Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » sinovi mahale-dobrovoljna donacija 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

RE: Gumeni camac Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moze moj ricina hvala ti puno hajmo mostarci pridruzite se ricini i donirajte nesto za malu raju u mahali treba nam oprema javite se slobodno i evo vam prava adresa da ucinite nesto predivno gdje ta nostalgija za mostarom sinovi mahale su najpozitivnije nesto sto se desava u mostaru javite se samo jedan podatak ug sinovi mahale je u u septembru prosle godine zavrsilo izgradnju sehidske cesme vrijednost tog projekta je bila 40000km a u ovoj godini smo napravili jos dvije cesme koje su nekad bile u donjoj mahali slike i testovi o nasim projektima imate na nasoj stranici.

04-13-2011 23:17 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Juce sam zvao Mostar i pricao sa tigrom (blagajnik ug sinovi mahale) i kaze mi da je dolazio neki momak i donijeo 9 fudbala za mali fudba;l nije se zelio predstaviti al je napomeno da je to mala sitnica za nas trud oko male raje. Iskoristit cu priliku da mu se na ovaj nacin zahvalim u svoje ime i ispred male raje; uvijek ima dobrih ljudi, hvala ti puno dzevad pasic -----sinovi mahale

04-27-2011 00:42 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Skupljeno do sada : Mostar ljeto 2011 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Do sada nabavljeno :
-oko 50 kom. lopta ( odbojka, fudbal, kosarka)
-gumeni camac a mozda bude i jos jedan
-40 plasticnih boca za vodu
-stereo linija
-ruksaci naruceni


Ostalo ce se skupiti do polaska.... Ide polako ..jos manje od 3 mjeseca do polaska..

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 04-28-2011 u 08:53.

04-27-2011 15:35 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala moj ricina boze tebi zdravlja, samo gdje su ostala raja sa foruma znaju samo pricom hvaliti nase uspjehe; jeste li vi bili djeca i sigurno se sjecate kad bi dobili nesto kao klinci kako bi se radovali a bogami vas je ovaj sistem sad promjenio samo mislite na sebe i nikog vise... lijepo je vidjeti djeciji osmjeh i usreciti loptom neko dijete nedaj boze da smo trazili novcanu donaciju. Ima jedna pjesma od rize hamidovica ...dok me nose na tabutu, otkrijte mi ruke do lakata... nista nemozete odnijeti sa sobom na onaj svijet. Idemo dalje- hvala ricina, selam tebi i tvojoj supruzi pijemo kafu akobogda.

04-27-2011 16:28 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 10.gif 10.gif

hahahahahaha tako je el presidente.

samo evo radi orjentacije

1 fudbal = 1 KUTIJA CIGARA u NORVESKOJ(cijena kutije na pumpi ili u 7elevenu)


sta ce ili raja ne puse ili nemaju para za cigara hahahahahahahahhahahahahaha

BRUKA I SRAMOTA

IDEMO SINOVI MAHALE 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 25.gif 25.gif 25.gif

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

04-28-2011 21:06 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nema veze .Idemo dalje. Zamolio bih Predsjednika "Sinovi mahale" i The morz-a da vise ne nagovaraju clanove foruma da se jave. Oni koji hoce da ucestvuju mogu da se jave meni na PP.
Ovo je moje zadnje javljanje na ovoj temi do mog odlaska za Mostar.

Pozdrav svima i zelim vam da ugodno provedete godisnje odmore u nasem Mostaru.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-28-2011 u 21:32.

04-28-2011 21:31 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Upravu si Ricina idemo dalje koje naucio pomagati pomoce Moj morz opet cemo mi ove godine rostiljati i pitati CIJA JE ONO KUCA Pijemo kafu ispred prostorija udruzenja akobogda

04-28-2011 23:59 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moram nesto reci uvezi javljanja na temu pomoc U.G.Sinovi Mahale dosta forumasa Izadzi te na stranicu POMOC SINOVI MAHALE su se javljali i podrzavali da treba pomoc maloj raji a nikad nisu nista po tom pitanju ucinili i nemojte se molim vas vise folirati pomozite vi sebi a nama ce pomoci oni koji su nam je i dosada pomagali a mi u udruzenju znamo koje to i sve donacije imaju na nasoj stranici

    www.sinovimahale.ba
Izvini moj dragi Ricina moro sam ovo napisati iako si mene i Morza zamolijo da vise ne trazimo pomoc U zivotu najvise mrzim supljake Jos malo pa pijemo kafu u MAHALI Ricina

05-16-2011 00:14 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto bi stari Latini rekli "Memento mori"...Sjeti se smrti.....Svi cemo umrijeti i po necemu, bilo dobro ili zlo, ce nas pamtiti. Nas izbor , niciji drugi.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

05-16-2011 10:32 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Molimo vas da otvorite i procitate ovaj fil.ovaj konto je za norvesku a vlasnik konta je supruga od predsednika udruzenja Vanesa 10.gif 10.gif 10.gif

Attachment:
Sinovi%20mahale[1].zip (10 KB, 86 downloads)

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane the morz dana 05-17-2011 u 16:23.

