Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Nedja Babovic 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-26-2007 22:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
miko miko is a Male
mofo beba




Poruka: 5
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo vam jedna za Nedju.
Nedavno ga je strefilo. Lezo je na Internom par dan.
Sad se oporavio.
I opet ga niko nista ne razumije kad prica...
Znaci sad je OK...

03-26-2007 22:10 miko is offline Pregledaj poruke od miko Dodaj miko u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ja sam to cuo , kazu da mu je uvjek u posjetama bilo puno raje

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    03-26-2007 22:19 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    miko miko is a Male
    mofo beba




    Poruka: 5
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma nidje veze, bio bola dva tri dana, tako da raja nisu ni znala da je ista bilo. Sad laganice uzme ponudu i laganice par po par....itd

    03-26-2007 22:22 miko is offline Pregledaj poruke od miko Dodaj miko u listu prijatelja
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od miko:

      ma nidje veze, bio bola dva tri dana, tako da raja nisu ni znala da je ista bilo. Sad laganice uzme ponudu i laganice par po par....itd


    neznam , ja sam cuo da mu je cak i garo dolazio u posjetu

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      03-26-2007 23:47 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      njakonja
      SexNepoznat

      Poruka: 18

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      je li Neða u Tuzli?

      mislim da je èeko termin ovih dana

      03-27-2007 16:36 njakonja is offline Pregledaj poruke od njakonja Dodaj njakonja u listu prijatelja
      Kurshluzman Kurshluzman is a Male
      mofo beba




      Poruka: 8
      Location: Mostar

      Dobar je sad Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma dobar je sad ko zmaj propuhali ga u Tuzli!
      Imao je neko zacepljenje a vazda je imao visok tlak.
      Sto je opet nevjerovatno jer ne pije i ne pusi!
      Ma naprosto legenda!

      07-28-2007 12:40 Kurshluzman is offline Pregledaj poruke od Kurshluzman Dodaj Kurshluzman u listu prijatelja
      DEN DEN is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1170

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dje si Nedja legendo.

      Pozdravljaju te tvoji Velezovci!!!!!

      ___________________________________________________________________
      NERETVA KROZ VENE TECE

      11-03-2007 18:19 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
      behar #1 behar #1 is a Male
      mofo beba


      Poruka: 6
      Location: canada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hajde dase malo posjetimo starija raja kose sjeca kad je bilo prvi puta utakmica pod reflektorima u MOSTARU i kad je izbila bitaka kako je dusko bjezao trazio maru a mara ih suta ko kruske a ristic iscupao korner zastavicu i gonja ih po terenu

      ___________________________________________________________________
      nigdje nema takvog plavetnila neba kao iznad moga mostara

      11-04-2007 00:43 behar #1 is offline Homepage of behar #1 Pregledaj poruke od behar #1 Dodaj behar #1 u listu prijatelja AIM Screenname: 222 YIM Screenname: 22
      HoneyMNE HoneyMNE is a Female
      moforaja




      Poruka: 2645
      Location: Montenegro

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif

      ___________________________________________________________________
      HoneyMNE
      *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
      puca.gif

      11-04-2007 01:00 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
      Muntahta Muntahta is a Female
      moforaja




      Poruka: 8342
      Location: Tamo gdje je moja dusa.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nikad necu zaboraviti utakmicu za Kup M.Tita u Beogradu 1986.Nedja vodja puta.
      Obukao majkin crveni ogrtac i stavio crveni sal na glavu.Poslije utakmice,prenociste bilo u Sabcu.Svi djuture u kafanu kod"Vuka"Pjeva Ljuba Alicic.Nedja sve skino' sebe i obuko' Ljubu.Ludnica do jutra 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Prestani brinuti o tome ko te ne voli
      ko ima vise ili ko sta radi.
      Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

      11-04-2007 06:14 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od behar #1:

        hajde dase malo posjetimo starija raja kose sjeca kad je bilo prvi puta utakmica pod reflektorima u MOSTARU i kad je izbila bitaka kako je dusko bjezao trazio maru a mara ih suta ko kruske a ristic iscupao korner zastavicu i gonja ih po terenu

      Prva utakmica pod reflektorima je bila protiv West Bromwich Albiona (rezultat 2:3). Mislim da je bilo aprila 1972. Zapamtio sam jer sam pobjegao s randesa. Sjeæam se Glumice, malecka bila i piškila u grmlje a malo je i u gaæice spuštala. A ova bitka je bila iste godine u ljeto protiv Penarola, višestrukog prvaka svijeta. Velež ih razvalio s 4:0 a Duško davao golove petom s ruba 16-ca!!! Onda ovima puko film, pa ih poslije milicija helikopterom spašavala! E da si me pito šta sam danas jeo ne bi ti znao reæi a ono što sam noæas sanjo neæu da govorim. Jesam li položio, Beharu moj?

