Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » **Novogodisnji paketi** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali
pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemojte offirati temu molim vas 29.gif

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

11-28-2007 20:53 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

LJudi dajte da ovoj djeci damo bar djelic onoga sto smo mi imali u djetinjstvu, nismo imali puno, ali se evo vidi kad pricamo o nekoj temi da imamo dosta toga hvala Bogu, ja sam u Mostaru pa bujrum, ideja je ne za 10 nego za 20... 10.gif

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

11-29-2007 09:08 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
kavada_dk kavada_dk is a Female
ne more meda


Poruka: 30
Location: capljina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja danas bila, hodala,zvala, svasta nesto, hmmmmm bit ce nesto ali koliko nemam pojma, hmmm eto da znate.....jos mi niko nije dao nista ali uskoro se nadam da ce poceti me zvati, hehehehehehe

___________________________________________________________________
Bogat nije onaj ko puno ima, nego onaj ko puno daje.......

11-29-2007 21:52 kavada_dk is offline Pregledaj poruke od kavada_dk Dodaj kavada_dk u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Cokolada:

    super ideja, ja sam za i postavila sam temu na mostarskaraja 10.gif


bravo tetkino zlato 10.gif

da bar u humanitarnoj akciji budemo zajedno

11-29-2007 22:46 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prerano udarih po enteru 02.gif
citiram jednog od osnivaca

    www.mostarskaraja.com


      citat od Garga

    Kad je humanost na djelu,
    tu ne smije biti razlika.

    Apsolutno sam za.

    I ne samo to.
    Ja predlazem da se ova dva foruma ujedine.
    Kako i na koji nacin,
    mislim da je manje vise stvar tehnike.
    Mislim da smo bar ovdje dovoljno zreli
    da pruzimo jedni drugim ruke.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane glumica dana 11-29-2007 u 22:55.

11-29-2007 22:49 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali
pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Idejni plan....

Dva foruma zajedno ucestvuju u akciji na taj nacin sto novac skupljamo na dva racuna tj. mofo skuplja na svoj racun a mostarskaraja na svoj i par dana prije pocetka ostvarenja akcije vidimo koliko smo skupili na obadva foruma i idemo lagano ...Novac koji se sakupi bio bi utrosen :

Posto su nadolazeci praznici vrijeme kojem se dijeca najvise raduju po meni bi najbolje bilo da kupimo pakete za djecu ali tako sto bismo otisli do obadva doma za djecu bez roditeljskog staranja i vidjeli tamo njihovo brojno stanje uzrast i spol tako da bismo mogli za svakog posebno pripremiti paket...Za sprovodjenje ovog dijela plana pobrinuli bi se clanovi tima iz Mostara sa obadva foruma...Prije svega moramo naci osobe koje ce kontaktirati nekoga u ovim domovima da nam donese ovo brojno stanje..Ja sam vec dobio obecanja da cu ovih dana to dobiti iz7 Egipatskog sela jos nam znaci treba neko da vidi u domu Sestara milosrdnica...

Prilikom kupovine paketa vodilo bi se racuna da se jedan dio novca utrosi na kupovinu sokova i voca za starce u starackim domovima tako da i oni osjete cari nadolazecih praznika...

Tacan datum darovanja ovih domova bismo zajedno tj parlamentarno odlucili...vodeci racuna da je Bajram Bozic i Nova godina sve u razmaku od 10 dana

To bi bila moja ideja ...zahvaljujem

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

11-30-2007 00:55 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
gabi gabi is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 399

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta treba vise od ovoga??? na sve si mislio, svaka cast 10.gif ma rekla sam ja niko ne moze s tobom. sutra cu ja viditi za ono je li gotovo.

___________________________________________________________________

    11-30-2007 01:22 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
    Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
    Mister 07


    Poruka: 1176
    Location: Jamio kucu u Mahali
    pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
    19.gif 19.gif

    11-30-2007 01:24 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
    RIO RIO is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 452
    Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bravo majstore desetku si dobio svaka cast, 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

    11-30-2007 08:35 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
    Hogar Hogar is a Male
    moforaja


    Poruka: 2728
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mo_NavijaC:

      Idejni plan....

