Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Sum na srcu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Sum na srcu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima li koga strucnog ili upucenog da napise nesto o ovome...

bez offiranja, molim vas

12-18-2006 15:27 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to moze biti urodzena srcana mana znaci iz djetinjstva,bolest skojom se nije saliti
u svakom slucaju potreban je ljekarski nalaz sto hocu rec strucno misljenje kardiologa,
bilo je slucajeva da se u pubertetu pojavi ili ako ga je osoba vec imala prije puberteta znao je u tim fazama da nestane.
necu ti govoriti o posljedicama jer znaju biti stravicne zbog toga ti predlazem da to pogleda specijalista za kardio vaskularne bolesti,moram dodat da je jedan moj prijatelj s kojim sam skupa treniro fudbal umro na treningu od suma na srcu,u vecini slucajeva preporucuje se da osoba oboljela od takve bolesti nesmije se izlagati fizickim naporima.

12-18-2006 15:45 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415
pokretac teme Thread Started by glumica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ljekar opste prakse je konstatovao dijagnozu sa uputom kardiologu...koji nam je zakazao pregled za dva dana.
a ja cu do tad da rodim mecku.




ps:govoris li o pokojnom Reparu

12-18-2006 16:11 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
orion orion is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1113
Location: mobilna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znam dva tri slucaja kada su ljekari novorodjenim bebama konstatovali sum na srcu, jadni roditelji su ludili od brige i straha a na kraju, nakon detaljnih pregleda, se ispostavilo da nema nikakvog suma. Bice sve ok, ako Bog da, glumice drzi se 10.gif

___________________________________________________________________

    12-18-2006 16:16 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
    OHA OHA is a Male
    trudim se




    Poruka: 535
    Location: ispod palme...........

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    glumka znam da ti nije lako,ali pokusaj da ti vladas situacijom,
    mozda i nije to sto je konstatovo ljekar opste prakse jer meni se isto dogodilo
    a poslije kardioloskih pretraga ustanovljeno je da imam prosireno srce a sve se dogodilo
    zbog velikih sportskih naprezanja jer je srce misic i kao svi ostali misici se razvija sto vise izlazes tjelo fizickom naporu to se misici vise razvijaju pa tako i srce.

    12-18-2006 16:20 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
    OHA OHA is a Male
    trudim se




    Poruka: 535
    Location: ispod palme...........

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jos da dodam da sam i danas aktivan sportski i da neosjecam nikakve tegobe
    nemoj se sekirati bice sve ok 10.gif

    12-18-2006 16:23 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    glumka 33.gif

    razumijem kako se osjecas , ali pokusaj misliti pozitivno

    nadam se da ce biti dobro 10.gif

    12-18-2006 16:37
    Miron Miron is a Male
    brato




    Poruka: 722
    Location: Graz, A

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Glumka,
    Koliko ti je staro dijete?
    Mi smo isto tako dobili tu diagnozu kad nam je mala bila 2 godine... to ta vremenom nestane... (a to mi je i zena imala).

    Mislim da ne treba oko toga pravit veliku frku ali treba biti svjestan da to u najvecem broju slucajeva nestane i da se stvar treba kontrolisat do nekih ranijih godina poslije puberteta.

    12-18-2006 19:41 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Glumice nedaj se 33.gifglavu gore sto Djemka kaze 01.gif

    12-18-2006 21:02 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    JABUKA JABUKA is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 134
    Location: Skandinavija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja imam urodjeni sum na srcu i nemam nikakvih problema, da kucnem. 10.gif
    Mislim da to nije tako strasno, kao sto se na prvi pogled cini, ali nije ni za zezanciju
    Samo bez panike 10.gif

    12-19-2006 12:06 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
    hercegovka84 hercegovka84 is a Female
    raja




    Poruka: 1874
    Location: planet earth

    RE: Sum na srcu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od glumica:

      ima li koga strucnog ili upucenog da napise nesto o ovome...

      bez offiranja, molim vas


    glumka...ne sekiraj se bona sve ce biti ok 10.gif 10.gif ja imam urodjeni sum srca, u drugim rijecima rodjena sam sa suzenom aortom, posljedica toga je da srce ne pumpa dovoljno krvi, nakon tri operacije i stent u aorti hvala Bogu sve je ok...jednom godisnje idem kod kardiologa nemam nikakvih problema. 11.gif

    ___________________________________________________________________

      girl.gif

      12-19-2006 23:42 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
      Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
      rezimski novinar




      Poruka: 3241
      Location: Iza

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sacekaj prvo nalaz ultrazvuka jer mozda nije u pitanju nista zabrinjavajuce.
      Bavil ti se djete sportom?

      ___________________________________________________________________
      Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

      12-19-2006 23:52 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
      hercegovka84 hercegovka84 is a Female
      raja




      Poruka: 1874
      Location: planet earth

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Senad Hadzifejzovic:

        Sacekaj prvo nalaz ultrazvuka jer mozda nije u pitanju nista zabrinjavajuce.
        Bavil ti se djete sportom?


      SLAZEM SE SA SENADOM 10.gif

      ___________________________________________________________________

        girl.gif

        12-19-2006 23:57 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com