Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Ni tamo ni vamo... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od ^Mujic^:

    Hogar 100% si u pravu 10.gif 10.gif 10.gif


Hvala legendo, all the best 10.gif
Izvini sto ti plagijatim pozdrav, svidja mi se pravo. 02.gif

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

10-21-2007 19:12 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

        citat od GARAVUSA:

      Meni je dobro uvijek , imam raje i uvijek imam s kim se ispricat izac i to , neosjecam se bas dijaspora , odbacena , dole


    i meni moja Garava, idem kuci, idem familiji, zivim normalno, posjecujem familiju,prijatelje, stare komsije. oni mene, izlazim, ne primjecujem koga NE ZNAM nego stanem i poricam, sjednemo uz kafu koga ZNAM,

    Ne opterecujem se ko zivi u Mostaru, sve dok ja imam nekoga svoga, nek zivi ko god gdje hoce

    Nikad nisam dozivjela nijednu neprijatnost, roditelji mi zive vise Balinovca, trandala svake godine od '94-te idem ljeti ponekad i zimi, nikad me niko nije zaustavio, niti neku neprijatnost dozivjela.

    Niti se osjecam strancem niti imam problema kad dodjem, i jedva cekam kad cu opet


Ma sve je to u redu djemila, mozes 5 sedmica i u Somaliji provest bez problema. Ne znam da li si vadila licnu kartu, cekala na pregled kod specijaliste u Juznom logoru, vozila auto za Sarajevo itd. Interesuje me utisci poslije odradjenih ovih i slicnih aktivnosti, sa skinutim rozim naocalama. Nemoj me krivo shvatiti 33.gif .

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

10-21-2007 19:17 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Hogar:

    Bas juce nakon prepucavanja sa rondoom na onoj njegovoj ogavnoj temi, malo sam sjeo i po ko zna koji put pokusao da napravim neko racunovodstvo argumenata za i protiv povratka u Mostar. Mislim da vecina raje koja su vani dobro poznaje sve te argumente za povratak a i dobar dio argumenata protiv povratka tako da necu to ponavljati jer bi se oduzilo. Sta zapravo hocu reci, zelim da s vama podijelim jedan novi argument protiv povratka (nazalost) koji mi je pao na listu. Naime radi se o nedostatku prava i pravde za obicne gradjane u Mostaru i BH, a na sto smo mi vamo u dijaspori izgleda dobro navikli pa ih ne damo ko beba sisu. Vjerujem da su vecina Mostaraca u Z. Evropi i Sj. Americi osjetili sta znaci imati prava kao potrosac, prava kao stanar zgrade, prava kao ucesnik u saobracaju, prava pred organima drzave, drugim rjecima prava svuda i u svakom trenutku. Prilikom kratkih boravaka u Mostaru svaki put se neprijatno iznenadim kad ta moja svakolika prava prvi put budu prekrsena, uz obaveznu informaciju moje rodbine i prijatelja da je to "normala" u Mostaru.
    Ova prava su jaca od droge, cini mi se da je vrlo tesko odreci ih se dobrovoljno, sta vi mislite 01.gif .
    Pozdrav svoj raji ma gdje da ste. 10.gif


Hogar 10.gif nazalost tako je..

10-21-2007 20:01 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Humska Humska is a Female
samo sto nisam




Poruka: 999
Location: nema dalje

RE: Ni tamo ni vamo... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od rodenomoje:

    Sta mislite raja, mi sto smo protjerani '93 i morali bjezati da glavu spasimo.....gdje pripadamo....ovdje smo stranci i uvijek cemo biti...ali i dole u Mostaru nas gledaju kao strance...Ni tamo ni ovamo...Ja jos u glavi imam onaj Mostar prije rata i onu raju...radujem se svakog ljeta kad trebam ici dole...ali kad stignem dole...brate ne znam nikoga...ko da me neko sa mrsa bacio...sta je ono...sve sljeglo...gdje smo raja....nije valjda da nas nema u Mostaru... 33.gif


Vec sam napisala da se u Mostaru ne osjecam kao stranac. Tu sam rodjena i kad dodjem samo nastavim tamo gdje sam stala prosli put. Dodjem da budem s roditeljima i najvise sam s njima.

