Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » **Novogodisnji paketi** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    HoneyMNE 50 € 10.gif

    Tana, provjeri sa svojom bankom, ovi ovdje tvrde da se može uplatiti na devizni raèun.


01.gif 10.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

12-06-2007 21:42 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali
pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif honey

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

12-06-2007 21:54 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
behar behar is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1136

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mo_NavijaC:

    Ja se nadam da cemo uspjeti...


a sto ne bi uspjeli, profesore 01.gif

koliko mi je drago da akcija uspije , toliko mi je drago sto su "stafetu preuzeli mladi forumski humanitarci"

cokolada i ti s kucom na luci 13.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    12-07-2007 00:01 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
    Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
    Mister 07


    Poruka: 1176
    Location: Jamio kucu u Mahali
    pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ta ce cokolada... 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
    19.gif 19.gif

    12-07-2007 00:04 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
    Cokolada
    miss foruma '06



    Poruka: 359

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Behar hvala 33.gif
    i hvala svima sto salju,pomazu itd.. svi smo mi dio ovoga..

    a tiiiiiiii komsija, vidices kad ti upadnem u sokak i dramu napravim.. cuvaj se 35.gif
    jos malo pa me se nesh rjesit kad ti auto ofarbam u roza 18.gif

    ___________________________________________________________________

      12-07-2007 01:39 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
      Fisek Fisek is a Male
      SB PRECJEDNIK




      Poruka: 195
      Location: London, ON Kanada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

            citat od mala_iz_mostara:

              citat od tana:

            mo_navijac i karmela .....

            molim vas saznajte mogu li se poslati cek iz amerike na ime naseg racuna u mostaru(UniCredit Zagrebacka banka).

            moforaja americka banka je
              bank of america
            .

            ako je to moguce onda bi izbjegli svako placanje bankama i sve ostalo, jer se cekovi ne placaju. odes u banku i predas cek i gotovo.

            molim vas saznajte ovo, jer eto nema nista od paypala (za sada).

            svaka vam cast na akciji 10.gif



          Tana,
          moze cek. ali mora biti bankovski, nemoze privatni.
          ja sam ga dobijala, i to bas od Bank of america.


        moram da ovo upitam, kad kazes bankovni nisam siguran na sta mislis?

        kakv je to cek?
        da li je tvoja banka ista ova UniCredit Zagrebacka banka ko sto je i nas racun?
        ako jeste onda super - pitacu u banci kakav je to bankovni cek. odem u subotu.


      Tana, ovo "bankovni" ti je certified cek, a to znaci da tebi ta banka skine s tvog racuna odredjeni iznos, a taj isti iznos napise na taj svoj cek koji ide primaocu.
      Jedino taj cek moras platiti, koliko - ne znam, a ovdje u kanadi je samo $3.00

      ___________________________________________________________________
      potpis obrisan od strane administratora

      Kako mama kaze

      12-07-2007 04:16 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      fala fisek na info

      jos samo da mi karmela javi da primaju certified cek - i saljem ko iz topa $300 07.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-07-2007 06:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      prosli put smo poslali 1120 dolara preko djemilinog paypala, i djemila je isla u mostar i odnijela pare. na taj nacini nismo skoro nista platili dazbina. fino bi bilo da i ovaj put izbjegnemo oplacanje bankama ako je moguce.

      u najgorem slucaju vazda ima opcija western union

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-07-2007 06:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Aida~ Aida~ is a Female
      ne more meda


      Poruka: 45
      Location: s mirom

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kod mene ide polako, ali sigurno: cekovi putuju postom, starinski.

      Za sada, uz hvala svima, naravno, za "izvjestaj" od mene mogu jos samo reci: Den, svaka cast!!!! Den skace, zove, objasnjava, salje poruke, kuca na vrata od Teksasa do Misurija i ko zna dokle jos sve: bravo!!!!

      Pa i zato vjerujem bice ovo sve odlicno, sigurno, cinimo svi najbolje sto mozemo 10.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Aida~ dana 12-07-2007 u 06:19.

