Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Voljeti a Ostavljati *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam i dalje istog misljenja ali da obrazlozim...uvijke se vodim srcem...na svu srecu nasla ljubav svog zivota i zaista da smo gledali sta ko kaze za nasu vezu a posebno da smo slusali blizu okolinu u svemu (mislim i na svoje i njegove roditelje)....posebno on da je slusao svoju majku mo danas ne bi bili skupa i ne bi imali prelijepu nasu smizlu...uvijek smo se vodili tim da se volimo i da ne dozvoljavamo da nam se iko mijesa u ljubav...nikad zaista nikad ne odemo spavati ljuti jedno na drugo...ako treba cijelu noc cemo presjedit dok nerazrijesimo nesporazum...meni je muz neizmjerna podrska u zivotu i najbolji prijatelj i drago mi je sto kad gledam unazad ne nalazim nista sto bi mi je uzelo dio srca...mislim nista mo nijetoliko pogodilo srce da se u njega zareze...zao mi je sto ti se to desilo a s druge strane sigurna sam da je i tebe kao osobu promjenilo i da si bolji kao osoba a u ljubavi razum teeba uvijekcsrcu da pruzi priliku

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    11-09-2013 02:22 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    hammer hammer is a Male
    ne more meda


    Poruka: 28

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      Ja sam i dalje istog misljenja ali da obrazlozim...uvijke se vodim srcem...na svu srecu nasla ljubav svog zivota i zaista da smo gledali sta ko kaze za nasu vezu a posebno da smo slusali blizu okolinu u svemu (mislim i na svoje i njegove roditelje)....posebno on da je slusao svoju majku mo danas ne bi bili skupa i ne bi imali prelijepu nasu smizlu...uvijek smo se vodili tim da se volimo i da ne dozvoljavamo da nam se iko mijesa u ljubav...nikad zaista nikad ne odemo spavati ljuti jedno na drugo...ako treba cijelu noc cemo presjedit dok nerazrijesimo nesporazum...meni je muz neizmjerna podrska u zivotu i najbolji prijatelj i drago mi je sto kad gledam unazad ne nalazim nista sto bi mi je uzelo dio srca...mislim nista mo nijetoliko pogodilo srce da se u njega zareze...zao mi je sto ti se to desilo a s druge strane sigurna sam da je i tebe kao osobu promjenilo i da si bolji kao osoba a u ljubavi razum teeba uvijekcsrcu da pruzi priliku


    drago mi je da si pronasla ljubav svog zivota,ali sto bi bilo da nisi a da si tu ostavljenu osobu neizmjerno voljela?da,tada sam otisao zbog roditelja njenih,konkretno zbog majke koja me nije mogla podnijeti,ali danas...danas to ne bi nikada ucinio vec bi se borio.uostalom i danas imam taj problem jer me zenina majka ne podnosi...ali zivjeti se mora,dal u slozi ili ne,jer kasno je da se bilo sto promjeni

    11-09-2013 08:25 hammer is offline Pregledaj poruke od hammer Dodaj hammer u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kakav problem - voljenje il' ne voljenje punice .
    Ma daaaaaaajj.
    S kim zivis, s kim ides u krevet,s kim djelis radosne trenutke i one druge -ma daaaaaaaj.
    O,da , otislo se zbog njene majke - dakle udao se -kontam.buhahaha
    Respekt al; tako ti ga dodje 07.gif

    04-13-2014 23:06 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    BONUS PENIS PAX IN DOMUS.
    Sto bi stara latinjanska rekla ;Jedna lasta ne cini proljece 13.gif






















    DOBAR DZOKO MIR U KUCI. 19.gif

    04-13-2014 23:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com