Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kako znati da li vas Partner/ica vara? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Kako znati da li vas Partner/ica vara? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ustvari koji su prvi Symptomi i kako razlikovati dali se radi o emocionalnoj ili

    samo
fizickoj prevari?

Da cujem vasa misljenja i iskustva prevarenih kao i od varalica ako ih uopste ima ovdje na forumu 02.gif


Hvala

Dali npr. brisanje poruka na Mobitelu mora odma nesto znaciti? Uopste mislim na ponasanje kod osobe koja vara.

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

09-07-2007 09:34 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
dalia dalia is a Female
trudim se


Poruka: 175

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Po mom mišljenu prvi siptom prevare jeste promjenjeno ponašanje partnera, odsutnost u meðusobnim razgovorima, i inaèe zahlaðenje odnosa izmeðu dvoje ljudi.
Brisanje poruka u mobitelu bih shvatiila kao alarmirajuæi znak pogotovo ako znam da to prije nije radio.
A što se tièe razlike simptoma izmeðu fizièke ili emocionalne prevare, mislim da ih nema jer su za mene obe jednako bolne.
Zar mi treba biti utjeha da je prevara bila samo fizièka, odnosno da on prema toj drugoj ništa ne osjeæa!

09-07-2007 09:39 dalia is offline Pregledaj poruke od dalia Dodaj dalia u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia
pokretac teme Thread Started by dadana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne bi trebala bit utjeha ali ipak postoji razlika. Ja mislim da bi se lakse podnijela fizicka prevara nego ova druga, ali me interesuje kako razlikovati te dvije prevare.

Kako znati sta je u njegovoj glavi? Jeli moguce voljeti Partnera a istovremeno ga varati?

Ima ovdje jedna njemacka poslovica kaze: "Gelegenheit macht Diebe" sto bi na nasem znacilo "Prilika pravi lopova". Znaci i ako ga volis moze se desiti da dodjes u iskusenje i ...ma nemozes biti pametan.

A opet je skroz posebna prica to dali oprostiti ili ne?

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

09-07-2007 09:50 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa kada nam otvoreno prizna 05.gif 13.gif 13.gif ..... ma ima simptoma kao sto dalia rece ali ipak po meni mozemo nagadjati koliko hocemo dok partner ili sam ne prizna ili ga uhvatiti na dijelu 01.gif

09-07-2007 09:54 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
dalia dalia is a Female
trudim se


Poruka: 175

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako podnijeti te dvije razlièite prevare zavisi od svakog od nas posebno.
Niko od nas ne moe zanti šta je u tuðoj glavi,a šta on osjeæa ti mozeš saznati samo nakon iskrenog razgovora.
Slazem se s tom poslovicom "Prilika pravi lopova", jer se svako moze naæi u trenutku slabosti kada nas vode nagoni a ne razum.
Oprost prevare po meni u prvom redu zavisi od toga koliko vam je stalo do partnera i o kakvoj je vezi rijeè.
Oprostiti je moguæe, ali za to treba dosta truda i strpljenja.

09-07-2007 09:59 dalia is offline Pregledaj poruke od dalia Dodaj dalia u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slazem se dalia 10.gif

09-07-2007 10:01 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Èovjek je nevin sve dok mu se ne dokaže suprotno. Hoæu reæi da nema pravila, nikakvog! Ako se poènu brisati poruke, iznenada, ako prestane neka prièa...svašta nešto....sve je to samo prevelik stres u životu, puno obveza, problema, a premalo zajednièki provedenog vremena.
Prevara bilo koje vrste je ipak ogromna stvar u životu psihofizièki odrasle osobe.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-07-2007 11:14 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia
pokretac teme Thread Started by dadana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobra ti ova covjek je nevin sve dok mu se ne dokaze suprotno, ali kako dokazati14.gif

Znaci neubicajeno ponasanje Partnera jos uvjek nije dokaz. Ali zato je tu crv sumnje i kako zivjeti stim?

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

09-07-2007 11:41 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Razgovor, odmah, sve karte na stol, nema skrivanja i èekanja.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-07-2007 12:13 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
dalia dalia is a Female
trudim se


Poruka: 175

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Razgovor, odmah, sve karte na stol, nema skrivanja i èekanja.


Slazem se 10.gif

09-07-2007 12:21 dalia is offline Pregledaj poruke od dalia Dodaj dalia u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh evo ja kao primjer jer sam ovu fazu preturila preko ledja


vako to ponasanje 100%, odaje

a kako , evo vako...


odjednom presto bit mamin sin i poceo me gotivit , te on ce kafu napravit , te de ti sjedi ja cu, te ....

e onda ga uhvatila kako telefonira , al je bilo ono

JEL TI VJERUJES MENI IL SVOJIM USIMA I OCIMA ???

Znaci dzaba sto sam molila da kaze , da mi objasni , on lagao prvo sebe pa mene , tesko je priznati bilo kakvu krivicu.

