Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Djordje Coric- Djoko 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (49): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kant Kant is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 440
Location: sacu_U_Mostar

Djordje Coric- Djoko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragi moj Djoko, ostavio si nas u ovom svijetu kojeg si opjevao u svojim pjesmama, mozes jos sto puta umrijeti ali znaj da ces ti i tvoje pjesme ostati vjecno u nasim srcima, u srcima jednog dijela generacije,jednog malog grada u Bosni i Hercegovini,tvog i naseg Mostara. Ostavio si veliki trag u zivotima tvojih prijatelja i poznanika i moje malenkosti, ostavio si trag u jednom vremenu, u jednom velikom gradu, ne po broju stanovnika vec po karateristicnim ljudima i principima koji su se gajili i koji, nadam se, nisu umrli se ovim ratom i novom demografskom slikom grada. Bio si jedan od ljudi u mom zivotu kojima sam se divio, ne zbog ljepote, uspjeha ili nekih drugih slicnih stvari nego zbog jedne neprikosnovene i istinske hrabrosti, drugim rijecima, ti si jedini smogao i smio da budes ono sto jesi 24 sata dnevno. Buntovnik, pjesnik, liberalac,prijatelj, neprijatelj - sve si to bio ti i danas kada smo ostarili, kada nas neke druge stvari drze i pokrecu u ovom zivotu, danas kada dosljednost je jedna rijetka vrlina koju si ti, prijatelju moj, imao i imas,vrlina na kojoj smo ti mi svi zavidjeli i zavidimo tiho i podsvjesno, i danas kada smo mi ovdje i svuda po svijetu, i danas kada tebe vise nema sa nama a u srcima odjek pjesme se cuje " ....mozda ce jednom za tebe, u svijetu tom ozivjeti bajke....". Zavrsicu ovaj epitaf stihom jedne od tvojih mojih omiljenih pjesama koji ide ovako: ".....Nakon ove duge predstave kada sve zavjese spuste se...."Ostaj mi zbogom prijatelju moj i vidimo se tamo negdje gdje si otisao da budes zauvijek.
Tvoj
Samir Rogonja- Rogi

___________________________________________________________________
Kant, Emanuel Kant !

01-28-2007 01:04 Kant is offline Posalji Email za Kant Pregledaj poruke od Kant Dodaj Kant u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

32.gif













33.gif

___________________________________________________________________






          01-28-2007 01:40 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          abjeritamo1 abjeritamo1 is a Female
          rodjena




          Poruka: 839
          Location: norway

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          15.gif 16.gif 26.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________

            jedina stvar potrebna za zlo da pobijedi , je da posteni ljudi nista ne urade


          E . Burke

          01-28-2007 12:08 abjeritamo1 is offline Posalji Email za abjeritamo1 Pregledaj poruke od abjeritamo1 Dodaj abjeritamo1 u listu prijatelja
          Ajla.N Ajla.N is a Female
          mofo beba




          Poruka: 8
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          33.gif

          ___________________________________________________________________
          33.gif Mostar u srcu.......

          01-28-2007 12:45 Ajla.N is offline Posalji Email za Ajla.N Pregledaj poruke od Ajla.N Dodaj Ajla.N u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          neka ti je lahka zemlja prijatelju 33.gif
          sokiralo me ovo kada sam vidio veliko je srce imo i jedan od mojih skolskih drugova koji mi je bio veoma drag
          obicno mi fali rijeci da opisem kako se osjecam u ovakvim trenucima
          veselila me je njgova pjesma, svirka i prisustvo kada bih se druzili u skolskim danima
          poslije su nam se puti razisli i nisam dugo cuo za njega i eto sada sam tuzan
          mnogo 33.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pasha dana 01-28-2007 u 13:04.