A, ono sto Hogar napisa, u pravu je 100%. Mi smo navikli na neki red. Dole ga nema.
I to je ono sto mi najvise smeta.

Da se opet vratim na ovo od rodenomoje:
Ti sto su sljegli, su izbjeglice, isto kao sto smo ti i ja bili. Samo, izgleda da je najgore biti izbjeglica u svojoj zemlji. Svakom smetas. Ti ljudi nisu krivi sto su protjerani iz Nevesinja, Gacka i ko zna jos odakle. I ti isti su se borili da odbrane Mostar, dok smo ti i ja bili negdje daleko od Mostara (ne svojom voljom naravno).

Zato, podji malo od sebe.

___________________________________________________________________
Sve sto vrijedi nosim u sebi...

10-21-2007 20:35 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo da se nadovezem na tvoj post, Humska...

Sto se Gacana u Mostaru tice, mislim da se danas na prste mogu prebrojati, jer su rastjerani ponasanjem mnogih od nas...

A u Mostaru je puno vise onih sto su sljegli s Citluka, Listice, Blatnice, Slipcica, Tepcica, ali meni ni oni ne smetaju...

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

10-21-2007 20:42 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Humska Humska is a Female
samo sto nisam




Poruka: 999
Location: nema dalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sad, mozda sam ja pogresno protumacila post od rodenomoje.

Voljela bih znati na koga misli sa onim "sve sljeglo".

___________________________________________________________________
Sve sto vrijedi nosim u sebi...

10-21-2007 21:37 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
rodenomoje rodenomoje is a Female
puterica


Poruka: 80
Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
pokretac teme Thread Started by rodenomoje

RE: Ni tamo ni vamo... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Humska:

        citat od rodenomoje:

      Sta mislite raja, mi sto smo protjerani '93 i morali bjezati da glavu spasimo.....gdje pripadamo....ovdje smo stranci i uvijek cemo biti...ali i dole u Mostaru nas gledaju kao strance...Ni tamo ni ovamo...Ja jos u glavi imam onaj Mostar prije rata i onu raju...radujem se svakog ljeta kad trebam ici dole...ali kad stignem dole...brate ne znam nikoga...ko da me neko sa mrsa bacio...sta je ono...sve sljeglo...gdje smo raja....nije valjda da nas nema u Mostaru... 33.gif


    Vec sam napisala da se u Mostaru ne osjecam kao stranac. Tu sam rodjena i kad dodjem samo nastavim tamo gdje sam stala prosli put. Dodjem da budem s roditeljima i najvise sam s njima.

    A, ono sto Hogar napisa, u pravu je 100%. Mi smo navikli na neki red. Dole ga nema.
    I to je ono sto mi najvise smeta.

    Da se opet vratim na ovo od rodenomoje:
    Ti sto su sljegli, su izbjeglice, isto kao sto smo ti i ja bili. Samo, izgleda da je najgore biti izbjeglica u svojoj zemlji. Svakom smetas. Ti ljudi nisu krivi sto su protjerani iz Nevesinja, Gacka i ko zna jos odakle. I ti isti su se borili da odbrane Mostar, dok smo ti i ja bili negdje daleko od Mostara (ne svojom voljom naravno).

    Zato, podji malo od sebe.

