Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » No Smoking, please!!! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

No Smoking, please!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

otvorih istoimenu temu na

    www.mostarskaraja.com



dogadjaj od subote, 24.marta....koji me je plaho iznervirao....
dosla mi najbolja prijateljica u posjetu....kod nas u kuci niko ne pusi (sto njoj nije nepoznato) a ona, uzasno strastven pusac...
pristavila ja kafu i kazem joj, vidim ona sprema upaljac i cigaretu..a ja pazljivo kazah da izadje i na balkon i da ne moze u sobi da pusi...

''ako ne mogu u sobi, onda odoh''


meni u trenu kroz glavu prodje...ako je ona tvrdoglava u svom stavu, bicu i ja...i opet joj ponovim isto...


i ona preko vrata....al ne balkonskih..vec...


hae...da vas cujem

ko je u pravu, odnosno u krivu

03-26-2007 12:10 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Trimusa Trimusa is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 334
Location: Cosak-navika iz skole

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti glumka samo hrabro 10.gif

___________________________________________________________________
kis_my_ass.gif

03-26-2007 12:11 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
donjamahala donjamahala is a Male
raja




Poruka: 1539
Location: A neznam ni ja

RE: No Smoking, please!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    otvorih istoimenu temu na
      www.mostarskaraja.com



    dogadjaj od subote, 24.marta....koji me je plaho iznervirao....
    dosla mi najbolja prijateljica u posjetu....kod nas u kuci niko ne pusi (sto njoj nije nepoznato) a ona, uzasno strastven pusac...
    pristavila ja kafu i kazem joj, vidim ona sprema upaljac i cigaretu..a ja pazljivo kazah da izadje i na balkon i da ne moze u sobi da pusi...

    ''ako ne mogu u sobi, onda odoh''


    meni u trenu kroz glavu prodje...ako je ona tvrdoglava u svom stavu, bicu i ja...i opet joj ponovim isto...


    i ona preko vrata....al ne balkonskih..vec...


    hae...da vas cujem

    ko je u pravu, odnosno u krivu



Ista stvar ovamo
Ko dode kuci kod nas balkon mu negine i tu nema sta da se prica i polemise

___________________________________________________________________

    BiH


        03-26-2007 12:20 donjamahala is offline Posalji Email za donjamahala Pregledaj poruke od donjamahala Dodaj donjamahala u listu prijatelja
        Amaryllis Amaryllis is a Female
        seka




        Poruka: 844

        RE: No Smoking, please!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ista stvar i kod mene, nema nikakvih odstupanja...nema pusiti u kuci (ni u jednom dijelu, fol pusim samo u kuhinji i to, jok nigdje u cijeloj kuci) i tacka!

        ako nece na balkon haj tamo odakle si i dosao/la 12.gif

        a to je sebicno od tvoje kolegice, i djetinjasto ...ne_znam.gif

        03-26-2007 12:32 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        I ja takodjer mislim Glumice da nimalo nisi pogriješila. Ako netko ne može da se povinuje "zakonima" kuæe u koju dodje, onda neka ne dolazi.
        Ovo me opet podsjeti na jednu moju prijateljicu. Prestrastven pušaè bila, ali po tudjim kuæama. Kad bi se kod nje došlo, pušiti se smjelo samo u kuhinji i to samo po jednu cigaretu, poslije toga bi nam se pepelnice sklanjale pa tako nikad kod nje nismo ostajale duže od 10 minuta. Ali kad bi ona došla kod neke od nas, dozvolu da smije pušiti bi bukvalno shvatila i dimila bi jednu za drugom. Elem, jedno popodne nas èetiri sjedimo kod ove treæe...koja u odredjenom trenutku skoèi iznenada, pope se na fotelju i poèe skidati zavjese. Pita je dotièna pušaèica "šta to radiš", i dobi odgovor "e ovo æeš ponijeti kuæi da opereš kad si ovako fino zadimila" 13.gif toga se uvijek sjetim kad dodjem u goste gdje se ne puši.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        03-26-2007 12:56 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        glumica glumica is a Female
        Trn u oku


        Poruka: 4415
        pokretac teme Thread Started by glumica

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa kad je tako...sto meni ne daju onoliko koliko mogu pojes' 13.gif 13.gif

        03-26-2007 13:03 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od glumica:

          pa kad je tako...sto meni ne daju onoliko koliko mogu pojes' 13.gif 13.gif


        opet ti kažem, ne misli na kese drugi put 19.gif ...kod mene se ....uglavnom jede 19.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        03-26-2007 13:08 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Trimusa Trimusa is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 334
        Location: Cosak-navika iz skole

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vako ces ti glumka uraditi tvojoj dragoj prijateljici.

        Zagazi dobro u blato,i pravac kod nje kuci,kad ti otvori vrata(ako ih otvori) 13.gif ti fino udi u tim blatnjavim cipelama i reci vako ja kod sebe kuci,ako nemogu necu onda nikako 13.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        kis_my_ass.gif

        03-26-2007 13:41 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ___________________________________________________________________

            03-26-2007 15:48 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            Maggie Maggie is a Female
            moforaja




            Poruka: 2736
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Isto kao metalac mislim.

