Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » KONDOR-najnacitaniji covjek na svijetu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
krushko
SexNepoznat



Poruka: 433

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mocni:

    Evo dva pitanja za sve.Zna li mozda neko onu njihovu pjesmu Nindza Nijaz baca suriken,nindza Nijaz katane se laca...?Ima li neko da je bio na koncertu Borghesie u kino Partizanu,tu je ova ekipa Kondor, Koka, Kasa, Dovla, bila u elementu...e sad mi pade na pamet kad je Dovla poso da popije ekser i nageo se nad lavabo,a ono ispadnu mu jos 3 bobe i skvase se,i naravno da se ne baci Dovla pukne sve 4 19.gif Epilog dva dana spavo na Partizanskom!Evo moze jos jedna, hapsili Kasu da ga vode u tvorza i nadju ga na sred ulice kad je poso da baci smece,nako s kantom i u papucama,kaze ovaj u uniformi glavni ulazi u auto i psuje nesto,a Kasin odgovor je bio, nemoj mene bola meni noge zebu 34.gif

Okani se Kasala , covjek je ubijen , rahmet mu dushi

___________________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=8D37eORcF3Y&mode=related&search=

Ono sto ne vidimo na strogo kontolisanim cionistickim medijima
Ovaj jos bolji http://www.youtube.com/watch?v=8t_ODEmPiT0

02-24-2007 00:10 krushko is offline Pregledaj poruke od krushko Dodaj krushko u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3141
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Krushko okle tebe sa Rah . Kasom.Zar se nije lijepo sjechati ,dogodovshtina kad je josh uvijek bio ziv?Zar ti mislish da je to losha stvar? Samo za Kasu 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif Rahmet ti dushi.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Provler2 dana 02-24-2007 u 01:30.

02-24-2007 01:29 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
slobiani
SexNepoznat



Poruka: 581
Location: mlijecni put

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Apsolutno nije kao da ga neko degradira!!!ali tako to ide prije rata za neke ljude su ta ekipa bili pijanci probisvjeti,propalice koje neki nisu htjeli da pozdavljaju,a danas se pretstavljaju kao njihova raja ili advokati!!!nego se sjetih kad je kasa jednom popizdio sto su ga stalno zvali da je provala i rudnik bisera i on ono ljutito "znam ja da vi mene zovete biser i provala ali da vam kazem ,niste u pravu !!!niste u pravu uopste!!" i okrenu se i dobaci nekim curama sto su prolazile pored fontane"braca braca imas cigaru?" 13.gif ili ono ja nevolim sarana velike duzine vise volim pastrmku manje duzine ali iste tezine 13.gif
i da nebude nespomenuto
rahmet ti dusi dragi kasa 33.gif

___________________________________________________________________
play listen your mind and try to be brave
hey ready or not i am coming on your way

http://myspace.com/monolitband

02-24-2007 01:56 slobiani is offline Pregledaj poruke od slobiani Dodaj slobiani u listu prijatelja
slobiani
SexNepoznat



Poruka: 581
Location: mlijecni put

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ali posto je tema o kondoru da upitam i ovo sta je sa robertom ,njegovim burazerom?isli smo u srednju zajedno ,takodje super momak !!!

___________________________________________________________________
play listen your mind and try to be brave
hey ready or not i am coming on your way

http://myspace.com/monolitband

02-24-2007 01:59 slobiani is offline Pregledaj poruke od slobiani Dodaj slobiani u listu prijatelja
igor(GROF) igor(GROF) is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 478
Location: 8 sati avionom-6 autom-4 konjem-2 pijeske i eto tu sam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pocijeti me ova tema pravo na kondora

ko ga nije licno poznavo propustio je veoma interesantnu i neobicno zanimljivu i dobru osobu

kad se sijetim dok smo raja non stop visili na i oko Partizanskog
kondor dodze pjan ko deva i nosi flasu izmijesanih alkoholnih pica
hej raja sta ima , ima li se zapalit
ima kondore ako ces otpjevati koju
a kondor legenda pocme po vicevima ,pjesmama , pricama igrali tavle
svaka sekunda interesantnija od druge .
licno sam uzivo kada je prico "P" pricu i to napamet i toliko brzo dok je bio u nesvijesnom stanju njegove svijesti 19.gif


A za vas sto kaljate ime jedne osobe koju uopste niste poznavali "Sram vas bilo"

ja sam licno poznavo Kondora par godina prije njegovog odlaska u bolji svijet

evo da vas malo poucim o Kondoru

Kondor je bio jedan od veoma teskih slucajeva Alkoholizma i veceg broja opojnih i ostalih droga
fizicki nije bio u stanju da naskodi Mravu i jedva je nosio samog sebe
A mentalno je bio u stanju vjecnog humora i uzivanja i na granici svijesti i bezsvijesti

i nama koji smo ga licno poznavali i dan danas kada se sijetimo njega prvo se nasmijemo i rado se sijetimo naseg Mostarca Kondora

___________________________________________________________________

    18.gif

      25.gif
      Wissenschaft ohne Religion ist lahm, Religion ohne Wissenschaft ist blind.

