Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » **Novogodisnji paketi** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
gabi gabi is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 399

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od putnik:

    imenom i prezimenom, dob i pol djece iz Djecijeg sela u Juznom logoru znat ce se najdalje utorak navece.. potrudit cu se da to zavrsim.


no sekiriki, navijac i ja smo vec to preuzeli na sebe. rekli su nam u ponedjeljak da ce biti gotov spisak za egipatsko10.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gabi dana 12-01-2007 u 00:38.

    12-01-2007 00:36 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
    gabi gabi is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 399

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Cokolada:

      Evo ovako, bila sam u kontaktu sa jednim prijateljem u Mostaru i on mi je rekao da on nezna ni za jedan dom na zapadnoj strani Mostara i dao mi je link za jedan dom u Medjugorju..
      pa ako ne bude neki dom u Mostaru sta mislite da se mozda ode u Medjugorje, ovo je samo IDEJA pa se vi izjasnijte i nadam se da ima neki dom u Mostaru pa da ne bude trebalo ici u Medjugorje al ako nema u Mostaru mozda je i ovo dobra solucija.. al eto vi recite sta mislite?

      evo link za dom u Medjugorju:
        http://www.mothersvillage.org/index.php?…&id=7&Itemid=31


    kako nema djecijeg doma na desnoj14.gif svasta. nek se neko raspita u vezi ovoga da ne bude zabune.

    ___________________________________________________________________

      12-01-2007 00:48 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
      Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
      Mister 07


      Poruka: 1176
      Location: Jamio kucu u Mahali
      pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne znam daleko je batosi medjugorje...vidite vi kako hocete ako ima dom u mostaru mi cemo to odraditi ako nema nemam pojma skontajte vi ali sad da idemo negdje da trazimo domove ...hmmm ne znam de recite batosi kako je vama god ceif,, ljubi vas navijac samo moramo biti brzi jer praznici su tu pred nama.. 10.gif

      ___________________________________________________________________
      POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
      19.gif 19.gif

      12-01-2007 04:59 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          koliko procitah, ''problem'' je u tome sto jo ne znaju na koji racun se salju pare


      Znam Glumice, ja sam èlan i foruma mostarska raja. Problem, ako se to može tako nazvati, je jedino odluka hoæemo li zajedno, ali i na mostarskoj raji, kao i ovdje su za zajednièku akciju. Napisala sam i tamo da se sve može dogovoriti. Poèetkom sljedeæe sedmice znaæemo sve o zajednièkoj financijskoj konstrukciji.
      Za dom na desnoj strani iskreno ne znam ni ja, ali kako sam veæ u prethodnom postu napisala, znaæemo u ponedjeljak gdje se nalazi i koliko djece ima.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      12-01-2007 08:54 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Hogar Hogar is a Male
      moforaja


      Poruka: 2728
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Mo_NavijaC:

        Ne znam daleko je batosi medjugorje...vidite vi kako hocete ako ima dom u mostaru mi cemo to odraditi ako nema nemam pojma skontajte vi ali sad da idemo negdje da trazimo domove ...hmmm ne znam de recite batosi kako je vama god ceif,, ljubi vas navijac samo moramo biti brzi jer praznici su tu pred nama.. 10.gif


      Ja mislim da bi se iz cisto prakticnih razloga trebali zadrzat na Mostaru, ako nema dom za nezbrinutu djecu na desnoj, ima valjda staracki dom ili neka druga socijalno ugrozena kategorija. Hvala jos jednom ekipi u Mostaru 10.gif

      ___________________________________________________________________
      lose,lose MSP

      12-01-2007 13:32 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
      Cokolada
      miss foruma '06



      Poruka: 359

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      extremusa koja je clan na mostarskaraja se izjasnila u vezi doma jednog koji se nalazi kod djecijeg vrtica Radobolja, evo i kopirat cu njen post:


        Imaju 30 djece sa i bez posebnih potreba

        U razgovoru sa casnom Krunoslavom sam dotakla pitanje poklona na sta mi je ona odgovorila da su im potrebni CD-ovi crtica i filmova za djecu kao i koje carape i tomu slicno
        Svake godine od Hipo banke i jos nekoliko njih dobiju paketice sa slatkisima

        Pa eto ja predlazem da se, uz ovo sto sestra Krunoslava kaze, kupe i koja kapa, sal i rukavice, moze i koji slatkis ali prvenstveno ovo sto je zena navela



