Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » VJENCANJE sa svadbom ili bez..... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

JA PROBALA JEDNOM I VIDILA DA ZNAM NAPRAVITI CUDO OD SVADBE FESTA 200 I KUSUR LJUDI PRICALO SE ONE GODINE PO MOSTARU O NASOJ SVADBI ,,ALI,, JE.. GA POTRAJALO 2 GODINE I RAZLAZ TAKO DA AKO SE TAJ SLJEDECI SUDJENI BUDE SLAGAO BRATE DESETAK LJUDI MALO POCASTITUI I FAJRUNT...

I PRAVAC NA KARIBE

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

07-29-2003 11:11 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nismo pravili vjencanje

otisli u Blagaj , vjencali se

u krugu prijatelja imali rucak na ribnjaku i put ka Dubrovniku

evo 25 godina u "mraku" 11.gif

volim otici na svadbu , zasto ne

ali ni sada kada bih se udavala ne bih pravila svadbu

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane obrisana dana 07-29-2003 u 11:44.

07-29-2003 11:44
Joki
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kise:

        citat od Joki:

      sto ce ti svadba, bolje uzeti pare od te svadbe, jos pare od tih sto su trebali ko doci na svadbu i sebi kupiti kucu
      ha ja, 300 puta 50, downpayment
      ili kupiti plantazu


    Joki, kad je moja bila 1996, bila su takva vremena da muz i ja nismo dozvolili bacanje na kicenje svatova. Kitili jesmo, ali bez "bacanja na tacnu".

    Draze nam je bilo da nam svi prijatelji u taj vakat na svadbi prisutni budu, nego da odustanu od dolaska, zato sto nisu imali 20-30 KM, da "bace".

    Zato su oni koji su imali dovoljno u to vrijeme na useljenje donjeli fine poklone i skucili smo se zacas 05.gif

    A mozda u USA mozes od tih para od kicenja kupiti plantazu.
    Ovde da ih zovnes i 1000, tesko da ces skupiti i za pristojne garsonjere.


to ti govorim vi ste u bosni a mi u americi, mi ovdje imamo para ne znamo sta cemo sa njima

de mi daj ziro racun da bi posaljem jer smeta mi ispred kuce nemogu ni da hodam koliko je para

07-29-2003 19:03
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Joki:

        citat od Kise:

          citat od Joki:

        sto ce ti svadba, bolje uzeti pare od te svadbe, jos pare od tih sto su trebali ko doci na svadbu i sebi kupiti kucu
        ha ja, 300 puta 50, downpayment
        ili kupiti plantazu


      Joki, kad je moja bila 1996, bila su takva vremena da muz i ja nismo dozvolili bacanje na kicenje svatova. Kitili jesmo, ali bez "bacanja na tacnu".

      Draze nam je bilo da nam svi prijatelji u taj vakat na svadbi prisutni budu, nego da odustanu od dolaska, zato sto nisu imali 20-30 KM, da "bace".

      Zato su oni koji su imali dovoljno u to vrijeme na useljenje donjeli fine poklone i skucili smo se zacas 05.gif

      A mozda u USA mozes od tih para od kicenja kupiti plantazu.
      Ovde da ih zovnes i 1000, tesko da ces skupiti i za pristojne garsonjere.


    to ti govorim vi ste u bosni a mi u americi, mi ovdje imamo para ne znamo sta cemo sa njima

    de mi daj ziro racun da bi posaljem jer smeta mi ispred kuce nemogu ni da hodam koliko je para



Ne kontam poentu Joki???
Ja nigdje cini mi se ne rekoh da vi u USA na parama lezite (i ne znate sta cete od istih) i znam da vam je zivot mozda malo bolji od naseg ovde, ali i tezak. Niko ti ne da nista servirano na tacni, vec se sam boris i tamo ko i ovde da nesto stvoris i u necemu uspijes.

Ja sam samo rekla da mi je bilo drago sto sam imala mogucnosti da napravim veliku svadbu - i nije mi zao sto jesam. Jer sam svoju srecu podijelila na toj svadbi sa svojim prijateljima i svima nam je bilo lijepo.
Da nisam mogla to sebi priustiti ne bih je ni pravila.

A brate kada sam se udavala, mislila sam da je to jednom za citav zivot (i nadam se da ce tako i biti) pa sto da necim (ako vec mogu) ne obiljezim taj dan da ga zauvijek u sjecanju nosim kao jedan preljep dozivljaj.


Hvala na ponudi, ali ne trebas mi slati... imam onoliko koliko imam, i dovoljno mi je 01.gif
Ja sam i malim zadovoljna u zivotu!

07-29-2003 19:25
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zara:

    ma jasta treba nezaboravna svadba...... 19.gif

    a poslije kad tikva pukne ma ne mozes nikako da zaboravis i da nisi pravio svadbu 28.gif

    p.s. mi ovi s losim iskustvom 28.gif


~126~

Nema zaboravit' kad te ~247~

Zato (spomenuh negdje gore vec jednom) 'ta ce svadbe :)

___________________________________________________________________

    09-18-2003 11:59 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    babusha babusha is a Male
    Licnost Foruma '03




    Poruka: 2959
    Location: donji trap

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zez 08.gif

    ___________________________________________________________________



        19.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 09-18-2003 u 13:19.