E da ti ja sad nesto kazem:
Dok si ti mozda pobjegala, ja sam branila svoj Mostar i tek kad sam iz Logora morala birati zivot ili smrt...morala sam otici...tacnije su me Ustase protjerale.....A na te iz Gacka i Nevesinja nisam mislila, jer znam da su se oni, zajedno sa nama branili Mostar...nego vise na one Skutore koji za vikend odu kuci...tacnije u Skutoriju...koji su nas draga moja i protjerali...ja sam draga moja branila i puskom taj Mostar...mozda ti cudno zvuci...ali tako mlada nisam imala drugog izbora...dok me nisu ustase zatvorile na Heliodrom...nadam se da znas sta je to....I nemoj da mi povlacis zivac....sve mogu podnijeti, ali kad mi neko kaze da nisam bila tu kad se Mostar branio.... 08.gif ..ja jesam, a gdje si ti bila...ja protjerana...kad se sve zavrsilo...pakao prosla...i nemoj majke ti da pricate takve price...i nemoj da mi kazete da se na desnoj obali osjecate super, kada gledate one face ( skutore i ustase koji su nas doveli na ovo mjesto gdje sada jesmo). Ja volim svoj grad...i uvjek kada se vratim dole osjecam se da sam dosla kuci...ali nemoj mi reci da kad hodas parkom, koji se sada zove ZRINJEVAC, da ti je isto kao prije...Kad odes na staro velezovo...kad mi pocnu sa onim hrvatskim rijecim...
Ja sam draga moja 8 mjeseci provela na prvoj liniji na Bulevaru, bila u Logoru, borila se sa Nevesinjcima i Gacanima...SVAKA IM CAST...tu si me pogresno shvatila Imam i ja familiju i raju u Mostaru...ali nije to kao prije, jer su nam svima ustase uzeli ono sto smo najvise voljeli...onaj nas stari MOSTAR....ma koliko tesko bilo moramo priznati
I ja se ne dam i svima kazem...bice opet ono sto je prije bilo..ali nazalost, toga jos nema..pitanje je da li ce ikada vise biti...bar mozemo ovdje na forumu da otvorimo dusu...nadam se da cemo , makar u strosti docekati, da Mostar opet probehara... 10.gif

___________________________________________________________________
Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rodenomoje dana 10-22-2007 u 09:56.

10-22-2007 09:51 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
grozdana grozdana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1047

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

rodenomoje....da ti nisi dupli nick od betty boop 14.gif

___________________________________________________________________

    10-22-2007 09:57 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
    rodenomoje rodenomoje is a Female
    puterica


    Poruka: 80
    Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
    pokretac teme Thread Started by rodenomoje

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Ceznja:

      Samo da se nadovezem na tvoj post, Humska...

      Sto se Gacana u Mostaru tice, mislim da se danas na prste mogu prebrojati, jer su rastjerani ponasanjem mnogih od nas...

      A u Mostaru je puno vise onih sto su sljegli s Citluka, Listice, Blatnice, Slipcica, Tepcica, ali meni ni oni ne smetaju...


    Sta znaci ne smetaju...radi njih sam ja ovdje gdje jesam...ne bi ni meni smetali da me nisu protjerali

    ___________________________________________________________________
    Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

    10-22-2007 09:57 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
    rodenomoje rodenomoje is a Female
    puterica


    Poruka: 80
    Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
    pokretac teme Thread Started by rodenomoje

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od grozdana:

      rodenomoje....da ti nisi dupli nick od betty boop 14.gif

    Ne znam o cemu pricas....ali ako te to smiruje Nisam

    ___________________________________________________________________
    Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

    10-22-2007 09:58 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
    grozdana grozdana is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1047

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    rodenomoje....to sto ljepis finu curu humsku pravo ti je nisko
    napadas skroz pogresnu osobu....da ne pricam kako nema potrebe da ikoga napadas 14.gif

    ___________________________________________________________________

      10-22-2007 09:58 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
      grozdana grozdana is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1047

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      rodenomoje.....niti si jedina koja je protjerana niti si jedina koja se borila i strahovala
      iznenadila bi se kad bi znala koliko ovdje ljudi ima koji su i gore prosli od tebe
      ali se ne obracaju drugima s takvom gorcinom

      ___________________________________________________________________

        10-22-2007 10:00 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
        rodenomoje rodenomoje is a Female
        puterica


        Poruka: 80
        Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
        pokretac teme Thread Started by rodenomoje

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od grozdana:

          rodenomoje....to sto ljepis finu curu humsku pravo ti je nisko
          napadas skroz pogresnu osobu....da ne pricam kako nema potrebe da ikoga napadas 14.gif

        Ti opet mislis da ja nekoga napadam..ali vjeruj 80 % raje na forumu misli ovako...samo nemaju petlju da to kazu...a sto se ti majke ti toliko bunis...pa nisam tebi nista rekla....

