Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Eh ta vremena... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (17): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Takodje Viribus i ti moja,kad smo se igrali po onim rushevinama gdje je sad "Trznica"pa na Neretvu ishli,pa iza zgrade Dragan Pejanovic svira gitaru i svi se okupimo i pjevamo
Pa Tiralo vazda s felgom od bicikla i emitira sirene,zato smo ga prozvali Tiralo,
(Mikija Muratovica brat)...itd..itd... 10.gif



P.S. vishe gori sam pokushao neshto postaviti i na kraju ni slike ni tona samo magla.
sto sad izgleda li ruzno ili ce to Djemila srediti.... 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Omar dana 12-07-2010 u 21:08.

12-07-2010 21:06 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

    Takodje Viribus i ti moja,kad smo se igrali po onim rushevinama gdje je sad "Trznica"pa na Neretvu ishli,pa iza zgrade Dragan Pejanovic svira gitaru i svi se okupimo i pjevamo
    Pa Tiralo vazda s felgom od bicikla i emitira sirene,zato smo ga prozvali Tiralo,
    (Mikija Muratovica brat)...itd..itd... 10.gif



    P.S. vishe gori sam pokushao neshto postaviti i na kraju ni slike ni tona samo magla.
    sto sad izgleda li ruzno ili ce to Djemila srediti.... 01.gif

de Omare posalji meni pa cu ja staviti,vjerovatno ti je velika 10.gif
meil,
    sevedv@aol.com

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-07-2010 21:28 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gdje se sjeti pokojnog Tirala, dobra su to vremena bila, a i raja prava.sjeæaš se kafane i bašte sa roštiljem u neboderu, sjede naši stari a mi se grebemo za sokove pa onda na našu trafiku, radila ona Tšina klinka zvala se Alma, kaže Tašo najljepša na svijetu.

12-07-2010 21:58 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako ne sjecam...tu sam volio jupi popiti s adjom.... 01.gif

12-07-2010 22:36 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjecas li se ciganluka s Kenedijem i Markom,pa Mujkom Amrinim bratom,
jeli ono u "Zvjezdari radio Konobar Karlo sto su mu oci bile skroz nahero
nikad ne znas gdje gleda...

12-07-2010 22:41 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

    Sjecas li se ciganluka s Kenedijem i Markom,pa Mujkom Amrinim bratom,
    jeli ono u "Zvjezdari radio Konobar Karlo sto su mu oci bile skroz nahero
    nikad ne znas gdje gleda...


Ili se konobar zvao Lovro ??

12-07-2010 22:42 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lovro hebalo majku jesi LEGENDA...... 10.gif

Ti si Klaudija gora nego Mevla s Balinovca..... 01.gif (samo malo ciganluka)...

..@..facaj.. 33.gif

12-07-2010 22:46 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Klaudija ti je rekla, sve zna, èestitam na pamèenju, nije pristojno pitati za godine ali èu sam zakljuèiti da si moja generacija 58.

12-07-2010 23:08 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jok '61 11.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-07-2010 23:47 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa gdje si burazeru,tebe ni za glavu ni za rep, 10.gif
Sta mai rego ima li magle... 01.gif
Fino te je citati... 02.gif

12-07-2010 23:55 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

        citat od Omar:

      Evo me ljudi u tudjoj zemlji sam...
      Proshao Prvi Maj sam...Proshao Bajram..sam,...Vaskrs sam,
      evo Bozic i Nova Godina dolaze sam..
      Koliko li ce nashih praznika koje smo svi skupa docekivali sretni i radosni proci u samoci..
      Gdje se izgubishmo mi,rasprcali se po tudjem svijetu,otisli za hljebom,
      a stomak i dusha prazni,zaljepljeni za Kicmu....Nema vishe nas... 26.gif


    Pa zato kazeeeeeeeeee

    Pojacaj da klacarda opada

      GcCXz_rIp0A


Moram je ponoviti.... 10.gif

12-08-2010 00:03 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma svega ima moj Omare samo mene nesto nema 11.gif
zezam se,radja pritisla pa vako kampanjski,kako si mi ti,jesi li se privikao 10.gif
vidim ja fine teme se heklaju,uletim na trenutak da vidim kada ce te mi do Cernice da svratite 19.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-08-2010 00:04 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma evo 13-godina i nikako da se priviknem... 01.gif
Dobar sam nekako s proljeca.. 10.gif