      Dva foruma zajedno ucestvuju u akciji na taj nacin sto novac skupljamo na dva racuna tj. mofo skuplja na svoj racun a mostarskaraja na svoj i par dana prije pocetka ostvarenja akcije vidimo koliko smo skupili na obadva foruma i idemo lagano ...Novac koji se sakupi bio bi utrosen :

      Posto su nadolazeci praznici vrijeme kojem se dijeca najvise raduju po meni bi najbolje bilo da kupimo pakete za djecu ali tako sto bismo otisli do obadva doma za djecu bez roditeljskog staranja i vidjeli tamo njihovo brojno stanje uzrast i spol tako da bismo mogli za svakog posebno pripremiti paket...Za sprovodjenje ovog dijela plana pobrinuli bi se clanovi tima iz Mostara sa obadva foruma...Prije svega moramo naci osobe koje ce kontaktirati nekoga u ovim domovima da nam donese ovo brojno stanje..Ja sam vec dobio obecanja da cu ovih dana to dobiti iz7 Egipatskog sela jos nam znaci treba neko da vidi u domu Sestara milosrdnica...

      Prilikom kupovine paketa vodilo bi se racuna da se jedan dio novca utrosi na kupovinu sokova i voca za starce u starackim domovima tako da i oni osjete cari nadolazecih praznika...

      Tacan datum darovanja ovih domova bismo zajedno tj parlamentarno odlucili...vodeci racuna da je Bajram Bozic i Nova godina sve u razmaku od 10 dana

      To bi bila moja ideja ...zahvaljujem


    Odlicno care 10.gif , haj ti samo izbaci broj racuna u banci, pa da pocnemo lagano slati lovu 01.gif

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    11-30-2007 10:03 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    HoneyMNE HoneyMNE is a Female
    moforaja




    Poruka: 2645
    Location: Montenegro

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja sam dobila broj ziro racuna,pa cu poslati direktno njima,mozda vec sjutra ili preksjutra.

    ___________________________________________________________________
    HoneyMNE
    *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
    puca.gif

    11-30-2007 10:06 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1136

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od glumica:

      prerano udarih po enteru 02.gif
      citiram jednog od osnivaca
        www.mostarskaraja.com


          citat od Garga

        Kad je humanost na djelu,
        tu ne smije biti razlika.

        Apsolutno sam za.

        I ne samo to.
          Ja predlazem da se ova dva foruma ujedine.

        Kako i na koji nacin,
        mislim da je manje vise stvar tehnike.
          .


      i ja bih da citiram 01.gif 10.gif 25.gif

      ___________________________________________________________________

        11-30-2007 11:32 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali
        pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Svaka cast vama sto podrzajete ovu ideju... 10.gif

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        11-30-2007 13:53 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Što se tièe Doma za nezbrinutu djecu na desnoj obali, znaæemo podatke u ponedjeljak, mislim...gdje se nalazi, koliko djece ima i tako to. Ljudi s kojima sam kontaktirala æe zapravo tada znati više.

        Nastup sa ekipom s mostarske raje apsolutno i bezuvjetno podržavam 10.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        11-30-2007 14:07 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        putnik putnik is a Male
        brato




        Poruka: 529
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        imenom i prezimenom, dob i pol djece iz Djecijeg sela u Juznom logoru znat ce se najdalje utorak navece.. potrudit cu se da to zavrsim.

