Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Sal » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MAMBA MAMBA is a Male
mofo beba


Poruka: 8
Location: Sarajevo

SalÈin Hamo Moha Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

DA LI NEKO ZNA KAKO JE MOHA POGINUO?JA SAM MU BRAT.

09-06-2007 19:35 MAMBA is offline Pregledaj poruke od MAMBA Dodaj MAMBA u listu prijatelja
Salèin
SexNepoznat

Poruka: 1

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moha moj prvi roðak rahmet mu duši,neznam kako je poginuo al znam jedno da je poginuo hrabro braneci svoj grad Mostar i državu Bosnu i Hercegovinu od srpsko-èetnièke agresije...
Vjeèna mu hvala i rahmet duši..

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Salèin dana 09-06-2007 u 22:07.

09-06-2007 21:11 Salèin is offline Pregledaj poruke od Salèin Dodaj Salèin u listu prijatelja
kraljica kraljica is a Female
proplivala


Poruka: 14

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

10-22-2007 21:43 kraljica is offline Posalji Email za kraljica Pregledaj poruke od kraljica Dodaj kraljica u listu prijatelja
DEN DEN is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1171

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet mu dusi. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
NERETVA KROZ VENE TECE

12-15-2007 21:21 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

12-16-2007 02:29 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

12-16-2007 02:32 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
dika
SexNepoznat

Poruka: 52
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

RAHMET MU DUSI 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

12-16-2007 03:48 dika is offline Pregledaj poruke od dika Dodaj dika u listu prijatelja
kraljica kraljica is a Female
proplivala


Poruka: 14

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

02-09-2008 02:34 kraljica is offline Posalji Email za kraljica Pregledaj poruke od kraljica Dodaj kraljica u listu prijatelja
Humska Humska is a Female
samo sto nisam




Poruka: 999
Location: nema dalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
Sve sto vrijedi nosim u sebi...

03-01-2008 21:06 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
kraljica kraljica is a Female
proplivala


Poruka: 14

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

03-11-2008 01:31 kraljica is offline Posalji Email za kraljica Pregledaj poruke od kraljica Dodaj kraljica u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam bio u zgradi privremeno sam tu stanovao gdje i porodica Salcin , kad su rekli poginuo Moha Salcin, mi mladja raja nista vise nismo znali nego da je otisao i da se nikada nece vratiti...
RAHMET MU DUSI 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

03-11-2008 08:31 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

03-11-2008 18:13 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
kolonija
SexNepoznat

Poruka: 3

RE: SalÈin Hamo Moha Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako je poginuo Moha.
Taj dan smo nas desetak dobrovoljaca krenuli u izviðanje srpskih linija. Trebalo nam je jedno pola sata da se došunjamo do njih.
Izmeðu nas i njih je bio samo suhozid od ulice. Nakon kraæeg izviðanja shvatili smo da nas nisu primjetili jer im je upravo došao ruèak. Kod neke kuæe (mislim da je bila škola ) bila ima je pokretna kuhinja,tenka i neki kamion. Moha i Sadžak su imali osu i dva punjenja. Dogovorili smo se da oni odu desno do glavne ceste i pokušaju skinuti tenka. to æe ujedno biti znak za fajt.
Iznad nas na kraju te ulice je bilo par vikendica. Neko je rekao da zna doktura èija je ta vikendica i da je Reno parkiran u otvorenoj garaži njegov. Èak da je nudio pare ko æe mi ga dovesti.
Raširili smo se u strjelce po zidu ulice i slušali grobnu tišinu kat æe prva osa. Èak se moglo èuti o èemu srbi prièaju za ruèkom.
BUUM.
Puèe prva.
Bacišmo po bombi ko je imao preko .
Bum puèe druga ali blizu nas.
Pogledah ljevo Sadžak tetura mrèav i krvav ide prema nama. Pripomogli smo mi pitajuæi za Mohu.
Uzeo sam mu Falovku. Bila je sva krvava. Rekao je da je Moha hrabro izišao do glavne ceste sa napunjenom osom i gaðao tenk. pri povratku u zaklon u zid ispred njih je zdimila granata-
Moha je na mjestu ostao mrtav. Laka mu zemlja.

06-10-2009 20:00 kolonija is offline Pregledaj poruke od kolonija Dodaj kolonija u listu prijatelja
kolonija
SexNepoznat

Poruka: 3

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pošli smo da ga izvuèemo.
Zapovjednik je motorolom tražio od Karadže da minobacaèi rade po njima i po brdu Kiæin sa koje nas je prala praga.
Karadža mu odgovara da neæe "ko vas je gonio da ih dirate".
Tražio sam od Jaganjca da da Huma opere oko škole. Javlja se lik i kaže da Jaganjca nema i da bez negove naredbe nesmiju pucati.
Oko položaj pored glavne ceste poèela je padati jedna za drugom granata. Upalio je u tenk i poèeo brovingom šarati po nama a granatma preko nas.
Još jednom smo molili Karadžu da ih ohldi minobacaèim. Mada smo mu i prjetili nije pomoglo. Osto je gluv.
Zapovjednik je naredio izvlaèenje ali da idemo ljevo ulicom pored kuæa pa padinom Veleža do Smajkiæa.
Sva sreæa da je bio iskusan iz rata u Hrvatskoj. Jer su orali cjelo popodne od ulice do Smajkiæa. Dva puta je VBR istresao puno punjenje. U povlaèenju hvala bogu samo jedan je
fasovo geler od pama.
Dilo je dogovoreno da nas Karadža podrži artileriski a pješadija pomakne liniju do nas.
Niko kurcom nije mrdno.

Žao mi je Mohe i što ga nismo mogli izvuæi.

Iskrena suæut.

06-10-2009 20:24 kolonija is offline Pregledaj poruke od kolonija Dodaj kolonija u listu prijatelja
kolonija
SexNepoznat

Poruka: 3

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Možete li mi pomoæi.
Recite mi koji je toèno datum bio pogibije vašeg brata.
I kad je razmjenjen.
Hvala.

06-10-2009 20:28 kolonija is offline Pregledaj poruke od kolonija Dodaj kolonija u listu prijatelja
zichan zichan is a Female
moforaja




Poruka: 12983
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif Rahmet mu dusi

___________________________________________________________________
33.gif 33.gifAko nemaš ono što voliš, voli ono što imaš...Jer na žalost... Žvot je ono što jeste, a ne ono što bi trebalo da bude 32.gif 32.gif

06-10-2009 22:08 zichan is offline Posalji email za zichan Pregledaj poruke od zichan Dodaj zichan u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

RAHMET MU DUSI 33.gif
LAHKA MU MOSTARSKA ZEMLJA 33.gif
33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif ~2

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

06-26-2009 14:48 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
mostar2 mostar2 is a Female
moforaja




Poruka: 4907
Location: centar2,Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
...lepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno otkad,koliko, a ni zašto.Lepo je otvoriti oèi i jednostavno znati da si blizu..........." 01.gif 01.gif 33.gif

06-27-2009 05:53 mostar2 is offline Posalji email za mostar2 Pregledaj poruke od mostar2 Dodaj mostar2 u listu prijatelja
Lipa Lipa is a Female
puterica




Poruka: 76

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vrijeme prolazi, ali ti si zauvijek u mom srcu...... 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    10-29-2009 18:19 Lipa is offline Pregledaj poruke od Lipa Dodaj Lipa u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    10-29-2009 18:40 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com