Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Vrijedi li glumiti...? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
-mostarka- -mostarka- is a Female
mofo beba




Poruka: 3
Location: australia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ili me uzmi takvu kakva jesam..ili poljubi pa ostavi !!

GLUMA je VELIKI NEPRIJATELJ LJUBAVI !!

10-19-2006 21:44 -mostarka- is offline Pregledaj poruke od -mostarka- Dodaj -mostarka- u listu prijatelja
a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
seka




Poruka: 629
Location: U.S.A-New York

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svi smo mi ponekad glumci u zivotu,ljubavi...ne mora to biti ono gluma kao gluma ali jednostavno barem ja na samom pocetku neke veze npr.necu mu raspredati Markove konake,dok malo snimim teren...ako vidim da mogu biti to sto jesam to je taj,ali ako ne-nemogu niti zelim biti to sto nisam...
ali u tajni je smisao ljepote,i svi mi imamo nekoliko lica ako nista barem one osnovne emocije,tuga,radost itd...a to neki lik nezna na pocetku veze znaci da oboje glumite i testirate jedno drugo...

___________________________________________________________________

    10-20-2006 05:00 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
    a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
    seka




    Poruka: 629
    Location: U.S.A-New York

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ali...zaboravila sam spomenuti ako je veza vec cvrsta i traje...ne glumite tada vec mislim da nema razloga... 33.gif

    ___________________________________________________________________

      10-20-2006 05:01 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da vidimo jos sta kazemo na ovo 07.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      02-18-2010 22:51 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kod mene se zeznu , misle glumim , bicu bolja poslije 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        02-18-2010 23:31 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11483
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dobra 04.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        02-18-2010 23:40 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od asataN:

          kod mene se zeznu , misle glumim , bicu bolja poslije 13.gif 13.gif


        Nato, ti si dovoljno dobra i tako...
        Ko od tebe trazi da budes bolja, klempu mu udari.
        Nek se svaka osoba koja to od tebe trazi zapita treba li u stvari ona biti bolja. 01.gif 10.gif

        02-19-2010 10:07 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mislim da je osobama...ne samo zenama...koji glume jako tesko....u konstantnom su konfliktu sa samim sobom....tesko je to breme...a ljudi zbog ljubavi rade mnogo toga...svi mi igramo ako nista male uloge u svakodnevnim stvarima, sitnicama....ne govorim sad glume da osobu apsolutno ne prepoznajes i da osoba ima masku koja kad tad mora pasti...recimo ja glumim da mene zanima igrica ribolov 02.gif ...a dosadna mi pravo 29.gif ...i tako s muzem ponekad lovim ribu u vrituelnom svijetu jer vidim da njemu znaci sto i ja igram s njim...a u stvarima poput mog karaktera i cinjenice da nisam neka domacica niti cu ikad bit, da cu ako ikad budem mama biti losiji roditelj od njega....to vec zna i ne mogu to odglumit...skidam kapu onom ko to moze....

        kad je u pitanju moj karakter, moji prijatelji i neke navike...ne treba niko trazit da to promjenim...mislim mogu ja rec da hocu ali to bi znacilo da sam slagala jer ja znam da necu...u ostalim stvarima trazim kompromis...nekad se i odreknem nekih svojih pogleda na neke stvari i to mi iskreno tesko pane...ali moja bit, sustina onog sto jesam ne smije i ne moze biti predmet kompromisa makar to znacilo i prestanak zajednickog zvota s osobom koju volim...

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          02-19-2010 14:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          asataN asataN is a Female
          moforaja




          Poruka: 4110

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Pipi Duga Carapa:

                citat od asataN:

              kod mene se zeznu , misle glumim , bicu bolja poslije 13.gif 13.gif


            Nato, ti si dovoljno dobra i tako...
            Ko od tebe trazi da budes bolja, klempu mu udari.
            Nek se svaka osoba koja to od tebe trazi zapita treba li u stvari ona biti bolja. 01.gif 10.gif



          Postidi me ........Hvala 33.gif

          ___________________________________________________________________

            02-19-2010 14:59 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
            Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com