Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » SHLAFRUK nas nasusnji » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
behar behar is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1136

Smile SHLAFRUK nas nasusnji Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Drage mopje dame, kakva vam je pokucna garderoba, odijevate li je redovno ili samo week-endom?

Kad ja bijah mladi djevojcurak, svi djevojcurci na Carini su nosili shlafruke. Najcesce satenska ili flanelna lijepa pokucna haljina, sasivena s rever kragnom, na raskopcavanje cijelom duzinom i dzepovi ili bar jedan dzep sa strane.

To se lijepo oblacilo cim bi se doslo kuci, skines ono u cemu ides u grad i obuces slafruk.

Nakon udaje, nastavila sam isti adet primjenjivat - po kuci slafruk 02.gif . Samo, sad sam , kao mlada supruga, vodila racuna da to bude nesto lijepo, "kupovno" 04.gif , pa da se uskladi s papucama koje su sada bile s malo petice..;itd.

Onda slafruci padose u zaborav i na scenu stupise trenerke - sport sirokim narodnim masama 04.gif

Udobne, pamucne trenerke. Koljena im se izbiju nakon dva sata i nekako mi nisu bile ni udobne ni zenstvene, ali ponosno sam ih nosala , kao i vecina "naprednih" domacica 19.gif

I prodje dosta ljeta...ja se vratih kucnom ogrtacu. Posebno vikendom. Nekako mi topao, udoban a i zenstven....

Koliko je nasim bracnim drugovima, nasoj djeci a i nama samima vazno kako smo obucene "po kuci"

Kakva je vasa praksa 01.gif

___________________________________________________________________

    01-21-2007 13:10 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
    bule bule is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 147
    Location: jordan

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    trenerka -naravno 10.gif

    pidzama mi nije mrska taodjer 13.gif

    01-21-2007 13:35 bule is offline Pregledaj poruke od bule Dodaj bule u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8658
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja se sjecam ko djete da je mama uvijek u kuci bila u slafruku , i to se silo po nekoliko , nekako mi draga uspomena 10.gif

    A ja u pidjami vazda ako necu negdje ici , il ako mi nece ko dochi , eto 01.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    01-21-2007 15:00 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Zadavalica Zadavalica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 1630
    Location: s dna kace

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    trenerka je zakon,al samo donji dio 10.gif

    ___________________________________________________________________
    ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

    01-21-2007 15:02 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8658
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ps. meni moji dadoshe nadimak PIDJAMETA 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    01-21-2007 15:02 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7602
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Trenerka naravno, šorcevi i tregeraèe ljeti su garderoba koju nosim 90% vremena provednog u kuæi. Ipak sam priznam nedavno kupila dva fina šlafruka, ono, nek se nadju pri ruci, a realno, brže se i skinu 04.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    01-21-2007 17:36 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    nidze veze nidze veze is a Female
    miss foruma '05


    Poruka: 4762
    Location: na stolu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nisam ti od tih slafruka..ali imam jedan za ''ne daj boze'' pa preko pidjame 04.gif

    vise su ti to oni nocni ogrtachi


    trenerka,sorc,beze majica...ako cu cistit kucu ..inace sam uvijek u kapricama

    ___________________________________________________________________

      Ljudi su, opcenito,
      nalik na pse koji pocnu lajati
      cim izdaleka zacuju
      lajanje drugih pasa.

    01-21-2007 19:57 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
    nik obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma nista ja ne "nosim" , gola hodam povazdan!

    01-21-2007 19:57
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1136
    pokretac teme Thread Started by behar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od GARAVUSA:

      ps. meni moji dadoshe nadimak PIDJAMETA 13.gif 13.gif 13.gif


    Eh, moja pidjameta o tome se i radi. Imam ti ja dvije take pidjamete u kuci, Boze im zdravlje mogu po citav dan u pidjami. Moj muz se cesto ljuti i govori im kako nije lijepo i bla bla bla, ali ne pije vode. Tako sam ti se i ja, uz njih, bila utrenercila, ne upidjamila, ali ono nekako sve otahmina, nije to ono ko zena fino po kuci obucena 19.gif dzaba muz ronco, ne pije vode 02.gif

    I, kupim ja muzu za ribe duge gace 19.gif one kao ovo neko polarno platno, kako li se tamo zove, fine, crne 13.gif
    i on dodje jednom iz ribe, skide pantale i ostade u tim gacama, kao to je njemu ko i trenerka, bas mehko i udobno. Te mi sve tri na njega 12.gif 08.gif ha ruzno, dje ce tako i...samo nam se rece 19.gif

    nikad vise ne pidjamamo. Zaista nije lijepo provoditi vrijeme u pidjami.

    Poenta ove price je u tome da , malo po malo, zaboravljamo nasu finu tradiciju i obicaje. Hem je kafa rijetko na tabli, hem nema vise dzezve ni kajmaka ni fildzana nego svak sebi u onu veliku contru sipa ..;hem se to sve u pidjami radi 16.gif

    Pa rekoh, drage moje dame, obucimo se lijepo po kuci, budimo lijepe i sebi i svojim ukucanima.