      11-04-2007 12:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A evo i jedno nagradno od mene: ko se sjeæa gdje je u ta vremena igrao HŠK Zrinjski?
      Nisu li ono Ultrasi ulazi s džabiæima na utakmicu? Izgleda da su nosili crvenu zastavu jer nisu imali za karte.

      11-04-2007 13:03 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

            citat od behar #1:

          hajde dase malo posjetimo starija raja kose sjeca kad je bilo prvi puta utakmica pod reflektorima u MOSTARU i kad je izbila bitaka kako je dusko bjezao trazio maru a mara ih suta ko kruske a ristic iscupao korner zastavicu i gonja ih po terenu

        Prva utakmica pod reflektorima je bila protiv West Bromwich Albiona (rezultat 2:3). Mislim da je bilo aprila 1972. Zapamtio sam jer sam pobjegao s randesa. Sjeæam se Glumice, malecka bila i piškila u grmlje a malo je i u gaæice spuštala. A ova bitka je bila iste godine u ljeto protiv Penarola, višestrukog prvaka svijeta. Velež ih razvalio s 4:0 a Duško davao golove petom s ruba 16-ca!!! Onda ovima puko film, pa ih poslije milicija helikopterom spašavala! E da si me pito šta sam danas jeo ne bi ti znao reæi a ono što sam noæas sanjo neæu da govorim. Jesam li položio, Beharu moj?


      znam samo kad su reflektori ''testirani''...jer nama sa strelcevini je bilo super...
      24h aksam padao nije 02.gif

      abra...moje mjesto je uvijek bilo ispod reflektora do kapije u sluzbene prostorije veleza 02.gif

      11-04-2007 19:32 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      kozavadi kozavadi is a Male
      rodjeni




      Poruka: 869
      Location: Atlantida

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma Baba je tata 10.gif


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      ___________________________________________________________________
      Koprofagija - medicinski termin za konzumiranje vlastitih fekalija. Razlog bolesti nepoznat. Pretpostavlja se da konzument neobiènim ponašanjem želi skrenuti pažnju okoline na sebe

      11-04-2007 21:25 kozavadi is offline Posalji email za kozavadi Pregledaj poruke od kozavadi Dodaj kozavadi u listu prijatelja
      Blagajac Blagajac is a Male
      raja




      Poruka: 1972
      Location: Nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

        A evo i jedno nagradno od mene: ko se sjeæa gdje je u ta vremena igrao HŠK Zrinjski?
        Nisu li ono Ultrasi ulazi s džabiæima na utakmicu? Izgleda da su nosili crvenu zastavu jer nisu imali za karte.

      prvo ovo 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________


        [
          B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

        11-04-2007 21:49 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
        Blagajac Blagajac is a Male
        raja




        Poruka: 1972
        Location: Nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A sad ovo
        Cuo sam neznam jeli sto posto istina ali znajuci legendu vjerujem da je istina
        Kazu da je dok je bio ovdje u holandiji za opkladu iznio iz radnje najveci TV bez placanja naravno
        Kako?
        skontao da radi samo jedna cura i upratio kad je na pauzi i da provodi pauzu u nekoj maloj prostoriji u zadnjem dijelu te radnje ,uzeo bijeli carsaf i na brzinu kad je usao u radnju pokrio tv i podigao ga u tom momentu je djevojka izasla i pitala mogu li pomoci a on ce
        Jeli ovo servis(lafo donio tv na popravku)
        kaze ona nije
        Nista onda i sa tv-om preko vrata
        18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

        ___________________________________________________________________


          [
            B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

          11-04-2007 21:55 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Blagajac,ja sam gledao jednog albanca,tu istu foru je koristio.E sad jeli i Neða,neznam,ali ovaj je na moje oèi to uradio. 10.gif

          ___________________________________________________________________

            11-04-2007 22:05 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            Zleki Zleki is a Male
            ne more meda




            Poruka: 47
            Location: USA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Moj dobar drug.
            Kada bi htio nesto da mi objasni i poceo polako pricati nista ga ne bi razumio!

            ___________________________________________________________________

              12-25-2007 09:29 Zleki is offline Pregledaj poruke od Zleki Dodaj Zleki u listu prijatelja
              Kurshluzman Kurshluzman is a Male
              mofo beba




              Poruka: 8
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Evo nadjoh jednu Nedjinu sliku iz slavnih dana. Gori sve!!

                http://www.redarmy-mostar.ba/galerija/displayimage.php?album=1&pos=18

              04-25-2008 14:48 Kurshluzman is offline Pregledaj poruke od Kurshluzman Dodaj Kurshluzman u listu prijatelja
              Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com