Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Fini momci umiru mladi...kreteni ostarise » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
grozdana grozdana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1047

Fini momci umiru mladi...kreteni ostarise Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo sto je Tose poginuo, nagnalo me da se prisjetim i drugih finih ljudi koji su nestali u mladim godinama.
u ratu je poginulo puno finih momaka....lampadzije i siledzije se provukose....
i mimo rata umiru mladi momci od raznih bolesti....te kroz saobracajne nesrece...te ne znam ni ja.....
koga znam da je tako umro......bio fin, prefin.....
kreteni stare polako u rahatluku....
nisu samo fini momci.....i fine cure dabome.....nazalost...
nego kako ovo cuh za Tosu....padose mi eto bas momci fini na pamet...i prolaze glavom i nigdje kraja koloni....samo onih koje sam ja poznavala....sitnica.....ima ih more.... 15.gif

___________________________________________________________________

    10-16-2007 11:00 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
    tweetymo tweetymo is a Female
    moforaja




    Poruka: 3089
    Location: dvica kruzno oko hita

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ee moja grozdana ima jedna stara izreka koja kaze da ni bog nece svasta da dobre sebi uzima a lose ostavlja

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    10-16-2007 11:06 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovo i ja bas èestooo pomislim , zašto odoše najbolji 26.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    10-16-2007 11:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    zero zero is a Female
    puterica


    Poruka: 88
    Location: tu i tamo po potrebi....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Znam o èemu prièaš! Nažalost

    10-16-2007 11:13 zero is offline Pregledaj poruke od zero Dodaj zero u listu prijatelja
    Ceznja Ceznja is a Female
    moforaja




    Poruka: 3970
    Location: Bogu iza noga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Potpisujem, grozdo...vazda je tako... 26.gif 26.gif 26.gif

    ___________________________________________________________________
    "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

    10-16-2007 11:25 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
    LADY_MO LADY_MO is a Female
    seka




    Poruka: 593
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nazalost ali jeste tako. 26.gif 26.gif

    ___________________________________________________________________

      35.gif

      10-16-2007 11:28 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
      HoneyMNE HoneyMNE is a Female
      moforaja




      Poruka: 2645
      Location: Montenegro

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      izgleda da sve što valja i sve što je dobro,nažalost brzo ode

      ___________________________________________________________________
      HoneyMNE
      *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
      puca.gif

      10-16-2007 11:40 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
      Humska Humska is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 999
      Location: nema dalje

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Grozdana, skroz si u pravu. Nazalost...
      To sto si napisala sam i ja isto pomislila kad sam cula za Tosinu smrt.
      Mal rastom, ali Covjek-div! 33.gif Veliki humanista i divan sin.
      Nazalost, bio...

      Na raznoraznim temama na ovom Forumu koriste se rijeci, recenice na svakojake mediokritete. One koji ne zasluzuju da se slovo o njima napise. I ti i takvi ostaju.
      Tose ode... U legendu... A bolje bi bilo da je ziv svojoj majci i svom ocu...
      Kazu da nece nebo bas svakog, samo najbolje...
      Znalo je koga da odabere...

      Za Tosu i sve nase drage momke i cure koji su prerano otisli... 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Sve sto vrijedi nosim u sebi...

      10-16-2007 11:47 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
      Humska Humska is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 999
      Location: nema dalje

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Receno mi je od cure, koja zna italijanski, da pjesma govori o smrti prijatelja s kojim se covjek nije stigao oprostiti…
      Ide uz ovu temu…


        http://www.youtube.com/watch?v=sVZsei5rHZ4&mode=related&search=

      ___________________________________________________________________
      Sve sto vrijedi nosim u sebi...

      10-16-2007 11:50 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
      Ceznja Ceznja is a Female
      moforaja




      Poruka: 3970
      Location: Bogu iza noga

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      1000 33.gif

      ___________________________________________________________________
      "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

      10-16-2007 11:51 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
      Tekija Tekija is a Female
      seka




      Poruka: 584

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Humska:

        Receno mi je od cure, koja zna italijanski, da pjesma govori o smrti prijatelja s kojim se covjek nije stigao oprostiti…
        Ide uz ovu temu…


          http://www.youtube.com/watch?v=sVZsei5rHZ4&mode=related&search=


      32.gif

      10-16-2007 17:05 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        10-16-2007 17:16 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        mamin sin mamin sin is a Male
        ne more meda


