Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Mostarski mali nogomet - "Sejtani sa kantarevca" 3 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (49): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
glumica
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od babusha:

    Halo
    ima li iko ovde sa Dedinja 19.gif


more li banovo brdo 35.gif

06-30-2003 23:25
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moze i Pijetlovo brdo 35.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      07-01-2003 01:01 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od ters_tabijat:

        kiso ne mjesaj se u svaku vidis

        ima jedan coka strasno igra lopte
        ide s mojim malim u treci osnovne
        da niste na njega mislili?????

        ima i coka pasteta
        to rimda jedan je COKA i jene su KISE!

        a u krasni skim ja o lopti pricam...............konj sam, jesam konjo



      Joj sto volim nasekirati ovog Tabijata 11.gif Pa ja i ti stvarno s kim raspravljas o lopti. Kise pojma nema o tome 05.gif, pa nema sikiriki - nisi konj niti slucajno 01.gif

      Nek se Glumica meni javila pa taman, Kise se divi njoj koliko ona o fudbalu zna (mada da mi jos malo na poeziju hoce otici...)

      Konfuzija rjesena Coka (o kojem vi pricate) i Mostarske Kise jesu tim koji je upisan u istoriju malog fudbala i oni jesu oni koji su osvojili prvenstvo u EX-YU 05.gif Hvala Glumici i Tersu na prosvjetljavanju Kise 10.gif

      Coka o kojem je Kise pricala je upravo iz Ekipe Mostar - znaci turniri malog fudbala se nastavljaju i nakon rata i to na Kantarevcu i to je samojos jedna Ekipa izvrsna ekipa koja je otisla i malo dalje od Mostarskih Kisa i osvojila drugo mjesto, kao sto rekoh na Evropskom prvenstvu. 01.gif

      Svima prenosim pozdrave Coki koji su zamolili ovde, pitat cu ga da ga i fotografisem pa da stavim fotografiju, ali ne znam hoce li htjeti.

      Donjamahala OK znam te (mail ti stize cim prije, kad sam zablokirala 21.gif ), a sta da kazem za onog Coctu 14.gif . Eto Coka pozdravio te neki Cocta koji te nije vidio punih 11 godina 04.gif 04.gif 04.gif

      07-01-2003 19:53
      Profesionalac Profesionalac is a Male
      ne more meda


      Poruka: 32

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od gandalf:

        Jedne godine sjecam se, La Bamba osvoji turnir!
        Izmedju ostalih za La Bambu je tada igrao jedan od najboljih, ako ne i najbolji, igrach malog fudbala u Mostaru, Bobo Lucic


      Sjecam se i ja tog turnira. Bobo Lucic je igro profesionalno negdje u Americi. Neznam gdje je sada.

      ___________________________________________________________________
      Druze dok sam se budio,ukrali su moju mladost moje ludilo...

      Jebo moral, hocu oral !!

      07-01-2003 22:39 Profesionalac is offline Posalji Email za Profesionalac Pregledaj poruke od Profesionalac Dodaj Profesionalac u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Turniri u malom nogometu u Mostaru pocinju slijedece sedmice.
      Kise vam napravi koju fotografiju sa istih. 05.gif

      A evo Diplome za prvo mjesto u na proslogodisnje odrzanim turnirima 01.gif


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      07-09-2003 17:33
      Profesionalac Profesionalac is a Male
      ne more meda


      Poruka: 32

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Imam ja par slika, od lani, kad sam s Galerijom uzeo prvo mjesto. Veze nisam imo.Minutaza mi je bila minimalna. Sta cu prepo se, od onoliko svijeta, hakanja.......aaaaaaa ko da sam na Old Traffordu igro. Bice bolje.

      ___________________________________________________________________
      Druze dok sam se budio,ukrali su moju mladost moje ludilo...

      Jebo moral, hocu oral !!

      07-09-2003 17:56 Profesionalac is offline Posalji Email za Profesionalac Pregledaj poruke od Profesionalac Dodaj Profesionalac u listu prijatelja
      Edo Edo is a Male
      Bad Company




      Poruka: 2324
      Location: Somewhere in time......

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      babusha cini mi se da su Compa...Ginca....... igrali za kovacnice........nisam siguran....davno je bilo....... 01.gif

      ___________________________________________________________________

      07-10-2003 11:58 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
      glumica
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tana, oli ti mene puscat da sstavljam malo vece slike 08.gif 08.gif

      09-19-2003 13:03
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2959
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Edo:

        babusha cini mi se da su Compa...Ginca....... igrali za kovacnice........nisam siguran....davno je bilo....... 01.gif

      Morebirt da i jesu Edo
      samo me to
      nije plaho zanimalo
      nazalost.
      Ne mogu pomoci 16.gif

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          09-19-2003 20:02 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Arara je najveci hablecina od one raje sto su igrali mali nogomet na fakultetima.

