Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » **Josip Broz TITO** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

09-29-2007 09:33 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
shejma shejma is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 367
Location: mostar

tito Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
Al` ja imam sebe,u sebi poštenog druga
i volim što su tako èiste moja sreæa,moja tuga..

09-30-2007 10:32 shejma is offline Pregledaj poruke od shejma Dodaj shejma u listu prijatelja
Bucko Bucko is a Female
proplivala


Poruka: 15

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Lela:

    4. maj 1980.
    Udruzene radiostanice , TV -centari ..objavili su tuznu vijest

    " Centralni komitet saveza komunista Jugosalvije i predsjednistvo Socjalisticko Federativene Republike Jugosalvije objavili su veceras u 18:00 casova proglas u kome se kaze: "Radnickoj klasi, radnim ljudima i gradanima, narodima i narodnostima Socjalisticke Federativene Republike Jugosalvije UMRO JE DRUG TITO...""

    Bila sam titov pionir, omladinka, gradanin Titove Jugoslavije. Ponosna sam sto su nas roditelji vaspitali , a mi nasu djecu , da se ljudi ne razlikuju po vjeri , nacionalnosti nego po ljudstvu. Moje djetinjsvo , mladost i jedan dio djetinstva moje djece, bili su sretni . Dijelili smo se po prijateljstvu , a ne po nacionalnostima. Zivjeli smo u miru , slobodni
    a onda 4 maja 1980 , umro je Velikan svih vremena.
    Nije dugo trebalo da se dese velike stvari o kojima ni u snu ne bi mogla povjerovati , da se mogu desiti ...A desile su se . Cak ni kad je pucalo Mostarom i ljudi su padali ko snoplje , mislila sam , stace ...nece dugo trajati ...
    ...Ima jedna pjemsa od Izeta Sarajlica ..i kaze : I svi su umrli u jednom danu ....
    Mnogi moji prijatelji misle kao i ja ....zivimo ,ali smo mrtvi ....porodice poubijane , zene silovane , obrukani .... prevareni ....zgazeni .....i po meni njgore ...zadojeni mrznjom
    Srecom ima mladih izdanaka ..´..nasa djeca ..vaspitala sam ih isto kao sto su mene moji
    i sretna sam da ljude dijele samo po ljudstvu i prijateljstvo ...malo ih je danas ...ali ih ima

    NEKA TI JE VJECNA SLAVA , DRUZE TITO

    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif




zvaka ti cast carice!!! nemgu opisat kako mi je drago da postoje ljudi takvog mislenja kojeg sam i ja...

___________________________________________________________________
nide ove have nema

10-17-2007 12:12 Bucko is offline Pregledaj poruke od Bucko Dodaj Bucko u listu prijatelja
Bucko Bucko is a Female
proplivala


Poruka: 15

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

POZDRAV OMLADINE

Druže Tito, oèe domovine,
primi pozdrav svoje omladine.

Druže Tito, naša mila diko,
pozdravlja te malo i veliko.

Pozdravlja te i staro i mlado,
druže Tito, ti narodna nado.

Druže Tito, ljubièice bijela,
tebe voli omladina cijela.

Druže Tito, ti si nam jedini
koji daješ pravo omladini.

Druže Tito, mi ti se kunemo,
da sa tvoga puta ne skrenemo.

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

Neka ti je laka zemlja i vjecna slava dragi tito

___________________________________________________________________
nide ove have nema

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Bucko dana 10-17-2007 u 13:30.

10-17-2007 13:25 Bucko is offline Pregledaj poruke od Bucko Dodaj Bucko u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

10-17-2007 13:34 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lani sam ga obisla nakon punih 18 godina... 26.gif 26.gif 26.gif

Velicanstven osjecaj... 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

10-17-2007 13:40 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

RE: cestitka Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:




    cestitka



Svaka cast Zalik gdje samo ovo nadje..divno 33.gif 10.gif

10-17-2007 13:55 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
gabi gabi is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 399

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    10-18-2007 02:16 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
    Gogi81 Gogi81 is a Male
    brato


    Poruka: 522
    Location: Atlanta

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo nesto u rijecima moje generacije X

      ___________________________________________________________________
      jope ti
      -----------------------------------------------------------------------------
      Gogi81:

      The penis mightier than the sword.
      ---------------------------------------------------------------------------
      kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

      10-18-2007 06:51 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
      voi13 voi13 is a Male
      avenija kruzno




      Poruka: 126
      Location: Dnohlla

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Druze Tito mi ti se ......ibro_dirka.gif smile332.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane voi13 dana 12-30-2007 u 17:03.

      12-28-2007 10:28 voi13 is offline Pregledaj poruke od voi13 Dodaj voi13 u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      05-02-2008 00:30 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif
      33.gif

      ___________________________________________________________________



          05-02-2008 09:54 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          Blagajac Blagajac is a Male
          raja




          Poruka: 1972
          Location: Nederland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          33.gif 33.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________


            [
              B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

            05-02-2008 10:00 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
            Mystica Mystica is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 406
            Location: Tamo gdje pada milosnica...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Gogi81:

              Evo nesto u rijecima moje generacije X
              [URL=http://youtube.com/watch?v=sB1ke-LdGFI]http://youtube.com/watch?v=sB1ke-LdGFI[/U
              RL]


            Odlicno Gogi81, ja sam skoro 10 godina starija, ali vazi i za moju generaciju isto.....

            05-02-2008 10:45 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
            TUTI
            Mister foruma 2008

            Poruka: 5888

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            05-02-2008 12:15 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
            Muntahta Muntahta is a Female
            moforaja




            Poruka: 8353
            Location: Tamo gdje je moja dusa.

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________
            Prestani brinuti o tome ko te ne voli
            ko ima vise ili ko sta radi.
            Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

            05-02-2008 12:21 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
            zichan zichan is a Female
            moforaja




            Poruka: 12983
            Location: Norway

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            33.gif 33.gif 33.gif DOK SI NAM TI VODIO ZEMLJU ZIVILI SMO U RAJU,
            DODJOSE NEKI NOVI NA VLAST I RAJ PRETVORISE U PAKAO 33.gif 33.gif
            POKOJ TI DUSI KOJU JE CIJELI SVIJET CIJENIO,
            SAMO OVE" DOSLE" NE, A ZNA SE
            ZASTO "NE"
            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________
            33.gif 33.gifAko nemaš ono što voliš, voli ono što imaš...Jer na žalost... Žvot je ono što jeste, a ne ono što bi trebalo da bude 32.gif 32.gif

            05-02-2008 12:47 zichan is offline Posalji email za zichan Pregledaj poruke od zichan Dodaj zichan u listu prijatelja
            Borna Borna is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1023
            Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            još jednom ti veliko HVALA za moje sretno djetinjstvo i mladost 26.gif

            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________

              05-03-2008 11:31 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
              zorokrik zorokrik is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1337
              Location: St.Marino

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jel to do Tite ili do Tate 01.gif

              ___________________________________________________________________

                bar_dan.gif

                05-03-2008 11:39 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
                Ceznja Ceznja is a Female
                moforaja




                Poruka: 3970
                Location: Bogu iza noga

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ponosna sam na to sto si bio dio moga djetinjstva...Zivot nakon tebe nije vise zivot...Neka Ti je vjecna slava i hvala!

                88 33.gif

                ___________________________________________________________________
                "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

                05-04-2008 11:05 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
                Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com