Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Molim vas za "P O M O C"!!! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
delicve delicve is a Male
proplivo


Poruka: 16

Molim vas za "P O M O C"!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Srdacan pozdrav od Vehida..

Postonani/na ja vas molim za vasu pomoc koliko ste u mogucnosti a na pocetku bih se izvinuo svim onim koji su vec dobivali od mene email da se neljute posto mi je ovo jediti nacin da sebi obezbjedim srestva za lijecenje nek izvinu jos jednom...

Ja sam:Delic Vehid
Rodjen:10.01.1970.godine
Mjesto:Pedici br.65
72243-Brnjic
Opcina-KAKANJ
Bosna i Hercegovina
Kontakt Telefon:00387 32 772 910
E-mail:delicve@bih.net.ba

Postovani/na ja vam se licno obracam za pomoc ako ste u mogucnosti da mi pomognete.
Ja sam Delic Vehid 100% invalid nepokretan od 11.10.1999.godine gdje sam pomenutog dana prezivio tesku saobracajnu nestrecu o ostao trajno nepokretan/mogu se koristiti samo lijevom rukom 40%/ zivim u seoskoj kuci mojih roditelja koja je prilicno stara i dotrajala i nema osnovnih uslova za moje potrebe naprimjer: bez vode u kuci,WC,banje(kupatila) a prostor u kome ja i moja porodica zivimo je dvije sobe 4 puta 4 metra koje trebam renovirat i sam pristup joj je opasan i strmovit tako da nisam u stanju ni da izidjem ispred kuce na svez zrak svo ovo proteklo vrijeme od same nesrece do dan danas pa se nadam da cete me razumjeti.
Ozenjen sam otac troje maloljetne djece koja pohadjaju osnovnu slolu svo troje koja nemaju osnovne uslove posto ja u kakvom sam stanju im nemogu priustiti sve potrebno.
Napominjem vam da sam do dan danas izvrsio osam vrlo teskih operacija i stanje poslije ovih operacija je nesto bolje na stanje poslije udesa tj. dobio sam pokretljivos lijeve ruke 40% a iza udesa sam bio totalno nepokretan.
Ja vas prije samog kraja moje kratke molbe MOLIM da me probate razumjeti i da mi pomognete u svojim mogucnostima a vise o meni mozete pogledati na slijedecim stranicama sa mojim slikama:

    www.delicvehid.com

vehid.blogger.ba
invalidpomoc.maclenet.com

Ja vas jos jednom molim za pomoc a ako ste voljni mi pomoci to mozete uciniti na jedan od slijedecih nacina koji vam odgovara:


Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala-Kakanj
na broj:1610650000000027
Konto:196501291-5
SWIFT:RZBABA2S

Uplate preko Western uniona na adresu:



Adresa:

Primalac:Delic Elvedina
Mjesto:Pedici br.65
72243-Brnjic
Kakanj
B i H

Za uplate u KM:

Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala:Kakanj
na broj:1610650000000027
konto:096503106-5

Na samom kraju ove moje molbe ja vam se unaprijed zahvaljujem na vasem razumjevanju a i molim vas da ovu moju molbu posaljete svojim prijateljima koji bih mogli mi pomoci pa se nadam da cete me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima kako bih mogao obezbjediti sebi srestva za moje dalje lijecenje koje mi je neophodno.
Na kraju vam jos jednom veliko HVALA od mene i moje porodice iz Kaknja-BIH..

Vehid-Kakanj-BIH..

VELIKO HVALA!!!!!!!!!!!!!!!

___________________________________________________________________
MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

02-05-2007 00:01 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
behar behar is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1141

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vehide, ovaj forum je i do sada pomagao, koliko je mogao, one kojima je pomoc bila potrebna. Nadam se da ce tako biti i ovaj put.

Svaka sreca tebi i tvojima.

___________________________________________________________________

    02-05-2007 11:17 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lijep pozdrav svima...evo zelim vas sve srdacno pozdraviti i ujedno se unaprijed svima vama srdacno zahvaliti i pozeliti vam sve najbolje...Vehid...

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-01-2007 23:17 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vehide, kako si sada?

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    03-01-2007 23:21 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala Carmela na pitanju...evo da ti iskreno napisem nije mi stanje nesto najbolje u zadnje vrijeme nesto me muci ni sam neznam sta je a isao sam i na neke kontrole doktori samo sute neznam sto nece da kazu nista u oci mislim malo sam zabrinut al eto sta je tuje nadam se bice bolje malo me ovaj internet i racunar odmaraju malo razmjenim misljenja sa ljudima pa zaboravim na neke probleme mislim oni su mojoj zeni nesto rekli al to sad nije bitno malo je stanje komplikovano pa eto toliko cujemo se ...sve najbolje Carmela tebi i svim posjetiocima vaseg foruma ...Vehid...

