Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Pomozimo Kumri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Elma_ FS Elma_ FS is a Female
rodjena




Poruka: 995
Location: 'Ta ja znam?

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo mi nije jasno, kako to obaviti kad je covjek u Kanadi ??

___________________________________________________________________

    03-30-2007 08:04 Elma_ FS is offline Pregledaj poruke od Elma_ FS Dodaj Elma_ FS u listu prijatelja
    oko oko is a Female
    moforaja




    Poruka: 2443
    Location: Lokal-BiH-DK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    01.gif 33.gif A to je Djemila, Italija...(nije Elma tu sad), ma je li to Kumra 50 i neko godiste, znala sam iz srednje jednog momka, dugo vremena proslo.... 14.gif zvali ga Kumra.Zao mi je sto je bolestan (A ja mogu itekako razumjeti evo peta operacija by pass,19 feb. imala al u Danskoj je drugaíje)...
    26.gif Nek je sa srecom Kumri, da mu bude dobro...i svim koji su bolesni 33.gif

    ___________________________________________________________________
    " KORILI MI VRIJEME ILI NE,
    SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

    03-30-2007 11:17 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
    Sankina mala Sankina mala is a Female
    mofo beba


    Poruka: 6
    Location: wa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kumra bila bih najsretnija kad bi mu moja valjala...cucemo se

    ___________________________________________________________________
    " Jesi li ti Sankina mala?...pa sto ne kazes?!? Buraz, vadi kleme!!!"

    04-17-2007 05:15 Sankina mala is offline Posalji Email za Sankina mala Homepage of Sankina mala Pregledaj poruke od Sankina mala Dodaj Sankina mala u listu prijatelja AIM Screenname: hm YIM Screenname: mmmhhhhmmmm
    gordana gordana is a Female
    trudim se


    Poruka: 140
    Location: melboune

    RE: Pomozimo Kumri Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Molim vas ako iko procita ,neka se javi , posebno Kumra stariji,ili Miro, neka napisu email, ili broj telefona

      senadkusturica@hotmail.com

    ___________________________________________________________________
    gordana

    09-09-2007 12:33 gordana is offline Pregledaj poruke od gordana Dodaj gordana u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kumra je prava Mostarska raja 10.gif sve mu najbolje zelim od srca.......kada sam bio u Nerke,Juse i Nune na zalosti dan poslje Ameline dzenaze 33.gif 33.gif Kumra je zvao da saucesce izjavi.....koliko sam Nerka shvatio Kumra se spremao za operaciju tih dana.........posto smo bili u soku od Amele nadam se da sam Nerka dobro razumio......


    Kumra 10.gif

    09-09-2007 13:44 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    San Adi Diego San Adi Diego is a Male
    Velemajstor




    Poruka: 410
    Location: San Diego

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I ja se pitam.

    Ima li kakvog habera...

    ___________________________________________________________________

    ...deeeeeeeeeefinitivno najbolji ribar-mostarac u "dijaspori" tzv.krci-kolo...orjelo-gorjelo-mogorjelo....jebo`terma nema dovoljno frizidera za ribu ko`lko je u`fati pa djeli okolo...pola SAn Diega jede ribu preko citave godine na njegov racun....e,ta`ki je moj kum.

    09-12-2007 18:48 San Adi Diego is offline Posalji email za San Adi Diego Pregledaj poruke od San Adi Diego Dodaj San Adi Diego u listu prijatelja
    mo-starac
    SexNepoznat

    Poruka: 56

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Raja Kumra je izvrsio transplantaciju kostane srzi,ali je jos u bolnici jer ima problema sa bubrezima jer se njegovo tijelo privikava na novu kostanu srz.RAZGOVARAO SAM PROSLE SEDMICE TELEFONOM i kako sam kaze nada se da ce proci dobro.

    09-13-2007 21:32 mo-starac is offline Pregledaj poruke od mo-starac Dodaj mo-starac u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nadajmo se najbolje 10.gif

    09-13-2007 21:35 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    Mystica Mystica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 406
    Location: Tamo gdje pada milosnica...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zelim Kumri od srca sve najbolje i da sto prije dodje svojoj kuci, svojoj porodici, da sve prodje u redu.

    09-14-2007 08:50 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
    gordana gordana is a Female
    trudim se


    Poruka: 140
    Location: melboune

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mostarac, molim te ako znas kumre starijeg adresu, ili telefon reci mu neka se javi seni na email

      senadkusturica@hotmail.com

    ___________________________________________________________________
    gordana

    09-19-2007 13:29 gordana is offline Pregledaj poruke od gordana Dodaj gordana u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com