Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LOM » Prvi urednik LOM-a - Bozo Kijac - ponovo u Mostaru » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
oldday oldday is a Male
ne more meda




Poruka: 29

Prvi urednik LOM-a - Bozo Kijac - ponovo u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko se sjecam, prvi urednik Lista omlatine Mostara bio je Bozo Kijac. U svakom slucaju imao je jedan prst (kaziprst) umijesan u pokretanje lista. Nakon vise od desetljeca lutanja po raznim krajevima republike Srpske "vratija se Sime"!!!!!! Sada je urednik lista Hercegovacke Novine! Velim, kad se vec topic zove LOM (po Listu omlatine Mostara) neka i ovaj podatak bude zabiljezen!

___________________________________________________________________
Nisam

04-26-2007 09:50 oldday is offline Pregledaj poruke od oldday Dodaj oldday u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Okle boze u Mostaru kad je iz Ortijesa zajedno sa cetnicima u Nevesinje uteko!!
Ako ga ljetos vidim onu plavu kovrdzavu kosu sisam,a ako jos i dalje bude imao bradu,zapalit cu mu je!!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 04-26-2007 u 16:31.

04-26-2007 16:30 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
sanel76 sanel76 is a Male
mofo beba




Poruka: 45
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Istina je da je Božo Kijac za vrijeme agresije na BiH bio jedan od glavnih ratnohuèkaèkih novinara na Srpskom radiju Nevesinje. Ja lièno posjedujem audio arhivu s vrlo kompromitirajuæim materijalom tj. govorima mržnje koje je Božo Kijac redovno plasirao preko frekvencija Radio Nevesinja.
Ja ga lièno ne poznajem i iskren da budem ne bih ni htio da se upoznam s tim èovjekom. Sasvim mi je dovoljno da èujem ono što je govorio na Radiju Nevesinje i slika o njemu kao osobi mi je kristalno jasna!

___________________________________________________________________
Pozdrav iz Mostara.

04-26-2007 21:22 sanel76 is offline Posalji Email za sanel76 Homepage of sanel76 Pregledaj poruke od sanel76 Dodaj sanel76 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e golemo.

ja sam radio sa bozom kao fotograf dok je on bio urednik loma. vazda mi je bio legenda bozo.

golemo ako je ovo gore istina.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-27-2007 05:29 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
oldday oldday is a Male
ne more meda




Poruka: 29
pokretac teme Thread Started by oldday

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od sanel76:

    Istina je da je Božo Kijac za vrijeme agresije na BiH bio jedan od glavnih ratnohuèkaèkih novinara na Srpskom radiju Nevesinje. Ja lièno posjedujem audio arhivu s vrlo kompromitirajuæim materijalom tj. govorima mržnje koje je Božo Kijac redovno plasirao preko frekvencija Radio Nevesinja.
    Ja ga lièno ne poznajem i iskren da budem ne bih ni htio da se upoznam s tim èovjekom. Sasvim mi je dovoljno da èujem ono što je govorio na Radiju Nevesinje i slika o njemu kao osobi mi je kristalno jasna!

Bilo bi zanimljivo kada bi mogao postaviti neke "najatraktivnije" dijelove ovdje na site?

___________________________________________________________________
Nisam

04-27-2007 10:47 oldday is offline Pregledaj poruke od oldday Dodaj oldday u listu prijatelja
sanel76 sanel76 is a Male
mofo beba




Poruka: 45
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rado, no ne znam kako postaviti audio zapis na ovu stranicu.

___________________________________________________________________
Pozdrav iz Mostara.

04-27-2007 11:16 sanel76 is offline Posalji Email za sanel76 Homepage of sanel76 Pregledaj poruke od sanel76 Dodaj sanel76 u listu prijatelja
oldday oldday is a Male
ne more meda




Poruka: 29
pokretac teme Thread Started by oldday

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od sanel76:

    Rado, no ne znam kako postaviti audio zapis na ovu stranicu.

Kad pritisnes na dugme odgovori ili citiraj otvori se novo graficko sucelje! Na dnu se nalazi dugme - dodaj file/sliku! Ako su ti autio zapisi u mp3 ili wma formatu - nema problema!

___________________________________________________________________
Nisam

04-27-2007 15:04 oldday is offline Pregledaj poruke od oldday Dodaj oldday u listu prijatelja
sanel76 sanel76 is a Male
mofo beba




Poruka: 45
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jednostavno - neæe! Inaèe kapacitet za postavljanje fotografija ili nekog zvuènog zapisa je veoma mali. Ako neko želi da èuje autorsko djelo navedenog Kijca neka mi javi i poslat æu mu na e-mail.

___________________________________________________________________
Pozdrav iz Mostara.

04-30-2007 09:47 sanel76 is offline Posalji Email za sanel76 Homepage of sanel76 Pregledaj poruke od sanel76 Dodaj sanel76 u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sanele
Ne mozes ti postavit. Nemas pravo na mp3, a i upload ti je premalen. Posalji na mail nekom od moderatora, klikni na "tim", ( Beli je moder na ovom podformu, ali ga nema, pa posalji nekom drugom) ili admina.

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

04-30-2007 20:27 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
sanel76 sanel76 is a Male
mofo beba




Poruka: 45
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko mi se javi, tom æu i poslati. Bezveze mi da sad ovako "naslijepo" šaljem ljudima.

___________________________________________________________________
Pozdrav iz Mostara.

04-30-2007 22:01 sanel76 is offline Posalji Email za sanel76 Homepage of sanel76 Pregledaj poruke od sanel76 Dodaj sanel76 u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Siguan sam da ima nedje otvorena i samo ceka na vas vojicu da je obnovite 04.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

05-01-2007 14:54 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U pravu si!!
A Bozo neka se stidi ako mu je ostalo imalo obraza ili jos uvjek sjedi na njemu.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

05-01-2007 14:54 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Koscela2 Koscela2 is a Male
trudim se




Poruka: 180
Location: Kengurija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Senad Hadzifejzovic:

    Siguan sam da ima nedje otvorena i samo ceka na vas vojicu da je obnovite 04.gif


eto sad se zna gdje ces ovo prebaciti...

___________________________________________________________________

    ne_znam.gif

    05-01-2007 14:57 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
    sanel76 sanel76 is a Male
    mofo beba




    Poruka: 45
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Poslao sam tonske isjeèke na e-mail oldday-u. Ako može neka ih postavi na stranicu, tako da i vi možete èuti.

    ___________________________________________________________________
    Pozdrav iz Mostara.

    05-02-2007 09:05 sanel76 is offline Posalji Email za sanel76 Homepage of sanel76 Pregledaj poruke od sanel76 Dodaj sanel76 u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17884
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    par komentara kojima nije mjesto na forumu obrisano.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    05-03-2007 04:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Koscela2 Koscela2 is a Male
    trudim se




    Poruka: 180
    Location: Kengurija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zahvaljujem 10.gif

    ___________________________________________________________________

      ne_znam.gif

      05-03-2007 06:06 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com