Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Voljeti a Ostavljati *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
larathebeast
SexNepoznat

Poruka: 15

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ja nekako necu njemu iza ledja,a opet to radim.
nije to vec njemu nekako prikrivam svoj plan,raskida,pa ne bih da to procita na forumu,to je bas extra glupo.a opet mozda...
cilj mi je bio da se drugi uce na tudjim greskama kad ja vec nisam.

02-11-2007 12:50 larathebeast is offline Pregledaj poruke od larathebeast Dodaj larathebeast u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a sto prikrivas plan ? 14.gif


to se neplanira bona , to se osjeti i kaze , tebe je mescini necega strah?

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

02-11-2007 12:56 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tesko je to uraditi, al je moguce....ako imas pravi razlog, popricas malo sama sa sobom, doneses definitivnu odluku i uz malo volje i snage. pretrpis sve.......svaka bol vremenom prodje, kazes sebi da je tako sudjeno i da ta bol donosi nesto dobro sa sobom. Vidi, ako postoji razlog za koji znas da ce ti uvijek smetati i podapinjati, onda vrijedi malo i pretrpiti i sve zaboraviti, jer tu srece nikad' nema.

02-11-2007 13:00 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tako je Sandy 10.gif


srce se para , krvari , ali svaki novi dan budi novu nadu za nesto novo , bolje u zivotu

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

02-11-2007 13:02 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
larathebeast
SexNepoznat

Poruka: 15

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

taj osecaj da ga zelim ostaviti javi se pa nestane,kad se pojavi onda sam spremna na sve al onda me kupi neko recenicom ljubavi i sve padne u vodu,al radi se o tome sto mi se taj osecaj za raskidom javlja sva cesce.kako nismo drzavljani istih ex republika exyuge dolazili smo i odlazili jedno drugom do prosle god kad se on doselio kod mene i fino uklopio u moje okruzenje i kad smo na mom terenu to sve funkcionise idealno,ali sam onda iste god ja dosla njemu i tu sam,i tu su nastali problemi i pomisao na raskid.sad ja sam tip osbe koja mora prvo imati sva druga polja stabilna da bi na tom ljubavnom polju bila nestabilma.tako da iz tih razloga doticni ne zna sta mu se "sprema".

02-11-2007 13:23 larathebeast is offline Pregledaj poruke od larathebeast Dodaj larathebeast u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od larathebeast:

    taj osecaj da ga zelim ostaviti javi se pa nestane,kad se pojavi onda sam spremna na sve al onda me kupi neko recenicom ljubavi i sve padne u vodu,al radi se o tome sto mi se taj osecaj za raskidom javlja sva cesce.kako nismo drzavljani istih ex republika exyuge dolazili smo i odlazili jedno drugom do prosle god kad se on doselio kod mene i fino uklopio u moje okruzenje i kad smo na mom terenu to sve funkcionise idealno,ali sam onda iste god ja dosla njemu i tu sam,i tu su nastali problemi i pomisao na raskid.sad ja sam tip osbe koja mora prvo imati sva druga polja stabilna da bi na tom ljubavnom polju bila nestabilma.tako da iz tih razloga doticni ne zna sta mu se "sprema".


Zanimalo bi me, kakvi su problemi kad si ti na "njegovom terenu"?

02-11-2007 13:28
bule bule is a Female
avenija kruzno


Poruka: 147
Location: jordan

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    ja se nadam da je takva odluka dobra za nesto sto ce kasnije donjeti zivot


    Jesil se ti poslje njega opet usrecila u ljubavi?




I ja se nadam da sam donijela jednu razumnu odluku ,stvarnio nije moglo .....Ja sam bila umorna of trying to make it work .
Da ,sada sam vrlo sretna ,u super vezi vec 3 godine.

02-11-2007 14:07 bule is offline Pregledaj poruke od bule Dodaj bule u listu prijatelja
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7485
Location: Trebinje-Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tema ociscena od offova na zahtjev autora

Moderator

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mo-beba dana 02-12-2007 u 00:06.

    02-11-2007 23:48 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    vuja vuja is a Male
    raja




    Poruka: 1521
    Location: Serbia

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od bule:

          citat od GARAVUSA:

        ja se nadam da je takva odluka dobra za nesto sto ce kasnije donjeti zivot


        Jesil se ti poslje njega opet usrecila u ljubavi?




      I ja se nadam da sam donijela jednu razumnu odluku ,stvarnio nije moglo .....Ja sam bila umorna of trying to make it work .
      Da ,sada sam vrlo sretna ,u super vezi vec 3 godine.


    sorry buco moram ovako da se smejem..odmah me pociste kad se smejem loud

    ___________________________________________________________________
    okle slika frajeru? 13.gif

    02-15-2007 19:59 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    koja glupost...i gubljenje vremena...energije...gubljenja sebe...
    nema tu odugovlacenja moze-ne moze
    ses ili bes...stelit kockice zivota nema smisla
    moje misljenje 01.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      02-16-2007 04:16 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      mirela mirela is a Female
      trudim se




      Poruka: 176
      Location: Boston MA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Joj.....i meni se to desilo i....nisam bila ni tuzna!Jednostavno sam znala da nemamo zajednicku buducnost pa zasto gubiti vrijeme!???
      Izmedju nas je sve super funkcionisalo,ljubavi je bilo i previse ali nekad i pored sve te ljubavi ...to nije to!!!!!
      I onda je bolje poslusati razum!I opet kada poslusas razum nekako je tesko sve to pustiti!Ljubav,navika i milion nekih drugih situacija vrate te nazad!I mene je sve to vracalo!Bili smo skupa 1.5g i nakon prekida smo se redovno culi,vidajli,imamo istu raju ali stvarno mi je puno lakse odkako sam ovdje!Culi smo se par puta nakon mog odlaska i vise ne,jednostavno oboje treba da krenemo sa novim zivotom!
      Zelim mu puno srece jer nikada ni u jednom trenutku nije uradio nista da bi me rastuzio ili rasplakao.....bio je uvijek THE BEST!!!!