05-17-2011 16:21 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti kad dodzes na odmor 4-6 sedmica svrati do nas pa da vidis sta je nase udruzenje napravilo a mozes sve vidjeti na nasoj stranici udruzenja Ziv bio ti meni bas si realan

05-19-2011 10:05 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stvarno gospodine REALISTA, daleko ste od realnosti 21.gif

SINOVI MAHALE, svaka èast 10.gif

(jest da sam s Luke, ali moram reæi pošteno 11.gif )

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane luka ters dana 05-19-2011 u 11:07.

05-19-2011 11:06 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Puno pozdrava za raju s Luke odmah se sjetih skokova sa Zigovaca Velikog i spustanja do zabe ili do na pjesak Ljepo provedeno vrijeme na Neretvi Hvala na podrsci naseg udruzenja

05-19-2011 12:00 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Realni moli bih te ako moze malo ljepse to s obzirom da je tema humanitarne akcije.
Usput dobro dosao na forum 10.gif
Sramota je da stavljamo zvjezdice na ovakve teme.
Sa postovanjem moderator.

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

05-19-2011 12:59 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Super sve sto zelis da poklonis udruzenju evo ti adresa Gojka Vukovica 65d i potrazi mene Hvala na svakoj donaciji Svratite do nas kad god mozete

05-19-2011 13:54 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od REALISTA:

    Pa ja se drzim teme...

    Evo, volio bih da doniram jednu citanku i bukvar iz 1. razred osnovne za PREDSEDNIKA da se nauci citati i pisati...gdje mogu da donesem tu citanku i bukvar? Mislim da ce PREDSEDNIK biti korisniji toj djeci a i Mahali ako nauci pisati.

    Unaprijed hvala!


realni ohani malo,nema razloga za takvo pisanje,pliz
imam i ja bonton,pa ti ga ne nudim,a bas fine korice 10.gif
ako imate nesto licno vas dvojica,molio bih vas da tvorite temu na raspali pa udrite.
Mislim da nisam povrijedio niciju sujetu
Hvala,
Moderator

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

05-19-2011 14:11 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Normala adresu znate svratite Hvala svima koji podrzavaju nase udruzenje Idemo dalje

05-19-2011 14:16 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif ZA MODERATORA 7

EVO VAM SAMO JEDAN BEZ ZNACAJNI PODATAK ZA NAS ALI ZA DIJECU MAHALE,TEKIJE ,LUKE, I DRUGIH DIJELOVA MOSTARA KOJI DOLAZE NA TOBOGANE I LJULJACKE U MAHALU SA RODITELJIMA ILI BEZ NJIH.

TOBOGANI I LJULJACKE U MAHALI SU POSTAVLJENE 1996/97 GODINE . I DAN DANAS STOJE TAMO U ISPRAVNOM STANJU. DA!!! STOJE U DONJOJ MAHALI I NIGDJE DRUGO U MOSTARU .JOS SU TU I JOS SU U FUNKCIJI ZAHVALJUJUCI DZEVADU PASICU .

BILO BI LIJEPO DA PROSETATE KROZ MAHALU PREMA MOSTU HASANA BRKICA PA DA VIDITE I DA SE CUDOM CUDITE NE SAMO TOBOGANIMA NEGO SVEMU ONOME STO SU DZEVAD PASIC I SINOVI MAHALE POSTIGLI I NAPRAVILI.

AKO TREBA PROSITI PROSITI CEMO JER GRAD I DRZAVA NAM NEMA ODAKLE DATI.

POZDRAV SVIMA I
IDEMO DALJE 10.gif

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane the morz dana 05-21-2011 u 11:00.