        12-07-2007 06:18 Aida~ is offline Pregledaj poruke od Aida~ Dodaj Aida~ u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tana:

          prosli put smo poslali 1120 dolara preko djemilinog paypala, i djemila je isla u mostar i odnijela pare. na taj nacini nismo skoro nista platili dazbina. fino bi bilo da i ovaj put izbjegnemo oplacanje bankama ako je moguce.

          u najgorem slucaju vazda ima opcija western union


        ili ako bude hairsuz u mostaru za koji dan mozemo njoj na paypal poslati.

        navijac jesi li ti u kontaktu sa hairsuzom? ako jesi molim te vidi da li je sa njom ok da posaljemo na njen paypal. daj reci joj neka se javi ovdje pliz 07.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        12-07-2007 06:24 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Emir Emir is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1120
        Location: NYC

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo link sa; Mostarskaraja. com, ima odsta informacija o samoj akciji i kako akcija tece... Cini mi se nije lose usporedo pratiti. Raja koja zele poslati svoju donaciju imaju par opcija pa nek se odluce kako ce poslati.

          http://www.mostarskaraja.com/index.php?page=Thread&threadID=261&pageNo=5

        ___________________________________________________________________

          12-07-2007 06:40 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
          DEN DEN is a Female
          samo sto nisam


          Poruka: 1170

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Aida, hvala ti sto si me spomenula, ma posaljem koliko mogu i trazim i od ostalih da se ukljuce. 01.gif Nije to nista specijalno.

          Raja, imamo jos vremena, mozemo iskupiti jos puno, puno, puno vise ako obavjestite sve Mostarce koje znate, kao i svu raju vase prijatelje iz nase BIH.

          Vjerujte, niko ne odbija ucesce, i najmanji doprinos dobro ce doci. Ljudi s ponosom daju, sa halalom i punog srca. Njihovi malisani pricaju kako ce mala djeca u Mostaru dobiti paketice...

          Ovo je humano da humanije ne moze biti! 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          NERETVA KROZ VENE TECE

          12-07-2007 07:10 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
          putnik putnik is a Male
          brato




          Poruka: 529
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ljudi ja dole odem 4 puta hefticno na trening u djecije selo, vidjam tu djecu, sinoc ih je bilo vise nego ranije, igrala se utakmica neka... niste ni svijesni koju radost cete toj djeci upriliciti tih dana.

          ___________________________________________________________________
          "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

          Branimir J. Stulic, 2:30

          12-07-2007 09:32 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
          HoneyMNE HoneyMNE is a Female
          moforaja




          Poruka: 2645
          Location: Montenegro

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od putnik:

            Ljudi ja dole odem 4 puta hefticno na trening u djecije selo, vidjam tu djecu, sinoc ih je bilo vise nego ranije, igrala se utakmica neka... niste ni svijesni koju radost cete toj djeci upriliciti tih dana.



          neka,i treba tako.ma da sam i ja tamo otisla bih da se igram sa njima.bice prilike 01.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          HoneyMNE
          *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
          puca.gif

          12-07-2007 09:54 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Tana imaš pp po pitanju èeka.
          Inaèe, èek se može donijeti na banku i položiti na raèun.
          Oèekujem da se s Hairsuz èujem mobitelom vrlo skoro.
          U toku su pregovori oko detalja, tipa: ko može u Mostaru da nam napravi vreæice za paketiæe s logom oba foruma, gdje je najpovoljnije kupiti DVDove s crtiæima....itd....sa preciznim i potvrdjenim informacijama biæete blagovremeno obavješteni.

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          12-07-2007 10:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          putnik putnik is a Male
          brato




          Poruka: 529
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Carmela imas pp

          ___________________________________________________________________
          "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

          Branimir J. Stulic, 2:30

          12-07-2007 10:53 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
          kavada_dk kavada_dk is a Female
          ne more meda


          Poruka: 30
          Location: capljina

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          evo samo da se puspasim, vidim ide dobro, hehehehehhe pa reko da i ja nesto kazem.......... 27.gif

          ___________________________________________________________________
          Bogat nije onaj ko puno ima, nego onaj ko puno daje.......

          12-07-2007 15:03 kavada_dk is offline Pregledaj poruke od kavada_dk Dodaj kavada_dk u listu prijatelja
          DEN DEN is a Female
          samo sto nisam


          Poruka: 1170

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Vidim i ja da ovu akcija ima preko 2200 pregleda.

          Iskreno se nadam da ucestvujete s nama!

          Nije bitno koliko vazno je da se salje. Kad bi ovo 2200 raje poslali po 1 marku, dolar, krunu, funtu, bilo bi golemo!

          10.gif

          ___________________________________________________________________
          NERETVA KROZ VENE TECE

          12-07-2007 18:42 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9946
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bice akobogda Den 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              12-07-2007 18:44 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Emir Emir is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1120
              Location: NYC

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ja poslo Hairsuzi na pay pal, najlakse i najbrze. Uz to zena ide u Mostar pred ovu akcije tako da nece biti puno ni provizije od strane banaka. 10.gif

              ___________________________________________________________________

                12-07-2007 20:12 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
                Stranica (40): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com