      21.gif jao jao sto sam se raspisala 21.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

        14.gif 29.gif

        02-16-2007 05:53 mirela is offline Pregledaj poruke od mirela Dodaj mirela u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          koja glupost...i gubljenje vremena...energije...gubljenja sebe...
          nema tu odugovlacenja moze-ne moze
          ses ili bes...stelit kockice zivota nema smisla
          moje misljenje 01.gif





        hebo te ti ko da si santa leda , sve ti crno-bjelo



        bona Volis nekog , bas ga volis , al za svoje dobro u buducnosti mozak kaze odmakni .

        nije ovdje u pitanju cini mi se hoce - nece , nego kako pobjediti osjecaje i poslusati mozak 10.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        02-16-2007 08:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        vuja vuja is a Male
        raja




        Poruka: 1521
        Location: Serbia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          koja glupost...i gubljenje vremena...energije...gubljenja sebe...
          nema tu odugovlacenja moze-ne moze
          ses ili bes...stelit kockice zivota nema smisla
          moje misljenje 01.gif


        ma teraj to po kratkom..i nikad mi nije bilo zao..ponekad..ako sam bas grub sa recima..
        od svega se pravi filozofuja danas..a to ti je obicno zakucavanje eksera

        ___________________________________________________________________
        okle slika frajeru? 13.gif

        02-16-2007 10:57 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
        morales
        SexNepoznat

        Poruka: 21

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mirela super komentar,ko"da si mi sestra!!!!Isto mi se desilo,samo sto je duze trajalo,,,bilo je tesko,tuzno,grozno na pocetku,,ali zato se danas puno bolje osjecam...Kako dodje tako i prodje,sa ljubavi je istooo...

        02-16-2007 18:27 morales is offline Pregledaj poruke od morales Dodaj morales u listu prijatelja
        mirela mirela is a Female
        trudim se




        Poruka: 176
        Location: Boston MA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa da...sve to bude i prodje i svi cemo mi naci nekoga...ono bas pravog,pa da nam i mozak i srce govore isto!!!! 10.gif 10.gif
        zao mi je ako je bilo previse bolno ali eto sad si ok... 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          14.gif 29.gif

          02-16-2007 20:08 mirela is offline Pregledaj poruke od mirela Dodaj mirela u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

                citat od refleksija:

              koja glupost...i gubljenje vremena...energije...gubljenja sebe...
              nema tu odugovlacenja moze-ne moze
              ses ili bes...stelit kockice zivota nema smisla
              moje misljenje 01.gif





            hebo te ti ko da si santa leda , sve ti crno-bjelo



            bona Volis nekog , bas ga volis , al za svoje dobro u buducnosti mozak kaze odmakni .

            nije ovdje u pitanju cini mi se hoce - nece , nego kako pobjediti osjecaje i poslusati mozak 10.gif

          daleko od toga da sam santa leda...vise od godinu i po sam bila u toj situaciji stoga znam o cemu pricam...to je cisto trosenje sebe, svoje energije i na kraju dodjes na to da vise ne znas ko si ti i sta zelis...nazovi me egoistom i sebicnom ali ni jedna osoba ne bi sebi trebala dozvoliti da joj se takvo nesto desi...stoga, u mene nije nista bijelo-crno niti kratko-jasno....jednostavno znam sta zelim i znam da necu sebe da trosim na nesto sto znam da nema buducnosti...

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            02-17-2007 01:14 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            Black_Witch Black_Witch is a Female
            rodjena




            Poruka: 985
            Location: na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            shuti, krenula pa se vratila 04.gif

            ___________________________________________________________________
            .............

            02-17-2007 04:59 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
            Mo-beba Mo-beba is a Female
            Momentalno na daljinskom




            Poruka: 7485
            Location: Trebinje-Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Tema ociscena od offova


            Moderator

            ___________________________________________________________________
            Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


              33.gif

              02-17-2007 20:56 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
              vuja vuja is a Male
              raja




              Poruka: 1521
              Location: Serbia

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              kakav je off ono bio?bas lep savet..

              ___________________________________________________________________
              okle slika frajeru? 13.gif

              02-17-2007 20:59 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
              hammer hammer is a Male
              ne more meda


              Poruka: 28

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Davno je bio zadnji post u ovoj temi,ali ne mogu a da ne dam svoje vidjenje...
              da,bio sam u toj situaciji i sada sa dosta velikim vremenskim odmakom mogu reci da sam pogrijesio jako sto sam otisao.sve je izmedju nas svo to vrijeme funkcioniralo savrseno,jer smo bili dva tijela,jedna dusa...ali vanjski faktori su presudili.Nakon toga,culi smo se i davala mi je znakove da samo mig napravim i vraca se,ali nisam...a samo Bog zna zasto nisam,jer volim je i danas...nakon 24 godine od tog dogadjaja.I vjerujte mi,nema mozak bas nikakve veze sa tim,jer ako iskreno i bezuvjetno volis,a napravis takvu glupost,patis za cijeli zivot.U braku sam,da se ne misli nesto...ali jedan dio srca je i danas rezerviran samo za...nju,jer kad se voli,voli se dusom i srcem,a ne mozgom...i tko kaze drugacije taj ili ne voli istinski,ili laze sam sebe da je volio...

              11-09-2013 01:04 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
              Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com