Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » zubari u mo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od maja_mostar:

    eh ja bih spomenula jedno ime, seficu svih ovih zubara koje ste naveli Prim.Dr. Edina Durakoviæ Sariæ, radi u ambulanti na carini a ima i priv ambulantu u Zaliku ja mislim.

    Ma ima i zubara..a dijaspora cuvajte se kad dodjete..jedna zubarica u Mo je mojoj tetki stavila tetkove zube(koji su bili naravljeni njemu) hahahahahha kod tetka usta ko pekara a kod nje mala..Uspjela je nekako uglaviti ali kad je vadila....oOoOPs, boli!!! 13.gif 13.gif 13.gif


13.gif 13.gif 13.gif Golemo!!! Majo 10.gif Tx for the heads up.

02-21-2007 11:59 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
SHAFT
SexNepoznat

Poruka: 1

Šta je s ostalima? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Aleksandra:

    dragan popovac osim toga sto je odlican zubar

    i sto se ubija od posla

    je i veliki humanista

    ona je licni zubar nase male kapljice ene cenan.



    ono sto je mene fasciniralo je da je on licno radi, a ne neki drugi zubar iz njegove ordinacije.

    dok drugi sedmicama cekaju na red ili sjedaju na stolice drugih zubara iz ordinacije

    za enu uvijek ima mjesta na draganovoj stolici.


    respect 32.gif





Ima li neko iskustva sa ostalim zubarima iz ordinacije? Navodno radi i neka mlaða zubarka.... Je li neko bio kod nje na stolici?

-------------------------

___________________________________________________________________
A brother.

11-12-2007 13:06 SHAFT is offline Pregledaj poruke od SHAFT Dodaj SHAFT u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ima li ijedan tubar koji radi i vadi bezbolno skroz pa cak da me ne boli ni ubod inekcije,smrt mi je kad moram u zubara najradije bi se upucala

___________________________________________________________________



      11-12-2007 13:09 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      miralem miralem is a Male
      brato




      Poruka: 472
      Location: Radiceva-Santiceva kruzno

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      zato umjesto injekcije ,trazi sprej,jer sada imaju sprejevi,koji djeluju kao injekcija,i nista neces osjetit 10.gif

      ___________________________________________________________________
      www.vonavdic.com

      11-12-2007 13:13 miralem is offline Pregledaj poruke od miralem Dodaj miralem u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hmmmmmmm ma joj mrzim onaj miris famozni ordinacije zeludac mi ko centrifuga radi radi

      ___________________________________________________________________



          11-12-2007 13:15 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          miralem miralem is a Male
          brato




          Poruka: 472
          Location: Radiceva-Santiceva kruzno

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          e onda neznam sta da radis 15.gif

          ___________________________________________________________________
          www.vonavdic.com

          11-12-2007 13:20 miralem is offline Pregledaj poruke od miralem Dodaj miralem u listu prijatelja
          saran saran is a Male
          mofo beba


          Poruka: 3

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ljudi, sorry što oživljavam staru temu, ali, da sluèajno neko nezna koje su cijene popravke i vaðenja zuba kod Zdenke i Dragana Popovca...Stvarno mi je hitno, pa pomažite....
          Pozdrav

          02-08-2009 14:28 saran is offline Pregledaj poruke od saran Dodaj saran u listu prijatelja
          Magistar Magistar is a Male
          moforaja




          Poruka: 2667

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          To su mi susjedi. Ne bih znao koje su im cijene, ne popravljam zube kod njih.
          Iskreno, nisu nešto naroèito.
          Zdenka je dobra osoba kao èovjek.
          Kao zubar, ne ulaže u aparaturu veæ godinama.Još je s tehnologijom na razini osamdesetih.

          ___________________________________________________________________

            02-08-2009 15:55 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
            saran saran is a Male
            mofo beba


            Poruka: 3

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            to nisam znao, puno hvala...ima li kakva preporuka za nekog drugog, a da nije preskup kao ovi razvikani po mostaru...

            02-08-2009 16:45 saran is offline Pregledaj poruke od saran Dodaj saran u listu prijatelja
            Magistar Magistar is a Male
            moforaja




            Poruka: 2667

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od saran:

              to nisam znao, puno hvala...ima li kakva preporuka za nekog drugog, a da nije preskup kao ovi razvikani po mostaru...


            Ne znam šta smatraš pod skupim.
            Radim zube u zubara iznimno sposobnog i opremljenog dobrom tehnikom.
            Kome god sam ga preporuèio, ostao mi je zahvalan.
            Deèko je prva liga i kao èovjek.
            Popravka zuba - 40KM vaðenje 20KM. druge finese se možeš raspitati kod njega. Momak je stvarno ljubazan i iskren. Neæe te lampati.