        Samo da potvrdim ovo sto napisah vec prije uz jednu ispravku

        Sve su to djeca sa posebnim potrebama od kojih su dvoje stalno tu a 29 njih koristi samo dnevni boravak, sto znaci da su ta djeca tu po danu ali ih njihovi roditelji ili staratelji vode kucama navece

        Nedavno im je doniran DVD za koji nemaju CD-ova pa mi je sestra Krunoslava (casna koja radi u "Svetoj obitelji") rekla da uz voce i malo slatkisa ako mozemo da im doniramo i koji film za djecu i crtic
        Ako se bude doniralo za ovu "Svetu obitelj" donaciju treba donijeti do 21. 12. 2007

        Sestra Krunoslava se zahvaljuje u svoje i u ime sve djece sa posebnim potrebama

      ___________________________________________________________________

        12-01-2007 19:11 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3840
        Location: kod Hita...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        tek upratih

        podrzavam akciju 10.gif

        12-01-2007 19:42 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Èokolada, rekli smo da æemo najdalje do utorka uveèe znati broj djece. Vidjeæemo najprije da li na desnoj strani postoji dom za nezbrinutu djecu, ako ne, idemo na Nazaret. To je dom koji Extremuša pominje.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        12-01-2007 21:29 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Cokolada
        miss foruma '06



        Poruka: 359

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        da znam, al reko da je ista informacija i tamo i ovdje.. pa sam zato postavila citate 01.gif

        ___________________________________________________________________

          12-01-2007 22:33 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
          mala_iz_mostara mala_iz_mostara is a Female
          puterica




          Poruka: 91
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Mo_NavijaC:

            Idejni plan....

            Dva foruma zajedno ucestvuju u akciji na taj nacin sto novac skupljamo na dva racuna tj. mofo skuplja na svoj racun a mostarskaraja na svoj i par dana prije pocetka ostvarenja akcije vidimo koliko smo skupili na obadva foruma i idemo lagano ...Novac koji se sakupi bio bi utrosen :

            Posto su nadolazeci praznici vrijeme kojem se dijeca najvise raduju po meni bi najbolje bilo da kupimo pakete za djecu ali tako sto bismo otisli do obadva doma za djecu bez roditeljskog staranja i vidjeli tamo njihovo brojno stanje uzrast i spol tako da bismo mogli za svakog posebno pripremiti paket...Za sprovodjenje ovog dijela plana pobrinuli bi se clanovi tima iz Mostara sa obadva foruma...Prije svega moramo naci osobe koje ce kontaktirati nekoga u ovim domovima da nam donese ovo brojno stanje..Ja sam vec dobio obecanja da cu ovih dana to dobiti iz7 Egipatskog sela jos nam znaci treba neko da vidi u domu Sestara milosrdnica...

            Prilikom kupovine paketa vodilo bi se racuna da se jedan dio novca utrosi na kupovinu sokova i voca za starce u starackim domovima tako da i oni osjete cari nadolazecih praznika...

            Tacan datum darovanja ovih domova bismo zajedno tj parlamentarno odlucili...vodeci racuna da je Bajram Bozic i Nova godina sve u razmaku od 10 dana

            To bi bila moja ideja ...zahvaljujem



          malo kasnim, ali nikada nije kasno. 01.gif

          samo da se javim da racunate samnom.

          ___________________________________________________________________
          "Èudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,
          i još èudnije: kako èesto nam baš to malo nedostaje!"

          12-01-2007 23:45 mala_iz_mostara is offline Posalji Email za mala_iz_mostara Pregledaj poruke od mala_iz_mostara Dodaj mala_iz_mostara u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ima li šta od paypala??

          ___________________________________________________________________

            12-02-2007 00:49 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
            Mister 07


            Poruka: 1176
            Location: Jamio kucu u Mahali
            pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Nista taxi od paypala idemo sa ovim vec postojecima racunom moforaje i cekamo prve uplate.. 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
            19.gif 19.gif

            12-02-2007 03:48 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17853
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            mo_navijac i karmela .....

            molim vas saznajte mogu li se poslati cek iz amerike na ime naseg racuna u mostaru(UniCredit Zagrebacka banka).

            moforaja americka banka je

              bank of america
            .

            ako je to moguce onda bi izbjegli svako placanje bankama i sve ostalo, jer se cekovi ne placaju. odes u banku i predas cek i gotovo.

            molim vas saznajte ovo, jer eto nema nista od paypala (za sada).

