Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kako da zavedem ozenjenog??? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Afrodita_30 Afrodita_30 is a Female
ne more meda


Poruka: 31
Location: sarajevo
pokretac teme Thread Started by Afrodita_30

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e probala sam to vec..a on se samo nasmijao kaze sta da mi das...rekoh ma recepat za kolace zeni tvojoj, jer me trema uhvatila a mnogo ljudi oko nas..nikako da ostanemo sami..kad bismo ostali barem 2 minutice rascarupala bih ga a ovako.....

ostaje mi samo da cekam..a ne mogu da cekam...

___________________________________________________________________
aaa

08-03-2007 14:24 Afrodita_30 is offline Pregledaj poruke od Afrodita_30 Dodaj Afrodita_30 u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5949
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ti bash ono navalila - ko mutav na telefon, ba ! 13.gif 13.gif Ja ti preporucujem hladne tuseve ujutro, u podne i navece ! 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

08-03-2007 14:34 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
Afrodita_30 Afrodita_30 is a Female
ne more meda


Poruka: 31
Location: sarajevo
pokretac teme Thread Started by Afrodita_30

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

EEEEE......neka neka.....jesam vas nasankala..odmah se svi oglasili aaa? a kad trazim recepat cekam odgovor 3 dana!!!! ahahahahhahaha...a ovdje preko 300 pregleda..sram vas bilo!!! inace imam svoj nick ovdje..necu odati koji 13.gif 13.gif
hebo vas komsija...nemam ja molera komsija hahaahahha 13.gif 13.gif 13.gif

sve je fikcija

___________________________________________________________________
aaa

08-03-2007 14:37 Afrodita_30 is offline Pregledaj poruke od Afrodita_30 Dodaj Afrodita_30 u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5949
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Afrodita_30:

    EEEEE......neka neka.....jesam vas nasankala..odmah se svi oglasili aaa? a kad trazim recepat cekam odgovor 3 dana!!!! ahahahahhahaha...a ovdje preko 300 pregleda..sram vas bilo!!! inace imam svoj nick ovdje..necu odati koji 13.gif 13.gif
    hebo vas komsija...nemam ja molera komsija hahaahahha 13.gif 13.gif 13.gif

    sve je fikcija


Bebo, bona - jel se ti to sprdash sa nama - hajd baniraj se ! 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

08-03-2007 14:41 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

28.gif neznas sta propustas

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

08-03-2007 14:41 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
kiddo kiddo is a Female
seka




Poruka: 745

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Afrodita_30:

    EEEEE......neka neka.....jesam vas nasankala..odmah se svi oglasili aaa? a kad trazim recepat cekam odgovor 3 dana!!!! ahahahahhahaha...a ovdje preko 300 pregleda..sram vas bilo!!! inace imam svoj nick ovdje..necu odati koji 13.gif 13.gif
    hebo vas komsija...nemam ja molera komsija hahaahahha 13.gif 13.gif 13.gif

    sve je fikcija


nije valjda da si nas nasukala 30.gif 16.gif
a mi te svi ozbiljno svatili 26.gif

___________________________________________________________________

    08-03-2007 14:43 kiddo is offline Pregledaj poruke od kiddo Dodaj kiddo u listu prijatelja
    Afrodita_30 Afrodita_30 is a Female
    ne more meda


    Poruka: 31
    Location: sarajevo
    pokretac teme Thread Started by Afrodita_30

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nije beba hahahaahhahaha a samo sam GARIN komentar ocekivala cuj mani se corava posla hahahahahaha legendoooooooooo 13.gif 13.gif 13.gif

    NIJE BEBA!!!

    ___________________________________________________________________
    aaa

    08-03-2007 14:43 Afrodita_30 is offline Pregledaj poruke od Afrodita_30 Dodaj Afrodita_30 u listu prijatelja
    vazda mostarac vazda mostarac is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 385
    Location: Ta æe nama vozarima kuæaaaaa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od misica:

      Sve je to pitanje vremena! (odnosi se na komentar vazda mostarca

    Sve je to pitanje vremena? Da li si vjeran(a) u braku je pitanje da li si zadovoljan(a) sa brakom ili ne! Da li nas partneri tretiraju (i mi njih naravno) sa respektom ili ne! Da li imamo nekih kompleksa pa treba ili okolini ili samom sebi da se dokazujem kakav sam macho pastuh - ili ne! I, na kraju, da li volim moju suprugu - ili ne!
    A sto se tice ove teme - i ja mislim da je obicna loziona, jer ako koka od 30 godina jos dvoumi kako ce poslati signale nekom muskarcu da se zeli karati sa njim - onda mora da je izrazito iskompleksirana junferica koja nema neko visoko misljenje o sebi!!!
    mada ne bih rekao da se radi o neiskusnoj osobi buduci da se ona ne bavi moralnim dilemama (da li s ozenjenim ili ne) nego samo metodama pristupa!