Ja odlazim definitivno ,sljedece jutro selim i dajem mu jos jednu sansu da barem ostane pred sobom cist , i pitam ponovo da mi prizna i kaze ZASTO' Al on i tada negira .

i da skratim tek poslje 5 godina je priznao , iako svako od nas ima svoje zivote , valjda necista savjest jede mozak dok se to neizbaci iz sebe.

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane GARAVUSA dana 09-07-2007 u 13:04.

09-07-2007 13:03 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dadana, kupi tavu dok imas vrermena 13.gif

09-07-2007 13:04 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4103
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemam vremena da se josh zamaram s'tim....jer kad pocnu halucinacije
pa bile one opravdane ili ne....kuku/lele obadvoma...
a ako se uhvati, onda je svaka dalja prica bezvezna(moje mishljenje jer ne bi oprostio)...
poshto znamo nasha stanovishtva u vezi toga lagano spremi svoje stvari i noga...

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

09-07-2007 14:25 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
MJESECARKA MJESECARKA is a Female
*primadona*




Poruka: 848
Location: Switzerland...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neznam... Obicno kad se o drugima radi, neznam dati savjeta, kako to saznati...
Dok, ja ako posumnjam, znam sigurno, da cu sve moguce uraditi i isprobati dok ne saznam... Pa cak i po cijenu veze ili braka...
Cak cu, ako treba i ako mi je dao povoda za sumnju i poruke mu kontrolisati (bez da on zna) i pratiti ga ako treba... Ili poslati nekoga da ga prati...
Hocu sigurno... ali cu saznati vara li me... 11.gif

I meni ne igra ulogu, jeli emotivna ili fizicka prevara... Prevara je prevara... I svaka se desi iz samo tri razloga:

1. Ja mu nisam dovoljno dobra i zanimljiva vise...
2. Treba mu promjena
3. To mu je u krvi...

I svejedno koji od tih razloga je prisutan, nema nazad... I takva osoba mi ne treba...
Nema bio sam pijan, nema nisam bio svjestan sta radim i nema oprosti-izvini...
Bar meni...

___________________________________________________________________

      09-07-2007 19:25 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
      legionarka legionarka is a Female
      proplivala


      Poruka: 27
      Location: MOSTAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prevara je nesto najgore na svijetu.Kada bi mene moj decko prevario,
      mislim da bi u Guantanamu bio bolje tretiran.nema pjma sta bi mu se desilo
      .blago je reci da bi mu ostatak zivota bio borba i mucenje
      proklinjao bi zivot,sto se rodio i sto ga otac nije ostavio u lavabou!!!! 08.gif

      ___________________________________________________________________
      PISI PROPALO!

      09-08-2007 02:11 legionarka is offline Pregledaj poruke od legionarka Dodaj legionarka u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      mjescarka.gif

      ___________________________________________________________________

        09-08-2007 04:01 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        funkyg funkyg is a Female
        bazencic




        Poruka: 4040
        Location: starMo-Vela havle

        RE: Kako znati da li vas Partner/ica vara? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od dadana:

          Ustvari koji su prvi Symptomi i kako razlikovati dali se radi o emocionalnoj ili
            samo
          fizickoj prevari?

          Da cujem vasa misljenja i iskustva prevarenih kao i od varalica ako ih uopste ima ovdje na forumu 02.gif


          Hvala

          Dali npr. brisanje poruka na Mobitelu mora odma nesto znaciti? Uopste mislim na ponasanje kod osobe koja vara.

        Ako volis srcem to osjetis isti tren,mogu to biti i poruke i cudno ponasanje na internetu dok je,ponasanje prema tebi,neki se umiljavaju,med i mlijeko sve,a neki se izoliraju,101 vaznija od zagrljaja upucenog tebi ili poljupca.

        ___________________________________________________________________



            10-30-2007 01:39 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
            DEN DEN is a Female
            samo sto nisam


            Poruka: 1170

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Zena to najbolje osjeti, a kazu u 95% slucajeva taj instikt ne vara.

            Slazem se sa Carmelom, karte na sto iste sekunde kad posumnjas.

            ___________________________________________________________________
            NERETVA KROZ VENE TECE

            10-30-2007 05:34 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
            shela shela is a Male
            ne more meda


            Poruka: 46
            Location: NORWAY

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            33.gif Nemam potrebe za to.... 10.gif

            10-30-2007 06:05 shela is offline Pregledaj poruke od shela Dodaj shela u listu prijatelja
            Gianni Gianni is a Male
            raja




            Poruka: 2199
            Location: North see

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            I neku noc na Hayatu diskusija u vezi toga i jedan stariji covjek (okrenuti ledja kameri valjda da ga zena ne prepozna 19.gif ) rece :
            Kakav je Balakanac ako ne vara zenu a zena mu je najdraza kad dodje iz zijana 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            There are no wrong choices; there are only different choices.

            10-30-2007 15:27 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
            Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com