Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Nedja Babovic 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
UZAK UZAK is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 438
Location: drugi dunjaluk

Nedja Babovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovako ne znam jeli bila tema o njemu(mrsko mi listat)ako jeste vi obrisite a ako nije red bi bio da se progovori koja o svojevremeno jednom od najvecih Velezovih tifoza.
Tuti ti bi isto trebao znati dosta toga o Nedji kao i ostala starija raja.


hu-ha,hu-ha....

___________________________________________________________________
..."Rekli mu da je to narodna nošnja
I baš mu je lijepa ova košulja smeða
Stoji mu krasno ali nije mu jasno
Što su rukavi svezani s leða..."

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane UZAK dana 03-22-2007 u 22:48.

03-22-2007 22:47 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako ne buraz......po meni isto Nedja zasluzuje da bude medju legendama 10.gif Velezovac i po je to......moram malo da se nasmijemo sada.....nije jos velikom brzinom kreno onaj drugi rat u Mostaru kad se sretosmo ja i legenda negdje u bakamluku.....kada ce ti on meni Tuti buraz ne valja ovo nista ...sta ti mislis hoce li nas iko dirat(ko Velezovce) 13.gif 13.gif karem mu ja pa moj Nedja nas ce prvo 13.gif 13.gif 13.gif a sjecam se utakmice protiv Hajduka 2:2 meni se cini.....svaki gol Nedja u nesvjest pada....kako mi damo on u nesvjest....primimo on u nesvjest.....tako nekoliko puta 13.gif 13.gif 13.gif ma legenda je to majke mi 10.gif BABA DRAMA 10.gif

Uzak sjecas li se kad je na traktoru posao prema stajanju pa ko da nas vrati na trebine 13.gif 13.gif 13.gif drzi megafon u ruci i ko vratite se....dobio direktivu iz kluba 13.gif 13.gif 13.gif kazu meni raja sta cemo Tuti 13.gif 13.gif kazem ja ma gadjaj ga onim papirima... 13.gif 13.gif crklo sve od smjeha kada smo ga zapuskerali(iz zezanja) na stajanju...dere se na megafon...tuti tuti ovo je tvoje maslo 13.gif 13.gif a drago mu 13.gif 13.gif LEGENDA JE BABA DRAMA 10.gif

03-23-2007 00:39 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na Musali Boro Primorac sa rajom ,kod èesme,kad doðe Neða.Pita ga Boro:bola Neða što si nagovaro raju da mi psuju mater (igrao Velež protiv Hajduka pod BB),?
Kaže Neða : a što si ti išo pred Veležov gol ,da daš Veležu gol?
Pa bola ,to mi je poso,kaže Boro.
E i meni je poso da nagovaram raju da navijaju i hakaju,jer æe mi "Velež" dati stan.
Svi smo valjali od smijeha.Ali se njegovo obistini ,Velež mu dade stan 10.gif

___________________________________________________________________

    03-23-2007 00:45 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni smjesno jedne godine davno davno 13.gif 13.gif mi ko djeca sa Balinovca pa na trebine vazda 2 sata prije tekme......pocelo se kupit ne mozes igle bacit...roncaju neki sjedi ne vidim,vazda isto dole13.gif 13.gif 13.gif itd kad odjednom frka.belaj,drama i Nedja u drami ali niko ne vidi skim 13.gif 13.gif 13.gif cujemo samo Legendu kako zapjeni idi dole sta si ovdje doso pa opet sidji dole,ko smiruju ga raja,zove on nekog da se dole obracunaju ...mi mislili sa nekim se zestokim zavadi...kad covjek sa francuzicom na glavi imo 80godina 13.gif 13.gif 13.gif kaze mu Baba idi na interno sta si mi doso ovdje navijat sjedeci 13.gif 13.gif

    03-23-2007 00:53 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    habiba75 habiba75 is a Female
    raja




    Poruka: 2339
    Location: lebdim

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif spisa se 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    JESAM LI VAM GOVORILA!?

    03-23-2007 01:02 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
    UZAK UZAK is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 438
    Location: drugi dunjaluk
    pokretac teme Thread Started by UZAK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pred put u Beograd na finale kupa,trenira se pod BB,Nedja stoji na kucici od rezervnih igraca,Zelja Samardzic pjeva himnu.Nedja diriguje,i kako se okrecao i pomjerao,promasi kucicu(krov od kuce)samo ga nesta,pomrla raja od smijeha.
    Kralj ustaje ko da nista nije bilo opet na kucu i opet diriguje.


    BABA LEGENDA!!!!!

    10.gif 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
    I baš mu je lijepa ova košulja smeða
    Stoji mu krasno ali nije mu jasno
    Što su rukavi svezani s leða..."

    03-23-2007 01:09 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
    UZAK UZAK is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 438
    Location: drugi dunjaluk
    pokretac teme Thread Started by UZAK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Beograd prvi put protiv Zelje,ide se kroz grad,Nedja na krovu od Djendjine "mante".
    Ugradila raja stolicu onu sa centralnih,Nedja sjedi ko sultan,ali djavo ne da mira,usta i jednostavno ga nesta sa auta.Tada u Beogradu je ljubio Vahi kopacku.



    Ma BABA JE BOG!!!!!

    ___________________________________________________________________
    ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
    I baš mu je lijepa ova košulja smeða
    Stoji mu krasno ali nije mu jasno
    Što su rukavi svezani s leða..."

