Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Piramida U Visokom- Najnovija Vijest » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Ferari ako ti ne otvara ovde link idi onda na youtube upisi bosanske piramide na rubu znanosti i dobicesh to sto trazish ..trebalo bi mi dva sata da ovo sve pregledam ,sto se tice bosanskih piramida nekako sam skeptik da se tu radi o nekom arheoloskom otkricu .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-13-2013 10:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne, nije rekao da mu ne otvara, nego da mu se ne otvara, znaèi ne da mu se. razumijem to, ko æe stiæi toliko pogledati, ali može vala malo na preskokce, pogotovo Ferrari, kad vidim da je dosta upuæen u temu, vjerujem da bi mu bilo zanimljivo.

08-13-2013 11:05 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..do mene je ..Ok 10.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-13-2013 11:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



    Nije na kutu, nego na rubu. Dobra emisija, obraðuje razne teme, a piramide su bile nekoliko puta tema. Neko je tražio kakav video, pa postavih, ima snimaka iz Visokog, intervju s Osmanagiæem, dosta toga novog za èuti.
    Ako stigneš, probaj malo pogledati, teško je nešto iz toga svega izvuæi pa pretipkavati.



Da na rubu znanosti , a ne na kutu ... moja greska .
Moram pocet sa citiranjem nadrealista 18.gif
Tko zna....nitko nista ne zna...krhko je znanje .

Malo sam pogledo ove klipove ... dobar su naziv emisije izabrali .
S jedne strane Osmanagic pokazuje da ima veliko znanje i da zna o cemu prica.
S druge strane , iz nekog samo njemu znanog razloga .. krece se na rubu znanosti.
Iznosi neke Argumente Koje vise pripadaju u sferu Zone sumraka , nego u znanost .
Zasto to radi nemam pojma , Bosanske piramide su najvece , najstarije , najtacnije , prije
boga vise pitaj koliko hiljada godina izmislili najtvrdji beton ....
u svemu su naj naj , mislim stvarno on je meni cool , cjenim njegov napor i
za mene je veliki patriota , ali volio bi da nisam pogledo ove klipove .
U jednom trenutku spominje Starost od 100.000 godina .I ako dobro poslusate
on ne spominje civiliziaciju u jednini , nego civilizacije u mnozini ... kao
prvi dio piramide su zapoceli raditi prije 100.000 godina , pa je ta megalitna civilizacija izumrla .
Pa je onda nakon 32.000 godina neka druga civilizacija nastavila da gradi te piramide , pa je i ona izumrla .Pa onda je dosla oko 12.000 treca civilizacija .I Cetvrta oko 5.000 , napravila fajrunt.
Poslije toga nastale sve ostale civilizacije od Male Azije , do Egipta , Grcke , Rimljana .
I na kraju cudi se , da mu je najveci egiptolog Zawi Hawas , reko da je to samo hrpa kamenja .

Sta reci ?Ovo komentarisati ?
Semire dragi nek ti je dragi bog na pomoci , ja bi bio najsretniji covjek na svijetu , kad bi ti barem
jedan dio ovoga mogao dokazati .Kad bi bilo sta od ovoga bilo istina , ja bi na ramenu istetoviro
tvoju sliku .I za mene bi bio najveci covjek koji je ikad hodo ovom planetom .Ja bi se tebi molio
kao sto se neko moli ikoni , bio bi moja zvijezda vodilja .
I kao sto poceh ovaj post ... citat od nadrealista ... ne ovaj novi :
Nece biti svi na svom , nego svi na mom .

Nego onaj : Tko sta zna ... nitko nista ne zna krhko je znanje .

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

08-13-2013 21:52 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Interesantna emisija 02.gif

    sAoVgi6vZKg&feature=c4-overview&list=UU1XcsW_KIOHpDGq10ZPsf5A

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

08-18-2013 22:19 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

interesantno. ja inace ne vjerujem u tradicionalno objasnjenje nastanka piramida. ima tu nesto vise.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-21-2013 21:51 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    interesantno. ja inace ne vjerujem u tradicionalno objasnjenje nastanka piramida. ima tu nesto vise.
Sta li to imas na umu , de podijeli su nami 13.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-20-2013 21:47 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dosta dobro sam upoznat oko piramida pa te zato pitam 10.gif Jesi li kojem slucajem bija u piramidama u Visokom ?

