Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Bracni status clanova 3 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (25): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Bracni status clanova foruma
Ozenjen-a 122 52.81%
Neozenjen-a 81 35.06%
Razveden-a 21 9.09%
Homoseksualno orjentisan-a 7 3.03%
Total: 231 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

RE: Maggie Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od KENZO:

        citat od Maggie:

      Tana potpuno si u pravu. Samo sam se zezala. Skroz je to drugaciji nacin zivota nego kod nas. Ali ja sam svog prevela na "mostarstvo", pa jos guramo. Inace kod mene ti je u kuci sve po naski: nasa hana, skidaj cipele, no fast food (ponekad), sa malcem se pricaju oba jezika, svekrva me ne podnosi 08.gif , moja mama njega obozava 10.gif , sircet i krompir za temperaturu kad me fino slusa napravim mu i nasu kafu itd. Sta ce ne bi bolje od mene da je 100 godina biro (ovo je on sam rekao). Eto...

    Da ti majka ne stanuje,slucajno, u onoj zgradi (4-? spratnici) u Cernici?
    Da niste bili tu proshlo ljeto?

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Kenzo care!!!
Maggie, jel´ ti se i nena Habiba zove? 27.gif

06-05-2003 03:43 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza
pokretac teme Thread Started by Senad Hadzifejzovic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zaboravio sam ime sokaka,ispod "Rebeke",gde hadzija prodaje knjige na cesti.
Ako je ona na koju mislim, ne treba vishe podataka, znat ce na19.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

06-05-2003 12:09 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
zagor zagor is a Male
zagoreni




Poruka: 27
Location: Bjeri bolan

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj ovo troje pedera nek se izjasne, nece im nista bit!!!
zagor im jamci za sigurnost 35.gif


Prvi je KENZO, a koja su ova druga dvojica....

___________________________________________________________________
-------------------------------
PUSHMI PULI
SA 3 GLAVE

06-05-2003 12:14 zagor is offline Homepage of zagor Pregledaj poruke od zagor Dodaj zagor u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza
pokretac teme Thread Started by Senad Hadzifejzovic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako je krenulo,
homoseksualci ce u koaliciju,sa razvedenima, i mi izvisismo za parlament.

    qq
21.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

06-05-2003 12:17 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza
pokretac teme Thread Started by Senad Hadzifejzovic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zagor:

    haj ovo troje pedera nek se izjasne, nece im nista bit!!!
    zagor im jamci za sigurnost 35.gif


    Prvi je KENZO, a koja su ova druga dvojica....


Ti mi, izgleda, nikada neces oprostiti ono guzenje.
Drugi put,evo tebe mi,cu da ga namazem vazalinom.
Valja li ovako?

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

06-05-2003 12:48 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rondo

ima sestru, ali je vec "spoken for". Mama mi zivi na Rondou , nemam nenu nikako, a bila sam u Mostaru prije 2 godine. Najbitnije u svemu je da mi svekrva zivi koji 1000 milja od nas - vidim vecu-cecu jednom godisnje.

___________________________________________________________________

    06-05-2003 15:54 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma komsinice, ovo za nenu sam se salio onako na Kenzino direktno pitanje da li ti mama zivi u cernici itd.. To me je samo podsjetilo na jednog prijatelja koji je kad smo o jednoj djevojci pricali (citaj zugali) mene upito jel joj nena u cernici stanuje i zove se Habiba? 14.gif Isto ko da ja sa djevojkama o njihovim nenama pricam i gdje one stanuju 27.gif a jos manje kako se zovu...
    P.S. Maggie za sestru tvoga muza, evo jedna ruza... 33.gif
    (vidi jos se i rimuje 01.gif )

    06-05-2003 16:04 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rondo, samo nastavi rimovat' 10.gif , pravi si 05.gif

    ___________________________________________________________________

      06-05-2003 17:03 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      Rondo Rondo is a Male
      stalni dopisnik


      Poruka: 1085

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bolje i ruza nego _urcic od puza!

