Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Za dosadne skandinavske noci... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

RE: Za dosadne skandinavske noci... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Rondo:

        citat od Hogar:

          citat od Rondo:

        ...jebi ga cuga vam skupa pa se ne mozete opustiti...
        Da razbijete sujetu i anksioznost:
          http://www.youtube.com/watch?v=myzDhZgqxdg&mode=related&search=



        Jebi ga tu niste a ovde vas nema...pa propustate kulturu


      Ma star ti je taj turisticki vodic iz kojeg si pokupio informacije, cuge jeftine ko blata.
      A sto se kulture tice evo sad ce nam zavrsiti novu operu, evo malo pogledaj

        http://www.designbuild-network.com/projects/opera_oslo/


    Fino je to za tu operu samo sto ces je ti vidjeti samo na tv ili proci pored nje...
    Jebi ga istina ali boli...
    Ja veceras na predstavu Sakati Billy od Dine Mustafica a i MESS pocinje uskoro..
    (FYI
      www.mess.ba
    )
    Ja sam majstore vidio vise norveske kulture (predstava, koncerata, filmova, izlozbi) ovdje u Sarajevu nego sto ces ti ikada u Oslu...hoces da ti posaljem sliku sa Syssel ili onom bivsom ministricom kulture Norveske, Kleveland (mislim da se tako zove, visokog cela, crna)
    Ha de gutt 18.gif


Sta je pisac htio da kaze 14.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

10-19-2007 23:14 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

RE: Za dosadne skandinavske noci... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Rondo:

    [Ha de gutt 18.gif


Sakati billy potrudi se malo sljedeci put, Norvezani ne pisu po Vukovom pravopisu. Pise se
Ha det.
Jes to sanerio po Oslu pa ta splengali i nazad na Mess u Sarajevo 13.gif

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

10-19-2007 23:16 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

RE: Za dosadne skandinavske noci... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ceznja:

        citat od Rondo:

          citat od Hogar:

            citat od Rondo:

          ...jebi ga cuga vam skupa pa se ne mozete opustiti...
          Da razbijete sujetu i anksioznost:
            http://www.youtube.com/watch?v=myzDhZgqxdg&mode=related&search=



          Jebi ga tu niste a ovde vas nema...pa propustate kulturu


        Ma star ti je taj turisticki vodic iz kojeg si pokupio informacije, cuge jeftine ko blata.
        A sto se kulture tice evo sad ce nam zavrsiti novu operu, evo malo pogledaj

          http://www.designbuild-network.com/projects/opera_oslo/


      Fino je to za tu operu samo sto ces je ti vidjeti samo na tv ili proci pored nje...
      Jebi ga istina ali boli...
      Ja veceras na predstavu Sakati Billy od Dine Mustafica a i MESS pocinje uskoro..
      (FYI
        www.mess.ba
      )
      Ja sam majstore vidio vise norveske kulture (predstava, koncerata, filmova, izlozbi) ovdje u Sarajevu nego sto ces ti ikada u Oslu...hoces da ti posaljem sliku sa Syssel ili onom bivsom ministricom kulture Norveske, Kleveland (mislim da se tako zove, visokog cela, crna)
      Ha de gutt 18.gif


    Sta je pisac htio da kaze 14.gif


Ma pisac je u delirijumu, nije mu zamjeriti 18.gif

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

10-19-2007 23:18 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

RE: Za dosadne skandinavske noci... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Hogar:

        citat od Rondo:

          citat od Hogar:

            citat od Rondo:

          ...jebi ga cuga vam skupa pa se ne mozete opustiti...
          Da razbijete sujetu i anksioznost:
            http://www.youtube.com/watch?v=myzDhZgqxdg&mode=related&search=



          Jebi ga tu niste a ovde vas nema...pa propustate kulturu


        Ma star ti je taj turisticki vodic iz kojeg si pokupio informacije, cuge jeftine ko blata.
        A sto se kulture tice evo sad ce nam zavrsiti novu operu, evo malo pogledaj

          http://www.designbuild-network.com/projects/opera_oslo/


      Fino je to za tu operu samo sto ces je ti vidjeti samo na tv ili proci pored nje...
      Jebi ga istina ali boli...
      Ja veceras na predstavu Sakati Billy od Dine Mustafica a i MESS pocinje uskoro..
      (FYI
        www.mess.ba
      )
      Ja sam majstore vidio vise norveske kulture (predstava, koncerata, filmova, izlozbi) ovdje u Sarajevu nego sto ces ti ikada u Oslu...hoces da ti posaljem sliku sa Syssel ili onom bivsom ministricom kulture Norveske, Kleveland (mislim da se tako zove, visokog cela, crna)
      Ha de gutt 18.gif