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-01-2007 23:32 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Javi se ponekad.

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    03-01-2007 23:33 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala hocu svakako ...sve najbolje u radu...Vehid..

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-01-2007 23:40 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo zelim ovim javljanjem da vas sve lijepo pozdravim i pozelim vam sve najbolje sa nadom u vasu pomoc postovani moji posjetioci priatelji na ovom Forumu...sve najbolje od Vehida jos jednom iz Kaknja...

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-05-2007 22:34 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    Valerija Valerija is a Female
    proplivala


    Poruka: 20
    Location: Daaalekooo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vehide, mozes li konkretno navesti sta ti treba... mislim vjerovatno postoji nesto sto ti je trenutno preko potrebno.....

    ___________________________________________________________________
    Moj zivot je kao spanska serija

    03-05-2007 23:08 Valerija is offline Pregledaj poruke od Valerija Dodaj Valerija u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Postovana Valerijo...evo neznam sta podrazumjevas sad najpotrebnije je slijedece sto mi je jako hitno a to je...prije nove godine sam bio zapoceo jednu terapiju koju sam morao primiti i medjutim sam poceo i morao je prekinuti zbog finasiskih nedostataka bio mi je jedan gospodin obecao samo da pocnem on ce resto poslati al od tada do danas ni traga ni glasa pa eto sad sto moram najhitnije je to poceti terapiju u cjelosti al su mi najpotrebnija finasiska srestva pa eto zbog toga i nepavam kao ostali narod hoculi uspjeti ili necu ako brzo nepocnem tu terapiju moze doci do onog najgoreg pa eto sad toliko pa se cujemo nadam se jos veceras dali mi vi mozete oko toga pomoci sve najbolje...

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-06-2007 00:18 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo ja ponovo...Vehid invalid...postovani moji prijatelji citatelji posjetioci ovog foruma nadam se u prilozenom da me razumijete o cemu je rijec...vjerujte mi da mi je HITNO potrebno uraditi terapiju i konacno sebi i mojoj porodici produziti buducnost pa dali iko ima na ovom svijetu da mi moze pomoci oko toga a srstva koja su mi potrebna za ovu terapiju su u iznosu 1220 Eura koje ja nemam i necu ih ja nikad imati ako mi vi ili neko od vas ne pomogne eto nadam se pozitivnom odgovoru od vas...a do tada sve najbolje od Vehid...

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-06-2007 00:25 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    Valerija Valerija is a Female
    proplivala


    Poruka: 20
    Location: Daaalekooo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vehide, evo ovdje sigurno postoji ljudi koji su ti kadri pomoci... ja se nadam da ces uskoro zapoceti, odnosno nastaviti tu terapiju koja ti je neophodna za normalan zivot.

    Sve najbolje...

    ___________________________________________________________________
    Moj zivot je kao spanska serija

    03-06-2007 16:28 Valerija is offline Pregledaj poruke od Valerija Dodaj Valerija u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Postovana Valerijo...evo dobio sam od vas odgovor u kome navodite da cu uskoro najvjerovatnije ponovo zapoceti terapiju...pa evo svima jos jednom veliko hvala a necete moci zamisliti kako cu se osjecati kad dobijem vijest od vas da finasiska srestva imam za terapiju ...mislim da cu tad biti najsretniji u svom zivotu al eto sad toliko ja cu se nadati postovani moji prijatelji vasoj pozitivnoj vijesti koja ce mi zivot produziti...sve najbolje svima zeli Vehid invalid..

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-06-2007 17:55 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    Valerija Valerija is a Female
    proplivala


    Poruka: 20
    Location: Daaalekooo

    RE: Molim vas za "P O M O C"!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od delicve:

      Srdacan pozdrav od Vehida..

      Postonani/na ja vas molim za vasu pomoc koliko ste u mogucnosti a na pocetku bih se izvinuo svim onim koji su vec dobivali od mene email da se neljute posto mi je ovo jediti nacin da sebi obezbjedim srestva za lijecenje nek izvinu jos jednom...