            Pusac sam. U mojoj kuci se pusi. Ako idem kod drugih gdje su mala djeca i bolesni, ne pusim sama od sebe, to mi niko ne treba govorit, u bilo kojim drugim situacijama ne idem kod nepusaca na vise od sat vremena. A posebno ne idem na neka velika slavlja, gdje ima klope i pica, a nema cigara 11.gif

            Ako kod mene neko dodje sa bebama, ne pusim, iako je moja kuca, posebno ako su roditelji nepusaci.

            Jedino kod koga pusim vani i ne smeta mi je kod svekra i svekrve. Oni su stariji ljudi, nikad nisu pusili i u njihovoj kuci cigarete nikad nisu dozvoljene, ali srecom zive u toploj klimi, tako da vecinu posjete provedemo vani, gdje oni obavezno imaju po nekolike pepeljare za goste. I srecom, posjecujem i jednom godisnje 02.gif

            Ako sam u nepusacevoj kuci i ponudi mi se pepeljara, zapalim 1-2 cigara, a ne kutiju. Meni ceif popit kafu, a oni od te dvije cigare nece umrijet niti trebati cistiti kucu generalno.

            ___________________________________________________________________

              03-26-2007 16:02 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
              TUTI
              Mister foruma 2008

              Poruka: 5888

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Imo sam i ja tih situacija i vazda presutim 21.gif 21.gif ali znas sta je interesantno kako vazda mi koji ne pusimo(ovo se odnosi na normalne cigare,a ne travu 13.gif )presutimo.....pa ako negdje ulazimo u kafic gdje se na jednoj strani pusi a na drugoj ne kako vazda ja moram otici sa onim sto pusi na njegovu stranu 21.gif 21.gif sto se on ili ona ne mogu nekada sami sjetiti pa reci buraz sjescemo za stol gdje se ne pusi a on ili ona ce kada im se pusilo preci i sjesti kod nekoga 5 minuta dok popuse cigaru...nikad majke mi a i ako pokusas nesto reci odma ljut ili ljuta 21.gif 21.gif sto se kuce tice tu stvarno isto nisam jak..kazem sebi i zeni e sada cu im reci da ne puse jer mi smeta dim 13.gif 13.gif ali ne kazem....ma i ja sam pusio pa bi se i ja mozda naljutio da mi neko kaze nemoj pusit.Medjutim ipak mogu za sebe reci da bi ja skonto situaciju pa ako vidim da se ne pusi nebi nema tih para zapalio.Bilo je situacija(kao ova zadnja prije mjesec dana)moja Glumice gdje im naglasis da si bolestan i da ti u tim trenucima smeta svakakav miris ili dim.......koda nista nisi reko.....cim na vrata daj pepeljaru.....i da ti na kraju kazem da si u pravu 10.gif budi jaka pa ako ce se ljutit jednom ce se na ljutit ako ne onda te shvata,cijeni i respektuje.....

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane TUTI dana 03-26-2007 u 16:34.

              03-26-2007 16:31 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
              metallica metallica is a Male
              moforaja




              Poruka: 8228
              Location: CH.WILLA(uglavnom)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Maggie:

                Isto kao metalac mislim.

                Pusac sam. U mojoj kuci se pusi. Ako idem kod drugih gdje su mala djeca i bolesni, ne pusim sama od sebe, to mi niko ne treba govorit, u bilo kojim drugim situacijama ne idem kod nepusaca na vise od sat vremena. A posebno ne idem na neka velika slavlja, gdje ima klope i pica, a nema cigara 11.gif

                Ako kod mene neko dodje sa bebama, ne pusim, iako je moja kuca, posebno ako su roditelji nepusaci.

                Jedino kod koga pusim vani i ne smeta mi je kod svekra i svekrve. Oni su stariji ljudi, nikad nisu pusili i u njihovoj kuci cigarete nikad nisu dozvoljene, ali srecom zive u toploj klimi, tako da vecinu posjete provedemo vani, gdje oni obavezno imaju po nekolike pepeljare za goste. I srecom, posjecujem i jednom godisnje 02.gif

                Ako sam u nepusacevoj kuci i ponudi mi se pepeljara, zapalim 1-2 cigara, a ne kutiju. Meni ceif popit kafu, a oni od te dvije cigare nece umrijet niti trebati cistiti kucu generalno.



              to je neko "normalno" ponasanje a sve drugo bilo bi Pretjerivanje

              Jer su svi ti starasni roditelji "visili" po kaficima punim dima i nista im ne bi a sad odjednom ko "talibani na rakiju" 19.gif 21.gif 24.gif

              ___________________________________________________________________

                03-26-2007 16:53 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                Licnost godine '05




                Poruka: 9968
                Location: Eo me tu sam !!