    A sad bi ti bio vakat da se malo popricas s nekim dobrim psihijatrom, ovi sindromi megalomanije dobro te pucaju, ili si mozda vec na lijekovima pa malo haluciniras. 02.gif
    Ali evo samo jedna informacija, moja firma je obezbjedila operne ulaznice za clanove
    menadzerske grupe (u kojoj se nalazi i moja malenkost) . Stid me je dok ovo pisem ali s pacijentima poput tebe ne more drugacije.
    Zugas na Harisa a veci si Narcis od njega 16 puta, mozda si tu u ravni sa Zlatkom negdje
    Haj sad pozuri da te Dino ne ceka 13.gif


e moj Hogare ,care dragi,tebi kapu skidam, a ovom Rondou ,ne zasluzuje ni da mu se

covjek obraca 29.gif

bas mu je ogavan post,da se sam sebe postidi,ali ne konta on to 28.gif

Hogar 33.gif

___________________________________________________________________

    10-19-2007 23:24 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    Humska Humska is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 999
    Location: nema dalje

    RE: Za dosadne skandinavske noci... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Rondo:


      Ha de gutt 18.gif


    Divi ga sto snakka! 14.gif

    Najvise volim kad se jave prepotentni mediokriteti i prosipaju svoju pamet!
    On ovo, on ono... Ma, necu da ti govorim sta si ti!

    Hogare, nije vrijedan 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Sve sto vrijedi nosim u sebi...

    10-19-2007 23:30 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
    Hogar Hogar is a Male
    moforaja


    Poruka: 2729
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Humska, narona 10.gif , ma znam. Ali ovo je krajnje nepristojno, niko ga nista ne pita on postavlja fuj temu, hvali sam sebe. Ako ce mu pomoci da se bolje osjeca mozda bi ga i trebali ostaviti na miru, mozda mu pomogne 01.gif .

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    10-19-2007 23:34 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085
    pokretac teme Thread Started by Rondo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nämen ursäkta mig!!

    Min norska är inte så bra... men på konogarnas tungomål får ni gärna fortsätta (svenska, franska eller tyska eller engelska eller spanska)
    Jag ser att sanningen smärter och värker. Det är inte mitt fel...ledsen....
    Beklagar att ni tjänar låga syften i detr norska samhället iom attt ni torkar rumpan på dem gamla kärringar eller utför andra lägst betalda arbeten i Norge ...men så är det att vara utlänning..(Inse detta!!!)Jag själv har 210 poäng i statsvetenskap och ekonomi i Uppsala och Stockholm, så sug på det du!
    Hur som haver faktum är att opera i Oslo är ett främande miljö för dig eller för dem som på ett torftigt sätt försöker försvara dig. Osannolikt är att du kommer att med din begränsade intelektförmåga att förstå överhuvudtaget vad var det jag sa, så läs nån bok i stället att ens tänka att konfrotera mig med din fattiga vokabulär och enkelspårig världsåskådning.
    Ha det bra från en svensk i Sarajevo 35.gif

    10-20-2007 03:48 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085
    pokretac teme Thread Started by Rondo

    RE: Za dosadne skandinavske noci... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Hogar:

          citat od Rondo:

            citat od Hogar:

              citat od Rondo:

            ...jebi ga cuga vam skupa pa se ne mozete opustiti...
            Da razbijete sujetu i anksioznost:
              http://www.youtube.com/watch?v=myzDhZgqxdg&mode=related&search=