    03-23-2007 01:12 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    koliko ja znam prije par godina je proglasen za pocasnog predsjednika KN RED ARMY
    raspitati cu se za detalje

    p.s.u svakom lucaju UZAK 10.gif svaka cast na temi , ovoga treba ovom podforumu , PRAVIH LEGENDI

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      03-23-2007 02:29 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      ters_tabijat
      jedan nervozni

      Poruka: 18
      Location: tabijat siti

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma jok, treba otvoriti temu mahnitovine mostara,,,,

      hae sad pucajte 08.gif 33.gif

      03-23-2007 07:53 ters_tabijat is offline Pregledaj poruke od ters_tabijat Dodaj ters_tabijat u listu prijatelja
      oko oko is a Female
      moforaja




      Poruka: 2443
      Location: Lokal-BiH-DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif Nedja, dirigent, vodja navijaca Veleza, licno sam ga poznavala...bio je omiljen, medju rajom,
      duhovit, a i izvor humora tako smjesan.. joj kad bi ga Ziga na krovu auta vozio, a u Nedje megafon , u ruci, pa sav u crvenom...a stan je zasluzio i nek je dobio, neponovljivi vodja, dirigent navijaca Veleza.... 10.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      " KORILI MI VRIJEME ILI NE,
      SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane oko dana 03-23-2007 u 12:20.

      03-23-2007 12:19 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i neka je dobio stan zasluzio je...tako je oko 10.gif ja nikad necu zaboravit Beograd protiv Partizana u kupu......kisa,hladno,kosava a baba drama u svilenoj crvenoj kosuljici (bez potkosulje)i... 05.gif 10.gif 10.gif

      03-23-2007 12:28 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pa nije valjda da ste zaboravili nedjinu pjevacku karijeru...
      kod bombe u ''monaku''...kod autoprevoza, preciznije, preko puta experimenta 13.gif 13.gif


      i taman kad sam prolazila...zacuh:
      '' pjesma samo za balkon treci s lijeva, na drugom spratu'' 13.gif

      03-23-2007 12:37 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      oko oko is a Female
      moforaja




      Poruka: 2443
      Location: Lokal-BiH-DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif Radila sam u "Ruzi", ma Vaha... fudbaleri uvjek s njim su bili u drustvu, a iz Vahinog
      kafica nije izlazio...Sem sto je bio vodja, ... itd vezano za Velez..imao je specifican nacin
      govora jednostavno morao si ga slusati, interesantan je bio, smjesan... pa bi se poslije po Mostaru prepricavali biseri... te reko Nedja.... 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      " KORILI MI VRIJEME ILI NE,
      SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

      03-23-2007 12:41 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
      oko oko is a Female
      moforaja




      Poruka: 2443
      Location: Lokal-BiH-DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif Kad su im izbacili (navijacima Veleza) dio teksta, pjesme za Kup M. Tita..
      "Pehar od Marsala ode do Mostara sta ce Zelji pehar, kad nema behara"!.. 04.gif 04.gif
      E, neponovljiva vremena..... 15.gif

      ___________________________________________________________________
      " KORILI MI VRIJEME ILI NE,
      SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

      03-23-2007 12:44 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Proslo ljeto sjedili kod Djane Sisiraka u basti i bilo neke raje mladje sa nama pa da im pricamo o dramama sa gostovanja...kad je Nedja kreno a raja ga mladja slusaju 300 na sat je prico 13.gif 13.gif ma niko to nije mogao uhvatit 13.gif 13.gif svaku 15 smo skontali 13.gif 13.gif ode legenda nakon dva sata pitaju mene raja gdje ono bilo i sta ono za kajmak 13.gif 13.gif 13.gif ma legenda je u Niksicu bio na utakmici protiv Sutjeske pa valjda negdje stali uz put i kupili kajmaka pa nekakva drama bila 13.gif 13.gif 13.gif moracu ga ovo ljeto naci da mi kraj isprica 13.gif 13.gif 13.gif


      a i ti glumice sve znas 04.gif 04.gif 10.gif

      03-23-2007 12:56 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      prico mi buraz...kad je velez gostovo u podgorici...
      vjetar otpuho semafor....

      kazaljke bile one aluminijske 13.gif

      03-23-2007 12:57 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif gore od nasih birvaktile kad smo Dinamu dali 9 pa nije 9 bilo te Melo okreno 6 naopako 13.gif 13.gif 13.gif

      03-23-2007 13:00 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TUTI:

        13.gif 13.gif 13.gif gore od nasih birvaktile kad smo Dinamu dali 9 pa nije 9 bilo te Melo okreno 6 naopako 13.gif 13.gif 13.gif



      A 7 i 8 nije ni stavljao.......Nije bilo. 13.gif

      03-23-2007 15:34 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TUTI:

        13.gif 13.gif 13.gif gore od nasih birvaktile kad smo Dinamu dali 9 pa nije 9 bilo te Melo okreno 6 naopako 13.gif 13.gif 13.gif


      nono mu ko hum ko nije bio na toj tekmi...
      13.gif

      03-23-2007 15:49 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od torres:

            citat od TUTI:

          13.gif 13.gif 13.gif gore od nasih birvaktile kad smo Dinamu dali 9 pa nije 9 bilo te Melo okreno 6 naopako 13.gif 13.gif 13.gif



        A 7 i 8 nije ni stavljao.......Nije bilo. 13.gif


      13.gif 13.gif 13.gif 10.gif


      ma sta ko Hum...ko dva Huma 35.gif 19.gif 13.gif 13.gif

      03-23-2007 16:21 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com