        Poruka: 66

        RE: Fini momci umiru mladi...kreteni ostarise Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od mamin sin:

              citat od grozdana:

            ovo sto je Tose poginuo, nagnalo me da se prisjetim i drugih finih ljudi koji su nestali u mladim godinama.
            u ratu je poginulo puno finih momaka....lampadzije i siledzije se provukose....
            i mimo rata umiru mladi momci od raznih bolesti....te kroz saobracajne nesrece...te ne znam ni ja.....
            koga znam da je tako umro......bio fin, prefin.....
            kreteni stare polako u rahatluku....
            nisu samo fini momci.....i fine cure dabome.....nazalost...
            nego kako ovo cuh za Tosu....padose mi eto bas momci fini na pamet...i prolaze glavom i nigdje kraja koloni....samo onih koje sam ja poznavala....sitnica.....ima ih more.... 15.gif


          ja. tebi zao tose. a pogledaj sta nas poginu dole, djece, mlade raje. bjeri umalo ti ne rekoh za tosu.


        nego ti padne nasa mladost dole sto je vise nema. a pogotovo ako si izgubio u familiji pa tie onda ovakve stvari uopse ne uznemiravaju. ali vidim neki se bas povrjedise. u pravu si za zadnju recenicu. vazda trcim pred rudu. SORRY!!! 26.gif

        10-16-2007 18:15 mamin sin is offline Pregledaj poruke od mamin sin Dodaj mamin sin u listu prijatelja
        mamin sin mamin sin is a Male
        ne more meda


        Poruka: 66

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

          Mamin sine, razumijem ja tebe, svak ima svoju bol, nazalost,nije se, niti ce se zaboraviti, niti boli umanjila 32.gif

          autorica teme je pozelila podijeliti svoje misli, svoju tugu s clanovima u trenutku kad je tesko , kad mladost odlazi, kad nas ljepota napusta a danas je to bio Tose, sutra ne znamo ko...zato te molim da ispravis svoj post, bar zadnju recenicu, nekako ne odgovara


        jes'li ti meni zadovoljna sada? je'l ti srce na mjestu? 10.gif

        10-16-2007 18:16 mamin sin is offline Pregledaj poruke od mamin sin Dodaj mamin sin u listu prijatelja
        mamin sin mamin sin is a Male
        ne more meda


        Poruka: 66

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif za tosu..... 33.gif 33.gif 33.gif

        10-16-2007 18:18 mamin sin is offline Pregledaj poruke od mamin sin Dodaj mamin sin u listu prijatelja
        mica maca mica maca is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 430
        Location: živim u blizini....

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif za Tosu 33.gif

        ___________________________________________________________________
        ako pametne misli prolaze vašom glavom znaèi da se tamo ne zadržavaju

        10-16-2007 21:55 mica maca is offline Pregledaj poruke od mica maca Dodaj mica maca u listu prijatelja
        Humska Humska is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 999
        Location: nema dalje

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

          Zadovoljna sam ja...a srce ce biti na mjestu kad ispravis post(zadnju recenicu)

          hvala care 10.gif


        Izvinjavam se sto kvarim temu, ali da mu mozda nacrtas koja je to zadnja recenica...

        ___________________________________________________________________
        Sve sto vrijedi nosim u sebi...

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Humska dana 10-17-2007 u 00:07.

        10-17-2007 00:01 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
        grozdana grozdana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1047
        pokretac teme Thread Started by grozdana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ovu temu nisam otvorila kao knjigu zalosti za poginulog Tosa proeskog....ima za to tema in memoriam
        samo sam htjela reci da svi sto su dobri i casni poginuse ili u ratu ili mimo rata i to vrlo mladi, a govna razna nas opasala i smrde li smrde...i da je to moj dojam....i htjela sam znati sta vi mislite o tome......

        ti si mamin sine mrgud nevidjeni 28.gif

        ___________________________________________________________________

          10-17-2007 07:11 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
          Fisek Fisek is a Male
          SB PRECJEDNIK




          Poruka: 195
          Location: London, ON Kanada

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Znaci, mi koji ostadosmo zivi pored svega sto nas je snaslo smo - govna, otpad, smrdimo li smrdimo?
          21.gif

          ___________________________________________________________________
          potpis obrisan od strane administratora

          Kako mama kaze

          10-17-2007 10:20 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
          grozdana grozdana is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1047
          pokretac teme Thread Started by grozdana

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Fisek:

            Znaci, mi koji ostadosmo zivi pored svega sto nas je snaslo smo - govna, otpad, smrdimo li smrdimo?
            21.gif


          fisek bola sta ti je..... 14.gif
          pa ne bih makar o sebi govorila da sam govno.....evo predeverala i ziva ostala
          kako to da niko ne konta sta sam htjela rec... 14.gif

          ___________________________________________________________________

            10-17-2007 10:39 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
            Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com