    189 i neke nas slafruk je ovako izgledao, zenstveno, zar ne?

    ___________________________________________________________________

      01-21-2007 20:21 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      Elma_ FS Elma_ FS is a Female
      rodjena




      Poruka: 995
      Location: 'Ta ja znam?

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Rey:

        Ma nista ja ne "nosim" , gola hodam povazdan!


      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        01-22-2007 08:41 Elma_ FS is offline Pregledaj poruke od Elma_ FS Dodaj Elma_ FS u listu prijatelja
        Elma_ FS Elma_ FS is a Female
        rodjena




        Poruka: 995
        Location: 'Ta ja znam?

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja najvise u trenerci ili u pidzami hodam po kuci imam jedan slafruk, ali mi nekako samo sluzi za ukras 05.gif

        ___________________________________________________________________

          01-22-2007 08:42 Elma_ FS is offline Pregledaj poruke od Elma_ FS Dodaj Elma_ FS u listu prijatelja
          Mostarka83 Mostarka83 is a Female
          Legally Blonde




          Poruka: 3490
          Location: U Cernici

          RE: SHLAFRUK nas nasusnji Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od behar:

            Drage mopje dame, kakva vam je pokucna garderoba, odijevate li je redovno ili samo week-endom?

            Kad ja bijah mladi djevojcurak, svi djevojcurci na Carini su nosili shlafruke. Najcesce satenska ili flanelna lijepa pokucna haljina, sasivena s rever kragnom, na raskopcavanje cijelom duzinom i dzepovi ili bar jedan dzep sa strane.

            To se lijepo oblacilo cim bi se doslo kuci, skines ono u cemu ides u grad i obuces slafruk.

            Nakon udaje, nastavila sam isti adet primjenjivat - po kuci slafruk 02.gif . Samo, sad sam , kao mlada supruga, vodila racuna da to bude nesto lijepo, "kupovno" 04.gif , pa da se uskladi s papucama koje su sada bile s malo petice..;itd.

            Onda slafruci padose u zaborav i na scenu stupise trenerke - sport sirokim narodnim masama 04.gif

            Udobne, pamucne trenerke. Koljena im se izbiju nakon dva sata i nekako mi nisu bile ni udobne ni zenstvene, ali ponosno sam ih nosala , kao i vecina "naprednih" domacica 19.gif

            I prodje dosta ljeta...ja se vratih kucnom ogrtacu. Posebno vikendom. Nekako mi topao, udoban a i zenstven....

            Koliko je nasim bracnim drugovima, nasoj djeci a i nama samima vazno kako smo obucene "po kuci"

            Kakva je vasa praksa 01.gif


          Kad ustanem setam se po pidzami, poslije toga trenerke.
          Mama mi je poslala jedan njen slafruk koji joj je nov i koji joj stoji samo tako po kuci ( meni nije ni na pamet palo da dajem pare za to i da mi treba ) i obukla ga par puta, nekako isto ko neka stara baba izgledam u tome i sada stoji u ormaru ( nisam se privikla )

          ___________________________________________________________________
          JaMojaTi.gif

          01-22-2007 10:50 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
          habiba75 habiba75 is a Female
          raja




          Poruka: 2339
          Location: lebdim

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja svog ahmu zbarila na slafruk 04.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          JESAM LI VAM GOVORILA!?

          01-23-2007 00:23 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9946
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od habiba75:

            ja svog ahmu zbarila na slafruk 04.gif 13.gif


          onaj de nemoj tako pred djecom 04.gif 35.gif

          Slafruk jes to bilo fino vidit na Neni rahmetli 33.gif

          bash sto Nive kaze nema onih obicaja ko prije 29.gif

          ovde ukucno se zna kafa svako jutro straci se sabiru po starinski

          mama je josh do nekoliko i kafu pekla ko nena birvaktile 10.gif

          pa naspi pa da se toz slegne pa onda onaj kajmak sipaj u fildjane pa onda sipaj kafu

          ali vrijeme se mjenja 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              01-23-2007 00:33 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              e ja imam nekoliko 04.gif i dugih i kratkih i toplih i frotirnih

              najcesce nosim ujutro dok pijem kafu i spremam se na posao

              kad dodjem s posla i nigdje vise necu ici na meni su vazda flanelske gace, nesto izmedju pidjame i trenerke

              volim pidjame i nosam ih po vazdan, ali ne spavam u pidjami, sve me tushi, a ne daj boze u spavacici, zaklala bi me do ujutro,

              tako da moje pidjame nisu bash pidjame, vec onako, ne znam ni ja sta

              a citav dan u slafruku 21.gif

              jok, smeta mi

              ___________________________________________________________________

                01-23-2007 03:42 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                Maggie Maggie is a Female
                moforaja




                Poruka: 2736
                Location: daleko

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                jednom u slafruku posla prat sude, natopila se vodom do za vrat 02.gif

                neces vise maggie 32.gif 01.gif

                ___________________________________________________________________

                  01-23-2007 03:43 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                  metallica metallica is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8228
                  Location: CH.WILLA(uglavnom)

                  RE: SHLAFRUK nas nasusnji Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od behar:

                    Drage mopje dame, kakva vam je pokucna garderoba, odijevate li je redovno ili samo week-endom?

