Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Isma Tuce I Franja, sa Rondoa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Oj rakoji,rakijo
tebe biti nece
dok se Isma Tuce
po Rondou sece

Ori se sa centralnih tribina,a on koda ga sada gledam sav ozaren okrene se prema raji i kaze:djeco moja,djeco moja.
Pa kad nam je pricao kako je prao noge u carapama,ma ima ih hejbet njegovih bisera.

Legenda nego sta!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

03-22-2006 11:49 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bila je to stalna ekipa na rondou slikar Franjo Anicic Isma Tuce i moj adze Zijo.Cak i poslije Ismine smrti dugo vremena iz postovanja nisu dozvoljavali da iko drugi sjedne za taj sto.

03-22-2006 23:08 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od KULJE1969:

    Bila je to stalna ekipa na rondou slikar Franjo Anicic Isma Tuce i moj adze Zijo.Cak i poslije Ismine smrti dugo vremena iz postovanja nisu dozvoljavali da iko drugi sjedne za taj sto.


fali ti jos jedan mostarac







i evo, da i ja jednu napisem za rahmetli ismu:

dosao u kafanu na stadionu i naruci caj od kamilice.
isvi se zblanuse...ne mogu da vjeruju...okle isme sa cajem..

donese konobarica , isma umoci prste u kamilicu, pa ce:

''sto me nesto oci bole''

03-23-2006 00:29 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com