Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Taze Iz U S A - N A S I A L P I N I S T I 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (14): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zvechka zvechka is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1374
Location: Somewhere nice

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Juris raja samo da potraje dobro vrijeme 10.gif

06-25-2003 08:26 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

UFO NE NATEZI, mogu oni i bez GSS-a

06-25-2003 15:51 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa oni su GSS 18.gif

06-25-2003 18:16 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Grasak:

    Pa oni su GSS 18.gif


jasu ali specijalizovani za spasavanje koza 04.gif 04.gif

06-25-2003 18:18 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 15:26.

06-25-2003 18:19 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I to je nekada bilo! 10.gif

06-25-2003 18:22 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svasta se spasavalo pa i koze! Mozes misliti. Mi vece koze od koza 21.gif

06-25-2003 18:23 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

imam negdje slike moram da skeniram pa da postavimo na forum
da se zna kakve je sve zrtve GSS podnosio 19.gif

06-25-2003 18:28 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja nemam nista od slika. Sve izgorilo. Posalji nesto na PM ako imas za mene!

06-25-2003 18:32 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od john smith's:

    imam negdje slike moram da skeniram pa da postavimo na forum
    da se zna kakve je sve zrtve GSS podnosio 19.gif


Ja ocekujem te skenirane fotografije - zeljno 01.gif

06-25-2003 19:29
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nasa cetvorica alpinistia su zivi i zdravi i ovaj poduhvat nastavljaju prema onako kako su i planirali.
Trenutno se nalaze na visini od 5.000 m nadmorske visine i vrte se izmedju cetvrtog i petog baznog kampa u svrhu aklimatizacije i priprema za zavrsno penjanje.

Sada trenutno donose odluku - kada da tacno krenu u zavrsno OSVAJANJE VRHA 10.gif

Vremenske prilike su dobre, ali se to na ovoj planini ili vrhu Mt. McKinley nikada sa sigurnoscu ne zna. Vrijeme se bukvalno moze promijeniti i vise puta u par sati.



Link za pracenje vremena je:

    http://outsideonline.com/outside/features/200306/200306_mountaineering_11.html


Ako vrijeme bude kakvo je sada uskoro se nadamo da mozemo ocekivati vijesti da su na vrhu 05.gif

Kise se nada da ce ih ovakvo vrijeme pratiti i pri zavrsnom uspinjanju i pri silasku sa "brda".
Sva sreca ih svijeta i jopet pratila, i zivi i zdravi nam se vratili 10.gif

06-26-2003 00:22
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 15:26.

06-26-2003 00:24 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
airuno airuno is a Male
trudim se


Poruka: 162

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuo sam da im je neko izdusio gume na Landroveru na parkingu. Je li istina???

06-26-2003 00:51 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e sad je odlucujuci trenutak.
sad je biti ili ne biti !

sto se mene tice popeli se oni ili ne, ja im skidam kapu 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-26-2003 06:49 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hej Airuno! Sjecas se i Land Rover-a. Vise je bio u Vilinom Klancu nego na parkingu 10.gif

06-26-2003 06:52 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
airuno airuno is a Male
trudim se


Poruka: 162

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako ne sjecam moj Grasak. A ono spustanje sa Rujista bez svjetla i motora... Kaze Foka :"Pazi Muja, krivina bog te hebo!". Kaze Muja: "Dje, lijevo ili desno?"...

06-26-2003 07:19 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gdje li je zavrsio Land Rover?????

06-26-2003 15:41 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

posli mi za paklenicu i vozio nas neki matkovic , radio u mupu, navodno ko vozac, u svakom tunelu bi bruka usporio, sta je frka mu da ne udari u plafon tunela, a Boze sacuvaj 04.gif 04.gif . Mirza i ja mu pustali Exploited citavo vrijeme, covjek poludio 17.gif

06-26-2003 15:43 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
rodjak rodjak is a Male
puter




Poruka: 74
Location: Omladinska sad usa

Thumb Up! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    e sad je odlucujuci trenutak.
    sad je biti ili ne biti !

    sto se mene tice popeli se oni ili ne, ja im skidam kapu 10.gif
Jes` vala!SVAKA IM CAST 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif !!!!Ja brate ne bih.Kani mi se minusa i brda 21.gif .Daj ti meni toplo i po ravnu 19.gif .Ili malo niz brdo. 04.gif

___________________________________________________________________
Hajmo skakat`

06-26-2003 15:52 rodjak is offline Posalji Email za rodjak Pregledaj poruke od rodjak Dodaj rodjak u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A gore -50 moj rodjak 21.gif 21.gif

06-26-2003 16:00
Stranica (14): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com