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          10-03-2003 22:48 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          UFO UFO is a Male
          ne more meda




          Poruka: 48
          Location: ATLANTA, GA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Najlegendarniji susret ikad odrzan na Kantarevcu je bio
          imedju ekipa"slasticarna Minjon" - Muje Kahrimanovica
          i "kafe N" - Nurije(ne znam prezime), tj. slasticarna preko
          puta jugobanke. Kad je Mujo dobio novu radnju preko
          puta Nurije pocelo je rivalstvo medju njima, pa su ih raja
          uspjeli nagovoriti da svaki sponzorise svoju ekipu na turniru.
          Naravno nasteljeno je da se suretnu. Kakvih je tu bilo
          provala. Puno raje bi radije propustilo Velezovu utakmicu
          nego ovu. To su bile finale svih finala. 24.gif 25.gif

          Mujo 08.gif ----------Nurija 08.gif

          publika 18.gif 35.gif 27.gif 34.gif 10.gif 17.gif 04.gif 04.gif

          10-09-2003 21:03 UFO is offline Posalji Email za UFO Pregledaj poruke od UFO Dodaj UFO u listu prijatelja
          Sanci Sanci is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 485

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja se sjecam ekipe ZIKO ,moj stari igrao zvala se po njemu
          Imam i slike kuci u Mostaru kad su pobjedili turnir,ne znam koje godine
          Tu je igrao i Dubi, Musa.... ne sjecam se jos imena
          Pa bila je i ona pjesma SPUSTILO SE NEBO PODIGLA SE BURA IZASO JE ZIKO IZ LETECEG TANJURA 10.gif
          Sjeca li se iko te ekipe

          04-20-2004 23:36 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Benxova i Encijeva ekipa iz Santiceve najbolji bili !!!!! 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              04-21-2004 00:09 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              beli beli is a Male
              moforaja




              Poruka: 4109
              Location: USA
              pokretac teme Thread Started by beli

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Sanci:

                Ja se sjecam ekipe ZIKO ,moj stari igrao zvala se po njemu
                Imam i slike kuci u Mostaru kad su pobjedili turnir,ne znam koje godine
                Tu je igrao i Dubi, Musa.... ne sjecam se jos imena
                Pa bila je i ona pjesma SPUSTILO SE NEBO PODIGLA SE BURA IZASO JE ZIKO IZ LETECEG TANJURA 10.gif
                Sjeca li se iko te ekipe

              kako ne, kantarevac pun k'o sipak, a Ale Fetic bio maskota ekipe..
              Ale Fetic - pera djetlic... 10.gif 05.gif 05.gif

              ___________________________________________________________________
              audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
              autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
              Princ cuvaj mjesto na seciji....

              04-21-2004 13:30 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
              Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
              rezimski novinar




              Poruka: 3241
              Location: Iza

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              .

              ___________________________________________________________________
              Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 03-17-2005 u 16:39.

              04-21-2004 14:28 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
              supa93 supa93 is a Male
              rodjeni




              Poruka: 780
              Location: ta nisam iz Èapljine . . .

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ...a nekad je ekipa MOSTAR bio prvak Evrope u malom fudbalu...Misho Janjic i klapa...a vidi sad ovo-niko veze sa loptom nema

              ___________________________________________________________________
              Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

              04-22-2004 00:12 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
              Drazen Petrovic Drazen Petrovic is a Male
              ne more meda




              Poruka: 55
              Location: The Land of Tony Soprano

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od beli:

                    citat od Sanci:

                  Ja se sjecam ekipe ZIKO ,moj stari igrao zvala se po njemu
                  Imam i slike kuci u Mostaru kad su pobjedili turnir,ne znam koje godine
                  Tu je igrao i Dubi, Musa.... ne sjecam se jos imena
                  Pa bila je i ona pjesma SPUSTILO SE NEBO PODIGLA SE BURA IZASO JE ZIKO IZ LETECEG TANJURA 10.gif
                  Sjeca li se iko te ekipe

                kako ne, kantarevac pun k'o sipak, a Ale Fetic bio maskota ekipe..
                Ale Fetic - pera djetlic... 10.gif 05.gif 05.gif


              Ma sjecam se ko da je juce bilo. Dubi mi je rodjak i vazda smo djuture isli mi mladji da ih gledamo. Posebno vatrene tekme kada su sutri dan i zene na trznici pricale sta je noc prije bilo. 19.gif Jao, one vatre i onih talenata. 18.gif Gdje su novi narastaji 21.gif

              ___________________________________________________________________

                04-22-2004 17:52 Drazen Petrovic is offline Pregledaj poruke od Drazen Petrovic Dodaj Drazen Petrovic u listu prijatelja
                bejrut bejrut is a Male
                proplivo




                Poruka: 16
                Location: indonezija

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                bile mostarske kise prvaci evrope sa lolom levijem pok.sasom kolonjom kulom itd-u minhenu se igro neZvanicni turnir-imali gol razliku na tom turniru 37-0-poslje dosli novi igraci i dribleri u malom fudbalu-i kantarevac izgubio draz -par dinago prije rata-nije bilo mocnih ekipa ala kovacnice i ostalih-nit je bilo majstora ko nekad-najmocnija tekma je bila men se cini 89 ekipa-mostar sa damom cokom lapom-protiv splitske koju su tad ojacali tuce i bobo lucic-al popusise guza i com-dobi ih mostar 3-1-i uzeli su kantarevac te godine--sve je imalo svoju tradiciju u fina doba---al eto steta rata pa neki majstori nisu imali vremena da pokazu sve svoje--jebiga---

                ___________________________________________________________________
                ako snjeg bude ikada pad'o,kao one noci po nama
                ti mu nemoj kriti lice,vec ga hvataj usnama......

                04-23-2004 06:27 bejrut is offline Pregledaj poruke od bejrut Dodaj bejrut u listu prijatelja
                obrisan
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                bila je i ona ekipa Aluminijski

                il se tako nekako zvala

                Kula, Sasa igrali za njih

                al sve te utakmice na kantarevcu ne mogu zamjenit

                za jednu iza stare kad se sastanu

                edo, hamica, dzeri, sasa, stampi nekad je znao i baka uletit

                pa ciganluk do jaja bude

                04-23-2004 13:50
                obrisan
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                jao dje cu zaboravit lustera hablu 35.gif 35.gif

                04-23-2004 13:51
                Stranica (49): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com