Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ** Interesantni VIDEO snimci ** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

** Interesantni VIDEO snimci ** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=G0-cq9Vj9Uo


Miracles Of Quran

ovaj film je 3 minute i 30 sek... i radi se o zeljezu..

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-24-2006 u 08:18.

12-23-2006 22:29 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif
davno je meni dedo rahmetli govorio, svi odgovori su u kur'anu samo treba znati citati, a ja sam svasta nesta citala ama to jok, ko ce mozgati, pocinjala nekolika puta pa se okani 21.gif ...

12-24-2006 01:29 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
Mudonja Mudonja is a Male
mofo beba




Poruka: 8
Location: Strogo sjever

RE: ** Interesantni VIDEO snimci ** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Miran_STaRmo-:

      http://www.youtube.com/watch?v=G0-cq9Vj9Uo


    Miracles O Quran

    ovaj film je 3 minute i 30 sek... i radi se o zeljezu..

De nam reci svoje misljenje,odnosno vjerujes li da je ovo dokaz 29.gif

___________________________________________________________________
VELEZ

12-24-2006 01:48 Mudonja is offline Pregledaj poruke od Mudonja Dodaj Mudonja u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Interesantno 10.gif

12-24-2006 07:26 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

RE: ** Interesantni VIDEO snimci ** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mudonja:

        citat od Miran_STaRmo-:

        http://www.youtube.com/watch?v=G0-cq9Vj9Uo


      Miracles O Quran

      ovaj film je 3 minute i 30 sek... i radi se o zeljezu..

    De nam reci svoje misljenje,odnosno vjerujes li da je ovo dokaz 29.gif


Meni je dokaz ovaj zivot na svijetu.... meni je dokaz samo kad skontam gdje zivim tj na zemlji koja se oko sunca vrti....

meni je dokaz svemir i atmosfera i hrana koju jedes i kisa koju Allah swt spusta... za ovaj snimak se moze svasta reci meni je interesantan bio zelim da ga podjelim sa vama...

01.gif

12-24-2006 08:14 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=VSPcNSXV7mA


Expansion of the universe

2 min i 50 sek.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-24-2006 u 08:19.

12-24-2006 08:16 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Mudonja Mudonja is a Male
mofo beba




Poruka: 8
Location: Strogo sjever

RE: ** Interesantni VIDEO snimci ** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Miran_STaRmo-:

        citat od Mudonja:

          citat od Miran_STaRmo-:

          http://www.youtube.com/watch?v=G0-cq9Vj9Uo


        Miracles O Quran

        ovaj film je 3 minute i 30 sek... i radi se o zeljezu..

      De nam reci svoje misljenje,odnosno vjerujes li da je ovo dokaz 29.gif


    Meni je dokaz ovaj zivot na svijetu.... meni je dokaz samo kad skontam gdje zivim tj na zemlji koja se oko sunca vrti....

    meni je dokaz svemir i atmosfera i hrana koju jedes i kisa koju Allah swt spusta... za ovaj snimak se moze svasta reci meni je interesantan bio zelim da ga podjelim sa vama...

    01.gif

To sto navodis meni je isto tako to dokaz da vjerujem u Budu ,Jehovu,Jesusa.
Pitao sam te konkretno da li vjerujesh u ono sto onaj insert tvrdi 05.gif
Slobodno kazi , ne boli 19.gif

___________________________________________________________________
VELEZ

12-24-2006 18:51 Mudonja is offline Pregledaj poruke od Mudonja Dodaj Mudonja u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

interesantno 10.gif

12-24-2006 19:21 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=QuxY_WUNslc

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-24-2006 u 19:33.

12-24-2006 19:26 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=8ImqncjO0Ds


(The protected roof)

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-24-2006 u 19:37.

12-24-2006 19:27 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

RE: ** Interesantni VIDEO snimci ** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mudonja:

        citat od Miran_STaRmo-:

          citat od Mudonja:

            citat od Miran_STaRmo-:

            http://www.youtube.com/watch?v=G0-cq9Vj9Uo


          Miracles O Quran

          ovaj film je 3 minute i 30 sek... i radi se o zeljezu..

        De nam reci svoje misljenje,odnosno vjerujes li da je ovo dokaz 29.gif


      Meni je dokaz ovaj zivot na svijetu.... meni je dokaz samo kad skontam gdje zivim tj na zemlji koja se oko sunca vrti....

      meni je dokaz svemir i atmosfera i hrana koju jedes i kisa koju Allah swt spusta... za ovaj snimak se moze svasta reci meni je interesantan bio zelim da ga podjelim sa vama...

      01.gif

    To sto navodis meni je isto tako to dokaz da vjerujem u Budu ,Jehovu,Jesusa.
    Pitao sam te konkretno da li vjerujesh u ono sto onaj insert tvrdi 05.gif
    Slobodno kazi , ne boli 19.gif


..... dobro

12-24-2006 19:31 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Mudonja Mudonja is a Male
mofo beba




Poruka: 8
Location: Strogo sjever

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemoras vise jasta je neg dobro.Veza izmedju nas i Svevisnjeg je mentalne a ne materijalne prirode.Ne trebaju nam cuda.To je cista blesfemija 05.gif

___________________________________________________________________
VELEZ

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mudonja dana 12-24-2006 u 22:26.

12-24-2006 22:26 Mudonja is offline Pregledaj poruke od Mudonja Dodaj Mudonja u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mudonja:

    Nemoras vise jasta je neg dobro.Veza izmedju nas i Svevisnjeg je mentalne a ne materijalne prirode.Ne trebaju nam cuda.To je cista blesfemija 05.gif


dobro ali je interesantno ako ti se ne svidja ili ako ti nije zanimljivo .... pa sta ces .... gledaj ako hoces a ako neces .... do tebe je

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-24-2006 u 23:58.

12-24-2006 23:32 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Normalno 10.gif Nece me nista cudit ako se i protiv ovih snimaka pocnu protiviti. 21.gif

12-25-2006 01:13 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ta ces brato uvijek se nadje neko... 35.gif

12-25-2006 11:17 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=co8vUgozkJ0
10.gif


pol bebe

12-25-2006 11:26 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Incredible 01.gif

12-25-2006 11:49 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=v75LHl5VLeM&mode=related&search=


(The seas' not mingling wid one another)
1min 30 sek

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-26-2006 u 20:49.

12-26-2006 20:49 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

joj mirane sorry al nekako mi ovaj tvoj izbor snimaka izgleda zaprepascujuce
mlad si a toliko opsjednut religijom,nekazem da je to potpuno pogresno niti zelim reci da nemas prava na to jer ipak mi zivimo u demokratskoj drzavi gdje svi imaju prava na sve i svasta,al nekako mi ovo sve izgleda malo previse,sorry nemoj se uvrijediti al ipak je to neko moje glasno razmisljanje.nebi da negativno prihvatis ovo sto sam napisala cak na suprot shvati da je ovo razmisljanje za neke normalno.




33.gif za tebe

12-26-2006 23:57 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Opet ti neko predavanje drzi.

To tvoje misljenje sreco moja, svak izabere ono stoga interesuje i to si sama rekla.
11.gif

12-27-2006 00:59 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com