            Jebi ga tu niste a ovde vas nema...pa propustate kulturu


          Ma star ti je taj turisticki vodic iz kojeg si pokupio informacije, cuge jeftine ko blata.
          A sto se kulture tice evo sad ce nam zavrsiti novu operu, evo malo pogledaj

            http://www.designbuild-network.com/projects/opera_oslo/


        Fino je to za tu operu samo sto ces je ti vidjeti samo na tv ili proci pored nje...
        Jebi ga istina ali boli...
        Ja veceras na predstavu Sakati Billy od Dine Mustafica a i MESS pocinje uskoro..
        (FYI
          www.mess.ba
        )
        Ja sam majstore vidio vise norveske kulture (predstava, koncerata, filmova, izlozbi) ovdje u Sarajevu nego sto ces ti ikada u Oslu...hoces da ti posaljem sliku sa Syssel ili onom bivsom ministricom kulture Norveske, Kleveland (mislim da se tako zove, visokog cela, crna)
        Ha de gutt 18.gif


      A sad bi ti bio vakat da se malo popricas s nekim dobrim psihijatrom, ovi sindromi megalomanije dobro te pucaju, ili si mozda vec na lijekovima pa malo haluciniras. 02.gif
      Ali evo samo jedna informacija, moja firma je obezbjedila operne ulaznice za clanove
      menadzerske grupe (u kojoj se nalazi i moja malenkost) . Stid me je dok ovo pisem ali s pacijentima poput tebe ne more drugacije.
      Zugas na Harisa a veci si Narcis od njega 16 puta, mozda si tu u ravni sa Zlatkom negdje
      Haj sad pozuri da te Dino ne ceka 13.gif


    Cao menadzeru, nisam te prepozno... 35.gif
    Samo ti nastavi menadzerat, bit ce nesto od tebe...pa mozda i iz starackog doma prebacis u nesto kvalitetnije...
    Ma volim ja kad nasi ljudi uspiju...(Ganda divi ovog 13.gif 13.gif 13.gif )

    10-20-2007 03:55 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    Hogar Hogar is a Male
    moforaja


    Poruka: 2729
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jes to opiso svoju karijeru u Svedskoj 13.gif 13.gif 13.gif
    Sigurno si sredio invalidsku (nije bilo tesko jedan razgovor psihijatrom i ovaj odmah potpisao chage) pa sad uzivas u blagodatima svedskog socijalnog sistema.
    Das naechste mal versuch`s auf deutsch, bitte. Ich verstehe, leider, nicht dein Schwedisch. 18.gif

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Hogar dana 10-20-2007 u 10:20.

    10-20-2007 10:19 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    Sanci Sanci is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 485

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rondo nije ti lako....

    10-20-2007 10:20 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085
    pokretac teme Thread Started by Rondo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Boga mi Sanci puno lakse nego vama...
    Ja u swe nisam imao karijeru, mlad, pa sam samo skole pozavrsavao,.... i zurno nazad...koji cu kurac u dosadi od skandinavije...stranac ostaje stranac...opet ponavljam, a vazilo je i za mene kad sam gore bio TU NISTE, A OVDJE VAS NEMA!!!
    Sada malo razmislite o tome...Pa sto ja forsiram pitanje da se raja vraca cijelo vrijeme..
    U mojim postovima ne vidite sumu od drveca! Stvarno su vas ogranicili gore... 21.gif
    Al haj, doce iz guzice u glavu...

    10-20-2007 12:26 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    Hogar Hogar is a Male
    moforaja


    Poruka: 2729
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sta bi s njemackim care nije rjecnik pri ruci 13.gif
    Bolan ako si se ti zajebo nemoj nas ostale navlacit 01.gif 01.gif .
    Mlad, arogantan i iskomplesiran slaba formula za uspjeh u Skandinaviji.
    A to za dosadu, ko ti je kriv brato da nisi uspio skucati za kirije u Stokholmu pa si camio u svedskoj vukojebini.
    Koliko vidim vise si na forumu negodole.
    Hoce li se veceras na kakav prijem u ambasadi 13.gif

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    10-20-2007 13:05 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085
    pokretac teme Thread Started by Rondo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Horage, bolan nebio...
    Ovo ti meni kao sa podsmjehom spustas?
    Podsmijeh je karakteristika palanke...nije moj stil..a vjerujem ni tvoj...izdigni se iznad toga
    "Podsmijehivaci su vrlo rijetko u pravu"-Ivo Andric