        09-18-2003 13:18 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
        sarah sarah is a Female
        bice nesto od mene


        Poruka: 309
        Location: stvaram novi svijet ...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nismo pravili svadbu ... vjencali se u Starom gradu, a zatim sa 20ak prijatelja otisli na veceru koja se oteeegnula do sitnih sati. sutra smo, sa podocnjacima "do koljena" spakovali stvari i zbrisali na more.

        ova tema me podsjeti na najorginalniju cestitku - kad sam nakon udaje dosla na posao, koelgica me docekala sa "e nek si i ti ugazila u govno" 04.gif

        09-18-2003 14:28 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Imali smo malu svadbu od jedno 50 ljudi.

        ___________________________________________________________________

          09-18-2003 14:41 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          Leki Leki is a Female
          ne more meda


          Poruka: 78
          Location: Sverige

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja i moj muz smo pravili svadbu,nismo htjeli veliku,bilo je oko 60 gostiju malo rodbine a najvise prijatelja.
          to je nas 7.4.2000.godine nezaboravan dan i ulazak u bracne vode sa puno ljubavi kroz koje i danas plivamo i uzivamo zajedno.

          drage moje cure koje se jos niste udale kad odlucite to i dodje pravi momenat u svakom slucaju bi vam predlozila da napravite svadbu jer to vam je jedan veliki cin i nacin da se sjecate vase privatne veceri i sve slike su divna uspomena,a naravno i svadbene kasete su super stvar da mozete svojoj djeci ako bog da pokazati.

          razmislite prije odluke,necete se pokajati.mozda starinsko zvuci ali vjerujte mi to je predivno.

          ___________________________________________________________________
          ~287~

          09-18-2003 21:22 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
          Zuta Zuta is a Female
          miss foruma '03




          Poruka: 1115

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kako kome sta bolje pashe Leki.

          Ja na primjer ne bih mogla opet stajati tamo kao tele na stochnoj pijaci i da me svi gledaju non stop i da sam ja u centru paznje i da se svi vrte oko mene, da sve nene, tetke, strine i dainice prilaze i daju mi "savjete",.... Uhhh

          Koga mlijeko opeche i u jogurt pushe.

          ___________________________________________________________________

            09-18-2003 21:30 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
            Leki Leki is a Female
            ne more meda


            Poruka: 78
            Location: Sverige

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            zuta....nekim djelom si u pravu,ali nebi nikom predlozila da bjezi od omladinske svadbe s malim brojem rodbine,
            u mene nije bilo savjeta nikakvih nego samo je bilo da sve mi sami odlucivamo.....i to je super!

            ___________________________________________________________________
            ~287~

            09-18-2003 21:49 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
            Gianni Gianni is a Male
            raja




            Poruka: 2201
            Location: North see

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Svak iz svog iskustva govori 29.gif

            ___________________________________________________________________
            There are no wrong choices; there are only different choices.

            09-18-2003 21:49 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
            Leki Leki is a Female
            ne more meda


            Poruka: 78
            Location: Sverige

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            gianni...tako je brato! 01.gif

            ___________________________________________________________________
            ~287~

            09-18-2003 21:51 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
            Leki Leki is a Female
            ne more meda


            Poruka: 78
            Location: Sverige

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            gianni....nekom ostanu lijepe uspomene sa svadbe-vjencanja a nekom gorke...sve je to do osobe ja mislim...

            ___________________________________________________________________
            ~287~

            09-18-2003 21:52 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
            Leki Leki is a Female
            ne more meda


            Poruka: 78
            Location: Sverige

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            dje je sandra sigurno priprema nesto dok je povela ovu temu,pa ispitiva teren 24.gif

            ___________________________________________________________________
            ~287~

            09-18-2003 21:54 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
            Rondo Rondo is a Male
            stalni dopisnik


            Poruka: 1085

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ma najbolje nasamo u Las Vegasu, po mogucnosti da budem obucen k´o Elvis Presley 19.gif 19.gif 19.gif

            09-18-2003 21:58 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
            Zuta Zuta is a Female
            miss foruma '03




            Poruka: 1115

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Bi li Tita ti eto ?

            ___________________________________________________________________

              09-18-2003 22:00 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
              Gianni Gianni is a Male
              raja




              Poruka: 2201
              Location: North see

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              BI ako bi smjesak bio obucen ko Precila 04.gif

              ___________________________________________________________________
              There are no wrong choices; there are only different choices.

              09-18-2003 22:14 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
              Gianni Gianni is a Male
              raja




              Poruka: 2201
              Location: North see

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Leki:

                gianni....nekom ostanu lijepe uspomene sa svadbe-vjencanja a nekom gorke...sve je to do osobe ja mislim...


              10.gif svaka ti je ko iz musafa 07.gif

              ___________________________________________________________________
              There are no wrong choices; there are only different choices.

              09-18-2003 22:17 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Rondo:

                Ma najbolje nasamo u Las Vegasu, po mogucnosti da budem obucen k´o Elvis Presley 19.gif 19.gif 19.gif


              tako sam i ja htjela, 07.gif

              naravno, minus Elvis 05.gif

              ___________________________________________________________________

                09-18-2003 22:22 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                Stranica (12): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com