    ___________________________________________________________________

      Srecni li su narodi koji imaju dosadnu istoriju.
      Monteskje

    08-03-2007 14:45 vazda mostarac is offline Pregledaj poruke od vazda mostarac Dodaj vazda mostarac u listu prijatelja
    Gianni Gianni is a Male
    raja




    Poruka: 2201
    Location: North see

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Afrodita_30:

      EEEEE......neka neka.....jesam vas nasankala..odmah se svi oglasili aaa? a kad trazim recepat cekam odgovor 3 dana!!!! ahahahahhahaha...a ovdje preko 300 pregleda..sram vas bilo!!! inace imam svoj nick ovdje..necu odati koji 13.gif 13.gif
      hebo vas komsija...nemam ja molera komsija hahaahahha 13.gif 13.gif 13.gif

      sve je fikcija


    ozbiljno 30.gif
    pa da se nisi zajebavala onda bi direktno bila kvalifikovana za jagomir 19.gif 13.gif 13.gif

    misice davno ti reko da prestanes sa monologom 19.gif

    ___________________________________________________________________
    There are no wrong choices; there are only different choices.

    08-03-2007 14:53 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
    misica misica is a Female
    mofo beba




    Poruka: 54
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Gianni:

          citat od Afrodita_30:

        EEEEE......neka neka.....jesam vas nasankala..odmah se svi oglasili aaa? a kad trazim recepat cekam odgovor 3 dana!!!! ahahahahhahaha...a ovdje preko 300 pregleda..sram vas bilo!!! inace imam svoj nick ovdje..necu odati koji 13.gif 13.gif
        hebo vas komsija...nemam ja molera komsija hahaahahha 13.gif 13.gif 13.gif

        sve je fikcija


      ozbiljno 30.gif
      pa da se nisi zajebavala onda bi direktno bila kvalifikovana za jagomir 19.gif 13.gif 13.gif

      misice davno ti reko da prestanes sa monologom 19.gif


    Priznajem-nasjela sam pravo!

    08-03-2007 15:39 misica is offline Pregledaj poruke od misica Dodaj misica u listu prijatelja
    blcica
    SexNepoznat

    Poruka: 10

    RE: Kako da zavedem ozenjenog??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Najbolje bi ti bilo da i njega i zenu mu zovnes pa utroje, tako se nece niko osjecati izostavljenim, njima ce jos biti zanimljivije u braku a ti ces dobiti svoje zadovoljstvo. I svima fino. 10.gif

    08-03-2007 17:39 blcica is offline Pregledaj poruke od blcica Dodaj blcica u listu prijatelja
    Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
    moforaja




    Poruka: 5949
    Location: U podrumu

    RE: Kako da zavedem ozenjenog??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od blcica:

      Najbolje bi ti bilo da i njega i zenu mu zovnes pa utroje, tako se nece niko osjecati izostavljenim, njima ce jos biti zanimljivije u braku a ti ces dobiti svoje zadovoljstvo. I svima fino. 10.gif


    A jooooj blcica - razguli s ovog foruma, dok sam dobre volje. Beeeeboooo, de pobaniraj sve sto vidis - osim mene, naravno ! 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Moj Mostare ko ti lomi grane,
    ko zavadi mostarske jarane,
    ko to tebi istoriju piše,
    ko to želi da te nejma više.

    08-03-2007 18:16 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
    Tuborg Tuborg is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 668
    Location: Sarajevo-Moscow

    RE: Kako da zavedem ozenjenog??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Afrodita ako nisi moderator,onda vec sigurno pola foruma zna i koji je tvoj drugi nick.Posto se to ovdje naveliko prica i provjerava.Tako da znas za ubuduce,jedino ako to nije nekakav Wireless signal sa jednom staticnom Ip,e onda te nece znati,inace si provaljena sigurno.Sto se tie molera,cool prica,zaista imas maste,javi mi se na pp.. 04.gif 04.gif 18.gif

    ___________________________________________________________________
    "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

      Al Capone


    "I am like any other man. All I do is supply a demand"

      Al Capone

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Tuborg dana 08-03-2007 u 23:00.

    08-03-2007 22:56 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Afrodita,
    E'o vakosh ga zaves'...
    Kucnider mu na vrata i fino ga zamoli da ti posudi akumulator...
    I sada...racunajuci da je akumulator tezak on ce naravno ponudit' da ti ga prenese do u kucu il garazu...
    Eh fino kad je na tvome teritoriju (nadajmo se da su ti tarabe od ograde povelike da te nebi zena njegova snimila)...fino mu reci..."aj ti komsho iboga ti to spoji vamo"...
    Ti prije toga skucaj od drveta jedan povechi X.Na gornji dio iksa(X) montiraj dvi lisice(ne zivotinje nego ona policiska pomagala)...i na dojnji dio iksa(X) isto tako...Fino mu reci nek odnese akumulator u garazu i nek ga spoji na kleme...i nek cheka....Ti naravno prije svega ovoga gore navedenog...otidji fino u neku malo vechu mahalu i nek ti neko fino probushi obe bradavice i klitoris i nek uglavi 'alke ili ti mindjuve(posto vec pricamo o mindji)..Kad on to sve fino spoji ti trkni u garazu i fino sama se montiraj na taj vec skucani X i svezi se lisicama da nebi spala i zapomazi....On kad dojde reci mu da se ne boji i da ti je to samo experiment za shkolu....fino nek ti spoji kleme sa akumulatora na mindjuve na bradavicama i nek puscha struju....Ti uzivaj....
    E ako ga to ne napali....barem te strujom udarijo....
    Eh da....recimu ako vec nije elektrichar...da nema veze dje ce spojit plus a dje minus...
    Udara enivej....
    Javi mi se kako je proslo....

