Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Bracni status clanova 3 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (25): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Bracni status clanova foruma
Ozenjen-a 122 52.81%
Neozenjen-a 81 35.06%
Razveden-a 21 9.09%
Homoseksualno orjentisan-a 7 3.03%
Total: 231 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuj ozenjen! Ha, jos mi samo taj belaj fali 21.gif

06-02-2003 01:12 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne........jos uvijek ne 04.gif 05.gif 07.gif 04.gif

06-02-2003 01:18 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vidi sad belaja - vode neozenjeni/neudati 14.gif
de se i vi ozenite majkevam, kad smo se mi upucali hajte i vi 12.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-02-2003 01:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E vala Tano sto bi se ja sad upuco!? Neka jos malo pa onda nek me neka dobro upuca pa cemo vidjeti. Bolje sada da se isfuram nego da se prokurvam poslije u braku. Ionako mi je rahmetli strina sve muske clanove familije okarakterisala kao kurvare i svalere. Jebiga adze bile aktivne, za starog ne znam, i bolje je, a geni su cudna stvar. 12.gif

06-02-2003 01:47 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a tu si u pravu rondo, ko isfura na vakat onda ce biti dobar u braku.
samo ti guzi dok jos mozes 19.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-02-2003 01:50 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

udata ... 10.gif

___________________________________________________________________

    06-02-2003 01:50 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    Zuta Zuta is a Female
    miss foruma '03




    Poruka: 1115

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A gdje opcija za nas prizenjene ? Znas ono... ni na nebu ni na zemlji .... ?

    Sad sam u dilemi sta da ti odgovorim 14.gif

    ___________________________________________________________________

      06-02-2003 02:11 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
      cockta cockta is a Male
      avenija kruzno




      Poruka: 99
      Location: upside-down

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A ha, a djesu sad onih 20% homoseksualaca? 07.gif
      A tana? 35.gif

      06-02-2003 02:24 cockta is offline Pregledaj poruke od cockta Dodaj cockta u listu prijatelja
      Sjeta Sjeta is a Female
      seka




      Poruka: 528

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      24.gif 24.gif hahahahah

      dobro ga nadje cocta ...... 24.gif

      ___________________________________________________________________

        06-02-2003 02:25 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        eh, da ne bi vama rekli :)

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        06-02-2003 02:28 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Rondo Rondo is a Male
        stalni dopisnik


        Poruka: 1085

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Slazem se sa Zutkom da bi trebali biti jos jedna alternativa jer na ovom "nemoralnom" zapadu a pogotovo na sjeveru (skandinavija) je pojam nevjencane bracne zajednice cak i veci od klasicnoga braka. Ono, ljudi zive zajedno, dijele i dobro i lose, djecu radjaju i odgajaju ali nemaju na papiru sklopljeni brak. Pa ako tikva pukne, hvala i dovidjenja-nema procedure kao oko razvoja. Ali hajde neka anketa ostane i nek vazi imas li na papiru je si li udata/ozenjen a ne u emocijama ili nismo ali isto ko da i jesmo ili jesmo ali isto ko da i nismo. HOCU PAPIR DA VIDIIIM!!!

        06-02-2003 02:51 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
        Rondo Rondo is a Male
        stalni dopisnik


        Poruka: 1085

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Usput pitanje za "Singels" Dave li vas starci napr. da ko biva pronadjete nesto pa da se "usrecite"
        Mene moji nisu jer nisam imao nase cure od 92 pa se stara najvise prepala da joj kakvu "Ingu" sto zna napraviti meatballas ne privedem.Koliko sam se integriso eto jedanest godina se sa svedjankama vodam Svaki put joj ko biva drago sto sam ja nasao neku curu ali kaze "sine pamet u glavu!!!" Sta cu kad ovdje gdje sam ja nema nasih....barem mojih godina

        06-02-2003 03:00 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
        Zuta Zuta is a Female
        miss foruma '03




        Poruka: 1115

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        'ta ce papir. To je ipak samo papir.

        Kad ti pcelica kaze ;o)

        ___________________________________________________________________

          06-02-2003 03:02 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
          Rondo Rondo is a Male
          stalni dopisnik


          Poruka: 1085

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma slazem se Zutka ali eto da olaksamo te pogranicne slucajeve za ankete, pa rekoh da gledamo iz pravnog a ne emotivnog ugla. Mada ako nema emocija sa papirom se moze zamo guzica obrisat ali eto...
          Zivjela ljubav, i na papiru i bez papira, u svim oblicima! Samo nek´ je istinska i nek´je ljubav, a ako je ljubav onda i jeste istinska. Svaka drugacija nije ljubav nego nesto drugo..
          Covjek je ispunjeniji kad voli. I nema tih zakona i tih pravila i tih prepreka koje mogu sprijeciti veliku ljubav jer......ljubav nije pura

          06-02-2003 03:27 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
          tarik


          Poruka:
          Location: New Amsterdam

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          06-02-2003 03:31 tarik is offline Pregledaj poruke od tarik Dodaj tarik u listu prijatelja
          Lutka Lutka is a Female
          ne more meda




          Poruka: 46
          Location: UK

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jos uvijek saaama 15.gif

          ___________________________________________________________________

            06-02-2003 04:43 Lutka is offline Pregledaj poruke od Lutka Dodaj Lutka u listu prijatelja
            First Lady First Lady is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1404
            Location: NY

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            udata 21.gif 01.gif


            evo upravo pantole za posla trazi(mo)

            nece same da se jave 21.gif

            ___________________________________________________________________
            Live, and let LIVE!!!

            06-02-2003 05:06 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17853
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pa dje si lutko bona, nema te odavno.

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            06-02-2003 05:20 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Mystica Mystica is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 406
            Location: Tamo gdje pada milosnica...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jasta, Zuta, kakav papir, fina Skandinavija, mozes zivjeti sto godina, a ne vjencano, niko ti nista reci nece, jedino mozda neko od nasih, ta zna se to, oni moraju u svaku rupu zaviriti?!
            Neko ko nema veze s tobom zna te upitati, a kad ce te vi, ko nesto njega/nju to interesuje? 21.gif

            06-02-2003 08:15 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
            Mala
            Dobri duh

            Poruka: 310

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            AAuuuuu........evo boga mi ozenjeni/ne vode..............e golemo


            De bola Kenzo 02.gif , promjeni ime u statisticar 05.gif ili umjesto ranga "nije puter"..................."dezurni statisticar"
            , dole nas ispitao koliko je kome godina,
            sad ovo,
            pa ce strucna sprema,
            pa visina plate,
            pa broj krvnih zrnaca..............dokle 35.gif


            24.gif 17.gif 23.gif

            06-02-2003 10:01 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
            Stranica (25): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com