        ___________________________________________________________________
        "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

        Branimir J. Stulic, 2:30

        11-30-2007 14:13 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
        behar behar is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1136

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mo_NavijaC:

          Svaka cast vama sto podrzajete ovu ideju... 10.gif


        Samo bi trebalo, mozda, novu spriktu napravit, da se ovaj forum "ne vraca" na vjekovno ognjiste 04.gif a da ni onaj ne "prelazi na ..." 13.gif 13.gif 13.gif

        Nova skripta su nesvrstani, hajmo svi tamo zajedno na docek Nove 11.gif 25.gif

        P.S.Kao i uvijek, tako i ovaj put, svaka cast ekipi u MO 10.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          11-30-2007 16:28 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
          Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
          Mister 07


          Poruka: 1176
          Location: Jamio kucu u Mahali
          pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          FGR 13.gif

          Fina Gradska Raja

          ___________________________________________________________________
          POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
          19.gif 19.gif

          11-30-2007 19:52 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          UniCredit Zagrebacka banka
          Kardinala Stepinca bb Mostar
          S.W.I.F.T. ZABA BA 22

          40-10-27070-3

          IBAN je BA 393381004027070355

          Dakle, ovo je broj raèuna moforaje i ko god želi može poèeti uplaæivati za akciju koju spremamo za djecu Mostara bez roditeljske skrbi i starateljstva.
          Djeca koja slave Bajram 20.12. paketiæe æe dobiti dan prije, a djeca koja slave Božiæ, takodjer dan prije, na Badnjak 24.12. Sa uplatama bi dakle trebali završiti najdalje do 18.12. ove godine. No, ništa nije zakljuèeno s ovim datumima 10.gif
          Svi oni koji budu uplaæivali na raèun, molim vas da se javite pp-om nekom od nas u Mostaru kako bi znali ko je, kada i koliko uplatio, kao i želi li anonimnost ili objavu nicka. Informacije o uplatama putem pp-a nam trebaju radi evidencije raèuna i izbjegavanja svake moguæe neugodnosti.
          Postoje i velike šanse da nam se prikljuèe forumaši s mostarske raje 10.gif .

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Carmela dana 11-30-2007 u 20:22.

          11-30-2007 20:21 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          glumica glumica is a Female
          Trn u oku


          Poruka: 4415

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Carmela:

            UniCredit Zagrebacka banka
            Kardinala Stepinca bb Mostar
            S.W.I.F.T. ZABA BA 22

            40-10-27070-3

            IBAN je BA 393381004027070355

            Dakle, ovo je broj raèuna moforaje i ko god želi može poèeti uplaæivati za akciju koju spremamo za djecu Mostara bez roditeljske skrbi i starateljstva.
            Djeca koja slave Bajram 20.12. paketiæe æe dobiti dan prije, a djeca koja slave Božiæ, takodjer dan prije, na Badnjak 24.12. Sa uplatama bi dakle trebali završiti najdalje do 18.12. ove godine. No, ništa nije zakljuèeno s ovim datumima 10.gif
            Svi oni koji budu uplaæivali na raèun, molim vas da se javite pp-om nekom od nas u Mostaru kako bi znali ko je, kada i koliko uplatio, kao i želi li anonimnost ili objavu nicka. Informacije o uplatama putem pp-a nam trebaju radi evidencije raèuna i izbjegavanja svake moguæe neugodnosti.
              Postoje i velike šanse da nam se prikljuèe forumaši s mostarske raje
            10.gif .


          koliko procitah, ''problem'' je u tome sto jo ne znaju na koji racun se salju pare

          11-30-2007 22:30 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
          Cokolada
          miss foruma '06



          Poruka: 359

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo ovako, bila sam u kontaktu sa jednim prijateljem u Mostaru i on mi je rekao da on nezna ni za jedan dom na zapadnoj strani Mostara i dao mi je link za jedan dom u Medjugorju..
          pa ako ne bude neki dom u Mostaru sta mislite da se mozda ode u Medjugorje, ovo je samo IDEJA pa se vi izjasnijte i nadam se da ima neki dom u Mostaru pa da ne bude trebalo ici u Medjugorje al ako nema u Mostaru mozda je i ovo dobra solucija.. al eto vi recite sta mislite?

          evo link za dom u Medjugorju:

            http://www.mothersvillage.org/index.php?…&id=7&Itemid=31

          ___________________________________________________________________

            12-01-2007 00:24 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
            Stranica (40): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com