12-08-2010 00:07 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa Cernica ti je sad centar grada... 05.gif

12-08-2010 00:11 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma vazda bila bola 19.gif
vidi ga sto ga Deni nagovori nabrzaka 13.gif
dobar si ti,u mene nikako s proljeca 21.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-08-2010 01:22 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
UZAK UZAK is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 438
Location: drugi dunjaluk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ehhh ja...
Sjecam se "bunkera"tako ih mi zvali kod zeljeznicke zgrade na Staroj Krecani,tu se pucalo lopte na male,kasnije nam to srusise sa izgradnjom centra2.Sjecam se spustanja niz silos na biciklima,moro si bit mudonja pa se spustiti.Sjecam se odlazaka na kupanje na "Pijesak",pa Cako Trbonja,Sipa(rahmet mu lijepij dusi),Bomba,me zavitlaju medju Direktore,oni gledaju meni oci iskacu od straha(ko u pecena brava).Naucise me plivat,ehhe prepliva ja Neretvu s Pijeska,nije mala stvar.Sjecam se malog raskrsca na Vodovodu,starija raja se iskupi i sjedi na zidicu ili igraju tenisa preko one male kapijice s rupicama.Rahmetli Macak je sajbo tenisa strasno dobro!!!Sjecam se kad Pop otvori" Zeepelin"pa uvali flipere....Onda bazen,oslobadjanje s trece hoces neces moras,tako je radio rah,Ada Mehic...
Da se vratim na staru Lozionu pravili smo logore od nakvih kartona ili kasuna,pa su tu bile prve sigarete...Osnovna skola"14 Februar"moja skola.Igrali smo "koplica"ono ako se ko sjeca iskopaju se tre-cetri rupe u zemlji i kotura se loptica,pa u ciju rupu upane on grabi loptu i gadja da te "ispapi".Jednom prilikom poslase me starija raja da kupim cigara"Mostarsku Moravu"na Balinovac jer je Nedeljom kao eto jedino tu trafika radila,bez price bez pogovora,sta ces,starija raja rekla.....Jos mi u glavi odzvanjaju rijeci Helje "mali donesi sitne vode,nemoj onu,a sitna voda bila direktno iz sahta,saht na vodovodu imo onaj kljuc naceran unutra,voda tekla sijeli dan,hladna ko led,jebo vodu sa cesme....Golemo se niko ne sjeti "Dobrile"i njenih flipera....Ne mogu vise....

___________________________________________________________________
..."Rekli mu da je to narodna nošnja
I baš mu je lijepa ova košulja smeða
Stoji mu krasno ali nije mu jasno
Što su rukavi svezani s leða..."

12-08-2010 01:54 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobrila i njezini Fliperi,sjecam se ko momcic,prve lokacije gdje je bila iza Celinog kafica,
to bi trebao znati bolje od mene "Viribus",pa onda u onoj kotlini kod stare poste,gdje je sad "Ero",sjecam se i Zele iz Cima tu je visio u Dobrile i Duska(muz Dobrilin)onako debeo tih covijek bio uvijek shesir na glavi,Zela bio puko na Gordanu-Gocu,Dobrilinu cerku,skakala na
noge sa" Starog Mosta",i onog crnog cige shiptar sta li je Ramadan iz Karashebesa,ostao mi je onako upecatljiv visok suh,kazu barato s nozem dobro(mi ko momcici,ono nama bilo golemo),
druzio se s Kenedijem s Avenije....itd..itd.. 01.gif

12-08-2010 04:36 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

muž joj se zvao Boško, kako se nebih sjeèao uvijek mi ruke od igraèa bile krvave,

12-08-2010 13:29 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bogami vas fino curit 11.gif
sad bi i ja koju ali nemam vremena,naleticu kasnije,bravo raja 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-08-2010 13:55 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    muž joj se zvao Boško, kako se nebih sjeèao uvijek mi ruke od igraèa bile krvave,


Nedjelja,Boško ruèa-izgleda grah.Jede Boško pa se okrene Dobrili "šta je Dobrila,nema meso"

Uhvati se za kurac, Boško,-mrtva hladna odgovori Dobrila.

12-08-2010 17:58 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Stranica (17): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com