije se dobro osjecaju i sve ide po planu.
    meni je zao sto su ovi moji izvjestaji sturi, ali sam sigurna da ce se oni potruditi,kad se vrate, da napisu zanimljivu pricu za sve one koji prate njihov put.

    puno pozdrava svima od ekspedicije

06-15-2003 17:30
Stranica (14): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com