        ___________________________________________________________________
        Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

        10-22-2007 10:01 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
        rodenomoje rodenomoje is a Female
        puterica


        Poruka: 80
        Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
        pokretac teme Thread Started by rodenomoje

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od grozdana:

          rodenomoje.....niti si jedina koja je protjerana niti si jedina koja se borila i strahovala
          iznenadila bi se kad bi znala koliko ovdje ljudi ima koji su i gore prosli od tebe
          ali se ne obracaju drugima s takvom gorcinom


        Znam ja moja draga i tekako koliko nas ima ovdje koji su prosli isto...nije to gorcina...to je Lafice moja nazalost stvarnost...Mozemo mi i dalje gledati zatvorenih ociju...ali kad tada moramo ih otvoriti
        Izvinjavam se ako se osjeca napadnutim..nije mi to namjera bila...mozda su emocije prevladale...pa ja vas sviju volim jer vam je kako to se´ljaci kazu fino .."COPAK IZ MOSTARA" 33.gif

        ___________________________________________________________________
        Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane rodenomoje dana 10-22-2007 u 10:05.

        10-22-2007 10:02 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
        grozdana grozdana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1047

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        rodenomoje....bunim se jer ne zivim sama na ovom svijetu
        bunim se i protiv toga sto si ti bila u logoru iako te i ne poznajem
        bunim se jer ne gledam mirno nikakvu nepravdu makar to bilo ovako nesto banalno kao prepucavanja na forumu
        eto zato se bunim
        i da tebi neko radi nepravdu bunila bih se

        ___________________________________________________________________

          10-22-2007 10:03 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
          rodenomoje rodenomoje is a Female
          puterica


          Poruka: 80
          Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
          pokretac teme Thread Started by rodenomoje

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od grozdana:

            rodenomoje....bunim se jer ne zivim sama na ovom svijetu
            bunim se i protiv toga sto si ti bila u logoru iako te i ne poznajem
            bunim se jer ne gledam mirno nikakvu nepravdu makar to bilo ovako nesto banalno kao prepucavanja na forumu
            eto zato se bunim
            i da tebi neko radi nepravdu bunila bih se

          PA HAJMO MOJA MOSTARKO DA SE ONDA POBUNIMO RADI ONOG STO NAM SE DESAVALO I STO NAM SE JOS UVIJEK DESAVA:::NEKO MORA POCETI::PRODE RODENA MOJA TOLIKO GODINA; A SAMO SE GLEDA:::VRIJEME LIJECI RANE I NAKON 20 GODINA BICE TI OVAKO:::PA ONI IZ DIJASPORE I SA LIJEVE :: MISLIM NA NAS MOSTRCE::: NISU NIKADA NI ZIVJELI DOLE
          jEBO GA TI AKO MI NISTA NE URADIMO KO CE DIGNUTI GLAS

          ___________________________________________________________________
          Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rodenomoje dana 10-22-2007 u 10:10.

          10-22-2007 10:08 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
          grozdana grozdana is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1047

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bunim se ....djaba mi....nemam nikakvog uticaja na desavanja
          ti znas dobro da su se u ratu nanovo podjelile karte
          oni koji danas imaju uticaja u javnom zivotu ne bune se nego njeguju danasnje stanje
          logicno....podijele li se karte nanovo njima nece odgovarat...

          sta da ti kazem.....zivjela sam u bosni do prije tri godine, bunila sam se cudo jedno koliko
          opet sam svoja prava na jedvite jade ostvarivala jer sam cekala uvijek na kraju reda(jer su mi lose karte) sa ostalima meni slicnima.....
          pa bona evo ti banalan primjer: dvije sam godine cekala da diplomiram.....jer su oni s boljim kartama propustani na pocetak reda......
          ja ne znam kako nam se ovo moglo desiti......evo ja sam se borila i bunila
          ma dobar je don kihot....kakve su ove nase vjetrenjace 21.gif

