Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » **Da li ste uvijek iskreni prema osobi koju volite?** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Karabaja Karabaja is a Male
avenija kruzno


Poruka: 114

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam uvijek iskren. 01.gif

05-04-2007 19:27 Karabaja is offline Pregledaj poruke od Karabaja Dodaj Karabaja u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma djavola naucila sam ja lekciju nekad je bolje drzat labrnju zatvorenu po pitanju nekih stvari a opet kod mene je ona sto na umu to na drumu al to je stvar inituicije da provalis sta treba a sta ne treba rec partneru prijatelju/ici roditelju ne bitno kome
osobu moras dobro poznavat prije nego joj kazes neke stvari

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

05-04-2007 19:56 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
mica maca mica maca is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 430
Location: živim u blizini....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne kažem da je lijeepo lagati , al brate treba znati šta se može reæi a šta ne

___________________________________________________________________
ako pametne misli prolaze vašom glavom znaèi da se tamo ne zadržavaju

05-04-2007 21:04 mica maca is offline Pregledaj poruke od mica maca Dodaj mica maca u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tako je mica maco

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

05-04-2007 21:56 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
trenutna trenutna is a Female
gusterica




Poruka: 56
Location: 'pod slusalicama

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja s rajom i frajerom sjedila
i poce prica o prvom sexualnom iskustvu

ja naravno ispricam sve
a zaboravim se da mi je frajer tu

kazem eh ja se pukla na jednom stolu u nekoj staroj kuci

ma sto smo razvalili !!!!! 27.gif


od tad se nesto promjenilo s njim
neznam sta mu je 14.gif 29.gif


je li mu zasmetalo nemam pojma

___________________________________________________________________

    06-21-2007 19:06 trenutna is offline Pregledaj poruke od trenutna Dodaj trenutna u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle

    RE: Da li ste uvijek iskreni prema osobi koju volite? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mo-beba:

      Biti iskren ili ne, precutati nesto ili reci sve?

      Ja sam previse iskrena 21.gif i ono sto bi trebala precutat,ja se uvijek izlajem 04.gif

      Koliko je pametno biti previse iskren?Ta iskrenost me jednom mlatnula po paci,ali djaba 21.gif

      Kakvi ste vi po tom pitanju 01.gif



      Ako ikako moze bez offova 10.gif


    Uhhhhhh teme!!!!
    Kad mi zivce izvuce kazem u afektu sto ne mislim,ali inace flert,prevara i u tom djiru,kazem neke stvari,a neke koje bi mi vezu ugrozile presutim sto i nije bas neka cvjecka,ali sa ovom sa kojom sam sad je sve ok i nema heklanja bez razloga,sve je na iskrenu kartu.

    ___________________________________________________________________



        07-26-2007 23:17 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
        indianac indianac is a Male
        trudim se




        Poruka: 195

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a sta da vam kazem nemam dlake na jeziku nikada sto vidim i sto mi smeta recu osobi direktno u oci pa se osoba ljutila ili ne neinteresuje me, a to iza leda koja prica pada je odjeb lansiran za mene,a sa osobama sam uvjek iskren moze se reci i previse!!!! 18.gif 18.gif

        ___________________________________________________________________
        BEJBI BEJBI KO TE NE BI TAKO MLADU NEGDJE U HLADU....PRISLONIO!!!

        08-19-2007 16:43 indianac is offline Pregledaj poruke od indianac Dodaj indianac u listu prijatelja
        aida-fr
        SexNepoznat



        Poruka: 27
        Location: ...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Iskrena jesam uvijek, ali vrijedi li iskren biti ponekad se pitam 21.gif

        Opet glumci bolje prodju hehehe, takav ti je zivot sta ces 10.gif

        09-01-2007 19:48 aida-fr is offline Pregledaj poruke od aida-fr Dodaj aida-fr u listu prijatelja
        kaokakao kaokakao is a Female
        raja


        Poruka: 1583
        Location: A11-A@

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        iskrenost prema sebi prije svega
        iskrenost u odnosima - da, ako je obostrana - bilo da se radi o partneru, prijatelju, prijateljici, poznanicima ... ono što me ne pitaju i ne govorim ... ali, ipak ponekad je dobro neke stvari i prešutjeti ...
        Jedan moj prijatelj je iskren u svakom tenutku. Kad curi s kojom je dva dana kaže da je voli, on to stvarno tako osjeæa i misli, ali samo u tom trenutku. U sljedeæem je veæ s drugom curom koju isto tako voli u tom trenutku. E, šta bi mu?!!

        ___________________________________________________________________
        = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

        09-01-2007 23:59 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
        mostarka79 mostarka79 is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 561
        Location: SWE

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od mica maca:

          Ne kažem da je lijeepo lagati , al brate treba znati šta se može reæi a šta ne



        ta ti je na mjestu 10.gif
        ja sam previse bila iskrena i to me kostalo u zivotu,vazda se kajala 16.gif
        al sam se naucila mudro i doplomatski sa pitanjima a pogotovo sa odgovorima i u komunikaciji sa ostalima ma bilo ko da je u pitanju. 10.gif

        09-02-2007 00:16 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mjescarka.gif

        ___________________________________________________________________

          09-08-2007 04:01 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          samo iskreno na svim poljima zivota , iako se neisplati uvijek , al ja neznam drugacije 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          09-08-2007 11:23 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          TUTI
          Mister foruma 2008

          Poruka: 5888

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          pa ja mislim da jesam iskren...

          09-08-2007 11:41 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
          LADY_MO LADY_MO is a Female
          seka




          Poruka: 593
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          istina je uvijek najbolja al muskarci to nekad prevedu na svoj nacin pa ti nabijaju na nos dok su zivi. Treba znat kako im rec 11.gif

          ___________________________________________________________________

            35.gif

            09-08-2007 14:39 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
            Losa cura
            SexNepoznat



            Poruka: 977

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Takvi koji to prevode nisu sami iskreni.. pored toga sto nisu ozbiljni kandidati za bilo sta konkretno. 01.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________

                VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

            09-08-2007 16:35 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
            grozdana grozdana is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1047

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            jeste li ikada culi onu starinsku....od nasih nana....koja kaze:

            sevap je neke stvari od muska sakrit!

            sta mislite o tome????

            ___________________________________________________________________

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane grozdana dana 09-08-2007 u 17:36.

              09-08-2007 17:35 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
              LADY_MO LADY_MO is a Female
              seka




              Poruka: 593
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od grozdana:

                jeste li ikada culi onu starinsku....od nasih nana....koja kaze:

                sevap je neke stvari od muska sakrit!

                sta mislite o tome????


              e meni moja to uvijek kaze 10.gif

              ___________________________________________________________________

                35.gif

                09-08-2007 19:59 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
                tana tana is a Male
                rigorozni




                Poruka: 17853
                Location: na prinudnom radu :)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                uvijek i ne samo prema onima koje volim.

                ___________________________________________________________________
                kad ce mostar mama?

                02-24-2009 23:09 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                Legally Blonde




                Poruka: 3490
                Location: U Cernici

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                nadam se da jesam, inace ne bi jos bio samnom 07.gif

                ___________________________________________________________________
                JaMojaTi.gif

                02-24-2009 23:36 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                bosonoga bosonoga is a Female
                lela




                Poruka: 2804
                Location: daleka polja

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Sandy:

                  a bjeri, jos lazete 21.gif 35.gif


                04.gif 04.gif

                ___________________________________________________________________
                ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

                02-24-2009 23:42 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
                Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com