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-20-2013 21:55 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jesi bio ti ? Onako te pitam , samo iz radoznalosti.

09-20-2013 21:58 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kolko ja znam dosad Niko nije bio 'u' piramidama ... nego 'kod' ili 'na' piramida-ma ...
nego i mene zanima Tanino misljenje , o nastanku piramida 02.gif

Tana samo za tebe 18.gif

    wubmdX2lXtA

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

09-21-2013 00:56 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

fala za numeru Ferrari 10.gif

moje misljenje o piramidama je da nema sanse da je ijedna ljudska civilizacija u to vrijeme mogla da ih napravi, bez pomoci neke jace civilizacije.

kad bi se danas pravio taj projekat kazu bio bi to najveci projekat modernog drustva I nimalo jednostavan cak I sa najmodernijom mehanizacijom. smijesni su projekti tipa velikih brana, nebodera I slicno u poredjenju sa piramidama.

cakstavise na egipatskim hijeroglifima se jasno vide naki "kosmonauti". jel golemo da I dan danas ne razumijemo mnoge stvari vezane za piramide?

moje skromno misljenje :)

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-24-2013 21:15 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tu si nedze Tana i to je logika i nista drugo
U toj vremenskoj i prostornoj beskonacnosti tesko se snaci i nesto tvrditi

09-24-2013 21:57 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Apaurin
SexNepoznat

Poruka: 60

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I Osmanagicu je jasno da tu nema nikakvih pramida koje su djelo ljudske ruke ali primijenio je americki model: prodati pricu i ako nista Visoko je profitiralo od ove price.U Visokom se sada proda dest puta vise cevapa i pite a sva prnocista su puna.U Americi i danas desetine mjesta na koja su se spustili MARSOVCI posjecuju lakovjerni Amerikanci.

09-25-2013 08:52 Apaurin is offline Posalji email za Apaurin Pregledaj poruke od Apaurin Dodaj Apaurin u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.....neka ima turizma.... 10.gif

vidjeces sad turizma u kod svjetleceg kipa 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

09-25-2013 09:01 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Apaurin:

    I Osmanagicu je jasno da tu nema nikakvih pramida koje su djelo ljudske ruke ali primijenio je americki model: prodati pricu i ako nista Visoko je profitiralo od ove price.U Visokom se sada proda dest puta vise cevapa i pite a sva prnocista su puna.U Americi i danas desetine mjesta na koja su se spustili MARSOVCI posjecuju lakovjerni Amerikanci.


more bit bidne, amore bit i ne bidne ... piramida
ali
o ovome ja i govorim sve vrijeme
što bi samo ameri bili pametni i unovèili šarene laže 14.gif
šansu treba stvoriti i iskoristiti

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

09-25-2013 09:16 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..eno kip gospe zasvjetlio u medjugorju

..boze oprosti .sli ovo sto rade sa gospom u medjugorju je prava vjerska lakrdija .

..kad moze kip gospe da svjetli onda vjerujem da postoje i piramida u visokom i treba podrzavat

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-25-2013 10:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..eno kip gospe zasvjetlio u medjugorju

    ..boze oprosti .sli ovo sto rade sa gospom u medjugorju je prava vjerska lakrdija .

    ..kad moze kip gospe da svjetli onda vjerujem da postoje i piramida u visokom i treba podrzavat



10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

09-25-2013 12:59 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..eno kip gospe zasvjetlio u medjugorju

    ..boze oprosti .sli ovo sto rade sa gospom u medjugorju je prava vjerska lakrdija .

    ..kad moze kip gospe da svjetli onda vjerujem da postoje i piramida u visokom i treba podrzavat



još da piramide zasvjetle, ali gore izgleda skupa struja pa gase.

09-25-2013 14:48 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da ne bi Vicke ne bi joh elektrika doshla u medjugorje ..imali samo zvonik na konop .

..dok malo obrnu sa suvenirima bice i elektrike i na piramidi 07.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-25-2013 16:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta mislite o ovome .. doduse nije bas direktno vezano za
piramide , ali je manje vise povezano .


    http://matrixworldhr.wordpress.com/2013/12/04/meksicka-vlada-predstavila-javnosti-prastare-artefakte-koji-potvrduju-postojanje-izvanzemaljaca/

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

12-06-2013 00:10 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Stranica (12): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com