          ___________________________________________________________________

            10-22-2007 10:18 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
            Hogar Hogar is a Male
            moforaja


            Poruka: 2729
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od rodenomoje:

                  citat od grozdana:

                rodenomoje.....niti si jedina koja je protjerana niti si jedina koja se borila i strahovala
                iznenadila bi se kad bi znala koliko ovdje ljudi ima koji su i gore prosli od tebe
                ali se ne obracaju drugima s takvom gorcinom


              Znam ja moja draga i tekako koliko nas ima ovdje koji su prosli isto...nije to gorcina...to je Lafice moja nazalost stvarnost...Mozemo mi i dalje gledati zatvorenih ociju...ali kad tada moramo ih otvoriti
              Izvinjavam se ako se osjeca napadnutim..nije mi to namjera bila...mozda su emocije prevladale...pa ja vas sviju volim jer vam je kako to se´ljaci kazu fino .."COPAK IZ MOSTARA" 33.gif


            Volimo i mi tebe rodenomoje 33.gif , a emocije stvarno ponekad prevladaju, samo je bitno da se neko ne uvrijedi ili povrijedi. Pisana je rijec mac sa dvije ostrice, ponekad je bolje izbrojat do deset ili sacekat pa se vratit na temu za sahatak. Ima ovdje pravo dobre raje koju su ti izgleda malo pogresno shvatila. Ali idemo dalje "no hard feelings"
            Pozdrav za svu raju na ovoj temi koja nas toliko opsjeda 10.gif

            ___________________________________________________________________
            lose,lose MSP

            10-22-2007 10:26 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
            rodenomoje rodenomoje is a Female
            puterica


            Poruka: 80
            Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
            pokretac teme Thread Started by rodenomoje

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od djemila:

              Rodjenomoje, razumijem ja tvoju ljutnju, svi ili ponajvise nas je ovdje iz istih razloga, ali upoznaj nekoga, neciju sitaciju i onda diskutuj, upitaj fino Humsku jeli ona isto ili slicno, mozda i gore prosla, ali ne gleda tako crno na svijet, zna odakle dolazi i sta zeli poruciti svima.
              a TO JE NISTA DRUGO NEGO MIR I MIR 25.gif


            Draga djemila nisam ja nju ni napala niti je ne osudujem...ne radi se ovdje o humskoj...niti mi je bio cilj da diskutujem o njenoj situaciji...ona je mene pocela osudivati da nisam bila tu , u Mo., a odkale ona da to zna...uglavnom zaboravimo Humsku...ne radi se o njoj u ovoj temi...ja se izvinjavam ako se uvrijedila..ali ona se nije upitala da li sam se ja mozda nasla uvrijedzenom, poslije tih njenih rijeci...samo sam joj dala odgovor na njeno pitanje

            ___________________________________________________________________
            Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

            10-22-2007 13:12 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
            rodenomoje rodenomoje is a Female
            puterica


            Poruka: 80
            Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
            pokretac teme Thread Started by rodenomoje

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od grozdana:

              rodenomoje....to sto ljepis finu curu humsku pravo ti je nisko
              napadas skroz pogresnu osobu....da ne pricam kako nema potrebe da ikoga napadas 14.gif

            Draga moja ne napadam, ja nju nego ona mene...znas ona bi trebala da bira rijeci...ne moze ni ona meni da kaze .." dok su drugi branili Mostar, ja i ti smo bili negdje drugo"...pa vidis draga moja ja nisam bila nigdje nego na prvoj liniji bulevara, sa puskom u ruci...
            Znaci ja njoj nisam nista lose rekla...a ona ne moze da sudi o meni gdje sam bila i sta sam radila...kada me ne poznaje..napadate pogresnu osobu

            ___________________________________________________________________
            Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rodenomoje dana 10-22-2007 u 13:18.

            10-22-2007 13:17 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
            Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com