          01-28-2007 13:04 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          samire ne mogu a da ne pitam sta se desilo

          01-28-2007 13:10 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          Kant Kant is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 440
          Location: sacu_U_Mostar
          pokretac teme Thread Started by Kant

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nemoj sada ovdje preko foruma da pricam o Djokinim privatnim sranjima, jebi ga, nema ga vise i to je ono najgore. Prerano je otisao ,mada, sudeci po prici moje majke, ove nase generacije poslo umiranje pravo. Kaze mi stara de je u zadnjih nekoliko mjeseci 5-6 puta bila na zalostima kod roditelja raje koju ja znam ...pa sta da covjek pomisli. Ne ide po redu ali sta ces...sudbina

          ___________________________________________________________________
          Kant, Emanuel Kant !

          01-28-2007 13:21 Kant is offline Posalji Email za Kant Pregledaj poruke od Kant Dodaj Kant u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ne more po redu kad nam je ovaj rat unistio mladost
          u pravu si ne moramo ovdje na forumu o tome 16.gif

          01-28-2007 13:28 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          RE: Djordje Coric- Djoko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Kant:

            Dragi moj Djoko, ostavio si nas u ovom svijetu kojeg si opjevao u svojim pjesmama, mozes jos sto puta umrijeti ali znaj da ces ti i tvoje pjesme ostati vjecno u nasim srcima, u srcima jednog dijela generacije,jednog malog grada u Bosni i Hercegovini,tvog i naseg Mostara. Ostavio si veliki trag u zivotima tvojih prijatelja i poznanika i moje malenkosti, ostavio si trag u jednom vremenu, u jednom velikom gradu, ne po broju stanovnika vec po karateristicnim ljudima i principima koji su se gajili i koji, nadam se, nisu umrli se ovim ratom i novom demografskom slikom grada. Bio si jedan od ljudi u mom zivotu kojima sam se divio, ne zbog ljepote, uspjeha ili nekih drugih slicnih stvari nego zbog jedne neprikosnovene i istinske hrabrosti, drugim rijecima, ti si jedini smogao i smio da budes ono sto jesi 24 sata dnevno. Buntovnik, pjesnik, liberalac,prijatelj, neprijatelj - sve si to bio ti i danas kada smo ostarili, kada nas neke druge stvari drze i pokrecu u ovom zivotu, danas kada dosljednost je jedna rijetka vrlina koju si ti, prijatelju moj, imao i imas,vrlina na kojoj smo ti mi svi zavidjeli i zavidimo tiho i podsvjesno, i danas kada smo mi ovdje i svuda po svijetu, i danas kada tebe vise nema sa nama a u srcima odjek pjesme se cuje " ....mozda ce jednom za tebe, u svijetu tom ozivjeti bajke....". Zavrsicu ovaj epitaf stihom jedne od tvojih mojih omiljenih pjesama koji ide ovako: ".....Nakon ove duge predstave kada sve zavjese spuste se...."Ostaj mi zbogom prijatelju moj i vidimo se tamo negdje gdje si otisao da budes zauvijek.
            Tvoj
            Samir Rogonja- Rogi



          Rogi

          ne mogu udahnut od sinoc, kako ovaj tvoj post procitah...

          vratio si me negdje, negdje, negdje....gdje nikad vise necemo biti

          samo cemo se sjecati ...


          33.gif

          ___________________________________________________________________






                  01-28-2007 13:53 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  Sanci Sanci is a Female
                  bice nesto od mene




                  Poruka: 485

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  33.gif 33.gif

                  01-28-2007 14:26 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
                  Kant Kant is a Male
                  bice nesto od mene


                  Poruka: 440
                  Location: sacu_U_Mostar
                  pokretac teme Thread Started by Kant

                  RE: Djordje Coric- Djoko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Zao mi je Sandra ali sta ces ...potrudi se da ne ostanes ljudima u losem sjecanju i to ce biti sasvim dovoljno jer sto bi Mesha Selimovic rekao " Ne mora covjek ciniti dobro-bitno je da ne cini zlo za zivota".
                  Rogi

                  ___________________________________________________________________
                  Kant, Emanuel Kant !

                  01-29-2007 01:00 Kant is offline Posalji Email za Kant Pregledaj poruke od Kant Dodaj Kant u listu prijatelja
                  al capone al capone is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 5015
                  Location: grad andjela