      06-05-2003 20:43 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
      Rondo Rondo is a Male
      stalni dopisnik


      Poruka: 1085

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Interesuje me samo jesu li ovi razvedeni isti sto su i homosexualci. Bili u barku pa kasno skontali... 21.gif

      06-05-2003 20:44 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Izgleda.. Ja sam isla ovdje (U.S.) u skolu jednu godinu kada smo tek dosli i moja nastavnica Engleskog mi je pravo bila draga. Onako ljepuskasta zena, interesantna, vazda djeca ovo, muz ono, putovanje vako, itd. I tako ti meni Kay ostade u finom sjecanju, posebno njena kosa. Proslo 7 godina i igrom slucaja ja postanem njezin co-worker. Vidim zena totalno glupo obucena - nakve ruzne, siroke farmerke, slampava majica, kosa osisana bez veze (moj dedo ima bolji friz). Mislim se sta se desava s ovom. Proslo malo kad sazna poslije 20 i kusur godina braka, razvela se, djeca pravo odrasla, ona nasla novu ljubav - partnericu i skupa su usvojile curicu iz Mexica. (Davno ja vidila sliku male, pa je htjela pitati je li joj to unuce, sreca da nisam). Eto to ti je zivot... 21.gif

      ___________________________________________________________________

        06-05-2003 20:54 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
        rezimski novinar




        Poruka: 3241
        Location: Iza
        pokretac teme Thread Started by Senad Hadzifejzovic

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        21.gif Cccc,shto ste se vas dvoje uceifili.
        Nego da objesnim
        U tom sokaku sam vazda parkiro kola,da sakrijem od ociju zavisnih (Zagora), a kako je dvoriste ispred zgrade usko,a uvjek se nadje neko da se u koso parkira,tako da je izlazak iz dvorista uvijek bio dozivljaj za citav komshiluk.Kibiceri.
        Tu se znao naci i jedan amer koli je zivo objasnjavao rukama i nogama koliko ima do zida,pa do auta,pa do,....uh 21.gif evo me neka neuroza ufati.
        Znaci ,nema samo tvoja majka zeta amerikanca 23.gif

        ___________________________________________________________________
        Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

        06-05-2003 23:19 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
        Rondo Rondo is a Male
        stalni dopisnik


        Poruka: 1085

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kenzo, taj tvoj amer ko Chafet 02.gif Hoce da pomegne kad parkiras i rikverc i onda ti bude
        "Modje, modje.." pa kad krhnes u zid onda kaze "Dooochtaaaa..." 11.gif

        06-06-2003 02:04 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
        Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
        rezimski novinar




        Poruka: 3241
        Location: Iza
        pokretac teme Thread Started by Senad Hadzifejzovic

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma ko ga je slusho ni njega ni one mahalushe sto se odma iskupe, dok je retrovizora i senzora 23.gif .

        ___________________________________________________________________
        Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

        06-06-2003 02:24 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
        nepoznata
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma kakav brak kakvi bakrici... 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif

        Sretno slobodna 04.gif 10.gif end aj tink aj lajk it 04.gif

        06-06-2003 03:04
        zinga zinga is a Male
        ne more meda




        Poruka: 42
        Location: MostaR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        :)da se bogdo nikad ne ozenih..


        al eto :) razvodim se..
        pa to sve gledam kao ruzan san :)

        ___________________________________________________________________
        Dabogda Ti...

        06-06-2003 13:48 zinga is offline Posalji Email za zinga Homepage of zinga Pregledaj poruke od zinga Dodaj zinga u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kenzo,

        moramo ceifit s nekim 04.gif . Prosto mi srce raste tamburat' vako s nekim nasim. Ovdje kod mene ima par familija iz MO i prilicno iz Bosne, pretezno Doboj i Modrica i okolna sela, ali sto moja majka kaze:" Po zlatu hodali, daleko im kuca od moje!" Sve upola budale. 35.gif

        ___________________________________________________________________

          06-06-2003 15:14 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          Mala
          Dobri duh

          Poruka: 310

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          moja Megi, sta bi da si u Mostaru.....disati od Bosanaca ne mozes

          06-06-2003 16:50 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
          john smith's john smith's is a Male
          trudim se




          Poruka: 169

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          e golemo se okomise na bosance 21.gif
          dje onaj tana da ih~246~

          06-06-2003 17:06 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sta to fali bosancima
          sta to fali bosancima
          sta to fali bosancima

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          06-06-2003 17:27 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Stranica (25): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com