Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Sta ste pjevali kad ste bili mali » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif a deca zajapurena i znojava..drece za skolu.. 13.gif
ubacio ih minja u trans.. 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

02-15-2007 23:23 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3141
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif vi niste normalni. 13.gif

02-15-2007 23:26 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pevajte sa Minjom Subotom: Deca su ukras sveta Svicu opet rumena svanuca Razbole se lisica Sedmica Slon lepotan dondolan Dzo banana Kad se rodi dete Isli smo u Afriku Oglas Prolece Rekao sam brezi i topoli Drugarska Bole, bole, bole Ide postar nosi pismo Od skole i knjige Povrcijada Bila jednom jedna Kata Telefonijada Krila Horukijada Zednog zmaja kraj
cuj ovih pesmica 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

ha vidi mu slike 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

02-15-2007 23:27 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

De de nek te Djelmas vidi....
Pash najebat hahahahahahha

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

02-15-2007 23:29 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ahahaha.. 13.gif 13.gif 13.gif vide li mu avatara? 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

02-15-2007 23:31 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3141
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Djelmash za moderatora.Neshto ga nema shta je sa njim?

02-15-2007 23:38 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

otisao sa skolom na takmicenje 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

02-15-2007 23:45 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a Alan Cumak? 13.gif 13.gif cudotvorna slika? 13.gif 13.gif


Pre nekoliko dana sam se setio Alana Èumaka i vrnuo u detinjstvo. Mora biti da je bila nedelja. Pravili smo "Hajduèki æevap", specijalitet od goveæeg mesa, koje se puni sitno iseckanom slaninom i lukom. Nakon ruèka gledali smo TV, a onda je odjednom èudotvorac zvani Èumak okrenuo dlanove ka kameri i rekao da æe iz naših soba izbaciti ustajali vazduh - kod nas ispunjen mirisom peèenja - i zameniti ga novim, svežim. Mi smo se zaprepastili. Uspeo je! Atmosfera se obrnula! Izašao sam iz sobe i opet ušao, ništa se nije oseæalo. A onda je ušao deda, zgrèio nos i sa vrata pokvario doživljaj: "Vi pravite æevap, a mene ni da zovete?!". Eto, setio sam se te prièe dok sam išao ka Muzeju automobila gde se tog 25. januara predstavljala knjiga "Kako smo zabavljali Tita" Minje Subote. (Isti deda koji je srušio èaroliju Èumaka popeo se na krov iz protesta i odbijao da siðe kada je prestalo emitovanje "Muzièkog tobogana".) Sat pre promocije proveo sam na internetu i pokušao da dozovem Alana Èumaka. Na Leksikonu-yu mitologije, bogatom i duhovitom web mestu, pronašao sam nekoliko zanilmljivih opaski mojih vršnjaka i onih nešto starijih. Sanja iz Beograda pisala je da su u tadašnjoj "TV reviji" izlazile slike "nekog Rusa, koji kao leèi na daljinu, dovoljno je samo sliku staviti na komodu. Doðem kod drugarice, babe ne mrda, a sva zatrpana nekim papiriæima, kaže, skupila slike po komšiluku i stavila na bolna mesta, pomaže. Davor je na to dodao da je tragao za Èumakovim èudotvornim slikama "i otkrio da on u Rusiji ima show "120 minuta", koji nije loša fora. Alternativno leèenje - pa asocijacija na MTVijev "120 minutes". Opasan je on lik, moja baba ga je držala na TV-u. Prištevac je u ovoj enciklopediji bio apsolutno najduhovitiji: "Moj komšija je Alana Èumaka držao pored telefona, jer je tako lakše dobijao vezu, pošto je imao dvojnika". Jedan Igor je na to napisao da su dva njegova školska druga iz gimnazije ponela na pismeni iz srpskog Alanovu sliku. "I pomogao im je! Jedan je dobio 1+, a drugi 2-."



E, ali kada sam - veæ pristigavši u prepun Muzej automobila - otvorio knjigu "Kako smo zabavljali Tita" i proèitao uvod Minje Subote, ugledavši ime Alana Èumaka u predgvovoru autora, shvatio sam da se sa magijom ne treba igrati. Mislite li da je to Èumak prepodneva sve ovo bilo sluèajno? "Feljton pod naslovom Kako smo zabavljali Tita", napominjao je Minja Subota u predgovoru knjizi "napisao sam za TV reviju 1990. godine. "Tiraž TV revije u to vreme bio je oko 450.000 primeraka, naravno u ondašnjoj Jugoslaviji, ali niko nije bio siguran da li zbog feljtona ili slike ruskog "èudotvorca" Èumaka, koju je taj list objavljivao iz broja u broj, a koja je, kad je pogledate, ili prislonite uz telo, leèila mnoge bolesti i èinila da bolovi proðu. Mnogi bi da su na mom mestu Èumakovu sliku stavili na koricu ove knjige, pa i ako sama knjiga ne bi bila interesantna èitaocima, bila bi bar lekovita." Tako se eto sve toga dana spojilo u jednu taèku. Èudesnu i tajanstvenu taèku Alan Èumak.

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vuja dana 02-16-2007 u 00:11.

02-15-2007 23:51 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo mu i slike..mozda nekom zatreba.. 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

02-15-2007 23:54 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

RE: Sta ste pjevali kad ste bili mali Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Musala:

    Mi smo pjevali onu:

    Trla baba dlan da joj prodje dan 13.gif Mislim da je pjesma od grupe Proarte.

    pa sjecam se i one:
    sve pticice izgore
    spremile se namore
    samo jedna ostal koja nam je pjevala
    tu sam vazda bio tuzan je sam uvjek mislio da su pticice izgorile 26.gif

    Poslije je bila popularna ona Corbina
    Avionu slomicu ti krila, da ne letis ona bi tu bila, joj ako ti uhvatim pilota lisicu ga njegovog zivota,
    Pa smo je znali svi pjevusiti u sokaku.