                    Kad ja bijah mladi djevojcurak, svi djevojcurci na Carini su nosili shlafruke. Najcesce satenska ili flanelna lijepa pokucna haljina, sasivena s rever kragnom, na raskopcavanje cijelom duzinom i dzepovi ili bar jedan dzep sa strane.

                    To se lijepo oblacilo cim bi se doslo kuci, skines ono u cemu ides u grad i obuces slafruk.

                    Nakon udaje, nastavila sam isti adet primjenjivat - po kuci slafruk 02.gif . Samo, sad sam , kao mlada supruga, vodila racuna da to bude nesto lijepo, "kupovno" 04.gif , pa da se uskladi s papucama koje su sada bile s malo petice..;itd.

                    Onda slafruci padose u zaborav i na scenu stupise trenerke - sport sirokim narodnim masama 04.gif

                    Udobne, pamucne trenerke. Koljena im se izbiju nakon dva sata i nekako mi nisu bile ni udobne ni zenstvene, ali ponosno sam ih nosala , kao i vecina "naprednih" domacica 19.gif

                    I prodje dosta ljeta...ja se vratih kucnom ogrtacu. Posebno vikendom. Nekako mi topao, udoban a i zenstven....

                    Koliko je nasim bracnim drugovima, nasoj djeci a i nama samima vazno kako smo obucene "po kuci"

                    Kakva je vasa praksa 01.gif



                  danasnje zene nosaju Trenerke kao shibicarke 19.gif 24.gif 35.gif

                  ___________________________________________________________________

                    01-23-2007 08:00 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                    behar behar is a Female
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1136
                    pokretac teme Thread Started by behar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od Princ-s-Neretve:

                          citat od habiba75:

                        ja svog ahmu zbarila na slafruk 04.gif 13.gif


                      onaj de nemoj tako pred djecom 04.gif 35.gif

                      Slafruk jes to bilo fino vidit na Neni rahmetli 33.gif

                      bash sto Nive kaze nema onih obicaja ko prije 29.gif

                      ovde ukucno se zna kafa svako jutro straci se sabiru po starinski

                      mama je josh do nekoliko i kafu pekla ko nena birvaktile 10.gif

                      pa naspi pa da se toz slegne pa onda onaj kajmak sipaj u fildjane pa onda sipaj kafu

                      ali vrijeme se mjenja 10.gif


                    Drago mi je da se i muskarci javljaju na ovu temu.
                    Koliko vidim, tebe prince za shlafruk vezu lijepa sjecanja. E pa, sta kazes za danasnji vakat, kakao danas vidis slafruk? Bi li volio da tvoja draga vikendom, bar po nekad, obuce slafruk?
                    Mislim kakvo je vase vidjenje zene po kuci, sta preferirate, trenerke ili neke kucne haljine, mozda malo adaptirane danasnjem nacinu zivota?

                    A za vas, drage moje pidjamte, jedno pitanje: da zivite u Mostaru, da li biste dane provodile u pidjamama 19.gif
                    Ako je odgovor ne, zasto onda danas to radite?
                    Koje je nase pravo "ja", nasa prava priroda, ono u Mo ili 'vamo...?

                    Treba li pokusati ostati dosljedan sebi pa ili skinuti pidjamu (svako jutro 04.gif ) ili skupiti hrabrost pa i komsinicu u Mostaru docekati u pidjami 13.gif na jutarnjoj kafi.

                    Sve sto rekoh vazi i za mene i moje klinke 01.gif

                    Edit: jesmo li ko sibicarke 14.gif

                    ___________________________________________________________________

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane behar dana 01-23-2007 u 10:24.

                      01-23-2007 10:22 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                      Maggie Maggie is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 2736
                      Location: daleko

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      ja ne bih komsinicu docekala u pidjami, ali ne bih ni u slafruku 01.gif

                      oboje su meni za moj odmor i rahatluk

                      ako mi neko dolazi (ne blizak) skidam i jedno i drugo i presvlacim se 10.gif

                      ___________________________________________________________________

                        01-23-2007 14:05 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                        JABUKA JABUKA is a Female
                        avenija kruzno


                        Poruka: 134
                        Location: Skandinavija

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        E gdje se sjeti shlafruka.... 05.gif jest to nekad bilo popularno!

                        Mislim da to nije za mene...tezak i dugacak, ja bi sto puta pala u njemu...
                        Vise volim nesto prakticno,trenerku i sl. uvijek negdje trcim, potrci do sporeta, potrci za djecom ,hajd ti trci u shlafruku 21.gif

                        A kad bi pitala moje ukucane sta cu obuc,rekli bi nesto"markirano"(skupo i kvalitetno), oni samo to priznaju 21.gif
                        Srecom, ne slusam ih puno po tom pitanju 19.gif

                        01-23-2007 16:01 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
                        Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com