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    08-03-2007 23:36 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    habiba75 habiba75 is a Female
    raja




    Poruka: 2341
    Location: lebdim

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Afrodita_30:

      hehe habiba pa da...ajoooj dopustila bi ja i malter neka stavlja..zamisli kako je tek njezan..ma neka zafugira svaku poru ako treba..uh..al de ti meni svoj savjet...
    savjet 13.gif 13.gif provjeri kolika mu je rata kredita i nemoj pravit spagu u banji 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    JESAM LI VAM GOVORILA!?

    08-04-2007 00:40 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8353
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Robi ,sto me nasmija.Kako samo dobi ovaku inspiraciju? 13.gif 13.gif 13.gif
    ?

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    08-04-2007 06:55 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od R2-D2:

      Afrodita,
      E'o vakosh ga zaves'...
      Kucnider mu na vrata i fino ga zamoli da ti posudi akumulator...
      I sada...racunajuci da je akumulator tezak on ce naravno ponudit' da ti ga prenese do u kucu il garazu...
      Eh fino kad je na tvome teritoriju (nadajmo se da su ti tarabe od ograde povelike da te nebi zena njegova snimila)...fino mu reci..."aj ti komsho iboga ti to spoji vamo"...
      Ti prije toga skucaj od drveta jedan povechi X.Na gornji dio iksa(X) montiraj dvi lisice(ne zivotinje nego ona policiska pomagala)...i na dojnji dio iksa(X) isto tako...Fino mu reci nek odnese akumulator u garazu i nek ga spoji na kleme...i nek cheka....Ti naravno prije svega ovoga gore navedenog...otidji fino u neku malo vechu mahalu i nek ti neko fino probushi obe bradavice i klitoris i nek uglavi 'alke ili ti mindjuve(posto vec pricamo o mindji)..Kad on to sve fino spoji ti trkni u garazu i fino sama se montiraj na taj vec skucani X i svezi se lisicama da nebi spala i zapomazi....On kad dojde reci mu da se ne boji i da ti je to samo experiment za shkolu....fino nek ti spoji kleme sa akumulatora na mindjuve na bradavicama i nek puscha struju....Ti uzivaj....
      E ako ga to ne napali....barem te strujom udarijo....
      Eh da....recimu ako vec nije elektrichar...da nema veze dje ce spojit plus a dje minus...
      Udara enivej....
      Javi mi se kako je proslo....







    I pazi da bude omanji akumulator da on ne bi dobio bruh prije tog rituala na x-u..A u pm na poslu sam,najradije bih se grohotom nasmijala,a ne mogu.Sve u svemu necu vise ic na kafu s komsinicama.

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    08-04-2007 09:28 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pored toliko njih ti nadjes ozenjenog?????
    Sagni se u bebydollu kraj njega po stipavicu. 05.gif

    ___________________________________________________________________



        08-04-2007 10:16 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
        capljinac capljinac is a Male
        raja




        Poruka: 1676
        Location: na Neretvi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hm gadno ti je pitanje, ali cu probat odgovorit
        Ako ima dobar brak i jos bolju zenu, MOZDA ga mozes imat samo za jednu noc i to je to,
        a ako si ti stvarno dobra k'o sto kazes, slobodno mi posalji svoj broj mob. na PP 19.gif , neces se pokajati, jer ja dole dolazim za Novu god. 35.gif

        ___________________________________________________________________
        Kamen,krs i maslina
        vinograd i Neretva
        najljepsa je zemlja ta
        moja Hercegovina.

        08-04-2007 16:10 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
        Afrodita_30 Afrodita_30 is a Female
        ne more meda


        Poruka: 31
        Location: sarajevo
        pokretac teme Thread Started by Afrodita_30

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma kakve veze ima ako zna neko koji mi je drugi nick reci cu ga sama...nesto me ufatilo rekoh da vidim koliko ce ih se javiti...pa mozda se neko i izda....haahhahahaha.....cirkuza ovog.....

        maja_mostar mi je drugi nick 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 18.gif

        ___________________________________________________________________
        aaa

        08-04-2007 17:53 Afrodita_30 is offline Pregledaj poruke od Afrodita_30 Dodaj Afrodita_30 u listu prijatelja
        Stranica (13): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com