05-21-2011 01:26 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3141
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja bi volio da znam , ako nije problem , shta ,osim tobogana i ljuljacki Sinovi mahale uradishe . Mojne mi chesmu i te kerefeke. Pozdrav 10.gif

05-21-2011 06:04 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Posto sam samo clan i ponekad pomognem koliko mogu, evo da odgovorim , jer znam dosta o "Sinovima mahale".
Dodjoh u nas Mostar i svratih do dainice u Donju Mahalu. Svratio sam do "Sinova mahale" i tu je sva(t)ko dobrodosao jer su takvi ljudi. Malo sam posjedio i mislio sam otici do sestre, koja stanuje blizu Rondoa. Sjeo sam u auto i stigao u Zagrebacku.Jedva sam nasao mjesto i parkirao u ulici ,blizu Prajinog kafica. Kamara auta...Sve jedno na drugom i po trotoarima. Prilazim zgradi gdje mi sestra stanuje, kad na zidicu pored zgrade sjedi 4-5 djecaka.. Svaki ima oko 10-tak godina. Zalizana kosa kao u ekipe Al Kaponea iz 20-tih godina, mendjuhe u usima i zanimljivo, cigare u rukama. Ko da im je po 20 godina najmanje. Jedan ustade i pogleda tablicu na mom autu. Vrati se ostalima i sjede. "Boss" se meni javi..."Svedska ?".. Sjedio je u sredini kao i sve gazde okruzen "gorilama".
"Jeste"..rekoh. Taman sam prolazio pored njih kad se "Boss" opet javi.
"Imas li dobro osiguranje na autu?"... Rece boss. Podsjeti me na americke filmove kada mafija uzima "osiguranje" od lokala da im se ne desi nesto nepredvidjeno, ne daj boze.
"Imam , sto pitas"...nastavih razgovor kao da mu je 30 godina a ne isprdak od 10 godina.
"Deset Mara i nista mu se nece desiti dok si unutrima"...rece Boss na cistom nasem gramaticki ispravnom jeziku.
Stigao sam do vrata i nisam imao namjeru dalje razgovarati sa balavurdijom. Stadoh na pola puta do basamaka.. "Je li vrijedno ponovo lakirati auto, mijenjati far...zbog "Deset Mara dok sam unutrima?"...upitah sebe. Neki inat me tjerao da ga zasicam u pi 38.gif materinu ali mi bi zao auta i mojih zivaca.
Izvadih iz dzepa "Deset Mara" i izadjoh vani. Boss je prekrstio noge i fuma cigaru. "Da nisi sta zaboravio uzeti ?"...rece provokativno.
"Zaboravih vam dati deset mara da mi pripazite auto dok sam unutrima"..rekoh davajuci 10 KM Bossu.
"Nista mu nece faliti dok smo mi ovdi"...dobih bossov odgovor. Dzigarice mi se okrenuse u stomaku.
Usao sam kod sestre i ispricao joj sta sam dozivio. Nasmijala se...: "Tako ti je kod nas ovdje. Moras platiti extra osiguranje da se sta autu ne desi." rece kratko.
"Sta je sa murijom,vlasti ?"..upitah. Ponovo se nasmija..."Moj brate..Ti ne zivis ovdje.. Murija ne reaguje, sva malo starija djeca imaju nozeve, neki pistolje i podijelili su mahale na teritorije".. rece kao da je to normalno.
Kakav Harlem...ovo je gore od Harlema..
Izadjoh na "Staro Velezovo" gdje vrvi od restorana,kafica... Sretoh dva stara druga. "Hajde na pice"..mahnu jedan od njih. Sjeo sam i ispricah sta mi se desilo. "E to ti je prijatelju specijalno osiguranje od njih samih za sve iz Dijaspore. Ako ne platis, moras farbati auto u najboljem slucaju ako ti ne razbiju nesto"...dobih odgovor.
Jedan klempo se javi i sjede sa nama. Predstavi se i poce malo razgovor sa nama. "Odakle je gospodin?"...pitanje je bilo upuceno meni. "Mostarac, trenutno u Skandinaviji"..rekoh.
Pogledao me od glave do pete..."Ako treba trave, anabola ili nesto, javi se Prika"..rece moj novi Prika. Popio je pice i ustade.."Odoh malo raditi...Slabo sam prodao do sada..."..rece moj novi "Prika". Mahnu rukom i ode.
"Koliko ima ovakvih Prika ovdje?"...upitah njih dvojicu. Nasmijali su se grohotom. "Svaki kvart ima po 2-3 "Prike" i niko ne ide u drugi kvart. ".. rekose kao u glas. Malo sam gledao oko sebe...Auta samo sto nema u kaficima, turiraju motore, prodaju drogu i "specijalna osiguranja".... Sreo sam i jednog "Halika"...Ima taj Halik i svoj moto :" Puno uzivanja za malo para".... Ne treba ici u Harlem...dovoljno je doci u Mostar.