    Ja o jednom ti o drugom...
    Cuj zajebo se...nisam majstore, da jesam vrno bi se u Swe, to nije problem nikakav, imam pasos ovo ono..Sto se tice kirije u stokholmu, nisam je placao...ali sam isplatio stan sto sam uzeo (investicija u akcije se isplatila, prodao ih prije nego sto je IT bubbla pukla) i digao lovu tu....
    To sto mi govoris da sam mlad, arogantan, iskompleksiran ne pogadja me nimalo, ..odbija se ko voda na teflonu...(jos kad si mi rekao da sam narcisoidan pa nesto Haris, Zlatko...bas se nasmijah...de bola..okle mene u tome da se poredim sa njima)...
    Ali me pogadja ovo da vi (dijaspora) ne kontate ili necete da skontate koji ste neiskoristeni resurs za ovu zemlju...i da svo svoje znanje i iskustva koje ste stekli necete(ili ne zelite, ne znam) da konkretizujete ovdje u BiH u korist i BiH i vas samih.
    Priznajem jesam provokativno nastupio na pocetku ali to samo da isprovociram reakcije i da vidim misljenja...ako sam ikoga uvrijedio, moje izvinjenje (nisam sujetan, nije mi tesko reci oprosti)...ali sam ubijedjen da 90% vas bi bilo sretnije i zadovoljnije ovdje jer Norveska, Svedska, Njemacka ili bilo koja druga okolina nije prirodna okolina za habitus nas samih.
    Pokupi znanje iskustva, znanje, kapital (materijalni ili intelektulani) i konkretiziraj ga ovdje u korist i zajednice i sebe samog..Ovo drustvo bez tog znanja ne moze!!! A ovdje si opet ono sto bi se reklo "svoj na svome" a tu ces uvijek naici na onaj odvratni argument (kad vise ne znaju sta da ti kazu) - "Ti si ipak ovdje dosao"..
    Ja jos nikoga nisam upoznao da se zajebao sto se vratio sa znanjem, iskustvom ili novcem Inace cemo vjecno biti robovi ovih idiota sto nas vode...zbog toga mislim da dijaspora nije iskoristena...
    Jedino sto ti ne mogu uzeti je znanje!!!
    Ovo 90% sam rekao jer uvijek ima 10% idiota tipa jednog lika iz okoline Prijedora kojeg sam upoznao u Geteborgu koji je izjavio: Hvala ti Karadzicu, hvala ti Milosevicu, ja nikad bolje u zivotu nisam zivio...vazda tople vode i slicno...Ja nisam mogao da vjerujem svojim usima da neko moze tako nesto reci a pola mu sela poklano...E tada sam se prvi put zapitao gdje dodjoh jadna ti majka..
    Samo pokusavam da vam navedem (priznajem na malo provocirajuci nacin) primjere koje fine stvari propustate a koje bi vas garantovano vise usrecile kao osobe sa ovih prostora nego ne znam koji dernek u Oslu ili slicno...
    Ako se dijaspora ne iskoristi na pravi nacin, ostade ovo samo palanka...
    A sto se svapskog tice...Um bei einer Österreichichen Firma angestellt zu werden ist die deutsche Sprache mandatorisch, genau?

    10-20-2007 17:51 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    Ceznja Ceznja is a Female
    moforaja




    Poruka: 3970
    Location: Bogu iza noga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Rondo:

      Boga mi Sanci puno lakse nego vama...
      Ja u swe nisam imao karijeru, mlad, pa sam samo skole pozavrsavao,.... i zurno nazad...koji cu kurac u dosadi od skandinavije...stranac ostaje stranac...opet ponavljam, a vazilo je i za mene kad sam gore bio TU NISTE, A OVDJE VAS NEMA!!!
      Sada malo razmislite o tome...Pa sto ja forsiram pitanje da se raja vraca cijelo vrijeme..
      U mojim postovima ne vidite sumu od drveca! Stvarno su vas ogranicili gore... 21.gif
      Al haj, doce iz guzice u glavu...


