Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » sinovi mahale-dobrovoljna donacija 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bruce lee:

    stvarno rade pravi posao. mislim da se moze poslati koja marka za donaciju. za nas iz dijaspore nije puno 5-10 km, a njima znaci puno. hajmo se raja malo organizovat. treba drzati djecu dalje od droge i kriminala 10.gif

Bice aBd 10.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

01-04-2008 14:26 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
DEN DEN is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Muntahta:

        citat od Hogar:

      Morze svaka cast 10.gif hvala na cestitkama, sve najljepse tebi i ostaloj raji u Sinovima mahale. Moracemo odradit uskoro neku akciju za vas, sad smo imali ove dvije uspjesne humanitarne akcije pa je mozda dobro malo pricekati prije nego nesto pokrenemo za vas.
      Pozdrav 10.gif


    Hogar 10.gif Jedva cekam da se pokrene akcija da mojim mahalcima na neki nacin pomognemo
    Pozdrav Sinovima mahale.Rodnjena mahalusa 01.gif



Bruce Lee, Munhtahta, Hogare, hajmo u akciju za nasu Mahalu. I ja sam uz vas 10.gif

___________________________________________________________________
NERETVA KROZ VENE TECE

01-04-2008 16:25 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2728
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od DEN:

        citat od Muntahta:

          citat od Hogar:

        Morze svaka cast 10.gif hvala na cestitkama, sve najljepse tebi i ostaloj raji u Sinovima mahale. Moracemo odradit uskoro neku akciju za vas, sad smo imali ove dvije uspjesne humanitarne akcije pa je mozda dobro malo pricekati prije nego nesto pokrenemo za vas.
        Pozdrav 10.gif


      Hogar 10.gif Jedva cekam da se pokrene akcija da mojim mahalcima na neki nacin pomognemo
      Pozdrav Sinovima mahale.Rodnjena mahalusa 01.gif



    Bruce Lee, Munhtahta, Hogare, hajmo u akciju za nasu Mahalu. I ja sam uz vas 10.gif


Ima li iko na forumu da je dobar sa Koscelom da nam opet izadje u susret sa pay palom, to bi bilo najjednostavnije. Znam da je to za njega masaza, ali ako bi moglo to bi bilo idealno 01.gif .

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

01-05-2008 01:32 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

strasni ste svaka vam cast.VOLE VAS SINOVI MAHALE.

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

01-09-2008 17:57 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif prava raja

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mostarka79 dana 01-26-2008 u 15:54.

01-26-2008 15:53 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jedno od pozitivnijih desavanja za koje sam cula u Mostaru,

momci su pravi, zasluzuju podrsku 10.gif 10.gif

01-26-2008 16:15 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
cernica67 cernica67 is a Male
puter


Poruka: 126
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od the morz:

    SVIM CLANOVIMA,DONATORIMA,PARTNERIMA,PRIJATELJIMA I SIMPATIZERIMA UDRUZENJA,(posebno raji u inostranstvu jer oni nisu ovde sa nama) ZELIMO SRETNE NASTUPAJUCE VJERSKE I NOVOGODISNJE BLAGDANE(PRAZNIKE)I DA IH SVI DOCEKAMO I PROVEDEMO U MIRU,DOBROM ZDRAVLJU,SRECI I BLAGOSTANJU OD SRCA ZELE SINOVI MAHALE SRETNA VAM NOVA 2008.GODINA
    POZDRAV SINOVI MAHALE
      WWW.SINOVIMAHALE:BA


Svaka cast i samo tako nastavite. 10.gif

01-28-2008 10:02 cernica67 is offline Posalji email za cernica67 Pregledaj poruke od cernica67 Dodaj cernica67 u listu prijatelja
Noba Noba is a Male
guster




Poruka: 61
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pozdrav svim sinovima mahale od starije ekipe
10.gif 10.gif 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
ja sam ja ......

01-28-2008 11:11 Noba is offline Posalji Email za Noba Pregledaj poruke od Noba Dodaj Noba u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

RE: sinovi mahale-dobrovoljna donacija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Blic Vijesti "Sinovi Mahale"

    Obavljaju se pripreme za odlazak Dževada Pašiæa, predsjednika Udruženja, na tradicionalnu Veležovu „Crvenu noæ“ koja æe se održati 16.02.2008. godine u norveškom gradu
      Fredrikstadu
    . To æe biti i prilika za razgovore sa graðanima Mostara i BiH, prijateljima Udruženja, koji trenutno borave u inostranstvu.


Gledam na sajtu anketu prioriteta udruzenja:

    Podizanje visine ograde
37.2%
    Teren za odbojku
31.9%
    Koševi
20.4%
    Teniska mreža
10.6%

Mozda bi ovo moglo biti jedan od ciljeva sljedece akcije moforaja.com-a?

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 01-28-2008 u 14:01.

01-28-2008 13:59 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
La mirage La mirage is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 405
Location: N

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuo za ovo sinoc (u Laguni 01.gif ), evo gledam stranicu, i mogu samo reci svaka cast! 10.gif

I ja sam za novu akciju na mofo

___________________________________________________________________
If God made anything better than a girl, He sure kept it to himself. —Nelson Algren, A Walk on the Wild Side

    01-29-2008 09:16 La mirage is offline Posalji email za La mirage Homepage of La mirage Pregledaj poruke od La mirage Dodaj La mirage u listu prijatelja
    the morz the morz is a Male
    brato




    Poruka: 618
    Location: norway
    pokretac teme Thread Started by the morz

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    JA STVARNO NEMAM RIJECI .HVALA VAM NA KOMPLIMENTIMA I STO STE PREPOZNALI PRAVU STVAR.SINOVI MAHALE NEMA STA DA BRINU UZ OVAKVU PODRSKU.

