Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » ***prave Legende*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Anketa: DA LI MISLITE DA NA OVOJ TEMI TREBA DA BUDU IMENA ISTINSKIH LEGENDI , A NE SUPLJAKA
DA 25 86.21%
NE 4 13.79%
Total: 29 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj glas za DA, i slažem se s tobom RAZ, ali se slažem i sa Špicom...ne znaju svi svakoga, no mislim da bi se moglo razluèiti za sluèaj neke nejasnoæe.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

03-12-2007 09:50 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
oldday oldday is a Male
ne more meda




Poruka: 29

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam glasao na anketi jer mi pitanje zvuèi previše stihijski!!! Ako æemo imati jednu temu samo o "pravim legendama" onda moramo definisati kriterije - šta je to što kvalifikuje jednu osobu da uðe u kategoriju "pravih legendi" a ne u kategoriju "šupljaka i æulaha"? Mislim da æe to biti teško jer degustibus non disputandum est.
Npr. kakve moralne odobine mora imati neko da bi se smatrao "legendom"? Možemo li velièati ljude koji su u sukobu sa zakonom? Jesu li Cita i Zina, kao prostitutke, pogodne da budu "legende"? Ja ne kažem da nisu ali samo pokušavam da otvorim diskusiju oko dubioza koje nam stoje na putu do proglašenja nekog od naših sugraðana "legendom".

___________________________________________________________________
Nisam

03-12-2007 11:49 oldday is offline Pregledaj poruke od oldday Dodaj oldday u listu prijatelja
oko oko is a Female
moforaja




Poruka: 2443
Location: Lokal-BiH-DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif Ja sam glasala za i podrsku dala RED_ARMY...uz postovanje nasih gradjana koji nisu medju nama, a nisu za stranicu LEGENDE, , mogu se prebaciti s respektom IN MEMORAM, da ih se sjecaju raja,prijatelji ..itd...Hocu da budem realna, i nepristrasna... 33.gif 33.gif
A kriterije trebaju napraviti kompententne osobe, koje znaju, osobr, (ne rekla-kazala) mislim znaju razloge, zaso je neko zasluzio da bude Legenda, Mostara...

___________________________________________________________________
" KORILI MI VRIJEME ILI NE,
SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

03-30-2007 11:09 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com