Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Savrseni Mostarac???? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prva ... « prethodna 13 14 15 [16] 17 18 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj savrsena mostarka ..... nismo jos napravili podforum za naucnu fantastiku 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

12-13-2005 17:28 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tana, slazem se da je ova tema naucna fantastika 05.gif samo si malo promasio "spol" iste 13.gif

Ovdje se radi u "Savrsenom Mostarcu" 35.gif Svasta li ce ljudi izmisliti 19.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

12-13-2005 17:34 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mostarac mostarka .... sve je to meni isto ..... 18.gif 27.gif samo sto imaju/nemaju kitu 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

12-13-2005 17:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A bjeRi Tana 13.gif 13.gif

"taj je skak'o i na guske i na patke..." 11.gif 35.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

12-13-2005 18:07 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a bas se po ovim postovima vidi kako su ljudi savrseni !! 29.gif 23.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      12-13-2005 18:16 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      PST PST is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1156
      Location: vazda u kuci

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      cini mi se da se ovdje brkaju pojmovi baba i zaba 14.gif

      12-13-2005 19:50 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TigricaX:

        Tana, slazem se da je ova tema naucna fantastika 05.gif samo si malo promasio "spol" iste 13.gif

        Ovdje se radi u "Savrsenom Mostarcu" 35.gif Svasta li ce ljudi izmisliti 19.gif


      I onda kad mi kaze....Znac ne bockam ja hahahaha....
      Nego bajke i basne se izgleda nastavljaju....
      Meni su neko basne draze...kad zivotinje progovore....
      Tigrice....sta ima,ima li zime hahahah?????

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      12-13-2005 22:00 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        mostarac mostarka .... sve je to meni isto ..... 18.gif 27.gif samo sto imaju/nemaju kitu 13.gif


      boga mi...
      neke od nas imaju veca *uda, no neki muskarci

      12-13-2005 23:57 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nema u mene musko zensko ruzna grbava .... svi ste vi meni isti 27.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-13-2005 23:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9946
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Eo nesto poucno ! 23.gif

      Muškarci iz našeg svakodnevnog okruženja posmatraju i osluškuju šta je to što se ženama sviða i sve manje su sigurni da znaju odgovor na to pitanje. Da li žene znaju kakvi im se muškarci dopadaju? Poruka koju šalju ne glasi više: obezbedite nam hranu, siguran krov nad glavom i sigurnost u surovom svetu. Sa promenama spoljašnjih okolnosti evoluirale su i potrebe žena. Još uvek postoji slabašni impuls da pater familijas treba da bude sposoban da brine o svojoj porodici, ali sve je veæi broj "osvešæenih" žena koje zasukanih rukava, radeæi u dve smene, prehranjuju i sebe i decu.

      Ipak, to ne spreèava žene da maštaju o svom princu na belom konju. Bilo bi dobro i da ne zaboravlja godišnjice i druge važne datume u njihovom životu, što æe reæi da donosi cveæe i kad nije 8. mart. Oèekuju da muškarac zna da promeni pelene detetu, da ume da skuva ruèak, a da to nisu pržena jaja, i da je spretan sa aparatima u domaæinstvu. Druge æe vam pak reæi da od svog muškarca zahtevaju da bude nežan, da ume da sluša i da razgovara, da pokazuje svoja oseæanja, da razume, da uteši, da u svakoj prilici bude prijatelj i oslonac. One kod kojih je izražen majèinski instinkt reæi æe vam da od svog muškarca oèekuju da bude nežan prema deci, da ume da se igra sa njima, da im bude uzor i autoritet. Principijelan, ne previše strog, dobar uzor...

      Nije ni èudo što se današnji muškarci posle svega toga nalaze u èudu. Dvoumimo se da li da budemo maèo, nežni, sportski ili intelektualni tip. Sreæom, žene imaju razlièite ukuse kada su muškarci u pitanju, pa shodno tome biraju i razlièite partnere. Ipak, primetno je da se savremeni muškarci danas nalaze u defanzivi. Savremenu, odluènu, samosvesnu i samouverenu ženu nije teško doživeti kao protivnika umesto kao partnera. Kako vreme lagano protièe, sve je jasnije da više nisu u modi muškarci lovci, veæ muškarci lovine. Muško-ženski odnosi jesu evoluirali, ali se više ne zna ko je u toj igri dobio, a ko izgubio

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          12-14-2005 00:06 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          glumica glumica is a Female
          Trn u oku


          Poruka: 4415

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jedna bi mostarka na ovo rekla:

          ''suti i radi'' 11.gif

          12-14-2005 00:10 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
          KULJE1969 KULJE1969 is a Male
          raja




          Poruka: 1794
          Location: Brace Krpo 19

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sta bih bilo Kad bih i taj savrseni muskarac i od vas zahtjevao podosta tih stvari koje i vi trazite da on ima.

          03-15-2006 06:36 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
          sece76 sece76 is a Female
          ne more meda


          Poruka: 37

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ne znam sta da kazem o savrsenom mostarcu!Da ne postoji savrsen mostarac za sviju je tacno ali ja mislim da je bitno da svak sebi nade svog savrsenog mostarca.Ja sam ga nasla,jeste tabijasus i sve to drugo,ali je za mene savrsen.Samo on zna sa mnom i ja sa njim i to eto funkcionise.A da i mi nismo tabijasusi(mostarke) nije boga mi tacno.Sto moj dragi kaze:Nije se rodio ko je tebi ugodio!(sem njega-rodila ga majka slatkog)!!
          Ma nema mostraci su najbolji!Ima svugdje dobrih muskaraca i losih naravno,ali za mostarku je najbolji mostarac!!!!Zivjeli nasi divni,tabijasusi,cirasi,hvalisavci mostarci.....
          33.gif za sve mostarce...

          03-15-2006 12:32 sece76 is offline Pregledaj poruke od sece76 Dodaj sece76 u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          zivio govornikk , ziviooooo 33.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          03-15-2006 12:43 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          sece76 sece76 is a Female
          ne more meda


          Poruka: 37

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo Garava se slaze!Nema nama hajra do naseg mostarca pa taman da je najgori!!!
          De boni muski,ubacite i vi sad koju finu na nas mostarke!

          03-15-2006 12:47 sece76 is offline Pregledaj poruke od sece76 Dodaj sece76 u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          kakve mi koristi moja sto se slazem , kad evo nikako da se udam 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          03-15-2006 12:48 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          fenomeno fenomeno is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 342

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

            kakve mi koristi moja sto se slazem , kad evo nikako da se udam 13.gif 13.gif 13.gif


          polako gara dok naleti kakav rundavi 04.gif 19.gif

          ___________________________________________________________________
          ....prde Mahmut ne more se dahnut.....

          03-15-2006 12:51 fenomeno is offline Pregledaj poruke od fenomeno Dodaj fenomeno u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          05.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          03-15-2006 12:55 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          obrisan
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

            kakve mi koristi moja sto se slazem , kad evo nikako da se udam 13.gif 13.gif 13.gif


          jesi pitala sehuuuuuu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          03-15-2006 13:28
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sehaa je zelen bola , on mi je drug 05.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          03-15-2006 13:41 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Stranica (18): « prva ... « prethodna 13 14 15 [16] 17 18 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com