    Er det menning med det du skriver? Det er ikke snilt av deg... 21.gif

    Du har skuffet meg enormt... 15.gif

    ___________________________________________________________________
    "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

    10-20-2007 17:57 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
    ^Mujic^ ^Mujic^ is a Male
    rodjeni




    Poruka: 790
    Location: Stockholm

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rondo bravo 10.gif 10.gif 10.gif

    Bez obzira koliko ppanski mu je nastup bio u pravu je mali 100 %...

    Shit bra din jävel 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    DMC production - The Noise Of New Generation

      10-20-2007 18:06 ^Mujic^ is offline Pregledaj poruke od ^Mujic^ Dodaj ^Mujic^ u listu prijatelja
      Rondo Rondo is a Male
      stalni dopisnik


      Poruka: 1085
      pokretac teme Thread Started by Rondo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      @Ceznjo, vrati se na post iznad tvog pa onda komentiraj pls.

      @ Mujicu, nije "shit bra", nego "skitbra" Nemoj da ti ja ispravljam iz Sarajeva pravopisne greske...gdje ces meni, arogantnom iskompleksiranom dozvoliti da te ispravlja 19.gif

      10-20-2007 18:14 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
      ^Mujic^ ^Mujic^ is a Male
      rodjeni




      Poruka: 790
      Location: Stockholm

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma isti qrc...

      ___________________________________________________________________
      DMC production - The Noise Of New Generation

        10-20-2007 18:23 ^Mujic^ is offline Pregledaj poruke od ^Mujic^ Dodaj ^Mujic^ u listu prijatelja
        Rondo Rondo is a Male
        stalni dopisnik


        Poruka: 1085
        pokretac teme Thread Started by Rondo

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od ^Mujic^:

          Ma isti qrc...


        Doduse... 13.gif
        Bitno je da se razumijemo..

        10-20-2007 18:38 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
        narona narona is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1446
        Location: tamo daleko....

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od ^Mujic^:

          Rondo bravo 10.gif 10.gif 10.gif

          Bez obzira koliko ppanski mu je nastup bio u pravu je mali 100 %...

          Shit bra din jävel 13.gif 13.gif 13.gif


        kad ces ti nazad? 13.gif

        sori morala sam 02.gif

        ___________________________________________________________________

          10-20-2007 19:20 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
          ^Mujic^ ^Mujic^ is a Male
          rodjeni




          Poruka: 790
          Location: Stockholm

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Za Rondo:


          Ok posto vidim da se qrchish pa da ti odgovorim na to tvoje...Ti meni kazes da ja mogu samo da prodjem pored opere...Ja sam svirao u dva mjuzikla
          - Jesus Christ Superstar(spanish version) (imas i da kupis cd-ako hoces)
          - West Side story

          Kazes da si se upoznao sa misnistricom kulture i sa Syssel...Wow, bra för dig...
          Ja sam se isto tako upoznao sa dvije svedske princeze(Madeleine & Victoria) kada sam pratio Jelenu (operska pjevachica , predaje na kungliga högskolan u Sthlm) u hotelu Hillton...
          Radio sam na tv 4 - emisija se zvala club 011 - tu smo pratili poznate face svijetskog glasa (Garry Brooker[ex Procol Harum] ,Jennifer Brown...)... Svirao sam sa Tom Jones, Robert Wells, Paolo Mendonca, Jim Walsh, Gary Tatoo...i da ih sada ne nabrajam jer su to sve shpanska sela za tebe.... Svirao sam i sa nashih kamaru pjevacha sto su dolazili u Svedsku ,Solna Hallen(Zdravko Colic), Tensta hallen(Indira Radic, Don Almir, Sanela Sijercic...) + vjeruj mi veliki broj drugih live i studio projekata...
          Meni je za sada dobro ovde, sigurno 100 puta bolje nego u BiH gdje nebi imao nikakvog prosperiteta....

          Meni je drago sto je tebi fino tu ali vjeruj mi da je fino i meni ovde prema tome...

          E haj sada ti meni malo isprichaj kako Skandinavija nevalja i kako je tebi fino dole

          All The Best...

          ___________________________________________________________________
          DMC production - The Noise Of New Generation

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane ^Mujic^ dana 10-20-2007 u 21:06.

            10-20-2007 20:38 ^Mujic^ is offline Pregledaj poruke od ^Mujic^ Dodaj ^Mujic^ u listu prijatelja
            Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com