          02-24-2007 02:18 igor(GROF) is offline Posalji Email za igor(GROF) Pregledaj poruke od igor(GROF) Dodaj igor(GROF) u listu prijatelja
          Provler2 Provler2 is a Male
          moforaja




          Poruka: 3141
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Svaka chast Igore.Ja sam sa Kondorom proveo dosta vremena.Stvarno ono shto kazesh on nije bio u stanju zgazit mrava.Kondore laka ti Mostarska zemlja.

          02-24-2007 15:40 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
          ^Mujic^ ^Mujic^ is a Male
          rodjeni




          Poruka: 790
          Location: Stockholm

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od slobiani:

            Apsolutno nije kao da ga neko degradira!!!ali tako to ide prije rata za neke ljude su ta ekipa bili pijanci probisvjeti,propalice koje neki nisu htjeli da pozdavljaju,a danas se pretstavljaju kao njihova raja ili advokati!!!nego se sjetih kad je kasa jednom popizdio sto su ga stalno zvali da je provala i rudnik bisera i on ono ljutito "znam ja da vi mene zovete biser i provala ali da vam kazem ,niste u pravu !!!niste u pravu uopste!!" i okrenu se i dobaci nekim curama sto su prolazile pored fontane"braca braca imas cigaru?" 13.gif ili ono ja nevolim sarana velike duzine vise volim pastrmku manje duzine ali iste tezine 13.gif
            i da nebude nespomenuto
            rahmet ti dusi dragi kasa 33.gif


          Bravo Sloba 10.gif

          Ja se sjecam kada je pok. Toni dobio nadimak Kondor...Pili smo u teatru a on naruchivao gomilu picha i pravio svoje koktele pored ostalog koktel zvani Kondor( votka ,loza, encijan, pelin i jos svasta nesto) 13.gif 13.gif 13.gif
          Ja mislim da ga je Jugo (Drinceri) poslije te noci poceo zvati Kondor...
          Sa nama su trebali svirati u pecini 1991. ali su otkazali koncert jer su Brkovicu dosli bili gosti pa nije mogao da izadje 13.gif

          RIP - Kondor, Kasa, Brka, Gruba...

          ___________________________________________________________________
          DMC production - The Noise Of New Generation

            06-17-2007 00:05 ^Mujic^ is offline Pregledaj poruke od ^Mujic^ Dodaj ^Mujic^ u listu prijatelja
            bago bago is a Male
            moforaja




            Poruka: 3302
            Location: Suteren

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Kondore, ti juris kak zvrk... 01.gif 33.gif 25.gif

            ___________________________________________________________________
            665 - Skoro zao

            06-17-2007 15:29 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
            r.m.tocak r.m.tocak is a Male
            proplivo




            Poruka: 21
            Location: hercegovina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            imam video kasetu fontanit i drinceri kondor obucen ko arap

            ___________________________________________________________________
            sto godina bola nece promijeniti stvar

            07-05-2007 12:02 r.m.tocak is offline Pregledaj poruke od r.m.tocak Dodaj r.m.tocak u listu prijatelja
            KULJE1969 KULJE1969 is a Male
            raja




            Poruka: 1794
            Location: Brace Krpo 19

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            To jesigurno dobio nadimak po filmu gdje je glumio Robert Redford kad glumi agenta cie cita knjige itd.

            07-05-2007 15:02 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
            ^Mujic^ ^Mujic^ is a Male
            rodjeni




            Poruka: 790
            Location: Stockholm

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ma jok bola, odakle Kondora i filmova....

            ___________________________________________________________________
            DMC production - The Noise Of New Generation

              08-14-2007 13:00 ^Mujic^ is offline Pregledaj poruke od ^Mujic^ Dodaj ^Mujic^ u listu prijatelja
              saša saša is a Male
              mofo beba


              Poruka: 5
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Evo da se i ja ukljuèim CONDORA sam vidjeo 1993 u cernici .Pitam ga odakle te ovdje, inaæe smo zajedno išli u mašinsku.Kaže on napio se pa prešao liniju.Bio je ukljuèen tada u CZ.Pa onda izvali, rekla mu raja znali smo da èeš ti nama doæi condore pošto je vinarija u našim rukama.

              06-08-2013 13:25 saša is offline Pregledaj poruke od saša Dodaj saša u listu prijatelja
              Rashtika Rashtika is a Male
              bice nesto od mene




              Poruka: 271
              Location: Podhum

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od r.m.tocak:

                imam video kasetu fontanit i drinceri kondor obucen ko arap


              Bravo...sjecam se da se vrtio video u Linei...Kondor obucen kao arap i pjeva "Aj ken get no aman ja..Aj ken get no zaman ja"tako je isao refren.Nazalost ne sjecam se rijeci pjesme,ako neko ima rijeci te pjesme bilo bi fino da pstavi ovdje...Kondor i ekipa koju ste spomenuli ovdje su bili stvarno simpaticni i mislim da ih je vecina raje volila..
              Ja sam licno cesto prolazila kroz gospin park i uvijek bih svrnula do njih da se upitami cujem kakvu novu provalu..
              Ako se dobro sjecam jedno vrijeme je u toj ekipi bio i Shuka (Nedzad Shukalic)znali iko gdje je on sada???
              33.gif A Antoniju (Kondoru)nek je laka Mostarska zemlja 33.gif

              ___________________________________________________________________
              25.gif

              10-07-2013 13:33 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
              Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com