Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Nedja Babovic 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
oko oko is a Female
moforaja




Poruka: 2443
Location: Lokal-BiH-DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kozavadi:

    Nedja pred finale dobio dijanu (cini mi se od Vahe). Prvih par mjeseci samo se na krovu vozo

10.gif Sjecam se, a Nedja legenda, "dirigent navijaca Veleza"... na krovu, Ziga vozi, a Nedja , u crvenoj odjeci, bjele rukavice...a "Vahiideee", kad bi cijeli stadion, klanjao, ....
dobra vremena, ..

___________________________________________________________________
" KORILI MI VRIJEME ILI NE,
SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

12-20-2008 13:12 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
oko oko is a Female
moforaja




Poruka: 2443
Location: Lokal-BiH-DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif Kup Marsala Tita:
...pehar stajao u "Hitu ", ..
a himna, .. 14.gif
aha,
MI SMO NAVIJACI
IZ GRADA MOSTARA
DOSLI SMO PO PEHAR,
OD TITA MARSALA,..
STA CE ZELJI PEHAR
KAD NEMA BEHARA..

PEHAR OD MARSALA
ODE DO MOSTARA
DOVIDJENJA ZELJO
KAD NEMAS BEHARA.
a , sve pod Nedjinom dirigenskom, palicom, pjevali navijaci,
Veleza.. 33.gif 33.gif Nedja, legendo 10.gif 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
" KORILI MI VRIJEME ILI NE,
SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

12-20-2008 13:18 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo još jedna anegdota sa kupa Maršala.
Velež naravno pobijedio i navijaèi predvoðeni Neðom ( koji je imao 2-3 infarkta na utakmici), zaputili se u hotel Beograd gdje su odsjeli Veležovi igraèi. Skupilo se pravo puno raje 20-ak i kusur hiljada sa Neðom na èelu forcaju Vahideeee Vahideeee, a Vaha izašo na balkon i maše ko Papa iz Rima.
Kad se najednom zaèu Neða na megafon '' Sada kada ja kažem dole svi na sedždu da padnemo'' i naravno kada je on viknuo dole, 20 000 ljudi na sedždu, ked otamo viri Neðina glava gleda da ko nije osto gore, i ugleda stoji desetak milicajaca, kaže legenda OSTAV ponovo, nisu svi na sedždi. Na kraju su i milicajci morali æuænuti ! !
Neða je legenda

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

12-24-2008 10:45 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A kada je imao ovaj ''zadnji'' infarkt, dotrèao je u bolnicu na Bijelom Brijegu onako u papuèama i šlafruku ( neka su doba noæi ), i kaže onoj sestri dežurnoj da je imao udar i da ga stiska tu sa lijeve strane, naravno kako on prièa ova ga nije ništa skontala nego je mislila da je možda neki pacijent sa psihijatrije pobjegao, te se poèela smijati.
Nato æe Neða '' šta se smiješ kurvo, daj jedan pod jezik odmah, i zovi doktore''.
Kasnije je išao na propuhivanje u Tuzlu kaže ja sam legenda svi me znaju gore.
A ko nezna Neðu babu

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

12-24-2008 10:51 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
Moah Moah is a Male
brato




Poruka: 624
Location: trazim livadu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Procitao sam da je zvijezda veceri u "Film"-u za Novu Godinu ...kralj 10.gif

___________________________________________________________________
mi smo raja iz Mostara 01.gif

    ForzaVelez


      12-24-2008 12:18 Moah is offline Pregledaj poruke od Moah Dodaj Moah u listu prijatelja
      Zleki Zleki is a Male
      ne more meda




      Poruka: 47
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ima li neko telefonski broj od Nedje ako ima neka mi posalje na PP

      ___________________________________________________________________

        03-01-2009 01:58 Zleki is offline Pregledaj poruke od Zleki Dodaj Zleki u listu prijatelja
        Mara
        SexNepoznat

        Poruka: 806

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sredina 80ih, sviramo u "Ruzi", na pauzi prica Baba (moras se dobro napet da bi ga razumio): "Vozim ja neki dan prema Jablanici, zaustavi me murija, kaze drot, Babovicu sto se nisi vezo? Kazem ja, dje su vezat bola, ja sam nervozan, pa moram cesto prosetat po autu dok vozim: Gleda me drot 14.gif , nista mu nije jasno, pita me, kako ces bola setat dok vozis,...i na kraju me pusti". Ma umrli smo od smijeha, cuj seta po autu dok vozi, e svasta ce mu past na pamet.

        A ljetos ga nisam pozno, jer je obrijo brkove, pa mu kazem "sad izgledas mladji 15 godina". A on, "joj Mara niko mi ne zna kupit seitana ko ti, hajmo na pice, ja zovem".
        Ma s Babom cirkus vazda, nikad ti nije dosadno.

        ___________________________________________________________________

        03-01-2009 12:27 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9495
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mara fini veliki pozdrav evo te ne upratih odavno
        baba je drama vazda ima odgovor za sve 13.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        03-01-2009 12:50 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11452
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mara:

          Sredina 80ih, sviramo u "Ruzi", na pauzi prica Baba (moras se dobro napet da bi ga razumio): "Vozim ja neki dan prema Jablanici, zaustavi me murija, kaze drot, Babovicu sto se nisi vezo? Kazem ja, dje su vezat bola, ja sam nervozan, pa moram cesto prosetat po autu dok vozim: Gleda me drot 14.gif , nista mu nije jasno, pita me, kako ces bola setat dok vozis,...i na kraju me pusti". Ma umrli smo od smijeha, cuj seta po autu dok vozi, e svasta ce mu past na pamet.

          A ljetos ga nisam pozno, jer je obrijo brkove, pa mu kazem "sad izgledas mladji 15 godina". A on, "joj Mara niko mi ne zna kupit seitana ko ti, hajmo na pice, ja zovem".
          Ma s Babom cirkus vazda, nikad ti nije dosadno.

          ___________________________________________________________________



        04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

        Jao, suze me oblise 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        03-01-2009 13:40 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        Doktor Doktor is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 382
        Location: Nijagarini Vodopadi Kanada

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Bio i ostao legenda
        Babovic - legendo

        05-12-2009 07:17 Doktor is offline Homepage of Doktor Pregledaj poruke od Doktor Dodaj Doktor u listu prijatelja
        Boza Boza is a Male
        moforaja




        Poruka: 4600
        Location: ni na nebu ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Rahmet mu dusi 33.gif 33.gif 33.gif
        Gdje god bi se pojavio,zasmijo bi raju do suza

        08-03-2015 11:19 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        08-04-2015 19:51 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com