    ___________________________________________________________________
    www.sinovimahale.ba

    01-29-2008 09:21 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
    Arifat Arifat is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 262
    Location: arifatluk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od the morz:

      JA STVARNO NEMAM RIJECI .HVALA VAM NA KOMPLIMENTIMA I STO STE PREPOZNALI PRAVU STVAR.SINOVI MAHALE NEMA STA DA BRINU UZ OVAKVU PODRSKU.

    10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    www.sinovimahale.ba

    01-29-2008 14:02 Arifat is offline Posalji email za Arifat Pregledaj poruke od Arifat Dodaj Arifat u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8342
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sinovi mahale,svaka vam cast.Hvala vam sto ste me postavljenim slikama vratili u moje djetinjstvo koje sam provela bas u Mahali , naucila plivati na Nasoj,kupala se na Zabi,pustala se s rajom niz Bukove...Volim vas sve...Organizovacemo se pa da makar na neki nacin pomognemo vas rad.
    Hvala vam sto djecu drzite dalje od ulice,droge i losih stvari... 10.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    02-03-2008 03:56 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    BMW BMW is a Male
    rodjeni




    Poruka: 850

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Muntahta:

      Sinovi mahale,svaka vam cast.Hvala vam sto ste me postavljenim slikama vratili u moje djetinjstvo koje sam provela bas u Mahali , naucila plivati na Nasoj,kupala se na Zabi,pustala se s rajom niz Bukove...Volim vas sve...Organizovacemo se pa da makar na neki nacin pomognemo vas rad.
      Hvala vam sto djecu drzite dalje od ulice,droge i losih stvari... 10.gif 01.gif



    I udae se na Luci 13.gif


    p.s I udade se na Luci 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Nemam potpis

    02-03-2008 13:05 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8342
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jasta moj rodjo 01.gif

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    02-03-2008 17:01 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    DEN DEN is a Female
    samo sto nisam


    Poruka: 1170

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako se sta ovdje organizuje 10.gif

    ucestvovacemo


    Ako se ne uspije ovako, ja planiram na ljeto pravo na njihovu adresu i dati svoj prilog. I svi ostali zainteresovani da im finansijski pomognete, bujrum obidjite ih. 10.gif

    ___________________________________________________________________
    NERETVA KROZ VENE TECE

    02-03-2008 20:29 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
    the morz the morz is a Male
    brato




    Poruka: 618
    Location: norway
    pokretac teme Thread Started by the morz

    sinovi mahale Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zelio bih da obavjestim raju u norveskoj pa i u svedskoj i danskoj.predsjednik naseg Udruzenja Dzevad PASIC-Dzeva je pozvan da prisustvuje crvenoj noci u Fredrikstadu u Norveskoj.ta njegova posjeta ce se iskoristiti za prezentaciju Udruzenja i prikupljanja pomoci udruzenju,tako da raja koja ce biti na crvenoj noci mogu donirati direktno a isto tako raja koja znaju nekoga ko ide na crvenu noc a nece sami ici mogu spremiti svoju donaciju preko tih koji ce ici u Fredrikstad.

    za sve van skandinavce: blizi se proljece i vec od danas se krenulo sa pripremama za konacno dovrsavanje nasih planova.a za provedbu planova treba i sredstava pa ne znam ali evo da pitam. mozda je vrijeme za jednu akciju preko foruma a ako ne uvjek ima neko a ima nas svugdje ko ide za mostar stavite svoje ime i prezime i pare u kovertu i spremite po nekome ili na zalost B I H jos zaostaje za svjetom pa nemamo PAYEKS ili PAYPAL ali za to imamo devizni konto a mozete ga naci na

      www.sinovimahale.ba


    POZDRAV SVIMA
    SINOVI MAHALE

    ___________________________________________________________________
    www.sinovimahale.ba

    02-03-2008 21:48 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
    BMW BMW is a Male
    rodjeni




    Poruka: 850

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Muntahta:

      Jasta moj rodjo 01.gif


    Malo sale pozdravi svoje a malo ce mo pogurat ove iz Mahale 10.gif i oni su nas kad smo pravili na Limanu

    ___________________________________________________________________
    Nemam potpis

    02-03-2008 22:17 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8342
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od BMW:

          citat od Muntahta:

        Jasta moj rodjo 01.gif


      Malo sale pozdravi svoje a malo ce mo pogurat ove iz Mahale 10.gif i oni su nas kad smo pravili na Limanu


    U pravu si BMW,moramo pomoci,ako ne na razini humanitarne akcije ono svaki od nas koliko ko moze.Svaka ,pa i najmanja pomoc dobro ce doci.Ljudi su napravili cudo.Mahala nikad nije bila ljepsa. 10.gif Raja ,hvala vam 01.gif

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    02-03-2008 22:51 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3840
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bilo bi dobro da skupimo nesto za ove momke, zaista rade nesto odlicno....ja idem dole 16. pa ako neko iz Svedske zeli poslati donaciju...bujrum 01.gif

    02-05-2008 01:42 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    Stranica (13): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com