    A ona po sumama i gorama nase zemlje ponosne 19.gif e to je nam je bio hit 13.gif 13.gif 13.gif


Tamba lamba Brenina
Igrala bi odskocke,al ne mogu od 38.gif Huso skino gace,pa po sobi skace
Siri siri vezeni peskiri
Udri Mujo u tepsiju-Brena

___________________________________________________________________



      12-03-2007 18:13 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne oèekuj da te iko razumije

      Ne oèekuj da te iko razumije,
      Radi svoje - ti si èovek od zanata.
      Svu nesreæu oko tebe što se vije
      Stvorile su sitne duše - iz inata.


      Imao si ludu sreæu da si bolji,
      Zar još èekaš da si njima po volji?
      Imao si ludu sreæu da si bolji...

      Volio si ko je znao da ti vrati,
      Davao si - imalo se kome dati
      Volio si ko je znao da ti vrati...

      Vidio si život, ljubav šta je,
      Plamen prodje a pepeo traje,
      Vidio si život, ljubav šta je...

      Grijao si na plamenu svoga dara
      hladna srca èije Sunce davno zadje,

      Pod pepelom tvojim ima starog žara
      za onoga ko bi znao da ga nadje...

      Ne oèekuj da te iko razume,
      Radi svoje - ti si èovek od zanata.
      Svu nesreæu oko tebe što se vije
      Stvorile su sitne duše - iz inata.

      (Napisao: Duško Trifunoviæ, pjeva: Vajta)

      ___________________________________________________________________

        09-09-2010 09:13 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        dobra 10.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-13-2010 17:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od TUTI:

              citat od glumica:

            meni bila glavna pjesma:
            svaki grad uz nase more
            ima svoga lera,
            a mostarci bajevica
            duska fudbalera 02.gif

          13.gif 13.gif 13.gif 10.gif 10.gif


        10.gif

        09-29-2015 12:40 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ja sam pali postar

        ..kurac mi je ostar

        ..bjez te ,bjez te zene

        ..bicete jebene

        ..to mi je bila omiljena pjesma 02.gif

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        09-29-2015 14:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
        moforaja




        Poruka: 5943
        Location: U podrumu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ....ostali se neèete sjetit....ali kad sam ja bio mali pjevali smo ovo: 07.gif

          ivASIwtHALM

        ___________________________________________________________________
        Moj Mostare ko ti lomi grane,
        ko zavadi mostarske jarane,
        ko to tebi istoriju piše,
        ko to želi da te nejma više.

        09-29-2015 14:13 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od R2-D2:

          hehe.gif
          Kad smo vec kod naucne fantastike....i tog razdoblja...
          Jel se sjecate....PRIMUSA...(prije nadrealista)...
          I EPIZODA....BUREK U SVEMIRU....
          Ona odjela od celofana.....i sto su od vatrogasaca jamili...azbest....the best...
          13.gif



        evo, malo prelistavo u ovo dosadno jesenje jutro pa mi "upade" u moje lijepe prelijepe zelene ova"epizoda " i vrati me u vrijeme -vremeplov- kad smo se duuuuugo zezali na racun ove epizode a izvukli smo i jednu koja se zabetonirala u glavu pa kad bi se sreli na Korzu vazda bi neko dobacio "otimaci ukradenog bureka " ili onu "nevjeruj zeni koja laze" joj imam i snimljenu nedZe kaZZetu tj.nosac zvuka sa "Dolaskom Pape u Saraj'vo,i pravljenja piramide Ramizu 2.Bas cu je potrazit'.

        09-30-2015 12:28 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        prowler2 prowler2 is a Male
        moforaja


        Poruka: 5248
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          DfIcZtjAch8

        10-01-2015 04:48 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
        prowler2 prowler2 is a Male
        moforaja


        Poruka: 5248
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ne bash kao dijete ali kao tinejdjer. Prije pankerskih dana. Prva stvar koju sam skinuo na bubnjevima. 01.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 10-01-2015 u 04:52.

        10-01-2015 04:50 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
        prowler2 prowler2 is a Male
        moforaja


        Poruka: 5248
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od STECAK:

              citat od R2-D2:

            hehe.gif
            Kad smo vec kod naucne fantastike....i tog razdoblja...
            Jel se sjecate....PRIMUSA...(prije nadrealista)...
            I EPIZODA....BUREK U SVEMIRU....
            Ona odjela od celofana.....i sto su od vatrogasaca jamili...azbest....the best...
            13.gif



          evo, malo prelistavo u ovo dosadno jesenje jutro pa mi "upade" u moje lijepe prelijepe zelene ova"epizoda " i vrati me u vrijeme -vremeplov- kad smo se duuuuugo zezali na racun ove epizode a izvukli smo i jednu koja se zabetonirala u glavu pa kad bi se sreli na Korzu vazda bi neko dobacio "otimaci ukradenog bureka " ili onu "nevjeruj zeni koja laze" joj imam i snimljenu nedZe kaZZetu tj.nosac zvuka sa "Dolaskom Pape u Saraj'vo,i pravljenja piramide Ramizu 2.Bas cu je potrazit'.
        Haj bash da vidimo. Volio bi da pogledam. 01.gif

        10-01-2015 04:56 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
        prowler2 prowler2 is a Male
        moforaja


        Poruka: 5248
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          6g8JVaBAyng

        10-01-2015 05:32 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
        Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com