      Ja sam:Delic Vehid
      Rodjen:10.01.1970.godine
      Mjesto:Pedici br.65
      72243-Brnjic
      Opcina-KAKANJ
      Bosna i Hercegovina
      Kontakt Telefon:00387 32 772 910
      E-mail:delicve@bih.net.ba

      Postovani/na ja vam se licno obracam za pomoc ako ste u mogucnosti da mi pomognete.
      Ja sam Delic Vehid 100% invalid nepokretan od 11.10.1999.godine gdje sam pomenutog dana prezivio tesku saobracajnu nestrecu o ostao trajno nepokretan/mogu se koristiti samo lijevom rukom 40%/ zivim u seoskoj kuci mojih roditelja koja je prilicno stara i dotrajala i nema osnovnih uslova za moje potrebe naprimjer: bez vode u kuci,WC,banje(kupatila) a prostor u kome ja i moja porodica zivimo je dvije sobe 4 puta 4 metra koje trebam renovirat i sam pristup joj je opasan i strmovit tako da nisam u stanju ni da izidjem ispred kuce na svez zrak svo ovo proteklo vrijeme od same nesrece do dan danas pa se nadam da cete me razumjeti.
      Ozenjen sam otac troje maloljetne djece koja pohadjaju osnovnu slolu svo troje koja nemaju osnovne uslove posto ja u kakvom sam stanju im nemogu priustiti sve potrebno.
      Napominjem vam da sam do dan danas izvrsio osam vrlo teskih operacija i stanje poslije ovih operacija je nesto bolje na stanje poslije udesa tj. dobio sam pokretljivos lijeve ruke 40% a iza udesa sam bio totalno nepokretan.
      Ja vas prije samog kraja moje kratke molbe MOLIM da me probate razumjeti i da mi pomognete u svojim mogucnostima a vise o meni mozete pogledati na slijedecim stranicama sa mojim slikama:
        www.delicvehid.com

      vehid.blogger.ba
      invalidpomoc.maclenet.com

      Ja vas jos jednom molim za pomoc a ako ste voljni mi pomoci to mozete uciniti na jedan od slijedecih nacina koji vam odgovara:


      Primalac:Delic Vehid

      RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
      Filijala-Kakanj
      na broj:1610650000000027
      Konto:196501291-5
      SWIFT:RZBABA2S

      Uplate preko Western uniona na adresu:



      Adresa:

      Primalac:Delic Elvedina
      Mjesto:Pedici br.65
      72243-Brnjic
      Kakanj
      B i H

      Za uplate u KM:

      Primalac:Delic Vehid

      RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
      Filijala:Kakanj
      na broj:1610650000000027
      konto:096503106-5

      Na samom kraju ove moje molbe ja vam se unaprijed zahvaljujem na vasem razumjevanju a i molim vas da ovu moju molbu posaljete svojim prijateljima koji bih mogli mi pomoci pa se nadam da cete me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima kako bih mogao obezbjediti sebi srestva za moje dalje lijecenje koje mi je neophodno.
      Na kraju vam jos jednom veliko HVALA od mene i moje porodice iz Kaknja-BIH..

      Vehid-Kakanj-BIH..

      VELIKO HVALA!!!!!!!!!!!!!!!

    ___________________________________________________________________
    Moj zivot je kao spanska serija

    03-07-2007 02:24 Valerija is offline Pregledaj poruke od Valerija Dodaj Valerija u listu prijatelja
    delicve delicve is a Male
    proplivo


    Poruka: 16
    pokretac teme Thread Started by delicve

    Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Postovani moji prijatelji svi posjetioci ovog foruma koji pratite ovu temu moju ja bih vas ukratko obavijestio a to je: Molim sve one koji misle i koji zele mi pomoci na bilo koji nacin da me obavijeste p.p. ili na ovaj E-mail:delicve@bih.net.ba kako bih ja sve to pratio i bio u kontaktu sa bankom da bih pomoc dosla tamo gdjeste je uputili a ja bih vas odmah po dolasku srestava blagovremeno obavijetio ,posto nekad srestva tj. pomoc namjenjena nestigne tamo gdje je upucena pa vas opet molim zbog same sigurnosti javite mi ,a javno necu vas obavjestavati dok vi to ne zelite ...pa eto nadam se dacete me razumjeti o cemu vam pisem a evo ispod ove poruke postavljam jedan primjerak na koji nacin se salje pomoc iz Amerike ...eto sad toliko pa se cujemo a svi koji zele saznati vise o meni neka slobodno kontaktiraju mene licno na pomenuti mail ili navedeni broj telefona...sve najbolje vam zeli Vehid iz Kaknja...



    INSTRUCTIONS FOR PAYMENT



    Payment should be effected as follows/ Currency 987



    Beneficiary s Bank (Field 57)

    Raiffeisen bank d.d. BIH Sarajevo

    Filijala Kakanj



    Swift code: RZBABA2S



    Address: Zgošæanska P+4+M Kakanj





    Intermediary s bank swift code RZBABA2S

    (Filed 56)





    Details of Beneficiary (Filed 59)



    Account no of Beneficiary: IBAN: BA391611965001291589



    Name of Beneficiary: Deliæ Vehid Kakanj



    Address: Brnjic Kakanj







    Vehid...00387 32 772 910

    Hvala jos jednom svima...