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Gospoja samo tako 10.gif

                ___________________________________________________________________


                  Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                    13.gif

                    03-26-2007 18:05 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                    igor(GROF) igor(GROF) is a Male
                    bice nesto od mene




                    Poruka: 478
                    Location: 8 sati avionom-6 autom-4 konjem-2 pijeske i eto tu sam

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Glumice

                    1. nema niti jedan dokazani primjer da "pusenja druge ruke" dovodi do bilo kakve bolesti.
                    jedino sto ti se moze desiti je da ti se kuca i odjeca osjeti na cigare.
                    2.ako ti taj smrad smeta onda nebi trebala posjetiti mjesta ili kuce gdje se pusi.


                    3.ako tvoje pravilo vazi kod svakoga isto onda je u redu 10.gif
                    tesko ce biti da ces imati prijatelja koji ce te posjetiti 19.gif

                    ali ako pravis iznimke nekome ko ti je "Vazniji" onda je problem do tebe.

                    imo sam primjera gdje sam pomago ljudima koji nedozvoljavaju pusenje u kuci ,, ali su meni pravili iznimke
                    jer sam im mogo necim pomoci. 29.gif


                    a meni nema nista smijesnije nego kod nasih koji puse kada kupe novu kucu ili auto i odjednom zabranjeno pusenje 14.gif

                    ako si dozvoljavao/la pusenje u staroj kuci ili u starom autu , sto odjednom nagla promjena 18.gif

                    e kada sam sad to reko da nadodam ovo.

                    ja ko pusac ako ne postujem. recimo pusenje u manjem prostoru gdje su dijeca prisutna.
                    to nebi bilo normalno.

                    imam prijatelja koji ima Asmu i direktan dim mu smeta, a njegova zena pusi, tako kada ih posjetimo ja i njegova zena imamo specijalno mijesto pored kamina i pusimo tu jer direktan dim ide prema otvorenom kaminu 19.gif
                    a kada idemo u ribu, na mijesta koja su malo udaljenija, bez obzira cijim autom, kada mi se pusi mi stanemo kratko da izadzemo zapaliti jednu i onda nastavimo dalje.

                    ako ti je stalo do prijateljstva onda se moze naci nacina da se udovolji svima.

                    ___________________________________________________________________

                      18.gif

                        25.gif
                        Wissenschaft ohne Religion ist lahm, Religion ohne Wissenschaft ist blind.

                            03-26-2007 18:33 igor(GROF) is offline Posalji Email za igor(GROF) Pregledaj poruke od igor(GROF) Dodaj igor(GROF) u listu prijatelja
                            Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
                            rezimski novinar




                            Poruka: 3241
                            Location: Iza

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Ne volim da mi se pusi u kuci i generalno ne dozvoljavam
                            Ali ...
                            Dok sam pusio i mene su trpili sa cigarom pa kad znam da je osoba strastven pusac i da ne moze bez cigare (polazeci birvaktile od sebe) nemam obraza te i ja peogledam kroz prste.
                            Ne uvijek i ne svakom i po cigar-dvije (uz kahvu).

                            ___________________________________________________________________
                            Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

                            03-26-2007 21:10 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
                            OMAHA OMAHA is a Male
                            Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




                            Poruka: 1488
                            Location: XYZ

                            RE: No Smoking, please!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Mogu pusuti ali ne cigarete i ostali duhan...heh 11.gif

                            03-26-2007 21:21 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
                            Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
                            rezimski novinar




                            Poruka: 3241
                            Location: Iza

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Jes vovi omaha neki perverznjak. Pa se poshljen cudi sto mu raja ne dolalazi u kucu 21.gif

                            ___________________________________________________________________
                            Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

                            03-26-2007 21:24 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
                            liberty liberty is a Male
                            brato




                            Poruka: 645
                            Location: Washington

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                citat od metallica:



                              To je to. 10.gif

                              ___________________________________________________________________
                              Prosla recesija.

                              03-26-2007 21:37 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
                              tweetymo tweetymo is a Female
                              moforaja




                              Poruka: 3089
                              Location: dvica kruzno oko hita

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              ma svakako treba postovat to ako se u necijoj kuci ili autu ne pusi imislim da si potpuno ok postupila ja sam strastveni pusac ali imam par prijatelja koji nepuse i ne pada mi a pamet da im u kuci zapalim mada mi nikad nisu rekli da nesmijem ili da im smeta ali to je neko snovno postivanje

                              ___________________________________________________________________
                              Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

                              03-26-2007 22:50 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
                              Trimusa Trimusa is a Male
                              bice nesto od mene




                              Poruka: 334
                              Location: Cosak-navika iz skole

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              Ja nikad nikom nisam rekao da nemoze zapaliti u mojoj kuci(ni ti mislim) ali vjeruj te svi moji prijatelji sami odu na balkon i zapale,i ako ja svaki put kazem ma jok bola zapalite ovdje i to ozbiljno,ali oni stvarno nece 10.gif

                              ___________________________________________________________________
                              kis_my_ass.gif

                              03-26-2007 22:56 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
                              Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                              Postavi novu temu Odgovori
                              Go to:
                              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com