Vratih se do sestre..."Osiguranje " je na svom mjestu... Malo sam jeo, popio kafu i krenuo prema "necivilizovanom" dijelu grada...Donjoj Mahali.
Kada sam izlazio...zahvalih se na cuvanju "mog" auta momcima koji su i dalje sjedili na zidicu. Sva petorica nemaju zajedno godina koliko ja imam . "Nema problema...Samo se nama javi drugi put i niko nece dirati auto"..rece mi Boss ...
Nisam znao da li da se smijem ili da placem ...
Dodjoh u Donju Mahalu i ispricah sta mi se desilo . "Tako je to danas"..bio je komentar.
Pogledao sam Donju mahalu i sta su napravili... Auta poredana uz trotoar, trava pokosena, smetlje se baca u kontejner, cvijece, cisto, asfaltirano, igraliste za fudbal,kosarku, odbojka na pijesku, nema "osiguranja" koji pusi cigarete, djeca se druze i igraju na toboganima i ostalim "kerefekama".
"Jedan manje na ulici a jedan vise na treningu"..je moto "Sinova mahale" i stanovnika Donje mahale. Tu su dobrodosli i svi sa Tekije,Luke,Carine,Avenije i ostalih dijelova grada.
"Sinovi mahale" organizuju turnire, takmicenja, treninge, obiljezavaju praznike i sjecanja na pale borce, prave izlete za djecu i omladinu, angazuju omladinu u raznim akcijama i takmicenjima, grade svojim rukama Donju mahalu , sve sto dobiju od "sponzora" i ljudi dobre volje dijele djeci...od ruksaka, sportskih carapa, trenerki, dresova,tena, lopta, sladoleda, kolaca,pica. Sve to dijele zajedno.... Docekuju svakoga sa osmjehom i dobrom voljom u svojim prostorijama, dosao praznih ruka , sa jednim sladoledom za djecu ili punim kamionom robe....
Ostavio sam auto u Donjoj mahali... Dok sam gasio auto, slucajno sam pritisnuo dugme na vratima i prozor na desnoj strani se otvorio 15-20 cm. Nisam primjetio i otisao sam kuci. Kada sam se ujutro vratio, cekala me ekipa pored auta..
"Zaboravio si zatvoriti prozor na autu. Nije niko dirao auto, ne boj se."...bio je odgovor na moj pogled i pitanje sto su se okupili oko auta . Bio sam sokiran poslije kontakta sa "Bossom" i svim sto sam vidio i cuo juce.
Djeca ..od 6 , 7, 9,10,12,13 godina su se zajedno igrala...Nije bilo "Bossova" od 10 godina koji su cuvali moje auto za "10 Mara" i imali cigaru u ustima. Nije bilo Dilera droge niti "Halika" koji su mi nudili extra zadovoljstvo za male pare.....
Da li bi neko od ovih sto citaju ovaj tekst, ostavio auto i imao dijete na Starom Velezovom ili u Donjoj mahali ?
Da je bogdo jos takvih udruzenje u cijelom Mostaru, ne bi se pucalo po Rondou, ne bi placao "10 Mara" za cuvanje auta, ne bi moje dijete uzimalo drogu niti bi moja kcerka bila prostitutka "za male pare"... Nadam se da sam odgovorio na pitanje.
Zato ja skupljam koliko mogu i odnesem to "Sinovima mahale" jer su zasluzili svojim radom.. "Sinovi mahale" nisu samo udruzenje sa nekoliko clanova, to je cijela mahala koja ucestvuje u tome i odgaja djecu na pravi nacin.
Volio bih da u mojoj Cernici ima bar jedno takvo udruzenje...ali nema, na zalost. Nemamo jos jednog Dzevada Pasica, Dzevada Basica, Miru Salcina,Tigra i sve ostale u Donjoj Mahali sto zajedno rade na tome da njihova djeca i omladina ne bude na ulici nego na treningu.Da je bogdo po jedno takvo udruzenje u svakoj mahali i svakom dijelu naseg Mostara. Ne bi imali kome prodavati drogu, naplacivati "osiguranje", razvijati prostituciju i kriminal i jos puno toga...
Volio bih da mozete doci bar jednom u prostorije "Sinova mahale"...Promijenuli bi misljenje...
Nisam htio hvaliti niti velicati rad "Sinova Mahale" ali to se nigdje nije spominjalo, pa sam morao ovo napisati kao neutralni clan koji ne ucestvuje aktivno u svim aktivnostima Donje Mahale.
Ako ste procitali cijeli tekst i shvatili sta sam htio napisati, hvala vam na ulozenom trudu i vremenu.
10.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane Ricina dana 05-21-2011 u 16:23.

05-21-2011 09:08 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com