    ___________________________________________________________________
    MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

    03-07-2007 18:26 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1141

    RE: Vehid je.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od delicve:

      Postovana Valerijo...evo dobio sam od vas odgovor u kome navodite da cu uskoro najvjerovatnije ponovo zapoceti terapiju...pa evo svima jos jednom veliko hvala a necete moci zamisliti kako cu se osjecati kad dobijem vijest od vas da finasiska srestva imam za terapiju ...mislim da cu tad biti najsretniji u svom zivotu al eto sad toliko ja cu se nadati postovani moji prijatelji vasoj pozitivnoj vijesti koja ce mi zivot produziti...sve najbolje svima zeli Vehid invalid..




    sta kazete, mozemo li ista uciniti?

    ___________________________________________________________________

      03-21-2007 21:04 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      delicve delicve is a Male
      proplivo


      Poruka: 16
      pokretac teme Thread Started by delicve

      Vehid je invalid iz Kaknja... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Srdacan pozdrav od Vehida invalida...evo ovim javljanjem vas sve zelim lijepo pozdraviti i pozeljeti vam sve najbolje...hvala vam svima na vasem razumjevanju mada jos nisam ni odkoga dobio obavijest o pomoci al u svakom slucaju vam opet hvala svima nadam se dace biti pozitivnih odgovora...sve najbolje...Vehid...

      ___________________________________________________________________
      MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

      04-09-2007 22:30 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
      Mensud Mensud is a Female
      mofo beba


      Poruka: 5

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dragi moji!

      Zelim kratko da vas obavijestim da je za Vehida Delica poslat novacani prilog od 400 CHF(cirka 500KM).Ponukani medijskim apelom, odlucili smo da prihod sa sahovskog turnira,koji je odrzan povodan dana nezavisnosti BiH,u IBC u Cirihu posaljemo Vehidu Delicu.Zelimo mu brz i uspjesan oporavak.

      03-06-2009 16:59 Mensud is offline Pregledaj poruke od Mensud Dodaj Mensud u listu prijatelja
      delicve delicve is a Male
      proplivo


      Poruka: 16
      pokretac teme Thread Started by delicve

      Vehid je HVALA ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Postovani forumasi evo prvo zelim vas sve srdacno pozdraviti,a evo zelim dase zahvalim Mensudu na obavijesti kako su oni u sahovskom klubu prikupili novcani prilog za mene i poslali zelim se od sveg srca zahvaliti svima njima koji su ucestovali u akciji za mene pa Mensude meni cim stigne jacu te obavijestiti na vrijeme jos jednom veliko hvala hvala...drugo evo da obavijestim sve forumase koji su u mogucnosti da prate program hayat televizije sarajevo sad u ponedeljak ce biti emitovan moj slucaj u emisiji JEDVA SAM PREZIVIO koja ide sateliski i kablovski po nasem vremenu navece u 21 cas pa eto ko ima mogucnost da prati ovu televiziju moze se licno u sve moje navedeno uvjeriti daje istina....neznam Mensude evo da ponovo napomenem ziro racun ako si sve upisao ovako stici se do mene:

      Primalac: Delic Vehid
      RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
      Filijala-Kakanj
      na broj:1610650000000027
      Konto:196501291-5
      SWIFT:RZBABA2S
      IBAN:BA391611965001291589

      evo jos jednom veliko hvala svima od sveg srca cim pomoc stigne jacu vas obavijestiti...

      Vehid i porodica...
      00387 32 772 910

      ___________________________________________________________________
      MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

      03-06-2009 19:46 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mensude, casti tebi i ljudima u tvom okruzenju 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      Vehide, vazno je da imaju svi ovi podaci za uplate, a i sva tvoja prica, slika familije..Onoj se djeci mora vratiti osmijeh na lice, vidjeces da cemo uspjeti svi zajedno, kako ko moze, jer vidim da trebaju, osim novcanih uplata, i stvari za djecu, za skolu, odjeca, pa eto, ko ne moze u parama, mozda moze pomoci na taj nacin.


      Posto onaj link gore u postu nije aktivan, evo ga ovdje, da se moze procitati sve u detalje i vidjeti kako izgleda Vehidov zivot sa njegovom lijepom familijom.

        http://invalidpomoc.maclenet.com/

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 03-07-2009 u 01:29.

      03-07-2009 01:26 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com