            svaka vam cast na akciji 10.gif

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            12-02-2007 09:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Carmela Carmela is a Female
            vjeciti optimist




            Poruka: 7602
            Location: ja nisam odavle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Primljeno k znanju 10.gif

            ___________________________________________________________________

              Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

            12-02-2007 10:08 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
            mala_iz_mostara mala_iz_mostara is a Female
            puterica




            Poruka: 91
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od tana:

              mo_navijac i karmela .....

              molim vas saznajte mogu li se poslati cek iz amerike na ime naseg racuna u mostaru(UniCredit Zagrebacka banka).

              moforaja americka banka je
                bank of america
              .

              ako je to moguce onda bi izbjegli svako placanje bankama i sve ostalo, jer se cekovi ne placaju. odes u banku i predas cek i gotovo.

              molim vas saznajte ovo, jer eto nema nista od paypala (za sada).

              svaka vam cast na akciji 10.gif



            Tana,
            moze cek. ali mora biti bankovski, nemoze privatni.
            ja sam ga dobijala, i to bas od Bank of america.

            ___________________________________________________________________
            "Èudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,
            i još èudnije: kako èesto nam baš to malo nedostaje!"

            12-02-2007 14:16 mala_iz_mostara is offline Posalji Email za mala_iz_mostara Pregledaj poruke od mala_iz_mostara Dodaj mala_iz_mostara u listu prijatelja
            Cokolada
            miss foruma '06



            Poruka: 359

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Evo da citiram maluA sa mostarskaraja

              Bitno i hitno za moforaju
              Ako neko moze da prenese tamo, ja jos uvijek ne mogu,
              Harisuz potvrdila da mogu na njen paypal uplatiti pare.
              Nek samo naznace da je za moforaju.
              Znam da im je ovo problem.
              Adresa stoji par postvova vsihe.



              Nas je problem sto nemamo u Mostaru otvoren konto u to ime.
              Za sad, najidelaniji nacin dostavljanja para je na paypal konto od Hairsuz koja je dole jos uvijek.
              Paypal kosta minimalno, a ide jako brzo.
              I naznacite da su pare za ovu akciju jer je jos uvijek u toku i akcija za Miku.
              Adresa je:




              Kada uplacivali preko paypal, napisite da je za ovu akciju, i da saljete u ime moforaja i nick
              ako imate ikakvih pitanja javite se na PP

              ___________________________________________________________________

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Cokolada dana 12-02-2007 u 16:08.

                12-02-2007 15:52 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
                Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
                Mister 07


                Poruka: 1176
                Location: Jamio kucu u Mahali
                pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Prva uplata vec sutra stize od mjesecarke ...100 KM

                ___________________________________________________________________
                POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
                19.gif 19.gif

                12-02-2007 20:49 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
                kavada_dk kavada_dk is a Female
                ne more meda


                Poruka: 30
                Location: capljina

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Evo da vam javim moje stanje ovamo, do sada sam samo iskupila 150 km. tj. jos uvjek me niko nije zvao..... ali sutra imam opet, naqpokon slobodan dan, pa odoh ja kod njih, barem kod ovih sto sam im objavila i sto su rekli da ce dati.
                hmm javite nekad tacniji zadnji datum, jer ja nebihh da srkletim, bolje da posaljem zadnji dan, jer moze uvjek biti jos....

                ___________________________________________________________________
                Bogat nije onaj ko puno ima, nego onaj ko puno daje.......

                12-02-2007 20:53 kavada_dk is offline Pregledaj poruke od kavada_dk Dodaj kavada_dk u listu prijatelja
                Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
                Mister 07


                Poruka: 1176
                Location: Jamio kucu u Mahali
                pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                racunaj do 18

                ___________________________________________________________________
                POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
                19.gif 19.gif

                12-02-2007 21:10 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
                kavada_dk kavada_dk is a Female
                ne more meda


                Poruka: 30
                Location: capljina

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ja sam raji rekla najdalje do 15, evo u zadnjih pola sata sam se cula sa jos 4. ljudi, super je krenulo do sada, sutra ce ovih 4 doci sa parama....... a nadam se da ce se i ostali odazvati,

                ___________________________________________________________________
                Bogat nije onaj ko puno ima, nego onaj ko puno daje.......

                12-02-2007 21:38 kavada_dk is offline Pregledaj poruke od kavada_dk Dodaj kavada_dk u listu prijatelja
                Stranica (40): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com