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  33.gif

                  ___________________________________________________________________



                    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                    01-29-2007 01:23 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                    TUTI
                    Mister foruma 2008

                    Poruka: 5888

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    33.gif 33.gif

                    01-29-2007 01:38 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
                    Aleksandra Aleksandra is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 10252
                    Location: Mostar

                    RE: Djordje Coric- Djoko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od Kant:

                      Zao mi je Sandra ali sta ces ...potrudi se da ne ostanes ljudima u losem sjecanju i to ce biti sasvim dovoljno jer sto bi Mesha Selimovic rekao " Ne mora covjek ciniti dobro-bitno je da ne cini zlo za zivota".
                      Rogi



                    tako je 32.gif

                    ___________________________________________________________________






                            01-29-2007 03:46 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                            Provler2 Provler2 is a Male
                            moforaja




                            Poruka: 3154
                            Location: usa

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Kant .Mogao bih dodati josh nekih stvari ali jednostavno ne mogu .Skupilo mi se buraz.Djoka ,zivichesh u srcima.ZD.

                            01-29-2007 05:19 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
                            jasa jasa is a Male
                            guster


                            Poruka: 59
                            Location: Sweden

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Dragi Djoka,

                            Rogi gore divno napisa jako puno stvari o tebi i o tvojoj genialnosti.
                            Hvala ti Rogi na divnim rijecima.

                            Ne mogu opisati kako se osjecam dok sjedim ovde 3000 km od Mostara, a znam da ce te sad Pika, Ceka, Kami i ostala raja sahraniti za oko 15 minuta.

                            Hocu jos jednom da ti se zahvalim za ono divno vrijeme koje smo proveli zajedno. Kao sto Pleho rece u jednom postu i ja sam zavolio muziku zbog tebe i zajedno s tobom.
                            Da te nisam imao cast poznavati i druziti se s tobom moj bi zivot bio puno siromasniji.
                            Za utjehu mi ostaju bezbrojne uspomene koje nikaga nece izblijediti.

                            Kao i zivot mnogih u Mostaru obiljezio si i moj zivot zauvijek.

                            Jos jednom jednostavno hvala ti.

                            Pocivaj u miru stari druze.

                            Jasa Lagumdzija

                            01-29-2007 16:24 jasa is offline Posalji Email za jasa Pregledaj poruke od jasa Dodaj jasa u listu prijatelja
                            ^Mujic^ ^Mujic^ is a Male
                            rodjeni




                            Poruka: 790
                            Location: Stockholm

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Posljedni pozdrav bratu...Nek ti je laka zemlja dragi Djoka...Ti si za mene uvijek bio nesto najbolje sto je Mostar ikada dao. Nadam se da sada sviras sa Bonzom, Lynottom i Morrisonom...RIP...

                            1.Rock N Roll je zakon moj

                              http://rapidshare.com/files/13793773/Rock_n_Roll.mp3


                            2.Zadnji Cin

                              http://rapidshare.com/files/13794556/Zadnji_Cin.mp3


                            3.Mjesecarka

                              http://rapidshare.com/files/13794938/Mjesecarka.mp3

                            ___________________________________________________________________
                            DMC production - The Noise Of New Generation

                              01-29-2007 17:02 ^Mujic^ is offline Pregledaj poruke od ^Mujic^ Dodaj ^Mujic^ u listu prijatelja
                              Aleksandra Aleksandra is a Female
                              moforaja




                              Poruka: 10252
                              Location: Mostar

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              .


                              Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                              ___________________________________________________________________






                                      01-29-2007 17:41 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                      Aleksandra Aleksandra is a Female
                                      moforaja




                                      Poruka: 10252
                                      Location: Mostar

                                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                      .


                                      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                                      ___________________________________________________________________






                                              01-29-2007 17:56 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                              Aleksandra Aleksandra is a Female
                                              moforaja




                                              Poruka: 10252
                                              Location: Mostar

                                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                              .


                                              Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                                              ___________________________________________________________________






                                                      01-29-2007 17:57 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                                      Stranica (49): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                                      Postavi novu temu Odgovori
                                                      Go to:
                                                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com