Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » Ostvaren Teslin san » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    hocel' ta godisnja doba? nece? tako sam i mislio ....

    ali nemoj se obeshrabriti, nisi usamljen.

    ja mislim da velika vecina odraslih ne zna objasniti zasto imamo godisnja doba. gradivo 8-mog razreda osnovne.
Odgovorio sam ti Tanani. Pogledaj malo gore.

07-08-2016 22:04 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zar ti rijech Tilt nije upalila lampice ??? 04.gif

07-08-2016 22:05 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

    zemljina osa ukoso stoji i pravi godišnja doba.
    u dokumentarcu "Kako æe Zemlja izgledati u dalekoj buduænosti" se kaže da æe se ispraviti osa i nestaæe gosišnja doba, a s tim vrlo brzo i sav život sa planete
Vech sam mu odgovorio ali Tanani nije skontao. Treba mu nacrtati valjda. 01.gif

07-08-2016 22:08 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

        citat od green:

      zemljina osa ukoso stoji i pravi godišnja doba.
      u dokumentarcu "Kako æe Zemlja izgledati u dalekoj buduænosti" se kaže da æe se ispraviti osa i nestaæe gosišnja doba, a s tim vrlo brzo i sav život sa planete


    dakle samo mala malecka promjena u nasem sistemu i zivot nije moguc.
    e sad se sjeti one moje price o polozaju zemlje, uticaju mjeseca i sve ostalo ...
    slucajno? tesko tesko vrlo tesko.
Kako bla teshko ??/ Kreator nas drzi u ravnotezi ili shta ??? Chuj teshko.... 21.gif

07-08-2016 22:10 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    hocel' ta godisnja doba? nece? tako sam i mislio ....

    ali nemoj se obeshrabriti, nisi usamljen.

    ja mislim da velika vecina odraslih ne zna objasniti zasto imamo godisnja doba. gradivo 8-mog razreda osnovne.
hahahaha 10.gif I tako Tanani ne skonta moj post koji objashnjava godishnja doba jednom rijechi. 10.gif

07-08-2016 22:13 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta sam trebo skontati, tilt? i to ti je odgovor?

priznaj bola da ne znas zasto imamo godisnja doba
priznaj da mnoge stvari u prirodi ne razumijes, nije to sramota i nisi usamljen.
nije sramota ne znati, ali jeste sramota gurati se koda razumijes stvari a u stvari je sve zagonetka.

e hajde sada uozbilji se i objasni nam fino zasto imamo godisnja doba.
ako uspijes objasniti ja cu ti se javno izvinuti. ali nemoj guglati.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-08-2016 22:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Jope ti, tana 04.gif 04.gif 04.gif

    nego ko je napravio kreatora?

    11.gif


ne bi ti znao biti precizan, pitas me teska pitanja 25.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-08-2016 22:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    sta sam trebo skontati, tilt? i to ti je odgovor?

    priznaj bola da ne znas zasto imamo godisnja doba
    priznaj da mnoge stvari u prirodi ne razumijes, nije to sramota i nisi usamljen.
    nije sramota ne znati, ali jeste sramota gurati se koda razumijes stvari a u stvari je sve zagonetka.

    e hajde sada uozbilji se i objasni nam fino zasto imamo godisnja doba.
    ako uspijes objasniti ja cu ti se javno izvinuti. ali nemoj guglati.
wow Tilt ti nije dovoljno ??? Sa tiltom ti se objshasnjava 99 posto tvog pitanja. Zar si stvarno ubjedjen da uchenik 4 osnovne " Osman Djikich " ne zna taj odgovor ??? Spadash na niske grane tanani. 01.gif

07-09-2016 22:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja ne razumijem stvari u prirodi ??? Eto ti razumijesh , koji je rekao da je bog dao kravama zadatak da prave vishak mlijeka da bi dale chovjeku ??? Pchele daju vishak meda da bi dale chovjeku ... ???? U koju si ti osnovnu shkolu ishao pa da te tako uche ??? U mojoj bi ponavljao razred. 01.gif

07-09-2016 22:17 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nadimak bi ti bi bio ... Tana krava 04.gif No bad feelings.... 02.gif

07-09-2016 22:24 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prowler, jesil ti znao ovog sportskog komentatora?
Puk+o i on haha

    http://radiokameleon.ba/2016/07/poznati-sportski-komentator-marjan-mijajlovic-presao-islam/

___________________________________________________________________

    07-09-2016 23:41 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sretno mu bilo. 01.gif