            Protetiku mu rade u Imotskom. Momak u Imotskom, došao iz Amerike i pokrenuo posao. Ima takoreæ mali aluminijski kombinat za izljevanje protetskih materijala, zapošljava desetak ljudi i radi protetiku za cijelu Dalmaciju i Hercegovinu.
            Cijene tih usluga (protetike) su razlièite. Naðe se za svaèiji džep odgovarajuæa.

            Ako hoæeš izbacim ti na PP broj od zubara. Tu je u središtu grada.

            ___________________________________________________________________

              02-08-2009 17:41 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
              saran saran is a Male
              mofo beba


              Poruka: 3

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              moze, salji na PM...puno hvala...

              02-08-2009 18:01 saran is offline Pregledaj poruke od saran Dodaj saran u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9503
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              magistre stavi nam ovdje da vidimo koji je zubar i gdje
              ne moras broj telefona ali gdje se nalazi i ime valja znati 10.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              02-08-2009 23:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              kaokakao kaokakao is a Female
              raja


              Poruka: 1583
              Location: A11-A@

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              koliko znam i u SA su cijene kao u MO, popravak i vaðenje zuba
              ima u SA par Mostarca zubara i kako èujem sasvim su ok

              ___________________________________________________________________
              = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

              02-09-2009 00:50 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
              Magistar Magistar is a Male
              moforaja




              Poruka: 2667

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od pasha:

                magistre stavi nam ovdje da vidimo koji je zubar i gdje
                ne moras broj telefona ali gdje se nalazi i ime valja znati 10.gif


              Dražen Rotim
              A.Starèeviæa 32 E (Centar 2 - ona nova velika zgrada poslije ledare)

              Tel. 327-555

              Nema ga u gradu struènijeg i poštenijeg.

              ___________________________________________________________________

                02-16-2009 19:59 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
                pasha pasha is a Male
                Super Moderator




                Poruka: 9503
                Location: uh jebo te

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                jeli se ista promijnilo stanje sa ovim zubarima
                ko je najbolji u gradu danas
                nemoj mi najjeftiniji, najbolji me interesuje?

                ___________________________________________________________________

                  neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                Oscar Wilde

                08-31-2015 17:58 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                Bridge Keeper
                SexNepoznat

                Poruka: 360

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Zavisi za sta ti treba. Jurisic ima dvojicu izvrsnih zubara (Tomasevic i Dzeba) a i Rotim iz Magistrovog posta je za njega radio prije osamostaljenja. Najbolje opremljen u regiji, ima ordinacije u Dubrovniku i Sarajevu. Nije omiljen iz privatnih razloga, ali je u ordinaciji usluga za 10. Austrougarska vila izmedju Rondo-a i katedrale.

                08-31-2015 23:24 Bridge Keeper is offline Posalji email za Bridge Keeper Pregledaj poruke od Bridge Keeper Dodaj Bridge Keeper u listu prijatelja
                Bridge Keeper
                SexNepoznat

                Poruka: 360

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                I slazem se sa Magistrom - Rotim je kako odlican zubar, tako i prava raja. Odselio u Zg prije par godina. Steta za grad.

                08-31-2015 23:26 Bridge Keeper is offline Posalji email za Bridge Keeper Pregledaj poruke od Bridge Keeper Dodaj Bridge Keeper u listu prijatelja
                pravimostarac
                SexNepoznat

                Poruka: 3132
                Location: Zaluto

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od pasha:

                  jeli se ista promijnilo stanje sa ovim zubarima
                  ko je najbolji u gradu danas
                  nemoj mi najjeftiniji, najbolji me interesuje?


                Hoš to udarit na se


                19.gif

                ___________________________________________________________________
                Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

                09-01-2015 04:33 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
                pravimostarac
                SexNepoznat

                Poruka: 3132
                Location: Zaluto

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Bridge Keeper:

                  I slazem se sa Magistrom - Rotim je kako odlican zubar, tako i prava raja. Odselio u Zg prije par godina. Steta za grad.



                šta bi

                nestalo krnjataka i æasa 19.gif

                ___________________________________________________________________
                Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

                09-01-2015 04:34 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
                pravimostarac
                SexNepoznat

                Poruka: 3132
                Location: Zaluto

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Birvaktile ja mislim da nije bilo grada sa gorim zubarima od Mostara

                zabolio me zub jedne prilike, nema to uglavu udara i odem ti ja u Hitnu. Kare onaj sacekaj dok zavrsi utakmica ( bilo SP u Fudbalu u Argentini, nakva ljeva utakmica) 13.gif

                ima trije's godina nedam ja zubarima ni blizu 19.gif od kako je rahmetli Ramic popravio sto su drugi kvarili

                ___________________________________________________________________
                Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

                09-01-2015 17:16 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
                Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com