    07-10-2016 04:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tana... ono shto je Green rekao je definicija... Znachi da zemlja ima osu koja nije pravilna. Poshto je okrugla I vrti se oko sunca naravno da che biti promjena u temperaturama na njenoj povrshini. To se ochito moze vidjeti na pojasu ekvatora . Naime zemlje koje su u tom pojasu maltene da I nemaju promjenu godishnjeg doba. Znachi da je zemlja malo nakrivljena... 20 do 25 stepeni ako se ne varam. Sad me zajebaji ako sam pogrijeshio u stepenima. Jebi ga... Titovo obrazovanje. 01.gif

    07-10-2016 05:08 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sam ce se napraviti kompletan system za bezzicnu struju, takodje ce se sami napraviti receptori ove bezicne struje, pa jos uvezati sa kucnim aparatima?
    sve ce se samo dogoditi? jedino ako cemo sacekati par milijardi godina ne bi li se po teoriji evolucije sve to samo, slucajno dogodilo.
    nema nista djabe, nemoj biti smijesan. neko mora uloziti pare u to, i naravno da ocekuje da mu se pare vrate i jos da zaradi. hahaha kako ubaci teoriju evolucije u ova nauchna otkricha. Mudro ali I glupo. Naravno da bi neko morao uloziti pare da se sva ta skalamerija slozi. Ali ulog tih para bi bio smijeshan na odnos benefita koje bi chovjechanstvo dobilo.

    07-10-2016 05:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moje je od onoga Hahaha. Jesam panglu. 01.gif

    07-10-2016 05:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Znash li moj tana shta je tesla pocjepao?

    07-10-2016 05:19 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pitanje za tanu. Poznato je da zemlje juzno od ekvatora imaju topliju klimu nego zemlje na sjeveru....kako to da onda imamo zaledjeni juzni pol?

    07-10-2016 17:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2847
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.freedomtek.org/tekstovi/nikola_tesla_intervju_1899.php


    interesantno

    Tesla spominje boga, isusa i krishnu

    10.gif

    ne znam je li bio napushen 18.gif ili je stvarno imao informacije iz prve ruke 10.gif 10.gif



    Kad smo vec na nauci/znanosti
    Jedan drugi um (Albert Einstein) je rekao da ne zna s kojim ce se oruzjem voditi 3 svjetski rat, ali cetvrti ce biti sa kamenicama
    Ima i tu puno podudarnosti sa Teslom

    Kako su ti umovi mogli biti tako pametni???

    Kako bog nije obdario svoje poslanije sa pamecu Tesle i Eisntejna

    Jesu li njih dvojica stupili ne neki direktni link p2p sa kreatorom i pokrali njegove tajne???
    Ovo je najozbiljnije pitanje.. Nije zajebancija.
    Je li moguce da neki pametni um ukrade ideje od kreatora???????

    Je li Tesla nekim pra Blue Toothom provalio u kreatorov OS???

    Je li kreator koristi/koristio zakone fizike???
    Tehnicki je moguce, zar ne????

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    07-10-2016 19:14 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
    Administrator




    Poruka: 6168
    Location: Boston,MA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Pitanje za tanu. Poznato je da zemlje juzno od ekvatora imaju topliju klimu nego zemlje na sjeveru....kako to da onda imamo zaledjeni juzni pol?


    Ovo nije taèno, okle ti ovo? Na ekvatoru je najtoplije , a iduæi sjeverno ili juzno postaje hladnije.

    ___________________________________________________________________
    zzzzik ~ 모스타

    07-10-2016 19:30 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Tana... ono shto je Green rekao je definicija...
        Znachi da zemlja ima osu koja nije pravilna. Poshto je okrugla I vrti se oko sunca naravno da che biti promjena u temperaturama na njenoj povrshini.
      To se ochito moze vidjeti na pojasu ekvatora . Naime zemlje koje su u tom pojasu maltene da I nemaju promjenu godishnjeg doba. Znachi da je zemlja malo nakrivljena... 20 do 25 stepeni ako se ne varam. Sad me zajebaji ako sam pogrijeshio u stepenima. Jebi ga... Titovo obrazovanje. 01.gif


    cekaj malo bola,

    svasta ti nama naprica ali nisi objasnio zasto imamo godisnja doba.
    evo sam podebljo tvoje objasnjenje. nisi uopste objasnio proces. samo si nabrojo par termina s brda s dola.
    zasto je sada upravo ljeto?

    *smijesni smo cime se bavimo, i ti i ja 07.gif
    ali haj' sta ima veze, meni ovo sega 19.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    07-11-2016 17:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com